Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
ALOE VERA, az egészség forrása
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
tartarus

HozzászólásElküldve: 2013, Júl. 13, 15:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egy nyáron elaludtam a strandon, és nem voltam bekenve. Mikor felkeltem éreztem, hogy leégtem. Később mikor már hazaértem, éreztem, hogy ez nem egy egyszerű leégés... ugyanis hólyagok jelentek meg a hátamon... sok terméket kipróbáltam azalatt a pár nap alatt és igaz, hogy az aloe vera volt a legdrágább, de az az egy volt igazán hatékony. Én égésre ajánlom mindenkinek. Nem szeretek nagy szavakkal érvelni, de más termékekhez képest ez csodaszernek minősült Smile
Kiszcicca34

HozzászólásElküldve: 2011, Júl. 20, 16:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Elég kevés olyan hely van, ahol bio, vagy természetes termékeket használnak. Sajnos nekem csak ezeket szabad az allergiám miatt. Köszönöm szépen a segítséget! Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Kiszcicca34

HozzászólásElküldve: 2011, Júl. 20, 13:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nem tudtok esetleg egy olyan kozmetikát és szépségszalont ahol főként természetes krémeket használnak?
Ilcsi, Aloe Ver vagy ilyesmi?

Sajnos az én bőröm minden mesterséges krémre allergiás még akkor is ha drága Sad
Vissza az elejére
inaderdos

HozzászólásElküldve: 2010, Okt. 18, 15:03    Hozzászólás témája: Aloe-vera gél!Stabilizált!Legjobb minőségű... Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Én anno fogyasztottam gélt, de mára már van egy új cég, aminél akár harmadáron(előfizetéssel) 2340ft-ért lehet kapni gélt.(ugyan olyan aloe minősítéssel rendelkezik mint a foreveré, és megcsinálja a jód tesztet ugyan úgy!
4 féle ízesítés, 1 liter 4680ft. Ha valakit érdekelne, tudok segíteni, hogy tudjon ilyet beszerezni, csupán keressen meg(nem rajtam keresztül kell rendelni, de ha szeretné valaki tudok hozni is)
e.daninwa@gmail.com
Sziasztok
Vissza az elejére
Laccy

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 21, 08:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Signetta írta:
Laccy írta:
Signetta írta:
Laccy írta:
Ja hogy Neked Aloe Vera kell!

Az Aloe Vera körülbelül 200 különböző vegyületet tartalmaz, amelyek között 18 aminosav, közöttük 8 létfontosságú aminosav, valamint valamennyi fontos vitamin és ásványi anyag megtalálható benne. (Pl. aminosavak - aszparaginsav, glutaminsav, izoleucin, leucin, lizin, metionin, fenil-alanin, treanin, triptofán, valin, hisztidin, alanin, arginin, prolin, szerin, glicin; vitaminok - A-vitamin, C-vitamin, D-vitamin, E-vitamin és a teljes B-vitamin-csoport (a B12-vitamin is); ásványi anyagok - kalcium, foszfor, réz, vas, magnézium, mangán, kálium és nátrium).

Forever Aloe Vera Gél.
Ez a legtisztább Aloe Vera!

Szia Laccy!
Köszönöm szépen a segítséged! Őszinte legyek, nem tudom, nekem melyik kell, de inkább az első verzió, amiben szelén, króm, magnézium... stb. van. De lehet, a gél-re is benevezek. : ))
Még egyszer köszi szépen!
Üdv:
S.

Nagyon szívesen!
Azért írtam a gélt is, mert kifejezetten Aloe Verát kértél.
Arra figyelj, hogy nehogy neten rendelj, mert nagyon drágán adják!
Példának okáért:
Forever Nature Min: 5884 Ft az AloeShop-ban 4407 Ft helyett!
Aloe Vera Gél: 8188 Ft az AloeShopban 6129 Ft helyett!

Szia!
Köszi, hogy erre is felhívtad a figyelmem! : ) Egy hölgytől venném, aki a gélt 6129 Ft-os árban adja. A Forever Nature Min-et még nem kérdeztem tőle, de valószínűnek tartom, hogy az általad írt árért adja. Eszembe se jutott, hogy netről rendeljek. : )
Üdv:
S.

Rendben, akkor valószínű azt is annyiért hozza majd!
Örülök, ha segíthettem!
Minden jót!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Laccy

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 18, 13:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Signetta írta:
Laccy írta:

Az Aloe Vera körülbelül 200 különböző vegyületet tartalmaz, amelyek között 18 aminosav, közöttük 8 létfontosságú aminosav, valamint valamennyi fontos vitamin és ásványi anyag megtalálható benne. (Pl. aminosavak - aszparaginsav, glutaminsav, izoleucin, leucin, lizin, metionin, fenil-alanin, treanin, triptofán, valin, hisztidin, alanin, arginin, prolin, szerin, glicin; vitaminok - A-vitamin, C-vitamin, D-vitamin, E-vitamin és a teljes B-vitamin-csoport (a B12-vitamin is); ásványi anyagok - kalcium, foszfor, réz, vas, magnézium, mangán, kálium és nátrium).

Forever Aloe Vera Gél.

Szia Laccy!
Köszönöm szépen a segítséged! Őszinte legyek, nem tudom, nekem melyik kell, de inkább az első verzió, amiben szelén, króm, magnézium... stb. van. De lehet, a gél-re is benevezek. : ))
Még egyszer köszi szépen!
Üdv:
S.

Nagyon szívesen!
Azért írtam a gélt is, mert kifejezetten Aloe Verát kértél.
Arra figyelj, hogy nehogy neten rendelj, mert nagyon drágán adják!
Példának okáért:
Forever Nature Min: 5884 Ft az AloeShop-ban 4407 Ft helyett!
Aloe Vera Gél: 8188 Ft az AloeShopban 6129 Ft helyett!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Laccy

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 16, 11:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Forever Aloe Vera Gél.
Vissza az elejére
Laccy

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 16, 10:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Signetta írta:
Sziasztok!
Az aloe veras termékek közül melyik az, amelyik a legtöbb nyomelemet tartalmazza? Előre is köszönöm a segítségeteket!
Üdv: S.

Szia!
Én így hirtelen a Forever Nature-Min-t mondanám!
Itt egy kis leírás róla:

Idézet:
A Nature-Min igen gazdag az elsődleges fontosságú nyom- és makroelemekben, és a szinergikusan természetes tengeriüledék-alappal kombinálva a legfejlettebb kelátformákat használja fel, a legalapvetőbb nyomelemeket biztosítva ily módon. A nagy mennyiségben jelenlévő makroelemek -például a kalcium, a foszfor, a magnézium- megfelelő egyensúlyi arányban találhatók meg a készítményben. A nyomelemek- például a szelén és a króm- biológiailag felvehető formában vannak jelen, és jódot nem tartalmaznak. Az alkalmazott tengeri ásványi anyag a montmorillonit-lerakódások egy speciális formájából származik, amelyek a tengeri állatok és növények -például hínárok, garnélarákok, algák- életfolyamataiban keletkező kelátformájú ásványi anyagokból keletkeztek. A Nature-Min gyakorlatilag az emberi szervezetben jelen lévő összes ásványi anyagot tartalmazza.

Összetétel: Végleges nyomelem-egyensúlyt biztosító természetes tengeri ásványi üledék.

Kiszerelés: 180 db tabletta
Vissza az elejére
Laccy

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 16, 10:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Valaki írta, hogy a Firstöt egy FLP-s drágábban hozza, mint a boltban az eladó!

Az AloeShop Online bolt (http://aloeshop.hu) termékkínálata HATALMAS kedvezménnyel renlehető meg nálam! Meg ahogy nézem, az összes online bolttal ugyanez a helyzet!

Például:
Aloe Vera Gél 8188 Ft helyett csak 6129 Ft
Aloe Bits n' Peaches 8918 Ft helyett csak 6676 Ft
Forever Freedom 10846 Ft helyett csak 8370 Ft
Forever Aloe2Go 33791 Ft helyett csak 17044 Ft
Aloe First 6402 Ft helyett csak 4793 Ft

A többi termék is hasonló kedvezménnyel kapható!

Üdvözlettel,
Lisinszky László
Vissza az elejére
gyongy68

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 03, 20:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szisztok!! Rozaceas arcbőrre mit javasoltok? Ki mit használ akinek ilyen problémája van?
Vissza az elejére
B.Joli

HozzászólásElküldve: 2009, Ápr. 02, 19:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Aloe vera egy nagyon jó termék a Colway kozmetikumban is megtalálható.
Colway Kollagén biológiai szerkezete megegyezik a szervezetünkben megtalálható kollagénnel, ezáltal képes beépülni abba és serkenteni a működését!

Mert ez természetes, és nem szintetikus.És ez az,amiért ennyire hatékony a Colway Természetes Kollagén a sok különféle kollagén nevezetű " készítménnyel " szemben.
Vissza az elejére
renocska

HozzászólásElküldve: 2008, Okt. 27, 23:08    Hozzászólás témája: Aloe Vera jótékony hatása az emberi szervezetre Hozzászólás az előzmény idézésével

Szeretnél egészségesebben élni? Esetleg javítani a rossz étkezési szokásaink által kialakult vitaminhiányon? Az aloé növénynek évezredek óta tudott jótékony hatásai vannak. Tisztító, antibiotikus, fájdalomcsillapító, gomba-vírus-baktériumölő, méregtelenítő, gyulladáscsökkentő, nyugtató hatású. A víznél hétszer gyorsabban felszívódik a szervezetben és ott fejti ki hatását ahol szükség van rá. Kb. 250 féle tápanyagot tartalmaz. (számos vitamin, enzim, ásványi anyag, fehérjét, hormonokat, eszenciális aminosavakat) A cég a világon az aloevera termelésben az első helyen van. Úgyszintén a világon a legnagyobb méhészetet tudhat magáévá. Összefoglalva, az Aloe pótolja azokat a tápanyagokat, amik az élelmiszereinkből hiányoznak. Ha esetleg felkeltettem érdeklődésedet az aloe termékek irént, bátran írj segíteni fogok.
Vissza az elejére
csinnnKA

HozzászólásElküldve: 2008, Júl. 13, 22:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én azt tudom, hogy igazán hatásos látásjavító vitamin szedését teljes májméregtelenítő kúra előtt nem is nagyon ajánlanak komoly hozzáértők.

Ha szeretnéd megérteni, milyen összefüggés van a szem és a test egésze között, először a magzati evolúciót kell megvizsgálnunk. A halfázisban a szem, az emésztőrendszer és az idegrendszer szinte egyenes vonal mentén helyezkedik el: innen származik a kapcsolat a szemünk és az emésztőrendszerünk, illetve a szemünk és az idegrendszerünk között.
A szem – az emésztőszervek közül elsősorban a májat jelképezi, ezért van az, hogy a máj különféle megbetegedései először a szemen láthatók, illetve a szem a később kialakuló májbetegséget is előre tudja nekünk jelezni.
Az idegrendszer állapota is ugyanígy látható a szemen, és mivel az idegrendszer az egész test minden szervével kapcsolatban áll, a szem végső soron minden szervünk állapotának a tükörképe.
Az embrió fejlődésének korai szakaszában a szemek, akár a halaknál, oldalt helyezkednek el a fejen. Ha a terhességnek ebben a szakaszában nincs jelen az étkezésünkben jang erő, akkor a csecsemő szemei távol kerülnek egymástól, ami az életerő hiányára vall, és nagy valószínűséggel felnőtt korában szemproblémákkal fog küzdeni.

Nagyon fontos megérteni, hogy a látásjavító kúra éppen ezek miatt az összefüggések miatt nem csak a szemet kezeli, hanem a hozzá tartozó legfontosabb szerveket is, de főleg a májat!!!

Azzal hogy valakinek az orvos felír egy szemüveget, még nem oldotta meg a kiváltó okot, hiszen csupán annyi történik, hogy egy mesterséges lencse dolgozik az illető szeme helyett, azaz elvileg jobban lát, de a szervei állapota miatt a szeme tovább romlik, aminek a végeredménye az egyre magasabb dioptria szám.

Szemorvostól egyébként úgy tudom, hogy alapvetően időskori betegség, dohányzás, diabétesz és magas koleszterinszint is fokozza a kialakulását.

Az aloe activator nagyon jó kötőhártya-gyulladásra, szemszárazságra, esetleg szem-árpára, és persze lehet, hogy valakit már kihúzott a szürkehályogból... de őszintén szólva nagyon kétlem!

Egy jó kis brutality májméregtelenítés, olcsó, házi hozzávalókkal (keserűsó patikából, 300 Ft, 1-2 deci olívaolaj, grapefruit-lé stb.) 2,5 napos project, érdemes rászánni egy 3 napos hétvégét, amikor csak fekszel és méregtelenítesz... elájulsz, de legalábbis elborzadsz, ha meglátod, mik jönnek ki belőled!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Smile
De utána újjászületsz, és ez csodálatos! Utána lehet szürkehályoggal meg látásjavítással foglalkozni, én addig nem nyúlnék bele egy ilyen kényes dologba! Rolling Eyes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
edison

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 11, 17:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Nekem egy olyan témában lenne szükségem segítségre,hogy valaki tapasztalt-e szűrkehályogbol való meggyógyulást az Aloe activator és a Vison használatának köszönhetően?

A válaszokat előre is köszönöm.
Vissza az elejére
zsuzsó77

HozzászólásElküldve: 2007, Júl. 05, 11:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zsaklin írta:
Hát szerintem a "külsőleg" használat az külsőleg használat. Amit az orromba/torkomra használok, azt benyelem. A sebbenzin is külsőleg használandó. Wink

Szió/Sziasztok!

Bocsi, hogy beleszólok, de nekem orvos mondta, hogy a "külsőleg" az azt jelenti, hogy bőrön és nyálkahártyán használható!
Úgyhogy a torokba lehet fújni azt, amire külsőleg van írva, bocs.
zsaklin

HozzászólásElküldve: 2007, Feb. 06, 00:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát szerintem a "külsőleg" használat az külsőleg használat. Amit az orromba/torkomra használok, azt benyelem. A sebbenzin is külsőleg használandó. Wink
Vissza az elejére
csinnnKA

HozzászólásElküldve: 2007, Feb. 05, 13:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

(...és nem csak félreérthető, de ily módon eredménytelen is) Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Banyácska

HozzászólásElküldve: 2007, Feb. 05, 10:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

CsinnKA, Smile
csinnnKA

HozzászólásElküldve: 2007, Feb. 05, 09:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jogos! Egészen pontosan 72 nap a kifejlődési idejük.
3 hónapot akartam írni, számoknál félreérthető lehet az elírás! Köszi!
Vissza az elejére
Banyácska

HozzászólásElküldve: 2007, Feb. 04, 13:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

CsinnkA, szia, a kisfickók kb. 70 nap alatt fejlődnek ki. Bármilyen alternatív kezelés esetében érdemes 3-4 hónapot adni.
csinnnKA

HozzászólásElküldve: 2007, Feb. 04, 12:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egyes tapasztalatok szerint a fiúknál növeli a versenyzőszámot. Voltak egész nagy ugrások, és volt, akinek fél év alatt sem emelte, tehát ha épp ez a gond, talán érdemes kipróbálni, de akinek 2 hónap alatt nincs eredmény, nincs értelme hónapokig falni.
Vissza az elejére
lusyliu

HozzászólásElküldve: 2007, Feb. 04, 11:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Szeretném megkérdezni, hogy a maca vibe milyen problémákra jó?
csinnnKA

HozzászólásElküldve: 2007, Feb. 03, 11:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, ez tényleg furcsa! Többek között ezért is hagytam ott az FLP-t. Piacvédelem zéró! A vezérkar azzal szédíti a jónépet, hogy "FLP-kommandó", meg majd teszünk ellene... az igazság azonban az, hogy millió helyen lehet már kapni (a céghez beregisztrált bio-boltosok által) pult alól, vagy akár nyíltan, polcra kitéve FLP-s termékeket, s egyre több helyen nagyker áron. A nagyker árhoz képest az igazgatók eleve 18 %-kal olcsóbban kapják a termékeket, meglehet, nagyon kell a pont, s ez a 18 % már éppen elég nagy árrés, hogy megérje nekik.
Van viszont a kis nyomorult kezdő, aki hálózatot szeretne építeni, de egyrészt azt hallja a cégnél, hogy neki 43 %-kal drágábban kell adnia (és ő még komolyan veszi), másrészt jókat bosszankodik, hogy de a bioboltos akkor miért adja nagyker áron (az ő kis üzletét rontva ugyebár), és főként, miért éri meg neki? Hát ezért! Valaki mesélt nekem egy (tán érdi?) bioboltosról, aki állítólag csak a sárga aloe géllel és Firsttel keresett cirka 100e Ft-ot havonta úgy, hogy kb. nagyker áron adta, esetleg felkerekítve. Több kartonnal adott el havonta, mivel még a környékbeli beregisztált FLP-törzsvásárlók is nála vették meg az aloe géljüket, hisz nem kellett baromi messze beutazniuk Bp. egy külső kerületének eldugott kis utcájába, és főként nem kellett 16e Ft-ért vásárolniuk, tőle megvehettek csupán egyetlen terméket is.

Ami egyébként a hatását illeti, nyugodtan fújhatod torokra és (csöpögtetheted) orrba, mivel ezek "külsőleges használatnak" minősülnek a testnyílás miatt (mondjuk egy hasüreghez képest, ami kicsit nehezebben hozzáférhető)!
Vissza az elejére
zsaklin

HozzászólásElküldve: 2007, Feb. 02, 16:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ma fölhívtam egy FLP-st. 8000 Ft-ért hoz... (Bekukkantottam a sarki gyógynövényeshez, 5600, azért ez furcsa).
Egyébként megnéztem a First leírását. Gégész javasolta orrfújásra, de ezen kerek-perec ott áll, hogy "külsőleg". Van olyan termék amit orrba lehet spriccelni?
Köszi
zs
Vissza az elejére
csinnnKA

HozzászólásElküldve: 2007, Feb. 01, 18:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Zsaklin!
Eléggé brutális ár!
Szerintem bármelyik FLP-stől megkapod 5-6e Ft-ért!
Vissza az elejére
zsaklin

HozzászólásElküldve: 2007, Feb. 01, 01:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Doki javasolt Aloe First-öt. Eddig nem igazán foglalkoztatott a téma, így nem vagyok képben. Látom, hogy 7-8 ezer Ft, ha neten rendelem meg. Van ennél barátságosabb beszerzési forrás?
Vissza az elejére
csinnnKA

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 25, 16:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Laurika!
REmiltem neked, minden kérdésedre válaszolva! Wink
Szia,
Cs.
Vissza az elejére
Laurika

HozzászólásElküldve: 2007, Jan. 24, 23:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csinnnka!

Küldtem pü-t! Nagyon szeretném, ha válaszolnál nekem!

Köszi

[^]  

http://kep.tar.hu/telibabak/50227810#2
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
csinnnKA

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 10, 06:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Danna!
Amennyire én tudom, nincs hatalmas nagy jelentősége! Rolling Eyes
Onnan gondolom, mert erről megoszlanak a vélemények (még az FLP-s orvosok között is). Statisztikailag többektől hallottam, hogy szopogatni kell, mint a méhpempőt (ami kizárt, hisz a jóval kisebb méretű méhpempőt nyelv alatt kell szopogatni, mint a szívgyógyszert, a nyelv alatti intenzív felszívófelület miatt, oda ez meg nem férne be).
Nálam egyébként inkább a lenyelés működött, és így is hatott a kisebb gyulladásokban (nagyobbakban pedig a dupla-tripla adag hatott).
Vissza az elejére
danna90

HozzászólásElküldve: 2006, Nov. 09, 14:16    Hozzászólás témája: forever bee propolis Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!! a forvever bee propolis-t szopogatni kell vagy lenyelni? Rolling Eyes
Vissza az elejére
csinnnKA

HozzászólásElküldve: 2006, Okt. 04, 10:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm a jókívánságokat, nagyon szeretem csinálni az új melót, mert egész más, mint az FLP volt, és SAJNOS(!) sokkal nagyobb rá az igény (és a szükség). Elszomorít, mennyi a bőrproblémás, ekcémás, allergiás kisbaba! Sad

Dani nagy pasi, mostanában minden nap elmondja, hogy még egy jó hónap és mehet oviba, ahová a nagyon nagy fiúk járnak. Irtó nagyosan viselkedik, már csak WC-be hajlandó pisilni-kakilni, de ha nagy ritkán mégis bilibe, azt csak ő öntheti ki, csak ő moshatja ki a bilit. Villanykapcsolás, játékok elpakolása, szennyes összeszedése, teregetésnél segédkezés anyának, főzéskor kiskuktáskodás, rengeteget segít, és már olyan sok nagyos játékot lehet vele játszani. Rengeteget énekel, nagyon jó a hallása, néha mégis annyira elszalad falsba, hogy azt mondja a fülem: "jáááj!" Laughing
A beszéden még lesz mit javítani, kicsit raccsol, kicsit selypít, de állítólag az 4-5 éves korra tisztul le igazán, sok gyerek a csoportjában kevésbé érthető, mint ő. Csak amikor azt mondja nekem, hogy "kéjek macsoját!", akkor én mindig vacsorát értek és etetni akarom, ő pedig a 4. megismétlés után dühösen hozzáteszi: "...dévédén!"
Ebből rájövök, hogy Mazsola és Tádé filmet akar nézni, nem pedig enni! Laughing Laughing Laughing

Megnéztelek benneteket... jaj, a Te fiókáid is gyönyörűségesek!!!
(kedvenc képem Soma az asztal alatt!)
És már állnak!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Eszméletlen, milyen gyorsan repül az idő, már ők is olyan nagyok!
Hanna meg (még mindig vagy már?!) kész hajasbaba! Very Happy
Puszi:
Cs.
Vissza az elejére
csinnnKA

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 12, 10:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ja, és lefelejtettem, hogy már udvarol! (Ez júniusban készült.)
http://kep.tar.hu/csinnnka/50332119/24061046#2
Vissza az elejére
csinnnKA

HozzászólásElküldve: 2006, Szept. 12, 09:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok, Lányok! Smile
Bocs, hogy eltüntem, de estig sorolhatnám az okait. (Na jó, néhányat azért mondok:
1. Dani bölcsis lett,
2. Voltam Houstonban az FLP-s amerikai Super Rallyn /isteni volt!!!/,
3. Céget váltottam, mert találtam egy még sokkal jobb termékcsaládot! Ez persze nem von le az FLP-s termékek értékéből, marad néhány termék, amit mindig tőlük fogok venni, de egynémely dologban megrendült a bizalmam, ez viszont nem publikus!
A lényeg az, hogy ez az új dolog félelmetesen jó (hiába, 8-10 évenként egyszer "frissül" a piac, mert még a jónál is van jobb)! Wink

Imádom ezt a munkát, mivel 0. évben van a cég, piacnyitás előtt, elérhető árakkal, különleges és még fontosabb, mindenkit érintő termékekkel, így most hetente 3 napot reggel 9-től este 6-ig ezzel töltök, vagyis a belvárosban a székhelyünkön bonyolítom a tárgyalásaimat, prezentációk stb.
De nem is ez a lényeg, meg a nagy újság, hanem az, hogy Danimanó végre SZOBATISZTA LETT! Akinek van 3 évesnél nem sokkal idősebb gyermeke, az még tisztán emlékezhet arra, hogy ez milyen nagy dolog! Tavasszal még attól féltem, hogy csak akkor pisilt-kakilt bilibe, ha neki úgy tetszett, és a július vége-augusztus eleje, alig néhány hét alatt gyakorlatilag 100 %-osan szobatiszta lett. Most már 2-3 hete egyetlen baleset sem volt, aug. 20. óta már házon kívüli utakhoz sem kap pelust, és kb. 2 hete pelus nélkül alszik ebéd után, és mivel szinte kivétel nélkül mindig száraz pelussal kel reggel, szerintem már csak az én bátor elhatározásomon múlik, hogy végleg száműzzük a pelust. Annyira boldog vagyok, nagyon izgultam, hogy a decemberi ovira szobatiszta lesz-e... erre fel 2-3 hét alatt úgy történt meg a dolog, hogy észre sem vettem. Mindig arról álmodoztam, hogy majd szól, hogy "Anya, pisilni kell!", de nem ő lenne, ha így csinált volna. A jelenség a következő: játszik, egyszer csak felpattan, szalad a konyhába a sámliért, fut a fürdőszobához vele. Feláll, villany felkapcs, beruhan, zsámoly odatol, ülőke odailleszt, gatya le, és zumek! Aztán csak kiabál, hogy "Anya, kakiltam! Gyere, töröld ki popsikámat!"
Összesen 2-3 hétig tartott a bilizés, az emeleten (tehát reggel-este) amúgy is a WC-t használta, mert imádta a KIKA WC-fellépőt (ajánlom mindenkinek, szerintem Daninál ez hozta meg az áttörést, mert IMÁDJA!). Aztán pár hete azt vettem észre, hogy hanyagolja a bilit, és egyedül intézi a dolgokat. Utána kezetmos, villany lekapcsol. Jaj, olyan nagy már!!!
Vissza az elejére
Borka

HozzászólásElküldve: 2006, Jún. 22, 11:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szívesen, ahol tudok, segítek! Smile

Most nekem lenne kérdésem, mivel ezzel kapcs sehol nem találtam utalást... Melegkiütésre jó-e az activator / first / színes virágos krémek?
CsinnnKa, nagyon eltűntél! Crying or Very sad
Borka

HozzászólásElküldve: 2006, Jún. 20, 09:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Füldugasznál és -fájdalomnál ugyanúgy alkalmazod, mint egyébként, csak bele kell fújni a fülbe. Aztán hagyni kell, hogy hasson, ne csurogjon ki, majd pár perc után kiengedni, és elvileg hozza magával a cuccot, valamint a fájdalomnál nekem pl. volt olyan, hogy rettenetesen fájt a fülem, már sírtam tőle, és nem segített a meleg sóval töltött zokni, akkor befújtam aloéval, és biztosan tudom, hogy félóra múlva már semmi bajom sem volt...
Hangszál- és torokgyulladásra, meg ha elment a hangod, a garatra kell permetezni (kicsit rossz íze van, de ki lehet bírni).

Jó még csípések utáni viszketéscsillapításra, orrvérzés csillapítására, orrspraynek is jó...

Kicsinyemet bekentem Aloe Activatorral, és a hólyag, ami felduzzadt, nem fakadt ki. Utána bekentem a patikus krémmel is, de ma valszeg váltogatni fogom a két akciót. Very Happy
Borka

HozzászólásElküldve: 2006, Jún. 19, 12:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Padlizsán,

gondoltam, benézek ide, mert én is szeretem és használom az aloét. Wink

Az Aloe First nagyon sok mindenre jó, mert általános gyulladáscsökkentő hatása van. Égési sérülések, herpeszkiújulás, sebfertőtlenítés, füldugasz-eltávolítás és fülfájás, bakteriális felülfertőződések (pl. bőrön), hangszál- és torokgyulladás... és ez még korántsem a teljesség igényével íratott le.

Van egy Aloe Activator nevű, tiszta aloé-folyadék, az pl. lázcsökkentő, kötőhártyagyuszi-űző hatású is (csak ezt cseppentjük a szembe, a Firstöt nem).

CsinnKa,
egy kérdésem van, a hírös-nevezetös Aloe First-Aloe Vera Gelly (zöldvirágú krém) kombó alkalmazható 8,5 hós gyermekekre is?
(Hála Istennek, van a közelben egy gyerekdoki, aki aloézik, de ő most nem rendelt éppen...) Kicsi fiam meg leégett a napon Embarassed, egészen pontosan a szombati fülledt, felhős, csalóka időben! Sehol nem volt egy árnyék... de mihelyst kibújt a nap, fa alá vonultunk, meg még előtte le lett kenve naptejjel a gyermek, de addigra már megtörtént a baj! Nekem meg amilyen eszem van, nem kentem le aloéval... Crying or Very sad Buta, buta anya! Evil or Very Mad Na, majd ma... Ha lehet...?
csinnnKA

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 23, 06:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, tényleg nagy kópé. És amióta voltunk óvodalátogatáson, azóta már meg van vadulva érte, hogy ő már milyen nagy fiú, meg hamarosan oviba megy (ami persze még majdnem fél év)! Laughing
Amióta betöltötte a 2. életévét, azóta valami döbbenetes önállósodási törekvés lett rajta úrrá: "Aja, ééén! Én csinálom!" Ez megy: egyedül vetkőzik, egyedül fürdik (már az is eredmény, ha én a végén gyorsan elvégezhetem a fürdetés alapelemeit), ő hozza le a szennyesét, étkezéskor segít teríteni, főzéskor közli, hogy "Aja, három répát tegyél a levesbe!". Én meg nevetve kérdem: "Mi ez, a terorr háza?"
Már egyedül tolja oda a lépcsős WC-ülőkéjét (bár sajna még a pelust is használja, de talán már csak 30-40 %-ban, tehát egyre inkább a szobatisztaság felé tartunk). Söpröget, porszívózik, kiviszi a szemetet, játék-gereblyével ott téblábol körülöttem a kertben is. A lakásban ő locsolja a 2 legnagyobb virágot, a "Jutka-pálmát" (=Yucca), szóval jó fej, és nagyon ügyes, pillanatok alatt kirakja a gyerek puzzle-kat, autóversenyt rendez a kocsijaival. Megeteti, lefekteti a macijait és állatkáit, énekel (szöveg néha kissé elmosódott, de a dallama már megvan), és lefekvés előtt vadul rázza a pizsamás seggét a Barátok Közt zenéjére! Laughing Laughing Laughing

ALOE GÉL: hát a normál adagja ugye napi fél dl. Annak, akinek semmi baja, és csupán méregtelenítésre, immunerősítésre issza. Akinek van vmi konkrét eü problémája, annak minimum 1 dl (akár reggel-este 2xfél dl, akár egyben lehúzva reggel) az ajánlott mennyiség, szigorúan éhgyomorra, és lehetőleg minél több méregtelenítő tea vagy pedig tisztavíz-fogyasztással. (Tehát nem másmilyen tea, nem gyümölcslé, főként nem kóla, hanem víz... ha lehet, szénsavmentes víz!)
Súlyosabb esetekben 2 dl-t is szoktak inni. Én azt csinálnám, hogy vennék 3 flakon gélt, az elsőt 2 decivel innám meg, a másik két litert napi 1 decivel.
Még egyszer hangsúlyozva a fokozott vízfogyasztás fontosságátExclamation Egy kicsit úgy képzeld ezt el, mintha az aloe gél valamiféle mosógél lenne. Hiába veszed a legjobb mosógélt, teszel elég sokat a ruhákra, ha utána a mosógéped nem szív fel elég vizet. Fellazítja a piszkot a ruhákból, de nem képes tisztára mosni, ha nem adsz hozzá elég sok vizet.
Ugyanez a helyzet: már az 1 dl is jól fellazítja a méreganyag lerakódásokat (mivel a májával van probléma, ami elég kényes szervünk, ezért kéne az elején a radikálisabb 2 decivel indítani szerintem), de ha ezek a salakanyagok bőséges vízfogyasztás híján nem tudnak maradéktalanul letisztulni, és a tiszta bélfalon át a sejtvitaminnak számító 220-240, rendkívül értékes növényi hatóanyag felszívódni, akkor eléggé "kidobott pénz" jellege van az egésznek. (Sokan egyébként is megisszák a napi 2-3 liter vizet, de sajnos az emberek egy része pontosan ennek a felét issza csak meg, vagy pedig a folyadékot kólában, cukrozott gyümölcslében, kakaóban stb., na most ezek mind-mind nem számítanak!!!)
Ha egy ilyen 25 napos kúrát végigcsinált, utána mindenképpen ismételtesse meg a labor-vizsgálatokat, remélhetőleg nála is szembeötlőek lesznek a különbségek!!! Smile
Van 2 ismerősöm, akinek problémái vannak a májával, évente 2 ilyen tisztítókúra rendbeteszi... és fontos, hogy nyáron, amikor sok a gyümölcs, akkor megbízható forrásból vásárolt (minél kevesebb vegyszert tartalmazó) gyümölcsből is csináljon mondjuk 2 hetente 1x egy teljes gyümölcsnapot, mert az is nagyon jól méregtelenít, és ha havonta kétszer mondjuk egy-egy szombaton csak cseresznyét vagy meggyet vagy őszibarackot, dinnyét eszik (fontos, hogy egész nap csak egyfélét!), akkor szintén jól áttisztítja, méregteleníti, tehermentesíti a szervezetét, s így a máját is.
Hajrá! És mielőbbi jobbulást neki!!! Wink
(Majd számolj be az eredményről... akár priviben is, ha úgy akarod.)
Vissza az elejére
csinnnKA

HozzászólásElküldve: 2006, Ápr. 21, 22:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Padlizsán!!! Very Happy
Istenem, milyen gyönyörűek és milyen nagyok már, Hanna fekvőtámaszos képe a kedvencem, meg előtte a 3,5 hónapos közös kép, ahol egyszerűen meseszépek!!! (Ha belegondolok, hogy az utolsó infóm rólad az volt, hogy megvannak az ikrek! Laughing)

Kisherceg elmúlt 2 éves (már önállóan takarít, söpröget és porszívóz: http://kep.tar.hu/csinnnka/50217218/19338302#2), uborkát pucol, rajzol, fest, gyurmáz, Xilofonon játszik, trombitál, énekel, mondókáz és a gyesem nem elég a telefonszámlára, annyit dumál (pedig csak a vezetékesen engedjük):
http://kep.tar.hu/csinnnka/50167400/17965212#2

Ami a férjed máját illeti, ha meghatározott ok miatt issza a Berryt, akkor okés. Ha nem, akkor a következő flakontól váltsatok át sárgára (natur gélre), és ami fontos, hogy dupla mennyiséget igyon, és mellé legalább napi 3 liter tiszta vizet (vagy az aloés gyógyteát), hogy mossa-mossa-mossa, mint Iluska a ruhát.
Jó egészséget neki, nektek meg sok puszit!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! Smile
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3, 4, 5  Következő
1 / 5 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés