Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Régóta várom...
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 54, 55, 56  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
macskacico

HozzászólásElküldve: 2004, Júl. 27, 12:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Liza, én is lemondanék Thaiföldről. de lehet, hogy ez nem is lemondás kérdése. utána kell kérdezned, miféle védőoltásokat kell kapnod, hogy elutazhass, és lehet, hogy kiderül, hogy ezeket a védőoltásokat kismamáknak nem is adják, mert káros lehet a magzatra. szerintem ezt tenném első körben.
aztán ha mégis adják, nem ellenjavallt semmiféle téren az utazás (hosszú repülőút - trombózisveszély, a célországban dúló ilyen-olyan járvány (elég egy influenza is)), akkor döntenék, mindent figyelembe véve.

Hellácska, látod, már tudok ide írni:))
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Hella

HozzászólásElküldve: 2004, Júl. 27, 12:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Liza: végülis hogy döntöttél? Én valószínű lemondanék Thaiföldről, ha babás lennék. Ez a privi véleményem. Pár évvel ezelőtt nem így gondoltam, de már annyira vágyom a gyerekre, hogy ha egyszer sikerül teherbe esnem, semmilyen kockázatot nem vállalok be. De csodálom azokat, akik tudják vállalni.

Maccancs: megvolt a lapar és a HSG? mit mondtak? Gondoltál (gondoltatok) már az örökbefogadásra?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zserbó

HozzászólásElküldve: 2004, Júl. 03, 10:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Maccancs!

Sajnos sokan vagyunk sorstársaid.
Ha gondolod, gyere át a lombikos topicba, ott is sokan vagyunk.
Maccancs

HozzászólásElküldve: 2004, Júl. 03, 09:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Jó volt Rátok találni! Ugyan tudtam, hogy nem vagyok egyedül a problémámmal, de az utóbbi időben azt tapasztaltam, hogy az "igazi sorstársak" hatalmas erőt tudnakadni egymásnak.
Dióhéjban a történetem: 1987 óta próbálkozom Anyukává válni, eddig hat vetélésen vagyok túl. Mindegyik Babát 6-8 hetesen veszítettem el. A harmadiknál rájöttek, hogy kétszarvú a méhem, megműtöttek. 91-ben volt egy női öklömnyi cisztám, újabb műtét. Közben jártunk Czeizel doktorhoz, aki még angliai orvoshoz is irányított, amikor kint éltem. Utoljára 2001-ben voltam áldott állapotban. Időközben néhányszor felrúgtam magam körül a világot. Próbáltam magyarázni magamnak, hogy a nem megfelelő magánéleti körülményeket érezték a Babák, ezért nem születtek meg. Tanítóként végeztem, 18 éve foglalkozom gyerekekkel és TUDOM, hogy jó Anyu lennék, és a KisManónak nagyon jó helye lenne. Ezt erősítette meg az utóbbi 2 év, amikor minden kisimult körülöttem, van agy tündéri párom, akivel együtt örömmel fogadnánk a kicsit. Szóval, 38 évesen újra bátorságot gyűjtöttem, és elmentem Szegeden egy orvoshoz, aki nagyon megfontoltan, apró lépésekkel közelíti meg a végső véleményét. Az immunstátusz vizsgálat szerencsére negatív lett, jövő héten megyek laparoszkópiára és a harmadik HSG-re. Utána mondja meg az orvos, hogy szerinte mekkora esélyünk van...
Köszönöm, hogy "meghallgattatok", és drukkoljatok nekünk.
Liza

HozzászólásElküldve: 2004, Jún. 14, 20:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok lányok, én inszemes vagyok, most volt nemrég a 3. ami sajna nem sikerült, viszont az első igen de a kispocok a 7 hét elején meggondolta magátSurprised( Mindenesetre most olyan jók az eredményeink hogy a doki leállította az inszemeket is, mert már spontán is összejöhetne. Amit szeretnénk is nagyon, mert lelkileg igencsak kivoltunk. De most jön a problémám, és talán nem is ebbe a témakörbe tartozna, de nem volt más ötletem mint hogy tőletek kérjek segítséget. A párom egy ügyfelétől két hetes thaiföldi utat kapott októberre. Ennek nagyon örülünk, de közben ugye babát is szeretnénk, vagyis próbálkozunk. Ugyan október még odébb van de nem tudom ha esetleg addig teherbe esnék szerintetek el lehet babásan oda utazni? Egy ismerősöm azt tanácsolta hogy szerinte 2-3 hónaposan még lehet repülni, és thaiföld nem lehet annyira veszélyes rám és a babára nézve. (Mondjuk Egyipromban 2 éve nem egy nem kettő kismamát láttam, és ott aztán betegek lettünk nemegyszer) Sőt az is aggaszt hogy Hepatitis védőoltásokat és valamilyen gyogyszert is kell szedni az elutazás előtt. Nem tudom nem lenne-e jobb most védekezni októberig, mert nem indulnék el nyugodt szívvel egy ilyen útra babásan. Lehet hogy csak túlaggódom a dolgot, szerintetek? Üdv: Liza
Vissza az elejére
Banyácska

HozzászólásElküldve: 2004, Jún. 04, 12:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Holló, gyere át a lombikosra, ott volt szó erről a homeo szerről!
hollo

HozzászólásElküldve: 2004, Jún. 04, 11:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Több mint 10 évnyi próbálkozás után felettem elszállt az idő. Decemberben leszek 40 éves. A remény hal meg utoljára bennem.
Mi a véleményetek erről? Jár valaki hasonló cipőben?

Az említett Hormeel S cseppek hatásosak a peteérés zavarainak leküzdésében?

Válaszoljatok! Most gép előtt ülök.
anna0614

HozzászólásElküldve: 2004, Jún. 01, 13:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Itt is bemásolom amit az indexre.
Leírtam mi történt velem, remélem nem untatók senkit vele, de nekem jobb, ha kiírhatom magamból.
Tényleg köszönöm mindenkinek az együttérzést.
Foglak olvasni benneteket, és nagyon szorítok az új kismamiknak, és persze gratulálok nekik.

2004.05.10. (hétfő)
Délután elkezdtem vérezni, ami a véleményem szerint nagyon erős vérzés volt, bemenetünk a korházba az ügyeletre, és az uh-on közölték velem, hogy tudja, hogy van egy 3 cm-es miomája?, és előfordulhat, hogy megkezdődött a vetélés, de még élő terhességről van szó, de a papíromra azt írták rá, hogy fenyegető vetélés. Azt mondta a doki, ha csökken a vérzés akkor csütörtökre jelentkezzek be a dokimhoz, ha nem akkor másnap mennyek vissza. Szigorú ágynyugalmat írtak elő felpócolt lábakkal és utrogeston gyógyszert kellett szednem 2x1-et. Egész éjszaka próbáltam a babának erőt adni, hogy maradjon velünk, nagyon bíztam benne, hogy erős és kibírja ezt az egészet. Úgy is gondoltam, hogy sikerült mert csökkent a vérzés, de még jól láthatóan jelen volt. Reggel jött anyukám, hogy velem legyen, mert a férjemnek dolgoznia kellett. Egész nap feküdtem megtettem mindent amit csak lehetett, hogy velünk maradjon. Szerdán anyukám megint jött, vérzés már szinte nem is volt, csak barnás pecsételés, még mindig csak feküdtem. Csütörtökön 9 órára mentünk be a korházba ahol anyuval találkoztunk, ő jött velem be. 10 óráig a doki a műtőben volt, kb. 11 órakor kerültem be hozz, úgy hogy ugye szigorú ágynyugalom volt előírva. Megvizsgált, és azt mondta, hogy normál terhességnek látja, de a mióma problémát okozhat, ha befelé hajlik, akkor elhalhat a terhesség. Uh-n is megvizsgált, és mondta, hogy még egyértelműen nem látszik a szívecskéje, mert picike, de minden rendben van. Mostmár nem kellett feküdnöm, csak pihennem kell. Megkérdeztem, hogy elmehetet e a keresztelőre ahol mi leszünk a keresztszülők, és azt mondta igen, és még azt is megkérdeztem, hogy a picit felvehetem-e, és arra is azt mondta, hogy igen, csak ne erőltessem magam és jövőhéten legyek otthon. Pénteken egyedül voltam otthon és még sokat pihentem. Szombaton férjem velem volt és teljesen jól éreztem magam. Vasárnap mentünk a keresztelőre minden rendben volt. Hétfő délutánig minden oké volt, de mielőtt anyu haza ment hányingerem lett, lefeküdtem és bevettem egy B6 vitamint. A hányinger jobb is lett, elmentem a wc-re és a wc papíron láttam, hogy megint pecsételek. Hívtam a férjemet, hogy gond van jöjjön haza, akkor már egy kicsit véreztem is. Bementünk az ügyeletre ismételten, az uh-on azt mondta a doki, hogy ez már nem normális terhesség, úgy néz ki, hogy megindult a vetélés és valószínű ezt a vetélést műtéttel be kell fejezni. A peteszák még meg volt, de nem volt benne embrió, nem fejlődött ki. Valószínű a miomához közel volt megtapadva és elszívta a vért és ezért nem tudott kifejlődni. A doki haza engedett és azt mondta, ha erősődik a vérzés azonnal vissza kell mennem. Este erősödött, de mondta, hogy ügyeletre nem megyek be, mert féltem, hogy valamit elrontanak a nagy kapkodásban, görcsölt a hasam, de kibírtam szinte egész este sírtam a férjemmel együtt . Kedd reggel 9 órakor anyuval a korháznál találkoztunk. A doki kb. 10.30 kor fogadott megnézte a tegnapi uh eredményét, és mondta, hogy akkor ma megcsinálják az egészségügyi kaparást. Kb. 12-13 körül. Felvettek az osztályra és egy olyan korterembe kerültem ahol a mellettem lévő lány a babáját vettette el. 14.30 kor vittek a műtőbe, nagyon féltem, de gyorsan megcsinálták . Amikor visszavittek a műtőből nem tudtam aludni. 17 órakor felkelhettem és ehettem ihatta. Most megkaptam az ANTI-D-t (mit az előző vetélésemnél nem kaptam meg. ORH- a vércsoportom, és már tudom mindig meg kell kapni, nincs olyan, hogy nem) 19 órakor haza jöhettem saját felelősségre, jött értünk a férjem és haza vitt.
Nagyon nagyon szomorú voltam, de tudtam, hogy össze kell szednem magam, hogy mihamarabb meg tudja gyógyulni. Azt tudtam, hogy még egy ilyet nem bírnék ki, de szerencsére olyan férjem van aki végig velem volt, és persze az anyukám.
Két nap múlva délután elkezdtem görcsölni, bevettem egy apranaxot, ami egy kicsit segített. Elmentem wc-re és láttam megint erősen vérzem  még szerencse, hogy anyukám a szomszédom ott voltak, azonnal mentünk megint be a korházba a dokim pont rendelt, persze nem ért rá, addig megvizsgált egy másik orvos, őt már láttam és az előző műtétnél ő műtötte azt a lányt ai elvetette a babáját, és akkor is már szimpatikus volt. Mivel ettem ezért azt mondták, hogy 17 óra körül fognak megműteni, anyukám 20 órakor már kiabált a nővérrel, hogy mikor visznek a műrtőbe, érdekes módon egyből beadták a bóditó inyekciót, és utána kb. 10 percre már vittek is a műtőbe. Megint megkaptam az ANTI-D-t, 22 óra utána haza is mentünk. Már csak azt kívántam, hogy minden rendbe legyen és ezt az egészet el akartam felejteni. Kaptam a gyulladásra antibiotikumot, amitől egy hétig, mert addig kellett szedni nagyon szarul voltam. De mostmár remélem minden rendbe fog jönni. Nagyon nehéz időszak ez az életünkbe, de probálok erős lenni, és hamar jobban lenni.
Vissza az elejére
kicsinap

HozzászólásElküldve: 2004, Jún. 01, 12:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Anna!
NAgyon nagyon sajnálom!! Tudjátok mi volt a gond? Jó lenne kideríteni, hoyg többet ne fordulhasson elő!

Én jól vagyok, sokat kell pihiznem, a barnázás val.szeg a hüvelygyulladás és egy kis méhszájseb következménye. A méhnyak is megrövidült, de a doki szerint sok pihivel és no szexxel nem lesz gond!

Krlek öntsd ki nekünk a lelkedet!! Annyira féltettünk téged!
Vissza az elejére
akisvirag

HozzászólásElküldve: 2004, Jún. 01, 08:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Anna: Sad((((( nem is tudok mit írni. Lelkednek, testednek gyógyulást!!
Jelentkezz, ha tudsz.
Vissza az elejére
anna0614

HozzászólásElküldve: 2004, Jún. 01, 08:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Köszönöm mindenkinek aki gondolt rám, nagyon jól esett.
Sajnos megint rossz hírem van, 7 hetes elment a baba Sad((
Most sokat kell dolgoznom, de le fogom írni nektek mi történt velem Sad
Cicó!
Kérlek vegyél ki a táblából, most 6 hónap szünetet kell tartanunk Sad

Van új kismamink? Nincs időm visszolvasni.

Kicsinap!
Nálad minden rendben?

Anna aki nagyon szomorú, és akinek nagyon rossz állapotban van a lelke:-(
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 16, 13:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kingus, irtam privit.
poc
Vissza az elejére
Kinga

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 15, 20:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Pocka Smile Jól Smile Volt barnázás, de vége, van heti négy torna, akupunktúra, meg sok imádkozás, hogy megjöjjön időben Smile június öttel már ki is egyeznék Smile
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 15, 15:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kingus, hogy ällsz????????
poc
Vissza az elejére
cicafül

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 13, 13:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem tudom, mi történt, de most működik
Vissza az elejére
akisvirag

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 12, 09:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Aki esetleg nem ismeri a másik felkészülős fórumot, annak itt a cím: http://forum.index.hu/forum.cgi?a=t&t=9026561

Most itt írunk, mert sokaknak nem működik ez a fórum.
Vissza az elejére
msebubu

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 11, 11:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kinga írta:
mse, már írtam odaát. ó a francba is. Sad mikorra teszed te a mostani ciklusodban a pé-t, és hányadik napom vagy most?

Odaat a valasz Smile
Vissza az elejére
Kinga

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 11, 11:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mse, már írtam odaát. ó a francba is. Sad mikorra teszed te a mostani ciklusodban a pé-t, és hányadik napom vagy most?
Vissza az elejére
msebubu

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 11, 11:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szissztok!

Teszteltem. Termeszetesen negativ Sad
Vissza az elejére
Kinga

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 11, 10:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

recece, küldtem mailt a telefonszámával.

Én halálosan szerelmes vagyok a Linterbe, nem tehetek róla Smile
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 10, 18:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kinga írta:
Recece, nagyon melegen tudom ajánlani a János Kórházban Lintner főorvos urat, szerintem meg fogja tudni neked ezt oldani. (nagy hasi műtét nélkül)

a Lintner dokirol mär en is hallottam sok jot. Igaz, nem miomäval kapcsolatban, de akkoris.
Vissza az elejére
Recece98

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 10, 18:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kinga, köszönöm.

Igazság szerint 4 éve járok ugyanahhoz az orvoshoz, eddig nem is volt gondom vele, de valahogy úgy érzem, hogy mással is jó lenne egyeztetni ezeket a dolgokat.
Vissza az elejére
Kinga

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 10, 17:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Írok neked privit este, jó?
Vissza az elejére
Recece98

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 10, 17:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kinga, tudsz valami pontosabb elérhetőséget?
köszi
Vissza az elejére
Kinga

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 10, 17:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Recece, nagyon melegen tudom ajánlani a János Kórházban Lintner főorvos urat, szerintem meg fogja tudni neked ezt oldani. (nagy hasi műtét nélkül)
Vissza az elejére
Recece98

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 10, 17:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bocs, Kingának akartam írni....
Vissza az elejére
Recece98

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 10, 17:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kicsinap írta:
Bocs, tehát bíztosan erősödni fog a csík!
II. sz. Nőgy. Klinika Üllői út
Vissza az elejére
Kinga

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 10, 17:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hova jársz orvoshoz?
Vissza az elejére
Recece98

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 10, 17:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kinga írta:
azért ezeknek a gyógyszereknek kell idő, hogy hassanak, lehet, hogy érdemes megpróbálni a következőben is, de szerintem először azzal a miómával kellene kezdeni valamit.

A miómához nem nyúlnak, azt mondják olyan helyen van, ami kényes, mert kivételkor megsérülhet a méhfal... valahogy az lenne jó ha visszafejlődne, de nem akar sajnos. Inkább nő. Crying or Very sad
Vissza az elejére
Timy25

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 10, 15:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok.

Lehet,hogy nem épp a megfelelő helyre írok, de hátha..

"Feleslegessé" vált számomra:

Utrogestan hüvelykapszula 33 db Felh: 2005.02-ig.

Profasi 5000 injekció 1 amp + 2 oldószer Felh: 2005.01-ig.

Betadine hüvelykúp 7db Felh: 2004.05-ig (Tehát ebben a hónapban).

Menogon injekció 3 amp + 3 oldószer Felh: 2004.05-ig (Tehát ebben a hónapban).

Puregon 50 I.U. injekció 3 amp + 5 oldószer Felh: 2004.05-ig (Tehát ebben a hónapban).

Ha esteleg valakit érdekel, persze ingyen-bérmentve, akkor légyszi jelezze a gtimy@freemail.hu címre, állandóan nézem.
Azt kalkuláld bele, hogy Székesfehérvári vagyok.

Sziasztok.
Kinga

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 10, 14:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

azért ezeknek a gyógyszereknek kell idő, hogy hassanak, lehet, hogy érdemes megpróbálni a következőben is, de szerintem először azzal a miómával kellene kezdeni valamit.
Vissza az elejére
Recece98

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 10, 13:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egy ciklusban végigszedtem (első 5 nap, 1 szem), csak az elkövetkezőben nem akarom majd beszedni....
Vissza az elejére
Kinga

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 10, 13:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mse Smile Itt is szorítok Smile
Vissza az elejére
msebubu

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 10, 12:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kisvirag: gratulalok Smile

Vettem egy tesztet. Holnap reggel kiprobalom. Ma csak egy picit emelyegtem, de a hasam az piszkosul faj. Mindig rohangalok a wc-re, hogy na biztos most jott meg... De semmi.
Vissza az elejére
Kinga

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 10, 12:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Recece98 írta:
Sziasztok ma is!

Örülök, hogy azért visszajeleztetek. Közben elhatároztam, hogy nem veszem be többet azt a Clostilbegytet.
ja, és azért nekem is van egy prblémám: van egy myomám a méh jobb oldali falán kb. 3 cm-es.

Recece, szerintem először azt a miómát tegyék rendbe, vegyék ki, vagy akármi. A clostit még most szedd végig, csak úgy közben ne hagyd abba, azt nem szabad.
Vissza az elejére
Sly

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 10, 11:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kakukkfű:Szia és köszi!

Nagyon klassz,hogy itt látom, nem vagyok egyedül.Tényleg sokat segít.Smile
Vissza az elejére
Sly

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 10, 11:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én ma megyek élet-és halál urához, majd ő megmondja,hogy van-e valami,amin megint aggódhatok.Smile

Recece98: kitartás!Tudom milyen,hogy soha nincs olyan,hogy ne legyen valami probléma...Huh,remélem érted:)
Vissza az elejére
kakukkfű

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 10, 11:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Recece és Sly üdv nektek köztünk Laughing

Akisvirág gratula Laughing

Két topicot még nehezebb lesz követni, de azért igyekszem és megpróbálok az index-en is hozzászólni, mivel múlt héten otthon voltam és onnét nem sikerült Sad
Vissza az elejére
Recece98

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 10, 10:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok ma is!

Örülök, hogy azért visszajeleztetek. Közben elhatároztam, hogy nem veszem be többet azt a Clostilbegytet.
ja, és azért nekem is van egy prblémám: van egy myomám a méh jobb oldali falán kb. 3 cm-es.
Vissza az elejére
anna0614

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 10, 10:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akisvirág!
Hát igen Smile
Vissza az elejére
akisvirag

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 10, 10:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Anna! köszi Very Happy Akkor Neked is jók a megérzéseid, mint Cicónak Smile
Vissza az elejére
anna0614

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 10, 10:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akisvirág!
Nagyon gratulálok Smile
Én tudtam Smile
Msebubu!
Drukkolok neked, szerintem is csinálhatnál egy tesztet.

Üdvözlök minden új topiklakót, és ne maradjatok sokáig pocaklakó nélkül Smile
Vissza az elejére
akisvirag

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 10, 09:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Juccy! Köszi Smile Drukkolok, hogy ne legyen Nálad nagy probléma, és sikerüljön a következő hónap! Biztos a hormonszint alacsony.
Azért jelentkezz, amint megtudsz valamit!
Vissza az elejére
juccy

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 10, 09:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én a 26. napo elkezdtem barnázni, szóval a majdnem tök egyenes hőgörbém nem csapott be, nem volt peteérésem. Ma akarom felhívni a klinikát, de csak délután lehet. Izgulok, mikor mehetek.

Fura, hogy már 26. napon jött a barna.

Mindegy, nem akarok ezen ennyit agyalni. Kicsit hanyagolni szeretném a fórumot. Mindenkinek drukkolok, akinek kell, illetve Akisvirág, neked külön gratula. Ha lesznek híreim, majd jövök. Sziasztok!
Vissza az elejére
Sly

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 10, 09:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kisvirág:nem, a rubophent,algopyrint és néhány antibiotikumot nem tartanak veszélyesnek,de azért szerintem természetes,ha fenntartásai vannak az embernek.Köszi a drukkért,most jól jön minden segítség!!!
Vissza az elejére
akisvirag

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 10, 09:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sly: hát elhiszem, h a bizonytalanság még inkább idegesítő. de legközelebb biztos oké lesz minden! Drukkolunk Smile

nekem a megfázás alatt egyszer volt hőemelkedésem (37,Cool, akkor vettem be egy rubophen-t, meg orrcseppeztem. ez talán nem káros.
Vissza az elejére
Vendég

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 10, 09:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Recece98, Sly, sziasztok!
Penikö, akkor hajrä uj ciklus!
Többieknek is szep napot, most elhuzok kicsit csalädot äpolni.
poc
Vissza az elejére
akisvirag

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 10, 09:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kicsinap: örülnék ha így lenne, mert a torkom viszont nem volt piros, így a doki sem nagyon tudott mit mondani rá. viszont elkapta a család fele..
nem tudom, hogy jelezzem e majd a dokinak, h volt ez a megfázásom?!
Vissza az elejére
Sly

Kisvirág: na,ez az ami föképp idegesít,a mai napig nem tudom mi volt az, de egy totális kismedencei gyulladást okozott.Aztán jöttek Klacid és társai mert akkor még nem tudtuk,hogy nem kéne ilyeneket szedni...Szerintem egy légúti fertőzés nem jelenthet akkora problémát,azt könnyen kikezelik és nincs nagy veszély,úgyhogy ne izgulj!!!
Vissza az elejére
kicsinap

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 10, 09:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kisvirág!
a "megfázás" lehetett a terhesség miatt is. Azon ahétvégén, amikorra nem vártam a pirit, teljesen takonypóc voltam! Alig tudtam aludni. Azóta is folyamatosan el van dugulva az orrom. Sokaknál ez is terhességi tünet, az orrnyálkahártya is telítve van vérrel.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 54, 55, 56  Következő
1 / 56 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés