Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Várandós alakulat

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Edcsi

HozzászólásElküldve: 2008, Márc. 26, 00:04    Hozzászólás témája: körkérdések Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Ide is felteszem a két kérdésemet:
1. Van-e különbség valamelyikőtöknek a két bimbója között? Embarassed

2. Előfordult-e már nálatok az, hogy egy darabig evett, evett a gyerkőc, aztán abbahagyta, és amikor újra be akarta volna kapni/adtad volna ugyanazt a cicit, akkor már nem kellett neki, elkezdett sírni, egészen addig, amíg a másikat meg nem kapta, és abból meg evett rendesen? Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hunesz

HozzászólásElküldve: 2008, Márc. 02, 19:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Dettó!
Azt a furcsa, hogy tegnap nem volt semmi, nagyon jól ment a nap jégeső és zuhi közepette. ma, hogy enyhült, olyan napunk lett, mint csüt-ön, amiről múltkor meséletm. Szegénykém. De most már én nyugodtabb voltam, akkor elvittema doki nénihez, nézze meg... Smile Smile most cicire tettem, és sokkal hamarabb megnyugodott. De aszopik alattis tiszta nyüzsgés volt, rázta a fejét, rugkapált, nyögött, kiköpte a bimbót aztán sírt,mikor felvettük büfizni. Tiszta flúgos napunk volt. Már nagyon elmúlhatna ez a szél!!! Crying or Very sad
Vissza az elejére
milna1

HozzászólásElküldve: 2008, Márc. 01, 19:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hogy éltétek meg a mai napot?? Nálunk totál káosz van össze-vissza evéssel, orditással, nemalvással Sad
Vissza az elejére
kishagyma

HozzászólásElküldve: 2008, Feb. 29, 15:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Razz sziasztok! végre sikerült regisztrálnom.
úgy tudom, hogy az anyatejes babáknál két véglet van: vagy szorulásos és 2-3 naponta van kakija, vagy minden nap, de többször. az aranysárga kaki a jó. a zöld elvileg az éhezéses babáknak van, vagy azoknak akik sokat esznek és nem tudják megemészteni rendesen. nekünk naponta egyszer van egy nagy adag sárga és folyékony kakink, néha kétszer is előfordul kisebb adagokban. azt szeretem a legjobban, amikor a reggeli első, vagy második etetés után kipakol. ül a kis foteljében, beszélget az állatkáival és egyszer csak hallom, vagy nem, de szól, hogy anya peluscsere! ilyenkor nyugodtabb a napja is. természetesen nálunk szokott zöld kaki is lenni, amikor sokat eszik.
ma reggel persze sikerült telibe találnia, a hálóingem teljesen kakis lett. Smile evés után fél órával jelzett röviden, ráadásul a szobában voltam, amikor kakilt, így hallottam is, tehát nekikezdtem pelust cserélni. (utólag gondolom, hogy csak a cumit kérte a további nyomáshoz) miközben törölgettem a kis popsiját egyszer csak sugárban (mivel folyékony) tört elő a kaki, ami a hálóingemen és a földön végezte. elég vicces volt. Very Happy nálatok is volt már hasonló eset? nekünk nem ez volt az első és gondolom, hogy nem is az utolsó. mennem kell, mert kezdődik a hasfájás és ilyenkor cumi kell, meg torna és akkor minden ok. puszi mindenkinek
Vissza az elejére
Hunesz

HozzászólásElküldve: 2008, Feb. 28, 23:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Írtam inkább a VÁ-ra, mert ott a többiek is látják... Shocked
Vissza az elejére
Faniko73

HozzászólásElküldve: 2008, Feb. 28, 20:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kaki témában:
állítólag nem baj, ha nincs kaki, mert akkor olyan jól felhasználja a tápanyagot, hogy nincs "maradék", de napi 4-5 pisis pelust kell produkálni.
Nálunk minden pelusban van mustár-szerű sárgás kenés, kimondottan folyós - ha épp pelenkázáskor rottyant, szemtanúja vagyok az eseményeknek - szóval ez rendben van??? (Berni csak anyatejet kap)
Nálatok mit mutat az analízis?
Vissza az elejére
milna1

HozzászólásElküldve: 2008, Feb. 28, 12:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hordozókendőm nekem is van, Apától kaptam. 4.2 m, mégis rövidnek tűnik. Én sem tudom használni. Van egyébként egy www.hordozokendo.lap.hu de nem igazán találtam jó megoldást.
Vissza az elejére
milna1

HozzászólásElküldve: 2008, Feb. 28, 12:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Anikó, elküldenéd emailben a Bea számát?
Ha jól tudom ő is hozzátáplál. Nálunk úgy alakult, hogy hétvégén el tudom hagyni a tápszert, de hétfő óta 100-200 g-os visszaesés van. Nem nagyon akar enni, már a cumisüveget is bevetettem, de abból sem akarja elfogadni a plusz kaját, sem a tejet, sem a tápszert. Holnap megyünk hasi UH-ra, remélem minden rendben lesz. (A terhesség alatt láttak tágult vastagbelet).
Ja igen, kb 3 hete székrekedése van Sad és csak 2-3 naponta tud kakilni. A gyerekorvos szerint ha hetente 1x tud akkor nincs gond.
Tapasztalt ilyet valaki?
Vissza az elejére
Faniko73

HozzászólásElküldve: 2008, Feb. 27, 22:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Közelben a Magyar Bea lakik, nem tom, van-e hordkendője. Én a MiniManó babacentrumban láttam, h van ingyenes tanfolyam. Nézd meg a honlapjukon (minimano.hu). Mondjuk a bolt Zuglóban van, Nagy Lajos király úton.
Üdv: Anikó
Vissza az elejére
Hunesz

HozzászólásElküldve: 2008, Feb. 27, 18:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

milna1 írta:
Ide várom azokat az anyukákat akik Mártához jártak tornázni, és helyes kis csapattá kovácsolódtak a fenti néven.
ne aggódjatok a cumi miatt, szerintem!

Vettem egy hordouzókendőt, de nem tudom használni, egyszerűen nem sikerül a leírásokat megvalósítanom. Lehetséges vóna találkozni valakivel, akinek van, és a közelben lakik?

Pussznayó,
E.
Vissza az elejére
milna1

HozzászólásElküldve: 2008, Feb. 26, 17:35    Hozzászólás témája: Várandós alakulat Hozzászólás az előzmény idézésével

Ide várom azokat az anyukákat akik Mártához jártak tornázni, és helyes kis csapattá kovácsolódtak a fenti néven.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés