Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
HOGY GONDOSKODNÁL BABÁD JÖVŐJÉRŐL???

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
evinene

HozzászólásElküldve: 2008, Ápr. 08, 14:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia AngeGirl!

Én kisfiamnak életbiztosítást kötöttem.
Évikének meg alapból az állam meg minden babának ad babakötvényt!!
Amit át lehet rakatni Startszámlára, így akkor raksz rá amikor neked tetszik és nagyon kedvezően kamatozik és nem nyúlhatunk mi felnőttek hozzá Laughing Laughing Laughing Laughing kedvezőbbek a kamatok is mire 18éves lesz tényleg lesz mihez nyúlni továbbtanulás céljára.
lakás és egyéb dolgok meg majd ha lesz párja mindegyik gyerekemnek ők eldöntik mit szeretnének. Én így gondolom Very Happy Very Happy

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Casey

HozzászólásElküldve: 2008, Ápr. 07, 23:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én nem szeretek előre tervezni. De ha kell akkor életbiztosítás.

Most 3 hónapos a kislányom, mindene megvan amire nem is fog emlékezni, de tudatalatt tudni fogja és beépül. Próbálunk mindent megadni neki, hogy ne utálják majd közösségbe a ruhája miatt például. Én középosztálybeli családban nőttem fel. Nem volt rossz, de annyira jó sem. Mondhatni arany középút. Sokmindent nem kaptam meg mikor kicsi voltam. Túrórudi helyett kiflit kaptam. Egy hétig kellett beosztanom egy 9 forintos két kanálkás mogyorókrémet. Azért ezek így utólag már nem olyan kellemetlen élmények de akkor annyira szomorú voltam. Nem akarom elhalmozni csak a jóval, de megfosztani sem azzal a célzatos tudattal, hogy ha megkapja nem fogja értékelni. Nem ezen fog múlni.

AngelGirl
Mégis mik azok a jó dolgok?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
AngelGirl

HozzászólásElküldve: 2008, Márc. 21, 16:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igazad van sokan nem tehetik be!De egy jo megtakarítás ahol az a kevés pénz is ami félre raktok kamatozik már egy jo megoldás!Nem nagy összegrol beszéltem hiszem hisszu távon az is sok!Sok kicsi sokra megy!Nézzetek utánna ezeknek a lehetőségeknem mert nagyon jó dolgok vannak! Ha érdekel!
Vissza az elejére
tyrexa

HozzászólásElküldve: 2008, Márc. 21, 16:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Angel!

Hát, őszinte leszek...én a mindennapokra helyezem egyenlőre a hangsúlyt, hogy a gyerekek mindent megkapjanak, amire szükségük van...testileg és lelkileg egyaránt.
Meg a mi szüleink nem tudtak minket segíteni, mindent amink van, a saját kezünkkel kapartunk össze és még közel sincs vége...tavaly házat vettünk, most azt újítjuk fel, lépésről lépésre, helyiségről-helyiségre...
Mindkét lánynak van egy folyószámlája, arra havonta kisebb-nagyobb összeget beteszünk, ha meglesz a 3ik bébi, akkor neki is lesz. De ez messze nem lesz majd elég arra, hogy megalapozzák vele az életüket, de ha a szükség úgy hzza, lesz mihez nyúlniuk...
Úgy gondolom, hogy a mai világban kevesen vannak azok, akik megengedhetik maguknak, hogy akár lakást vegyenek a bébinek....persze biztosan van, de mi nem tartozunk közéjük... Embarassed
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
vivien

HozzászólásElküldve: 2008, Márc. 21, 14:42    Hozzászólás témája: Re: HOGY GONDOSKODNÁL BABÁD JÖVŐJÉRŐL??? Hozzászólás az előzmény idézésével

AngelGirl írta:
HELLO,

én még nem tartok ott hogy anya legyek ,de azt tudom hogy ha oda kerül a sor akkor az első feladatom az lesz hogy be biztosítjam a jövöjét! Mert a mai világban szükség van erre!Nektek mi a véleményetek? Ti hogy biztosítjátok ezt gyermeketeknek?

Rolling Eyes
Vissza az elejére
AngelGirl

HozzászólásElküldve: 2008, Márc. 20, 19:13    Hozzászólás témája: HOGY GONDOSKODNÁL BABÁD JÖVŐJÉRŐL??? Hozzászólás az előzmény idézésével

HELLO,

én még nem tartok ott hogy anya legyek ,de azt tudom hogy ha oda kerül a sor akkor az első feladatom az lesz hogy be biztosítjam a jövöjét! Mert a mai világban szükség van erre!Nektek mi a véleményetek? Ti hogy biztosítjátok ezt gyermeketeknek?
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés