Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Ki a donor?

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Mariza

HozzászólásElküldve: 2008, Ápr. 11, 16:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!!

Szívből Gratulálok a "majdnem biztos" Zsomborotokhoz!!!!!

Olyan jó, hogy már így gondolod Te is!!!!!

Üdv. Mariza
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
apafej

HozzászólásElküldve: 2008, Ápr. 11, 08:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

Örülök, hogy leírtad azt, amit gondoltál, és átolvasva-gondolva teljesen igazad van. Az a baba a mi gyerekünk lesz 100%-osan.

Képzeld, voltunk ultrahangon és a doki, bár nem biztos benne teljesen, de úgy látta, hogy kisfiú lesz!!! Nagyon boldogok vagyunk!
Azóta a nevén gondolkodunk és valószínűleg Zsombor lesz, de ez persze még változhat Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Mariza

HozzászólásElküldve: 2008, Ápr. 05, 19:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

"Sajnos" nincs ötletem, hogy hogyan kereshetnéd meg a Donorotokat, de az az érzésem, hogy annak Ö sem nagyon örülne!
Legyél hálás neki Magadban, vagy próbáld így a topikon "kibeszélni" Magadból!! Szerinted egy kép min változtatna???
Mindegy hogy hol vagyunk a nagyvilágban, ez a Baba a Te feleséged pocakjában készül arra, hogyha majd megszületik, boldoggá tegyen Titeket, mint kizárólagos Szüleit!!
Ne fecséreld az energiád arra, hogy "kutakodj"!!
Azt a 3 hónapos pocaklakót már lehet érezni, lehet szeretgetni, simogatni, beszélgetni Vele!!
Mondd el, mennyire örülsz Neki, mennyire boldog Vagy!!! És ha majd megszületik, akkor a szereteten kívűl akkora hálát is fogsz Iránta érezni, hogy Titeket választott a Szüleinek, hogy teljesen eltörpül az, hogy "Donoros Baba"! Mert már nem az lesz, mert a Ti életeteket fogja megszépíteni, Nektek fogja azt mondani, hogy: Anya és APA...!
Ő a TIÉTEK!!
Ne gondolkodj máson!!
Különben is; tiszta Anyja lesz, vagy ha nem, tiszta APJA, és az TE VAGY!!!!

Remélem nem voltam tolakodó, nem az volt a célom!!!
Szerintem, mostmár csak azon gondolkodj, hogy minden rendben legyen, és hogy mi legyen a neve, pont úgy ahogy egy IGAZI APAFEJ tenné, amilyen Te is VAGY!!!!!!!

Üdvözöllek!! TE, IGAZI APAFEJ!!!!
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
apafej

HozzászólásElküldve: 2008, Ápr. 04, 22:33    Hozzászólás témája: Ki a donor? Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

A párommal, Mercivel most várjuk első babánkat. Sajnos természetes úton nem sikerült teherbe esnie (miattam) , ezért bekerültünk a lombik bébi programba.
Most van a harmadik hónapban, és nagyon kíváncsiak vagyunk, milyen lesz a babánk.
Nemtudom Ti hogy vagytok vele, de engem nagyon foglalkoztat, kitől származik a hímivarsejt, amivel megtermékenyítették. Össz-vissz egy adatlapot láttunk az illetőről, és mondták, hogy hivatalosan töbet nem tudhatunk róla. Amerikában, illetve máshol is fénykép is jár az adatlap mellé. Nem tudtok esetleg olyan adtabázisról, ahol a kódszáma alapján ki lehetne keresni, ki is adta sejtjeit nekük.
El sem tudom mondani, milyen hálásak vagyunk neki, hogy álatala kisbabánk lehet. Ha véletlenül olvasná a fórumot, ezúton is köszönöm neki!

És nektek is a segítséget, ha van ötletetek.

Üdv.: T
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés