Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Majonéz

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Terike

HozzászólásElküldve: 2008, Márc. 25, 14:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szió!
Mindenkinek szeretettel:
Alacsony kalóriatartalmú majonéz

1,5 dl könnyű majonéz * 1,5 dl joghurt * 1-2 piros húsú paprika * 1 teáskanál pirospaprika * só * bors

A majonézt és a joghurtot összekeverjük. Az öntethez adjuk a kis kockára vágott paprikát, pirospaprikát. Fűszerezzük.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nadim

HozzászólásElküldve: 2008, Márc. 25, 11:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Nem hiszek ezekben a light-os cuccokban, most, hogy az édesítőszerek többségéről kiderítették, hogy rákkeltő hatásúak, mindenkinek a hagyományos termékeket ajánlanám.
Vissza az elejére
Terike

HozzászólásElküldve: 2008, Márc. 21, 15:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
A light majonézt még nem próbáltam.Ízében van valami különbség?
Vissza az elejére
Erzsebet59

HozzászólásElküldve: 2008, Márc. 20, 11:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Én is egy párszor befürödtem a közértek saját márkájú majonézeivel. Szerintem, aki nagyon szereti az csak a glóbust vegye. Annál nincs finomabb.

Erzsi
Vissza az elejére
Nadim

HozzászólásElküldve: 2008, Márc. 20, 11:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Annak a híve vagyok, hogy ha valami bevált akkor nem próbálgatok új, vagy más termékeket. Szeretem a mustárt, a fagyasztott zöldségeket,és a majonézt is. A Glóbusz mindegyiknél jó minőséget nyújt számomra.A Lidl majonézét kipróbáltam egyszer, na inkább nem minősítem.
Vissza az elejére
Nadim

HozzászólásElküldve: 2008, Márc. 08, 19:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Jól hangzik,hogy a Glóbusz majonéz omega zsírsavakat is tartalmaz,de kifejtené valaki,hogy ez miért jó?
Nadim
Vissza az elejére
Terike

HozzászólásElküldve: 2008, Márc. 08, 19:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Én is a Glóbuszt használom.Utánanéztem, és a japán,valamint a francia konyhaművészetben is népszerű a majonéz.A francia konyha egyik legjellemzőbb tulajdonsága, hogy ételei elsősorban növényi zsiradékkal készülnek, így könnyen emészthetők. Ehhez hozzájárul az is, hogy fűszereket csak körültekintően, mértékkel használnak, akkor is leginkább friss állapotban. A kakukkfű, a tárkony, a bazsalikom, a petrezselyemzöld, a turbolya a francia konyha jellegzetes fűszerei. A hidegmártások nagy csoportjába tartoznak a majonézalapú mártások és egyéb hideg mártások (pl. a Vinaigrette-mártás). Ezek a mártások különböző fűszerekkel, illetve hozzáadott nyersanyagokkal könnyedén továbbfejleszthetők, Escoffier után szabadon akár más nemzetek szájízéhez igazítva is.Jó étvágyat!
Vissza az elejére
Norika74

HozzászólásElküldve: 2008, Márc. 05, 14:27    Hozzászólás témája: Majonéz Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Szerintem a Glóbus majonéz sokkal finomabb, mint a másik. Persze mindenkinek más az ízlése. A glóbusból a light-ot is tudom ajánlani, mert nagyon jó!

Nóra
Vissza az elejére
Anita102

HozzászólásElküldve: 2008, Feb. 28, 13:06    Hozzászólás témája: majonéz Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Abban szeretném segítségeteket kérni, hogy a Glóbus majonéz vagy a Flóra majonéz a finomabb? Melyikben van több zsír?

Anita
Vissza az elejére
Erzsebet59

HozzászólásElküldve: 2008, Feb. 25, 13:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Teri!

Abban tudsz segíteni, hogy az omega 3 és 6 zsírsavak miért egészségesek?
Ezt mind tartalmazza a majonéz?

Erzsi
Vissza az elejére
Anita102

HozzászólásElküldve: 2008, Feb. 25, 13:07    Hozzászólás témája: Majonéz Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Tudtok valami jó kis majonézes fogyis receptet küldeni? Melyik majonézt tudjátok ajánlani?

Anita
Vissza az elejére
Terike

HozzászólásElküldve: 2008, Feb. 18, 10:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Erzsebet59 írta:
Sziasztok!

Kismamák is fogyaszthatnak majonézt? Nincs benne a magzatra káros anyag?
Szia!
Nyugodtan fogyassz de a házi készítésűnél jobb például a glóbusz terméke,mert omega3 és omega6 zsírsavakban gazdag.Ez a repceolajnak köszönhető,amit
tartalmaz.
Teri
Vissza az elejére
Erzsebet59

HozzászólásElküldve: 2008, Feb. 04, 16:01    Hozzászólás témája: Majonéz Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Kismamák is fogyaszthatnak majonézt? Nincs benne a magzatra káros anyag?
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés