Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
HTB-sek gyertek ide is, beszélgessünk!
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Erika10

HozzászólásElküldve: 2009, Márc. 31, 13:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!!!
Nekem az előbb nem működött a tanya!!! Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Mamarci

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 07, 09:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

azt hittem az 1-ben
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
kandibaba

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 07, 09:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mamarci írta:
jajj nekem, most hol van a csapatom?

Chat-en van, a Társalgó2-ben.
Mamarci

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 07, 09:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jajj nekem, most hol van a csapatom?
Vissza az elejére
kandibaba

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 07, 09:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

galaga írta:
ez olyan mint a mi noteszünk ugyan az a sablon

Igen, de gyere a chat-re. Itt van fent az oldal tetején, csak rá kell klikkelni.
galaga

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 07, 09:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ez olyan mint a mi noteszünk ugyan az a sablon
Vissza az elejére
kandibaba

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 07, 09:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lányok, gyertek a chat-szobába, ott vagyunk!!!
lesi

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 07, 09:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Merre vagytok? Én vagy itt vagy az nlc-n a 2006-ban tudnálak megtalálni benneteket. Mit tudtok a tanyáról?
Vissza az elejére
galaga

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 07, 09:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok vagyok
Vissza az elejére
kandibaba

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 07, 08:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mamarci írta:
Jóreggelt...ez is baromi lassú!

De legalább bejön. A chat-szoba pedig eléggé gyors. Csak nem tudom, merre járnak a többiek. Össze kellene szedni a családot.
Mamarci

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 07, 08:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jóreggelt...ez is baromi lassú!
Vissza az elejére
kandibaba

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 07, 08:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Erika10 írta:
Szép napot mindenkinek!!!
Borzasztó, hogy nem működik a tanya!!!Angry Remélem mindenki ide talál. Most nekiállok pörköltet főzni!!!

Erikám, ha visszatérsz, gyere a chat-szobába, Társalgó2-ben vagyunk!
Erika10

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 07, 08:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szép napot mindenkinek!!!
Borzasztó, hogy nem működik a tanya!!!Angry Remélem mindenki ide talál. Most nekiállok pörköltet főzni!!!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
kandibaba

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 07, 07:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

No szóval most próbálgatok... Ide írok, utána nem küldöm még el a hsz-t, hanem az előnézetet választom. Ott tudok smiley-t rakni, meg mindenféle változtatásokat beilleszteni. Arrow Mérleg Mérleg Mérleg
kandibaba

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 07, 07:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kandibaba írta:
Sziasztok! Very Happy
Aki ismer, tudja, miért nyitottam ezt a topic-ot, és nem akarnám átvenni a házigazda szerepét, így kedvenc topic-unk egyik tagjaként invitálok mindenkit az alternatív topic-ra.

Akik nem ismernek Bennünket, de otthon vannak, családanyák és feleségek, vagy akár egyedülállók, de szeretnek beszélgetni, szívesen látunk Benneteket is. Twisted Evil
Halihóóóó!!!
Szóval akkor mi legyen? Megyünk, maradunk, várunk, nem várunk??? Rolling Eyes
dumalady

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 06, 10:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Itt is!
Erika10

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 06, 10:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez nem jó???
lesi

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 15, 17:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

idesannya írta:
jaccint46 írta:
Remélem ide találtok

Szia Jaccint Very Happy
Ez az a hely amiről írtál?

Jaci nem erre gondolt, bár először itt voltak. A mostani helyük: www.***.hu
Én az éjszaka regisztráltam ott, és éppen az előbb beszélgettem és ismerkedtem a hellyel. Szerintem sokkal jobb, mint az nlc. Próbáld meg!
Vissza az elejére
idesannya

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 15, 13:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jaccint46 írta:
Remélem ide találtok

Szia Jaccint Very Happy
Ez az a hely amiről írtál?
Vissza az elejére
jaccint46

HozzászólásElküldve: 2008, Márc. 27, 23:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

SZIA LESI LEHET HOGY IGAZAD VAN.AZ NLC ÚGY SZAR AHOGY VAN.NEM HOGY JOBB LETT MÉG NEHEZEBBEN KEZELHETŐ. SZI JACI Laughing
Vissza az elejére
lesi

HozzászólásElküldve: 2008, Márc. 25, 18:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Szerintem, ez nem csak mentő topiknak, hanem állandónak is sokkal jobb lenne, mint az nlc. Én ott már nagyon sok éve vagyok, szerettem is, de mostanában nincs kedvem benézni, mert rettenetesen lassú. Megunom az életemet, amíg pl. betölti a kedvenc topikjaimat. Az egész úgy ahogy van, nagyon béna, nagyon rossz.
Vissza az elejére
jaccint46

HozzászólásElküldve: 2008, Márc. 25, 17:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Remélem ide találtok
Vissza az elejére
jaccint46

HozzászólásElküldve: 2008, Márc. 25, 17:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kandibaba írta:
Kislányok, nem tudok a fórumra bejutni. Igyekszem mindenkinek szólni, Eriről már tudom, hogy neki sem tölti, ezek szerint valami szerver-hiba van a cafe-n.
Addig itt a mentő-topic, én vagyok, leszek. Laughing

Már nem tudom hogyan kell ide írni,remélem nem csak Babának jut eszébe hogy itt a vészre a helyünk Laughing
Vissza az elejére
kandibaba

HozzászólásElküldve: 2008, Márc. 25, 15:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kislányok, nem tudok a fórumra bejutni. Igyekszem mindenkinek szólni, Eriről már tudom, hogy neki sem tölti, ezek szerint valami szerver-hiba van a cafe-n.
Addig itt a mentő-topic, én vagyok, leszek. Laughing
lesi

HozzászólásElküldve: 2008, Márc. 09, 14:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nincs valami nagy tolongás. Maradtok inkább a régi helyen?
Vissza az elejére
lesi

HozzászólásElküldve: 2008, Márc. 09, 01:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Jaci meg a többiek! Nagy nehezen idetaláltam én is. Majd jövök, de a régi helyekre is benézek még. Laughing
Vissza az elejére
kandibaba

HozzászólásElküldve: 2008, Feb. 29, 17:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jaccint46 írta:
Itt vagyok.Hugi ma van az útolsó sütésem.Ha ma sem lessz elég laza én nem sütök.
Azért nem jöttem mert nem jelentkezett senki.Na itt leírhatod hogy tellik egy napod Magdival.?Hogy bírsz vele?Miért lett a tied,mikor Anyosog is elég fiatal még?Párodnak nincs testvére másik? Question

Na megpróbálok válaszolni, de egyelőre csak rövidre fog sikerülni. Anyósom nincsen, meghalt szegény már 10 éve, azóta van a Magdi a párommal, és ezáltal velem is. Páromnak ugyan van egy nővére, de az a saját gyerekét is a nagymamával neveltette fel, gondolhatod, hogy egy ilyen koloncot nem vesz a nyakába.
Nos, Magdi: nem tudom, mennyit tudsz róla, de nehéz röviden írni, milyen is. Születésénél agyvérzést kapott, amiből visszamaradt a szellemi és testi fogyatékosság. Szellemileg egy 2-3 éves gyerek szintje az övé, valamilyen idiotizmus a hivatalos neve az állapotának. A bajok a mániáival vannak, ami a túlzott falánkságban mutatkozik meg. Nincs olyan étel a lakásban, a szekrényben, amit - bármekkora mennyiség - ne bírna felenni együltében. Csakhogy nem áll meg az ételnél, rongyot is eszik. Felevett már több tucat hálóinget, lepedőt, párnát, törülközőt, szőnyeget, zoknit, egyszóval mindent, ami a keze és a szája közelébe kerül. Amikor burkoltuk a házat, megdézsmálta a hungarocellt is. Szóval borzasztó. Ráadásul egyre agresszívabb, egyre hisztisebb, egyre akaratosabb, és sajnos egyre irigyebb. Ami mindig konfliktusokhoz vezet.
A testi fogyatékossága az egyensúlyzavar, meg a fél szemére nem lát. A beszédjét csak mi értjük, más nem nagyon vagy sehogy. Háááát röviden ennyi.
kandibaba

HozzászólásElküldve: 2008, Feb. 29, 16:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jaccint nővérkém... Mindjárt összeszedem az erőmet, és leírom a kérdéseidre a választ.
De még előtte átmegyek a másik fórumon a topic-unkba, megpróbálok feltenni két, azaz kettő darab fotót. Szerinted még éjfél előtt végezni fogok? Very Happy
Kéretik majd úgy nézni, hogy életemben először sütöttem, ahogyan bármi mást fogok alkotni, az is életem első darabja lesz. Így ha lehet, őszinte kritikát kérek, de kíméleteset. Razz
kandibaba

HozzászólásElküldve: 2008, Feb. 29, 16:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A fene, ma minden technia ellenem esküszik. Most meg a net ment el, az imént verekedtem magam vissza. Mamarci drága, még történhet ez-az, semmi sem biztos. Apukád elkeseredett, mert az agilis, tűzről pattan feleségét most olyannak látja, amilyennek még soha. És nemcsak apukádnak lehet ez furcsa látvány, érzés, hanem minden családtagnak.
Ha viszont mennie kell, engedjétek el őt szépen... Nyugtassátok meg, hogy minden rendben lesz, pihenhet nyugodtan... Tudom, hülyén hangzik, de ha ő belefáradt, neki megnyugvás lesz, Nektek pedig azért lesz megnyugvás, mert tudjátok, hogy a világon mindent megtettetek érte, és ha már nincs segítség, ne legyen szenvedés sem.
jaccint46

HozzászólásElküldve: 2008, Feb. 29, 15:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mamarci növérem.Nem akarlak keseriteni,de ha mennie kell,nincs az az erő szeretet ami itt tartaná.Ezeket amit írsz róssz jel. Sad
Vissza az elejére
jaccint46

HozzászólásElküldve: 2008, Feb. 29, 15:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Itt vagyok.Hugi ma van az útolsó sütésem.Ha ma sem lessz elég laza én nem sütök.
Azért nem jöttem mert nem jelentkezett senki.Na itt leírhatod hogy tellik egy napod Magdival.?Hogy bírsz vele?Miért lett a tied,mikor Anyosog is elég fiatal még?Párodnak nincs testvére másik? Question
Vissza az elejére
Mamarci

HozzászólásElküldve: 2008, Feb. 29, 15:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csak még egy percre... annyira gyenge, abból áll az élete, hogy fekszik az ágyon és szinte már átfordulni sincs ereje, a beszéde se tiszta és szerintem is vannak kihagyásai Crying or Very sad Crying or Very sad Confused de ne egyen igazunk és jövő héten hozzuk haza, hogy még virulhasson itthon ebben a szép tavaszbaés és a gyerekben gyönyörködve. Exclamation
Vissza az elejére
kandibaba

HozzászólásElküldve: 2008, Feb. 29, 15:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hol vagytok htb-k? Sad
kandibaba

HozzászólásElküldve: 2008, Feb. 29, 14:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

És ezt miből gondolja apukád? Hiszen most kicsit már jobban volt, akkor miért? Ezt most nagyon nem értem. Sad
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Mamarci

HozzászólásElküldve: 2008, Feb. 29, 14:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor itt mesélek... apu bent volt délelött anyunál, ma is kapott vért, de azt mondja apu, nem fogjuk mi már onnan kihozni Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad
Én most készülök be hozzá, úgyhogy mire itt összejön a család már nem leszek...majd este Confused Sad
Vissza az elejére
kandibaba

HozzászólásElküldve: 2008, Feb. 29, 14:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Akkor egyelőre ez egy függő kérdés. Pötyi kellene, hogy megérkezzen, ő a másik fórumban is mikre nem volt képes? Smile
Mamarci, anyukád hogy van?
Vissza az elejére
Mamarci

HozzászólásElküldve: 2008, Feb. 29, 14:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha tudnám elmesélném Embarassed Embarassed Question
Vissza az elejére
Mamarci

HozzászólásElküldve: 2008, Feb. 29, 14:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Itt avyok
Vissza az elejére
kandibaba

HozzászólásElküldve: 2008, Feb. 29, 14:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

No és akkor most itt fogjuk kerülgetni egymást? Hol vagytok? Sad És ha valaki jön, elmesélné, hogy kell képet betenni?
Vissza az elejére
kandibaba

HozzászólásElküldve: 2008, Feb. 29, 14:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kandibaba írta:
Sziasztok! Very Happy
Aki ismer, tudja, miért nyitottam ezt a topic-ot, és nem akarnám átvenni a házigazda szerepét, így kedvenc topic-unk egyik tagjaként invitálok mindenkit az alternatív topic-ra.

Akik nem ismernek Bennünket, de otthon vannak, családanyák és feleségek, vagy akár egyedülállók, de szeretnek beszélgetni, szívesen látunk Benneteket is. Twisted Evil
A család máris összejött, nem? Jaj, nem Lili még nem ért ide.
Mamarci

HozzászólásElküldve: 2008, Feb. 29, 14:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lassan összejön a család Laughing
Vissza az elejére
kandibaba

HozzászólásElküldve: 2008, Feb. 29, 14:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

jaccint46 írta:
Itt várlak benneteket Very Happy Razz

Hívtál? Itt vagyok. Very Happy
Vissza az elejére
jaccint46

HozzászólásElküldve: 2008, Feb. 29, 14:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Itt várlak benneteket Very Happy Razz
Vissza az elejére
kandibaba

HozzászólásElküldve: 2008, Feb. 11, 12:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kellemes hetet kívánok itt is minden kedves topic-társnak!
Gyönyörűen süt a napocska, szerintem most már biztosan közeleg a tavasz.
egriani

HozzászólásElküldve: 2008, Feb. 09, 18:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mindenkinek szép napos hétvégét!
Este jöttem be, majd egésznap a kertben dolgoztam!
Vissza az elejére
jaccint46

HozzászólásElküldve: 2008, Feb. 09, 14:42    Hozzászólás témája: Meglettem Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok.Én is ide találtam Very Happy Laughing
Vissza az elejére
kandibaba

HozzászólásElküldve: 2008, Feb. 09, 09:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

galaga írta:

Kellemes szép reggelt mindenkinek lassan látom mindenki ide talál , ja a nevem ismeretlen de szerintem van aki tudja hogy kivagyok és mindenkivel találkoztam már okina 68 vagyok sziasztok Very Happy

Már hogyne tudnám, ki is vagy... Lehet elfelejteni, amit ez a név takar? Very Happy
Vissza az elejére
kandibaba

HozzászólásElküldve: 2008, Feb. 09, 09:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szervusztok itt is!!!
Látom lányok, összejön a kis csapat, milyen jóóóóó...
Itt is kívánok Nektek nagyon szép hétvégét, máris ragyog a nap, nem fúj a szél, szóval gyönyörű idő lesz.
galaga

HozzászólásElküldve: 2008, Feb. 09, 08:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kellemes szép reggelt mindenkinek lassan látom mindenki ide talál , ja a nevem ismeretlen de szerintem van aki tudja hogy kivagyok és mindenkivel találkoztam már okina 68 vagyok sziasztok Very Happy

Vissza az elejére
lili51

HozzászólásElküldve: 2008, Feb. 09, 07:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

HURRÁ VÉGRE ITT VAGYOK TEGNAP ESTE KOPOGTATTAM MA HAJNALRA SIKERÜLT !!!!! SZERVUSZTOK LÁNYKÁK ITT A LILI VELETEK DE JÓ, HOGY MINDIG EGGYÜTT LEHETÜNK EZ NAGYON SZUPER LÁTOM BABA ITT AZ ERIKA ITT AZ EGYPÖTYI REMÉLHETŐLEG A TÖBBIEK IS ITT RANDIZNAK!!! Razz
SZÉP JÓ REGGELT BÁR ÉN SAJNA ÉJJEL NEGYED EGYTŐL FENN VAGYOK FULLADOK NEM KAPOK LEVEGŐT FOLYIK FESZT AZ ORROM Rolling Eyes MÁR VÉGE LEHETNE .... Sad NO KÁVÉT TEÁT KÉRTEK SZÍVESEN AJÁNLOM EGÉSZSÉGETEKRE!!!!!lili[/i][/b]
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő
1 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés