Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
2008-as Őszi-Téli babák
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 170, 171, 172  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
bedin

HozzászólásElküldve: 2010, Aug. 01, 09:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pálgi, Panninak és Ábelnek boldog születésnapot!
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Gwini

HozzászólásElküldve: 2010, Júl. 18, 07:30    Hozzászólás témája: Zárt topic. Hozzászólás az előzmény idézésével

zildi írta:
Kata!
Persze bármikor lehet csatlakozni oda.
Aki olvas minket, és szeretne csatlakozni, és még nem küldtem meghívót, az jelezze!

Ildi!
Nem tudom, hogy most megkaptad-e a privát üzimet? Küldenél nekem meghívót az info@kismamaruci.hu email címre?

Köszi: Móni

[^]  

www.kismamaruci.hu
Vissza az elejére
nagytniki

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 28, 21:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szia Ági!
Jól elvagy a 3 kicsivel? van segítséged?
Mert nekem néha égnek áll a hajam kettővel is Very Happy De csak pillanatokra, mikor pl. egyszerre van vmi bajuk:)
Hogy viszonyulnak az ikrek Ráhelhez?

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Pálgi

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 28, 11:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Judit!
Örülök,hogy jó hatással volt Szandira a fejlesztés! Very Happy

Puszi mégegyszer a többieknek! Hello

Ági

[^]  

http://hu.fotoalbum.eu/Palgi2
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
G.judit

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 28, 10:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Közben értesültem az eseményekről!
Majd ide is benézek,gyere majd ha tudsz,mert érdekel,hogy mi van veletek!

Puszi:

Jutka
G.judit

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 28, 09:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Ági,

De jó,hogy jöttél egy picikét!
Örülök,hogy jól vagytok és jól telt az az 1 hét!

Majd szólok a lányoknak/Zildi a zárt nyitója/,hogy hívjon meg téged is oda!

Mi jól vagyunk,Szandi a fejlesztés hatására már csaknem szalad.
Szandit a hétvégén leviszem anyukámékhoz és ő ott marad júliusban/én is megyek hétre hozzá/.
Augusztusban férjemmel megy az ő szüleihez,úgyhogy hónap mamázás jön neki.

Most mennem kell,de majd szólok a csajoknak hogy küldjenek meghívót!

Puszi:

Jutka
Pálgi

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 25, 16:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!!!

Most van kis időm,mert a nagyok a csanában,itthon rend,tisztaság,a pici szunyál...gondoltam benézek hozzátok,hogy mi újság veletek és mit látok?Ti is zártak lettetek?Hol talállak meg benneteket?

Addig is,míg nem talállak meg titeket,írok magunkról picit:

Pannikám is és Ábel is 1-1 nap betegek voltak,de mára mindketten jól vannak.Ábel tök sok mindent mond már,tőmondatokat is mond. Smile Kérdésekre bólogatnak,válaszolnak,hogy igen,nem,jó' van. Laughing Ábel ilyeneket mond még:Itt vagyok,köszi,tessék,villany,tea adjál,így kell,itt van,ide,oda,ezis az,szertlek...hirtelen ennyi jut eszembe.
A picuri Rasi-Saci továbbra is egy tünemény.Szép nagy kislány,csupafodor-csupabáj.Állandóan vigyorog,kacag.Az alvókája nagyon jó,reggel 8-9-ig alszik. Very Happy

Az ikrek nagyon ragaszkodnak egymáshoz.Főleg Panni Ábelhez.Szerdán Ábel volt beteg és aznap csak Pancsi ment a bölcsibe.Ott egész nap szomorú volt és mondták,hogy más volt mint szokott lenni.A délutáni alvásnál is kereste Ábelt.Mindig úgy alszik el.hogy nézi Ábelt és miután a tesó elaludt,utána alszik el ő is.Na,ez akkor a rituáléja elmaradt,nehezebben szunyált el.Itthon,amikor meglátta Ábelt,akkor odafutott hozzá és átölelte. Very Happy
Édesek,aranyosak,néha meg kisördögök.

Voltunk 1 hetet Szoboszlón,nagyon élvezték a strandolást.Vannak képek az albumomban is.

Ennyit rólunk,majd belesek,hogy hol vagytok! Wink

Puszi mindenkinek!

Ági

[^]  

http://hu.fotoalbum.eu/Palgi2
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bedin

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 23, 16:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kata, Mara várunk odaáááááááááááát! Smile
zefi07

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 23, 08:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kata és többiek gyertek már a zártba át!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger
juda1

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 22, 20:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Itt utoljára.

Bedin szavaival élve: "Viszlát odaát!"
zildi

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 22, 17:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kata!
Persze bármikor lehet csatlakozni oda.
Aki olvas minket, és szeretne csatlakozni, és még nem küldtem meghívót, az jelezze!
Kata27

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 22, 15:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!

Én is vagyok, csak soha nem tudok írni Norbitól, ma meg együtt aludtunk délután. Embarassed Very Happy

Juda...sok szerencsét a meló kereséshez!Hát, nem olcsó ez a magán bölcsi Rolling Eyes .Legelábbúj, szép, nívósabb, jobban felszerelt vagy van valami extra hozzá????

Judit...jobbulást a kis betegnek! Sad

Zildi...köszi!A te fiaid is jó képű kis passik. Wink
Küldtem pü-ben az e-mail címet.Akkor a zárt topic is a csneten belül lesz???...Mert kissé lemaradtam. Embarassed Laughing

Norbi is szétpakol a konyhában! Sad Nem is szeretem oda vinni, De muszály ha főzök.Már felrámoltam a veszélyesebb dolgokat, de mindíg talál valami nem neki valót! Evil or Very Mad Csapkodja a szekrényajtót...na ezzel a sírba visz.Van ott is neki játék, de persze azzal nem is foglalkozik. Confused

Nyuszko....annyira ügyes a fiad hogy mindíg szólt ha pisilni kell! Shocked Mi ettől fényévekre vagyunk.Tuti csak a következő nyáron kerül le ez a fránya pelus. Sad

[^]  
Vissza az elejére
bedin

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 22, 14:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csajok, Zildi rohan Very Happy de küldte a meghívókat, aki küldte neki annak oda, aki még nem, annak ment az iw..es email címre...értitek, mert én nem nagyon magam Laughing
Viszlát odaát Mr. Green Laughing
nyuszko83

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 22, 14:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zildi, küldöm. Ide majd később is csatlakozhatnak (Gwini, Pálgi...)? Szabitól se nagyon lehet végezni a dolgomat. Vasalni való napokig gyűlik, no meg a pókok is a sarokba. Very Happy Very Happy
Jutka, Szandinak gyors gyógyulást kívánok!

Nemrég értünk haza a fürdőből. Anyummal és a barátnőjével. Szabi nagyon élvezte. Csak gatya volt rajta, és mindig szólt, ha pisilnie kellett. És itthon már megint a wc-be ment a kaki. Tök jó. Nagyon büszke vagyok rá. Very Happy Very Happy
Na, megyek dolgomra, amíg alszik a kölök.
zildi

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 22, 11:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kérhetek mindenkit hogy az emailcímét küldje el nekem pü.be? Úgy egyszerűbb mint mindenkiét kikeressgélni. Létrehoztam egy zárt közösséget.
Korcsi76

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 22, 10:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szegény Szandika! gyógypuszi neki!

Zildi, én a kristófot felültetem a konyhapultra amíg főzök. így szemmel tartom, ő meg valamit rágcsál mindig amit éppen pucolok.
mosásnál ő is pakolja a gépet, teregetésnél adogat...
nagyjából jól elvan. már kérdezi: segítetek?

szép idő van: szakad... ma itt van anyu, így annyira nem nyűgösködnek.
Kristófnak jól megcsikarta a pociját a tegnapi 5 virsli. kúpot adtam neki, de így is 3x kakilt. most már megint vidám kisgyerek!

[^]  
Vissza az elejére
zildi

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 22, 10:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Judit!Szandikának jobbulást!

A ti gyerekeitek mit csinál, miközben a házimunkát végzitek? Ricsi tökre nincs el, mig csinálom a dolgom.. tök kivagyok miatta. Az előbb odatettem a kaját, addig ő úgy szétrámolta a konyhát...
Vagy ha az egyik szobát összepakolom, akkor a másikban kezdhetem újra. És ez így megy egész nap.

A zárt fórumról még nem kaptam visszajelzést. A moderátornak biztos sok dolga van.
G.judit

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 22, 09:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

Sajna Szandi lázas lett, lehúztam neki egy kicsit és indulunk a dokihoz.
A mandulája tegnap csak duzzadt volt egy picit,de estére már láza is volt. Holnap fül orr gégére megyünk.ma a körzetihez,mert nekem is kell tőlük a papír.
Hát nem unatkozunk!
Egyébként elég jó kedve van,de azért bágyadtka.

Puszi mindenkinek, majd próbálok jelentkezni,mert a héten itthon leszek vele.

Jutka
Korcsi76

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 21, 19:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na megjöttünk balettról, Lillát meg a barátnőjét megszídta a Szilvi néni, mert az egész órát végighülyéskedték. nem csináltak semmit, a többiek pedig nagyon ügyesek voltak. Crying or Very sad én is meszídtam a Lillát, remélem többet ilyen nem fordul elő. nem azért fizetek óránként 800 Ft-ot, hogy marhuljon! Twisted Evil

itthon Kristóf megevett 5 virslit egymás után Exclamation kicsit éhes volt...

Juda szabadrablás folyik ebben az országban. rákényszerítenek, hogy dolgozz, de bölcsit már nem biztosítanak. csodálkoznak, hogy egyre kevesebben vállalnak gyereket.

Kristóf közben kérte a 6.-at Shocked

kíváncsi leszek nekünk hogy alakul az ovi. már fellebbeztünk de még nem jött válasz.

[^]  
Vissza az elejére
nyuszko83

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 21, 18:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Juda, köszi. Embarassed
Zefi képei itt vannak a képtárban.
Na, megyek vasalni...
juda1

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 21, 17:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na, most meg állandóan én jövök... Rolling Eyes

Emma legújabb szavai: megettem (hatalmas vigyorral mikor befejezte az étkezést, mert tudja ha rendesen evett kap finomságot) és NEMAKAROOOM (hozzá lehet képzelni a hangnemet meg az arckifejezést Rolling Eyes ).

Zefi Nem tudom miért, de én "csak" a régebbi fotóidat látom az iw..-en.

Nyuszko Nagyon jól nézel ki! Laughing Nem mondanám meg, hogy a második babádat várod és már túl vagy félidőn. Aranyos kisfiad van! Laughing
juda1

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 21, 14:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zildi A készenléti díj a magánbölcsiség "ára". Ezt sajna akkor is kell fizetni ha 1 hónapból csak 2 hetet jár majd Emma. A kaja meg tényleg piszok drága, de semmivel nem egészségesebb mint amit az oviban kapnak. Ugyan azt eszi fiam is, mint majd Emma fog, egy helyről szállitják az ételt. Csak gondolom a magánbölcsibe azért drágább, mert nem állami intézmény. Támogatásba nem esünk bele, mert nem vagyunk nagy család és mert mindketten keresünk.

Na, megyek ébreszteni aprónépet. Rolling Eyes
zildi

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 21, 14:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!
A zárójelentést még nem kaptuk meg. Majd ha megkapjuk akkor megírom hogy mit mondtak pontosan. Azt hiszem most fojga hozni apa.

Örülök hogy sikerült bölcsit intézned Emmának. A készenléti díj mit jelent? A kajája nagyon drága. Sad
De hátha ezért a pénzért egészséges kaját fog kapni. Támogatást nem lehet kérni rá?
juda1

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 21, 14:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Előkerültem én is! Laughing Annyira sz@r napjaim voltak, a hangulatom a béka se..e alatt. Confused
Olyan sokat írtatok. Laughing

Zildi Én alkalmazkodom a többséghez, ha úgy gondoljátok, hogy legyünk zárt akkor áldásom rá. Csak ki ne felejts a meghívottak közül. Wink Engem is nagyon érdekelne, hogy mit mondtak Janóról. Majd a másikban megírod?

Bedin Jók a képek! Laughing Alex benne van a csajozásban. Laughing

Niki Hasonlóan a többiekhez, én is várom a történetedet.

Mara Örülök, hogy jobban van a kezed. Most, hogy írod van ott egy csomó is, lehet hasonlóval küzdöttünk. Nekem pár éve volt ilyen problémám. A bal kezemen (csukló felett 1-2 cm-rel lett egy nagy csomó (ganglióma) ami hónapokig ott volt aztán eltűnt, majd megint jelentkezett és ismét eltűnt. Harmadjára újfent kiújult (ahogy írtad is piszkosul fájt), de nem múlt el. A doki megpróbálta szétmasszírozni, azt hittem belepusztulok, aztán sínben kellett hordanom, de ez sem vált be. Végül megműtötték, mert már nem bírtam fél kézzel sem dolgozni. Ez volt a jó megoldás. Azóta nem újult ki, csak egy bumeráng alakú heg van a helyén. Ha hasonló a problémád szerintem kérdezd meg a dokidat. Biztosan van olyan érzéstelenítő amit nálad is lehet használni.

Zefi Nem most utazunk. Júl. 30.-án éjjel indulunk. Gondolod, hogy mennék búcsú nélkül? Kizárt!!! Laughing Én is sokat gondolok majd rátok, Katának üzenek majd, mennyire jól érezzük magunkat a tengerparton. Wink Laughing
Ja, pelus. Csak, hogy megnyugtassalak, Vince 2 éves és 10-11 hónapos volt amikor szobatiszta lett. Nagyon sokáig tartott nála. Pedig próbálkoztam rendületlenül. DE ahogy leszokott a a nappali pelenkáról, onnantól éjszaka sem kellett neki. Szóval van ilyen is, ne aggódj!
Képeidet feltétlen megnézem.

Kicsit rólunk: Emmának intézem a bölcsit. Egyik helyre, csak a várólistára kerültünk fel, a másikon van hely, oda beadtam a jelentkezést. Tulipán lesz a jele. Smile Nem egy olcsó mulatság, de ez van. Havi 20eFt a készenléti díj és 650Ft/nap a kaja (ugyanezt az oviban 370Ft-ért kapom meg). Próbálok egy „eladható” önéletrajzot kreálni, hogy beadhassam néhány helyre.
nyuszko83

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 21, 13:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Zefi, nagyon izgis hetetek volt. De Petra élvezte legalább? A pocid még nem látszik, főleg ilyen laza pólóba. Én most az iw**-re tettem fel új képet, ott meglesheted. Szabi a wc-re ül rá, mint mi. Ha lát téged Petra akkor se kap kedvet hozzá?
Szabinak már a kaka is sikerült bele 2-3-szor. csak tegnap kínozta a sok cseresznye...meg kicsit fárasztó 3-5 percenként szaladni vele, és eredmény 0, de már látszik a szobatisztaság reménye. Very Happy
Jutka, nekünk már nem biztos, hogy belefér még egy tali. De jövőre már megyünk 4-en!!
Mara, mintha az én fiamról írnál. Én nem okolom magam, csak türelemből kéne sokkal több (nekem nem adatott csak egy minimális). ÉS!! Nem vagyunk rossz anyák, Kata te sem!
Zildi, Ricsi ügyes a kakival! Janónak akkor azt mondták, hogy minden oké? És akkor miért is nem beszél? Viszitek még valamerre vagy vártok?
zildi

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 21, 12:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja, és Ricsike ma a bilibe kakilt. Janó meg maújra ment oviba, de csak már a héten megy, utána 7 hétig itthon lesz. Aztán meg Ricsi is kezdi a bölcsit. Sad

Kata! Akartam már neked írni hogy nagyon helyes pofija van Norbikának!

Zefi! Esetleg ha valami szép kisbugyit kapna Petra? Bár gondolom ezzel már próbálkoztatok.
zildi

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 21, 12:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Talán emailcím nem kell. Írtam a moderátornak, még nem kaptam választ. Elvileg csak a felhasználóneveket kellett megadnom, ha kell még valami, akkor úgyis megírja majd. Legalábis remélem.
G.judit

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 21, 11:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zildi,

A meghívóra csak este tudok válaszolni,mert az otthoni email cím van megadva,de majd megcsinálom!

Szandinak szerencsére csak egy kicsit van a mandulája begyulladva,nem kell semmit csinálni vele,csak orrkenőccsel kenegetni és a sterimart 2-szer naponta befújni. Az orrából nem lehet semmit kiszívni,mert nincs benne semmi,pedig mi úgy hallottuk. Ezek szerint csak be van dugulva,ez nálam is előfordul néha.
Bölcsibe mehet holnaptól,ma Apa úgyis otthon van vele,mert már kivette a szabit.

Mara,

Örülök,hogy jobban van a kezed,sajna ez lassan gyógyul,nekem is volt.

Lassan 2 évesek leszenek a gyerkőcök és hát jön a hisztikorszak.

25-én megyünk a kontrollra és kapjuk az új feladatsort,ami nehezebb lesz,de szeptemberig kitart majd. Nem tudom,hogy közben mikor kell vinni legközelebb,de majd megoldjuk valahogyan.
Most már nem izgulok annyira,mert látványos a fejlődés.
bmara

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 21, 10:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nekem is jó a zárt fórum Smile Zildi, szerintem nekem nincs meg az emilem profilban, küldjem el pü-ben?

Kezem szerencsére sokat javult a tapasztól, már használni tudom, csak a csuklómnál van egy góc, ami fáj. De az első két nap fájdalmát simán lecseréltem volna egy vajúdásra, nem viccelek...

Kata, Bálint is piszok hisztis, megőrjít konkrétan Rolling Eyes Tegnap már ott tartottam hogy a hajánál fogva vonszolom a szobájába, ha nem hagyja abba Twisted Evil Embarassed Mondjuk speciel nekünk a pakolással nincs gond általában, elég rendszerető (szerintem a csillagjegye miatt, szűz Rolling Eyes ) és arra könnyű rávenni, meg hát igazából szét se pakol néha, annyira nem érdeklik a játékai Twisted Evil Minden más igen, a csapnál állni és beledugni a fogkefét a lefolyóba, meg ilyenek, az jöhet Twisted Evil Nálunk az evés kínszenvedés, baromi rossz most az étvágya, és azt a kicsit is a székben ugrálva, forgolódva... Pelenkacsere a másik, meg úgy általában mindenért leveti magát a földre. És most kihasználja a helyzetet, hogy nem kapkodom fel (most ugye nem is bírtam volna), mert amúgy bevágnám a kiságyba "gondolkodni" pár percre ha már szakad a cérna, de most az nem megy.
Az irigység is megvan, bár szerintem még egészséges formában, és nem csak a saját játékaira, inkább az kell neki ami a másiknál van, mindegy kié. De ilyenkor még lehet rá hatni és belenyugszik, nem úgy egyéb helyzetekben. Engem is elkeserít, hogy mit rontottam el, hogy mindenért nyüszít és semmivel nem foglalja le magát 5 percre sem Sad Remélem a tesó pozitív irányba javít a dolgon, mert meg fogja tanulni hogy nem ő a kiskirály és nem ugrik anya mindenre. Amúgy néha félek belegondolni mi lesz kettővel Shocked
Hányingerem amúgy nincs Wink Bálinttal se volt, néha a gyomrom fáj,d e az se annyit mint vele.

Múlt héten vettünk neki egy rakat színes kisgatyát, nagyon tetszett neki, úgyhogy majd délutánonként próbálom a pelenka nélküli életre szoktatni Smile Múltkor este pelus nélkül szaladgált, rá is ült többször a bilire, láttam kell neki, de egy óvatlan pillanatban ellógott és a szobájában a padlóra pisilt Laughing

Niki, engem is érdekel a szüléstörténet Wink

Zefi, nekem nincs még pocim, eltakarja a háj Laughing Jó, én látom magamon a változást, de egyáltalán nem feltűnő amúgy és a nadrágok/szoknyák is összeérnek.

[^]  
Vissza az elejére
Korcsi76

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 21, 10:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zefi, nincs egy szobatiszta kislány a közeletekben, akire felnéz Petra? esetleg megmutathatnád neki, hogy ő is bugyit hord. meg te is, meg a mama is...

Judit, fáradt volt már Szandi! ilyenkor azért belefér egy is hiszti! Wink

levettem ma Kristófról pár órára én is a pelust, egy ideig rájárt a WC-re de aztán lesikerült a kanapét... szerencsére csak pisilni Rolling Eyes . na még tanuljuk.

[^]  
Vissza az elejére
G.judit

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 21, 09:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

én is vagyok,csak dógozóba!
Szandit ma vitte Apa a dokihoz,mert hurutosan köhög,remélem,hogy semmi komoly nincsen.

Én is benne vagyok a zártban,ha mindenkinek jó!

Hiszti: Hú az nálunk is elkezdődőtt már. Most hétvégén is amikor lementünk a Balcsipartra jól elfáradt és visszafelé fel akart kérezdkedni,egy ideig bírtam,de utána letettem. Leült a földre és dobálta magát,hogy ő nem megy egy tapodtat sem csak akkor,ha megint felveszem. Na meg most már úgy tud visítani,ha nem tetszik valami,hogy zeng a ház.
Azért ő elpakolja a játékait úgy nagyjából,de ha kimegyek a szobából valamiért,akkor rögtön kiabál és sikít.

De jó nektek,hogy mindjárt taliztok! A következőt meg tervezzük valamikor nyár végén,ha tudjuk!
Hátha beleférne mégegy az idén!

Niki,

Kiváncsian várjuk a szüléstörténetet!

Puszi mindenkinek:

Jutka
zefi07

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 21, 09:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jaj ,én már nem is tudom,juni vagy juli 30. Embarassed .mintha junira emlékeznék,de lehet juli.

ASSZONYOK!!! ADJATOK TANÁCSOT! mit csináljak Petrával,mert nem akar bilizni,mind kéri vissza a pelust,hogy tegyem fel neki.sir,kinlodik,hogy feltegye a pelusát,.....,nem akar bugyit felvenni.valakinek valami jó ötlet???
bedin

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 21, 09:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zefi, a képekig még nem jutottam, de ma feltétlen...
Judáék nem a tali utáni héten mennek????????
zefi07

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 21, 08:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zildi a cim nekem jó:2008-as babák.
bedin háát,igen,.....falun is volt net,csak nem volt hozzáférésem,hogy panaszkodjak nektek Sad .Láttad a képeket?ott az élö bizonyiték,hogy mit csináltunk egész nap. Laughing
niki engem is érdekel a sztorid,csak röviden és velösen Mr. Green Laughing
várandós kismamák tegyetek már képeket a pocitokrol,légysziiiiiiiiiiii Very Happy Very Happy

közeledik a taliiiii,jaj már megint olyan izgi lettem.Asszem nem is fogok tudni aludni,elötte pár nappal-éjjel. Laughing Embarassed

juda irsz még nekünk,mielött elmentek??? Smile
bedin

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 21, 07:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jó reggelt!

Kata, jó képek! Nekem sem mindig fogad szót Nori (a fiúk sem Sad )szerintem életkori sajátosság ez is!

Mara, kezed remélem már jobb! szuper h rendben Bálint tesó Smile

Nyuszko, annyira ügyes Szabi biliügyben! kaka meg nem oda sikerül???Alex majdnem 3volt mikor leszokott a mellé csinálásról :S

Niki, én is várom a szüléstörténeted! Smile

Zefi, jó kis pihenős napjaid voltak Rolling Eyes nemhogy itt maradtál volna velünk Laughing

hív a kötelesség, majd folyt.köv...
nagytniki

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 20, 21:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

csak gyorsan:
benne vagyok a zártságban:) majd oda írok szülés sztrorit...

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
bedin

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 20, 20:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zildi, magadról meg ne feledkezz Mr. Green Laughing
zildi

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 20, 19:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bedin. hát ha mégis kihagyok valakit akkor az majd jelezze.
kata, nyuszkó, juda, judit, bedin, zefi, korcsi, niki, bmara... van még valaki?? remélem mindenkinek megtalálom az emailcímét a profiljában. ha valakit kihagytam akkor bocsánat. Embarassed
bedin

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 20, 18:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zildi, de ne hagyj ki senkit! gondolok a ritkán jövőkre...vagy majd jeleznek ha csatlakozni akarnak???
zildi

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 20, 18:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi legyen a topik címe? Elég az hogy 2008-as babák? Várom az ötleteket, ha a fiúk elaludtak, akkor megcsinálom.
zildi

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 20, 17:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ok, megcsinálom akkor a zárt topikot. És küldöm mindenkinek a meghívót.
zefi07

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 20, 15:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zildi sztem. csinalhatod azt a zart topikot.,mert mindenki benne lenne/van.
bedin jok a kepek,.Masnak kikapcsolodas-masnak faraszto melo Laughing ,jo pihenest Wink
kata irigyseg:minden kicsi gyerek ijen,akik meg nem ertik,hogy nem szabad ijennek lenni,de a neveltetes sokat szamit ijenkor is.,meg ha ezerszer is kell elmondani hogy.........helytelen amit csinalsz,csunya dolog elvenni es eldobni mas jatekat,.....
bedin

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 20, 14:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megvagyok én is Smile

Tegnap volt az ovis kirándulás...hulla voltam estére...
Zárt tőlem oké!!! (de alapból mindegy)
tegnapi képek Cool Very Happy
[^]  
[^]  
[^]  
[^]  
Korcsi76

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 20, 14:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nyuszkó pont rád gondoltam, hogy olvastam Zildit. én is benne vagyok! szerinte se olvasgasson minket valami idegen!

Niki írd le a szülésedet, mert szerintem mindenkit érdekel! nekem is Ócsán lakik egy barátnőm, most építkeznek ott. mostanában költöznek is. lehet hogy ismered is őket, mert ott is gyerekeskedett. ha érdekel p.ü. -ben küldöm a nevét!

Kata, az, hogy irigy az a gyerek vérmérsékletétől függ! nekem a Lilla egyáltalán nem az, nem is volt soha, Kristóf is csak a motorjára az. a többi játékát vihetik. a rendrakásban viszont egyik sem jeleskedik. Lilla más tudja mit hova kell raknia, de segítenem kell neki, Kristóf viszont csak kupit tud csinálni. viszont ha sétálunk akkor szót fogad mind a kettő, ami ügye az fontos az átkeléseknél.

pénteken ballagáson voltunk gyerekeim nővére ballagott az általános iskolából, és utána náluk volt egy kis összejövetel. jó volt nagyon gyerekek roppantul élvezték. tegnap az állatkertben voltunk az is jól sikerült. ma meg az unokahúgom volt itt a férjével délelőtt, ebéd után mentek el. most alszanak a kölköcskék délután meg megyünk a barátainkkal bulizni, mert az egyik kissrácnak szülinapja lesz.

[^]  
Vissza az elejére
zildi

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 20, 14:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Köszi Nyuszkó! Szerintem akkor szavazzuk meg, és ha a többség benne van, akkor nyitok egy zárt topikot... És küldök mindenkinek meghívot. Majd ott részletesebben le fogom írni hogy miért gondolom így...
nyuszko83

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 20, 13:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zildi, én benne vagyok a zárásban.
zefi07

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 20, 09:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Megjöttem én is.Falun voltunk,de nagyon unalmas volt.pár évig nem is akarok menni.Petra nem játszott a nagyobb gyerekekkel,mind csak a 10 macska után rohangált.8kiscicák és 2 anyjuk,8 nyuszi,1 kutya,és libák meg tyukok.ilyen fáraszto hetem nem is volt,hu de alig vártam,hogy haza jöjjünk.Dédiék nem foglalkoztak Petrával,se a nagynéném,csak én Sad ,mai napig nem is értem ,minek hivtak ki minket. Confused Ithon legalább,anyám elmegy vele a parkba,.....s tudok pihenni.
Na de amugy jol vagyunk.a képtárban van pár uj kép.

niki jo a blogod!.beleolvastam. Very Happy
zildi engem nem zavar a nyilt forum,nem tudom mennyien olvasnak minket,én rajtatok kivül más forumot nem olvasok.nincs idöm.
mara jobbulást,és irj magadrol.
kata a képek szuperek.sok sikert a bilizéshez.!
Kérdésedre az én válaszom,az,hogy Petra szótfogad.,persze van hogy nehezen de akkor is megcsinálja amit mondok.,amikor meg amikor dacbol nem akar szotfogadni akkor a fenekére vagy inkább a lábára csapok ,és megcsinálja.Muszáj néha rácsapjak,mert nálla a szépszó semmit nem ér.De pl.a játékösszeszedésnél kicsit segitek én is.
bedin köszi,szép csajok vagytok!! Wink Petra sose volt ijen tulbátor,inkább félös,és óvatos.
juda még 10 nap és mentek?? kicsit elövett az irigység Embarassed ,jo hogy mentek Bulgáriába.ott nem voltunk még sose,biztos szép ott is. minden nap gondolni fogok rád mig a tengerparton lesztek Laughing Wink
nyuszko83

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 20, 07:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Niki, ügyi vagy ezzel a bloggal, no meg a 2 gyerekkel is. A történeted szerintem írd le ide, majd átlapoz az, akit nem érdekel. Vagy van egy születéstörténet fórum is. Smile Hordozókendőt mi is kaptunk, de ez egy készre varrt cucc. Ja, és télen nem nagyon fér a kabát alá a gyerek. Amúgy most elhatároztam, hogy a kistesó nem fog annyit cicin lógni, mint Szabi. Volt, hogy rajtam is aludt a TV vagy szg előtt. Ezt igyekszem majd elkerülni. Very Happy

Anyumnak vendége van, terveztük, hogy ma délelőtt megyünk a fürdőbe, de elég hűvös lett az idő. Tegnap grilleztünk, de csak 9-ig bírtuk, utána ettek a szúnyogok. Sad
zildi

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 20, 07:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Gyors leszek, mert Ricsi itt van az ölemben...

Niki! Nagyon jó a blogod! Nagyon saajnálom amin Janókával keresztül mentek. De nagyon jól csinálod! Édesek a fiaid együtt és külön külön is.

Kata! Az enyémek se fogadnak szót. Sokszor még Janó se. Pedig ő már elég nagy ahhoz hogy megértsen dolgokat. Boltba menni vele na annál nincs borzasztób. Mindenért éhisztizik, pedig nem kap meg mindent.

Lányok! Mit szólnátok ha zártak lennénk. Engem nagyon zavar hogy akárki olvashatja hogyan élünk, stb... De ne miattam... Csak akkor hogyha ti is úgy gondoljátok...

Janóról bővebben majd hétfőn írok. Akkor kapjuk meg a zárójelentést. Apa nem tudta részletesen elmondani hogy mit mondtak. Csak annyit mondott hogy minden rendben. Viszont lehet majd kell neki szemüveg... Mondjuk ez nem olyan nagy katasztrófa, bár nem tudom hogy viselné, de ennél nagyobb baja ne legyen.
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 170, 171, 172  Következő
1 / 172 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés