Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Betegszállításhoz segítséget kérek

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
salviae

HozzászólásElküldve: 2008, Márc. 21, 00:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Természetesen ide a fórumra is írhat, aki tud nekem segíteni.
Mielőtt megkérdezik, addig gyorsan le is írom: Sajnos egyedül élek, már nincsenek élő rokonaim, akik segítenének, főnök, kolléga segítségét meg nem vehetem igénybe, ezért fordulok ilyen módon az emberekhez. Sajnos 4 napig még bent lesz a drain cső is, így nehezen tudok mozogni majd, ezért kell a személygépkocsi, és egy olyan segítő gépkocsivezető, aki felhozza a csomagjaimat legalább az ajtóig. Negyedik emeleten lakok, sajnos lift nincs, műtét után nem tudok cipekedni, mert kiszakad a varrat, a hasfalam:-(((
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
salviae

HozzászólásElküldve: 2008, Márc. 21, 00:08    Hozzászólás témája: Betegszállításhoz segítséget kérek Hozzászólás az előzmény idézésével

Március 27-én lesz egy nagy, 3 órás, altatásos műtétem Budapesten az István kórházban, de sajnos a hazautazáshoz nem tudnak mentőt biztosítani, mivel ez egy magánúton történő műtét lesz. Másnap már kiengednek, de sajnos a 40 cm-es vágásommal még a Keleti pályaudvarig se jutnék el (szerintem ott esnék össze a vonat lépcsőjén), nemhogy haza. Olyan segítőkész embertársam segítségét kérem, aki 28-án hazahozna engem kocsival Miskolcra, és segítene felcipelni a hátizsákomat a 4.emeletre. Természetesen mindezért a munkáért, időráfordításért becsületesen megfizetek, amennyit kér, a benzinköltségen kívül, tehát nem ingyen kívánom, hogy jótékonykodjon. Ha nem tudok másnap hazajutni, akkor minden bent töltött éjszaka után 25 ezer forintot kell fizetnem a kórháznak.
Kérem, aki segíteni tud nekem a hazautazásban, az írjon egy levelet az email címemre: fbernadetti28@citromail.hu
Természetesen visszahívom az illetőt, amint elolvasom az emailt.
Köszönettel: F. Bernadett, 34 éves nőbeteg, miskolci lakos.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés