Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Nevelőszülők ide.

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
daroczitibor

HozzászólásElküldve: 2014, Feb. 03, 12:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

LADYm írta:
Szeretném, ha itt nevelőszülők cserélnének tapasztalatot és nevelt gyerekek is leirnák, hogy ők hogy élték meg azt, hogy nsz.-nél nöttek fel. ezenkivűl érdekelne mindenki véleménye a nevelőszülőségről és azok kérdései is akik nsz szeretnének lenni csak nem tudják,hogy induljanak el. nagyon szeretném,ha minnél több ember szolna hozzá ehhez a témához. Very Happy
Sziasztok!!
Nevelőszülők vagyunk.Nem tudjátok véletlenül,hogy a munkaviszony mellett igénybe lehet venni a GYET-et vagy a GYES-t??
Köszönjük a választ!!
Ibolya és Tibi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Bakacsin

HozzászólásElküldve: 2013, Okt. 28, 20:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok, van egy olyan kérdésem, tanácstalan vagyok, hogy a gyerekeim mikor hozzám kerültek, aranyosak, szófogadóak voltak, kedvesek, tudtak kulturáltan öltözni,viselkedni, enni.
Azt szeretném megkérdezni ha valaki tudna válaszolni rá.
Miért van az hogy hetek óta megváltoztak?! hazudósak lettek, elfelejtettek kulturáltan érkezni csak akkor értenek ha megemelem a hangomat, s nem tudom hogy ez mennyire természetes? s úgy mond teljesen ki vagyok bukva, adják a bambát és bármit csinálnak egyik a másikra keni. Egy fél éve vannak velem.
Vissza az elejére
gmama53

HozzászólásElküldve: 2010, Okt. 08, 14:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

LADYm írta:
Szeretném, ha itt nevelőszülők cserélnének tapasztalatot és nevelt gyerekek is leirnák, hogy ők hogy élték meg azt, hogy nsz.-nél nöttek fel. ezenkivűl érdekelne mindenki véleménye a nevelőszülőségről és azok kérdései is akik nsz szeretnének lenni csak nem tudják,hogy induljanak el. nagyon szeretném,ha minnél több ember szolna hozzá ehhez a témához. Very Happy
Szia Bobe794 Békéscsabán van nevelőszülő de biztos nemolvassa ezt aforumot. az aleg biztosabb ha a Degré utcáda felkeresed a TEGYESZT ott malyd választ kapsz minden kérdésedre. A főiskola fele van a Degré utca .De ha nem találod szivesen segitek ÜDV .Eggy nevelőszülő.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
Bobe794

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 27, 19:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Szomorúan tapasztaltam, hogy senki sem válaszolt az üzenetemre.Ezek szerint nincs Békéscsabai nevelőszülő??? Sajnos....... Sad((
Vissza az elejére
Bobe794

HozzászólásElküldve: 2010, Aug. 31, 19:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Szeretném megkérdezni hogy van-e olyan nevelőszülő aki békéscsabai???Szeretném felvenni vele a kapcsolatot.A nevelőszülőséggel kapcsolatosan szeretnék neki néhány kérdést feltenni.....
FONTOS lenne!!!
Vissza az elejére
tejespali

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 25, 21:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok. en egy nevelt gyerek voltam jelenleg en is nevelőszülőlettem.meg csak kethonapja ,vannálunk egy csodálatos kislány háromhonapos ,2 sajátgyermekem is van imádják felek ha veletlen őrákbe adják nagyonmegvisel minket ,ha van tapasztalattotok irjatok.
Vissza az elejére
bioszabi

HozzászólásElküldve: 2010, Feb. 16, 01:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Meglehetősen kezdő stádiumban vagyok az itt megnyilatkozott nevelőszülőkhöz képest. Azonban rövid idő alatt - amit eddig párommal együtt töltöttünk - felmerültek bennem kérdések a nevelőapa helyzetét illetően. A páromnak 4 éves kisfia van és igyekszem felvenni vele a kapcsolatot. A szeretet mindkét irányban megvan, úgy látom (saját részről természetesen érzem). Felmerült ámbár az is bennem, hogy mennyire lehet igazi a betolakodó apa (ez volnék én) és milyen szinten kell részt venni a gyermeknevelésben. Ha bárkinek van hozzáfűznivalója, hogy lehetőleg ne kelljen minden kezdő akadályban felbuknom, akkor szívesen olvasom a válaszokat. Mindenesetre megnyugtató volt olvasni, hogy milyen nagy családokat lehet kialakítani ilyen módon is.
köszke, bioszabi
Vissza az elejére
vereske

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 28, 16:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

LADYm írta:
Úgy örülök hogy ide találtam! Sajnos én már nem vagyok nev szülő,de sok jó és rossz tapasztalatom lett ez alatt a 6 év alatt.A szakemberekkel kapcsolatban igen negatív a véleményem.Sok bosszuságot okozott hogy olyan emberek adják a tanácsot ,akinek még gyereke sincs és papirból okos.
Vissza az elejére
smilestar

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 18, 21:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egy kérdőív kitöltéséhez szeretném kérni az Önök segítségét.

A dolgozatom címe:Egy félreértett hivatás avagy a nevelőszülőség színe és visszája
A kérdőívek név nélküliek és csak a szakdolgozatomban használom fel a kapott információkat. Nagyon sokat segítenének vele,ha kitöltenék.

Előre is köszönöm a segítséget!

Üdv.:Petra

A kérdőív az alábbi linken tekinthetőmeg:

www.kerdoivem.hu/kerdoiv/258144919/11/
Vissza az elejére
anyca

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 20, 14:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

_szaisztok! elképedve és csodálkozva olvasom milyen nagy dogokon, mennyi élményen lehettek már túl... mi most jelentkezünk nevelőszülőnek, minden előttünk... nagyon-nagyon izgulok
_saját "csibénk" már lassan 20 éves, nagy a lakás és csendes, jobb lenne újra gyerekricsajjal megtölteni, a kamaszokkal is jól megértetjük magunkat.. meglátjuk, vajon mit hoz számunkra a jövő
Vissza az elejére
martika0511

HozzászólásElküldve: 2009, Márc. 11, 19:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
A szakdolgozatomhoz szeretnék segítséget kérni.Nevelőszülőknek készítettem kérdőívet, ha illetékes vagy és van pár szadab percet töltsd ki!
Sokat segítenél vele!
Előre is köszsönöm!
Kocsis Márti

http://spreadsheets.google.com.....S0pyZWc6MA
(kérdőívet a keresőn keresztül is megnyithatod, ha bemásolod a címet)

ui:ha va nevelőszülő ismerősőd küld el neki ezt a linket.
Vissza az elejére
Nanaa

HozzászólásElküldve: 2009, Jan. 14, 19:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Szeretnék olyan nevelőszülőt találni, aki bejönne hozzánk egy tévés műsorba elmesélni az élményeit, lehetőleg egy nevelt gyermekkel, aki nem tartja a kapscolatot biológiaia szüleivel. Kíváncsiak lennénk, milyen a nevelt és saját gyermek között a különbség (ha van), hogyan éli meg a gyermek, mikor kiderül, hogy nem saját szülei nevelik.

Csak bátran jelentkezzetek, bármire szívesen válaszolok!

Nana
Vissza az elejére
alfoldi13

HozzászólásElküldve: 2008, Márc. 27, 14:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Negyedik nevelt lányunk lett nagykotú az ezzel járó torturát csináljuk,/ harmadikos gimis/jól tanul most jogsit próbál szerezni,énekversenyre készül és az előérettségire földrajzból.Biztos nagyszerü anyuka lesz belőle és jó feleség...szerencsére vele nem sok gond van.Önnáló s talán megbízható is.tizegynehányéve neveljük,közelöt évesen kaptuk.Olyan mint egy pot anyuka tereli a kicsiket.Szerencsések vagyunk,hogy a mienk...
Vissza az elejére
LADYm

HozzászólásElküldve: 2008, Márc. 26, 10:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

SZiasztok, Very Happy hát a kamaszodó időszak Evil or Very Mad nem tartozik nekem se a kedvenceim közé,mert nagyon nehéz, de érdekes az is,hogy az én vsz. gyerekeimnél vagy nem volt, vagy én nem vettem észre,hogy az az. A nagy lányom mindig simulékony jó gyerek volt és nem emlékszem, hogy kamaszodott volna csak felnött egyszerüen és felnött lett, mindig önálló volt sportolt és tanult csendesen nem kamaszodva csak ugy egyszerüen. A fiam is alapjáraton jó tanuló kötelesség tudó gyerek volt mindig, nem kelett soha az iskolába járni, mert gondok nem voltak vele szerencsére. Most pedig az álltalam nevelt fiú, hát elég problémás mint a tanulásba és az iskolai viselkedése is hagy kivánni valot , pedig megprobáltuk neki is a sportot ,de nincs kitartása egyik sport ágba sem sajnos. ,és fel van vértezve a kamaszodo gyerekek minden rosz tulajdonságával. néha már elég elkeseritő, hogy hiába probálunk meg mindent vele kapcsolatba. A lányokkal nincsenek ilyen gondok, néha vannak kisebb nagyobb hisztik, de azért ők kezelhetőek. Twisted Evil Már ők is sokat mondják ,hogy nem tudják, hogy miért ilyen a fiú pedig kiskorátol //3.éves korátol// él velünk. Itt van a lány tesoja is de ő egész más, egyáltalán nincs benük semmi közös. Na abba is hagyom mert megint jó hosszú lett. majd máskor még folyt. köv. Arrow
Vissza az elejére
LADYm

HozzászólásElküldve: 2008, Márc. 21, 20:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

KELLEMES HUSVÉTI ÜNNEPEKET KIVÁNOK MINDENKINEK.
Vissza az elejére
alfoldi13

HozzászólásElküldve: 2008, Márc. 21, 12:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kellemes ünnepeket kivánunk mindnyájatoknak !
Vissza az elejére
Eva680210

HozzászólásElküldve: 2008, Márc. 17, 22:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!LadyM olyan olvasni a soraidat mintha magamról olvasnék. Igazi üdülés volt a két felnőtt saját gyermekem után három csecsemőt gondozni. Mindenki tiszta hülyének nézett, hogy miért kell nekem állandóan kicsi. Azt gondolom azért egy kicsivel könnyebben boldogulok, mint egy már majdnem felnöttel aki már annyi mindenen esett keresztül mint má.s 30-40 év alatt. Minden kornak meg van a maga bibije. Amikor a kis Árpimat kaptam 3 hónapig ülve aludtam a nappaliban vele, mert csak akkor volt nyugodt, ha a hasamra fektettem. A férjem a másik kicsivel az emeleten aludt, igy senkit nem zavartunk. Akkor nagyon fárasztó volt, de most visszagondolva nagyon jó volt. Sajnos már nincs nálunk, mert örökbefogadták kiegyensulyozott nyugodt baba és a lehető legjobb helyre került. Nem egyszerü az elválás de nagyon megnyugtató, hogy nagyon szeretik. Amikor az első kihelyezett gyermekem hazament abba egy kicsit belehalt az egész család. Nagyon nehéz volt feldolgozni. Na már megint sokat beszéltem. Sziasztok
Vissza az elejére
LADYm

HozzászólásElküldve: 2008, Márc. 17, 05:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok ritkán jutok ide. nagyon jó olvasni soraidat alfoldi13 kivételes képességüek a gyerekeid és biztos jó lehet ilyen muzikális családba. NEkem sajnos azért akad problémás gyermekem is a neveltek között akihez kell ám türelem . nekem még vannak kicsik is aminek én nagyon örülök, mert nagyon jó kicsikkel lenni én legalábis szeretem. Látom magam körül az ismerőseim alig várják, hogy felnöjenek a gyerekeik és ne legyen velük sok gond. én meg még mindig szivessen babáznék. Talán azért mert én nagyon igaznak találom a mondást kis gyerek kis gond a nagy meg nagy gond. vagy én vagyok csak nagyon aggodó szülő.mint irtam nálam 5 gyerek van most 4 és 16 év közöttiek. Mint hagyományos nevelőszülő nem is kaphatok már többet, itt nálunk meg nem alkalmaznak már hivatásost valamiért . A husvéti hagyományokat irod itt már felénk nem igen élnek, én még emlékszem mikor lány voltam mennyire vártuk, de lassan kihalnak teljessen ezek a szép ünnepek. ma korán éberedtem ezért most a csendbe volt időm kicsit irni , de be is felyezem, mert ha ide szabadulok nem tudom abba hagyni. sziasztok nagyon örülök, hogy azért mégis beindult kicsit itt az élet. szisztok irjatok minnél többet nagyon jó olvasni mások tapasztalatait is.
Vissza az elejére
alfoldi13

HozzászólásElküldve: 2008, Márc. 16, 22:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Készülünk a húsvétra el se tudjátok képzelni ,hogy egy kilenc lányos családban mindenkinek van fontoss locsoloja akire számit és vár...milyen itt a készülödés...
Vissza az elejére
alfoldi13

HozzászólásElküldve: 2008, Márc. 15, 12:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Van egy öreg buszunk amivel akár kilencen együtt eltudunk menni és egy középöreg suzukink de már az ötödik gyerek szerzi a jogosítványát csak igy tudunk kimozdulni,már mindenkit összefogni nem tudunk, vetünk kertészkedünk örülünk a jó időnek még van egy csomó vetőmag amit be kellene szorni a földbe ,a gyerekek szanaszét vannak alig van valaki itthon ...
Vissza az elejére
Eva680210

HozzászólásElküldve: 2008, Márc. 13, 22:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagyon irigylem azt a sok tapasztalatot ami neked van! Nekem is van két felnött gyermekem, de nem volt nagyon nagy gondunk. A kislányunk pedig még csak kettő éves. Azt még azt hiszem nem irtam, hogy őt örökbefogadtuk. Nagyon sok örömet ad nekünk. Olyan jó látni, amikor a két nagy teso körbe rajongja.
Vissza az elejére
alfoldi13

HozzászólásElküldve: 2008, Márc. 13, 11:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Magadra számíts és nem csalodsz, sajnos amit te nem tudsz megoldani azt majd észreveszed ,hogy más még annyira se.Nagyon nehéz az amit vállaltál gyakran kell a gondokat eltakarni s bizni a mindenhatoban ,hogy valahogy megoldodik sok-sok bajra az idő a legjobb orvosság.A gyermekek növekedésével ugyan mindig ujjabb és ujabb gondok kerülnek elő,de akor már majd a régiekre alig fogsz emlékezni.
Nálunk most szereznek jogsit / ketten/ érettségizik Anti,gyürik a gimis éveket öten ebből adódoan mindig van valami gond annak elenére ,hogy jol tanulnak.Mikor összeszámolom a gyerekek mártöbb mint 100 évet végeztek sikeresen .És mennyi mennyi gond van már a hátunkmögött és még mindig torony mennyiségű elöttünk.Nagyon sok nevelőszülőt ismerünk sikereseket kevésbé sikereseket és többel vagyunk rendszeres kapcsolatban mi is.Most két pici játszik és ezek a gyerekek már a nevelt lányaink gyermekei egy kisfiu Marianné másfél napra mig intézi a dolgait mi ránk hagyta Anita kislánya már 3 éves most az Ő életkezdési segélyének a befektetését intézzük. üdv mindnyájatoknak
Vissza az elejére
LADYm

HozzászólásElküldve: 2008, Márc. 12, 23:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

NAGYON ÖRÜLÖK NEKI HOGY mégis ide talál lassan egy két ember. én 13 éve vagyok nevelőszülő. jelenleg5 neveltem van a sajátjaim már kirepültek ők ketten vannak. Bizony ahogy irod itt lehet megélni érdekes dolgokat van öröm, de van jó sok gond is. arra is kiváncsi lennék,hogy kinek mi a tapasztalata segitenek e eléggé a tanácsadok. nekeem most van egy kis gondom tan..adó ügyben, nem egyszerű ha az ember nem ért egyet valakivel gyermek nevelési dolgokba. na csak irogatok de már elég késő van remélem minnnél többen találnak ide és egy jo kis csapat jön össze. nekünk van más forumon is már ilyen topicunk ahol már vagyunk egy páran napi kapcsolatban .
Vissza az elejére
Eva680210

HozzászólásElküldve: 2008, Márc. 11, 22:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

köszönöm! sajnos kicsit ügyetlen vagyok még a neten, igy nehezen megy minden! Remélem hamar belejövök és sok mindent kérdezhetek tőletek. Annak is nagyon örülök, hogy egyáltalán ide találtam!!!!!
Vissza az elejére
alfoldi13

HozzászólásElküldve: 2008, Márc. 11, 22:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

internet cimünk : alfoldi13@citromail.hu van msn programunk ahol csetelhetünk. cimünk .Páty csilla u 3. tel 23 344 048. Mivel már van 22 26 éves nevelt gyermekünk is így hát mi már a 2 mögé legalább egy nullát tehetünk .de még most is van hat kamasz gimnazista neveltgyermekünk.Most jöttem haza csak beleolvastam és irtam valamit .drukkolunk nektek igy ismeretlenül is !!
Vissza az elejére
Eva680210

HozzászólásElküldve: 2008, Márc. 11, 22:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok! örülök, hogy megtaláltalak benneteket! Csak két éve vagyok nevelőszülő, hozzátok képest kezdő! Sok minden történt a két év alatt velünk. Volt nagyon szomorú, de volt nagyon szép is. Szivesen beszélgetnék veletek ezekről a dolgokról.
Vissza az elejére
alfoldi13

HozzászólásElküldve: 2008, Márc. 08, 10:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sajnos mi már a kiöregedő korosztályhoz tartozunk.a magunk ötvenvalahány évével és mivel most még hat kamasz gyermekünk van igy problémáért nem kell a szomszédba mennünk.Sőt még abban sem vagyunk biztosak ,hogy a felmerülő gondok nem e kötényünkkel eltakarva rendezőthet,met már mint ahogy írtam van nekünk zenepedagogus ziongora tanárnő lányunk, valamikor sulyos bukásra álló gyermekünk végzett angoltanárnő és még mennyi furcsaság van mi mögöttünk van már.Azt hiszem az egész országban alig akad olyan nagy család aki Angliába németországba,svédországba Spanyolországban,Norvégiában, Kárpátalján..... vendégszerepelhetet legtöbb helyen többször 11 országba jutottak el gyermekeink a zene segítségével.De valószínü,hogy az is ritka hogy egy családban öt ügyes kántor legyen.Mi élvezzük az Isten áldását és ezt itt mindenkinek üzenem Te csak fogadd be a többi mind bizzd a Mindenhatóra s meglátod minden elsimul mikorára odaérsz.Ma már harminc évesek a nagyok de teljesen önállóak nagyon ügyesek és az mindegy hogy ki szülte őket,hozzánk jönnek haza ide tartoznak az is igaz,hogy mig felneveltük őket sokszor megizzadtunk a gondoktól és lehetetlennek éreztük a helyzetet akkor.De évek távlatából nézve mindőnknek előnyére válltak az akkori bajok. Sajnos azt látom,hogy a mai nevelőszülök a mindennapi gondokkal küzdenek és nem hisznek abban ,hogy Ők erre fenntről lettek kiválasztva. S sem idejük,sem pénzük hogy a gép mellé üljenek nekem is csak azért van idöm mert már leg kisebb is 14 éves. Nevelőszülöknek lesz országos találkozója Csillebércen nem rég kaptam hozzá meghívást de már nem jelenkeztem hogy részt szeretnék venni mert enyém már a múlt ...Az egyik nevelt fiam az idén érettségizik utána egy évig kimegy angliába vagy németországba nyelvet tanulni de már mint más gyerekeknek az ő zsebében is jogosítvány van rengeteg dologról tudnák irni és beszélni de azt hiszem egyszerre ennyi elég. Befejezésül még a többiek miatt ez a gazdagság mindennél nagyobb mi engem a gyerekek szeretetével körbe vesz és itt nem kell matematika csak egyszerű tiszta szeretet....
Vissza az elejére
LADYm

HozzászólásElküldve: 2008, Márc. 07, 22:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gratulálok neked azt hiszem ennyi gyermekem nekem már nem lesz pedig ez csodálatos dolog. én 13 éve vagyok nevelő szülő. 2 saját és jelenleg 5 nevelt gyermekem van. téged már nem tudlak behozni. nagyon klasz lehet ez az énekkar nálatok.örülök hogy legalább te ide találtál reménykedek benne hogy többen is összejövvünk itt. nekünk van más oldalon topicunk de szeretnék még több nsz megismerkedni azért inditottam el ezt is. az nlc van egy elég pörgös topicunk és igy esténként szoktunk irogatni. ott jó páran megismerkedtünk és már találkozgtunk is. nagyon jó dolognak tartom azt ha hasonló gondolkodásu emberek eszmér tudnak cserélni. és megbeszélni a gyermekneveléssel és a nszülőséggel kapcsolatos dolgaikat. üdv.
Vissza az elejére
alfoldi13

HozzászólásElküldve: 2008, Márc. 04, 14:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Biztos sokan vagyunk ki ebben a cipőben jár vagy járni szeretne ,de akinek gyereke már otthon van nem nagyon van rá ideje,hogy géphez üljön.Közel husz éve nevelgetünk nem sajátszuülött de sajátnak érzett gyermekeket.három császármetszés után nem lehetett több ezen a modon.Utána még nagyobb de semmi esetre sem kissebb felelőség elvállalni egy-egy uj csodát.Mindenesetre ezt a portált én megtaláltam.
kilenc lányom és két fiam van.Öt már önnáló, most is az egyik nagyobbat várjuk ,mert hozza az unokánkat egy fél napra és a gimiseket haza.Én nagyon szigorú szülő vagyok,... Van egy majden családi korusunk rendszeresen fellépünk,minden hangszeren játszunk nekem nem nehéz teleirnom egy két oldalt
Vissza az elejére
LADYm

HozzászólásElküldve: 2008, Márc. 03, 12:12    Hozzászólás témája: NEM ÉRDEKEL SENKIT EZ A TÉMA?? Hozzászólás az előzmény idézésével

Sajnos ugy látom roszul inditottam e a téma nem sikeres nem érdekli az embereket. Kár mert én szerettem volna ha összejövünk itt páran és át rágjuk magunkat ezen a témán. mindegy egy darabig várok és ha nem ir senki akkor belenyugszom hogy nincs érdeklődő ilyen témával kapcsolatba. üdv.
Vissza az elejére
LADYm

HozzászólásElküldve: 2008, Feb. 08, 15:29    Hozzászólás témája: Nevelőszülők ide. Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés