Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
FOGYÓKÚRA PARTNEREKET KERESEK ,mert egyedűl nem megy GYERTEK
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 30, 31, 32  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
babbbaaa

HozzászólásElküldve: 2009, Dec. 24, 23:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kellemes Karácsonyi Ünnepeket kívánooook!!!
evinene

HozzászólásElküldve: 2009, Dec. 10, 09:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindenkinek szép napot kívánok!!

thymi munkához kitartást
Gratulálok a fogyáshoz csak így tovább!

Én is újra kezdtem a csalarázstea ivászatot mert kezdett vissza jönni 2-4kg is ahogy ittam már nem akarok állandóan enni ( ugyanis az idegi dolgom megszűnőben párom dolgai 1hét múlva derülnek ki és nyugodt vagyok és éhes is áá most csak a visszahízás ellen védekezem egyelőre meg amit felszedtem azt most eladtam
Tegnap ünnepeltem a 33.szülinapomat pici süti becsúszott meg anyukám házilag csinált hamburgert

Babbbaaa ilyen olcsón vetted ( akkor lehet akciós megint de jó megyek is veszek azt is fiam vedeli a teát és úgy láttam ha ezt issza nem nyugtalankodik éjjel Smile

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
babbbaaa

HozzászólásElküldve: 2009, Dec. 10, 00:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én 3kilót fogytam, mióta újra nyomatom a 90 napost. Meg edzőterem. ^^ 108 vagyok. Messze még a cél, de nem lehetetlen úgy érzem Wink
thymi

HozzászólásElküldve: 2009, Dec. 09, 22:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
1000 éve nem jártam erre...2 hónapja dolgozom és alig van időm, de fogytam 6 kg-ot. Heti 3 itthoni torna (este amikor mindenki alszik és ha én nem aludtam be) és csak délalőtt eszek szh-ot (néha csalok). Biztató h egyre több visszajelzést kapok Cool

Ti h álltok? Ja és 76 vagyok...

Ami zavar h a combjaim nem akarnak vékonyodni és a hasam lógni kezd Crying or Very sad
babbbaaa

HozzászólásElküldve: 2009, Dec. 09, 18:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vettem tegnap, 99 ft volt. Nagyon fini egy kis kanál mézzel. =))
babbbaaa

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 21, 13:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Király, majd veszek én is, jól hangzik!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
evinene

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 21, 12:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

20filter van benne én minden citromlével iszom
és a másik tea után kész felüdülés volt inni ( azért ilyen olcsó mert nincs cérna hozzá úgy kell kihalászni a teáskannából
elég válogatós vagyok tea téren nekem ízlett Laughing
teáskannába beleraktam 2filtert , ugyanis nem vagyok híve a 2dl vízbe tea dolognak.
olyat jót aludtam utána nem felébredtem mint a többitől 22órakor már álmos voltam ami nem jellemző rám akkor sem ha nem alszom délután...

[^]  
Vissza az elejére
babbbaaa

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 20, 19:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

120 ft? és hány filter van benne? fini az íze?
evinene

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 20, 17:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vettem Budget csipkebogyó teát 120ft volt csak... Laughing Laughing

Milyen fincsi bírom, hogy nincs benne koffein...

[^]  
Vissza az elejére
babbbaaa

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 19, 23:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nálam még nem fogyott el teljesen a víz, de már csak 3-4 deci lehet. Azt ma még kivégzem Smile)
evinene

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 19, 22:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi nah megvolt ittam fél litert Laughing Laughing Laughing Laughing

[^]  
Vissza az elejére
babbbaaa

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 19, 22:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egészségedre! Wink
evinene

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 19, 22:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megyek is beteázom tényleg nagyon jó nasi ellen Laughing Laughing Laughing Laughing

[^]  
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 19, 22:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is így vagyok vele csak nálam két gyerek ( kisfiam csak 2,5órát lehet bent asuliban mire hazaérek megetetem a láynt és mehetek érte vissza)

Holnap pl reggel 9re Pszichiáterhez viszem ( a klinikai szakpszichonéni nem orvos ezért ilyen dokihoz is vinnem kell a fiamat)

mert csak ő írhatja fel a fiam gyógyszereit ezért nem akarok többet felmenni az Ali utcába ott van ugyanis a gyerekpszichiátria

[^]  
Vissza az elejére
babbbaaa

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 19, 22:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Fúú én ma rengeteget ittam. Nem is tudom mi lelt. Persze ennek csak örülök Razz Kb 3 liter folyadéknál járhatok már és még itt van fél liter ez ma még elfogy. Rájöttem, hogy jó, ha folyton itt van az orrom előtt, mert így ha ránézek "unalmamban iszom". Jobb, mintha unalmamban nasiznék Very Happy
evinene

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 19, 21:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

babbbaaa nekem egyelőre még mindig a két gyerek körüli rohangászás a kondi a sok lépcső babakocsi emelgetés le fel Laughing Laughing Laughing Laughing
akkor ne írd le
én ma egy lángost ettem és 2pohár teát aztán még megyek teázni újabban nagyon keveset iszom és sokat fáj ezmiatt a fejem
nah de ez januártól másképpen lesz Laughing Laughing

[^]  
Vissza az elejére
babbbaaa

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 19, 21:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én ma voltam kondiban. 20perc ellipszis 20perc tekerés a bringán, kis erősítés vádlira, combira, fenékre, karra, aztán levezetésnek 5 perc séta/futás. Kellemesen elfáradtam, jó volt. Mérlegre ma még nem álltam, tegnap ráálltam de katasztrófa Very Happy Le sem merem írni xDD
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 19, 21:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindenkinek szép estét!!

babbbaaa nehogy azt hidd azóta sem ment le semmi rólam..

De januértól ha párom hazajöhet akkortól kezdek egy drasztikusat colonhidroterápiát, ugyanis a szeptemberi időpontra nem tudtam elmenni le kellett mondjam és már 2szor Confused Confused Confused

Szindi nagyon régen írt vele mi van ( biztos melózik)

[^]  
Vissza az elejére
babbbaaa

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 18, 20:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem valami nagy itt az élet már megint. Úgy látszik rajtam kívül mindenki szép karcsú lett Very Happy

Az elmúlt pár hét helyzetjelentése:

Leadott kilók száma: 0
Felszedett kilóké: meg sem merem nézni Razz
Plusz:
~ térdfájás
~ felfázás
~ hátfájás

Konzekvencia: Baromi nyamvadt vagyok Sad

DE! Legalább most már jól vagyok és TALÁN semmi nyűgöm, úgyhogy holnap reggelre beiktatunk egy konditermet, hátha.
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 24, 17:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindenkinek kellemes hossszú hétvégét!!

Meg őszi szünetet is ahol...
Mi msot tényleg szünetelünk 9napot szerencsére, se fejlesztés se suli éljen így nem kell korán kelnem Laughing Laughing Laughing Laughing

Többiek hogy vagytok?
Szindi????

[^]  
Vissza az elejére
babbbaaa

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 30, 12:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na igen, ilyen áron nekem sem kéne a fogyi Sad
Kitartááás! Wink
evinene

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 30, 12:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok szép napot mindenkinek!!!

Babbbaaa
Jah úgy igen ha veled van a szerelmed;de velem 18hónapja nincs így fogyok tőle...
Meg amúgy sem mennék már meg a csokik is csak lassan fogyadoznak.
Sajnálom már fagyira is a pénzt...

Én itt dilemmázom mert dectől Évikém ovis lenne csakhogy speciális ovis.
Lényeg csak vele jár az ingyen utazgatás ( magasabba összegű családis és az hatósági amit kiállítottak csak kísérésre jogosít ha nincs velem kemény pénzekbe kerül minden.
nah mármost én így mindenhova hurcibálom ha intézni valóim is vannak. Merthogy nem telik 3750 ft os kisgyerekes bérletre sem a 66ezerből, mert rezsi 40-50ezer és a többiből oldjam meg a gondjainkat meg a tisztasági is amit be kéne vinnem arra sem telik ez van...mert fiamnak kellett beadnom a suliba.
Két gyereket egyedül elég nehéz beruházni ( nem is sikerül mert nincs cipőjük sem...
Évikém nem indult el így nem számoltam hogy vegyek a lábára ami van azt meg csak 9havonta tudom ingyen felíratni
Mad Mad Mad
fiam ugye ingyen ehet a suliban de Évikém is hiába ehet ha nem eszi a darabost rá megy el a havi 20-30rugó csak kajára, mert az sem mindegy mit adok neki mert csak azoktól a vackoktól hízik... és az biza jó drága mind csak egyszer hagytam el a tápit fogyni is kezdett neki a tej nem elég még mindig sajt főzt szóba sem jöhet emr takkor fogyni kezdett nemrég
de ha nem tudom etetni elveszik tőlem...
Szóval ilyen gondjaim vannak... hízás így nem nagyon lehetséges szerencsére nálam... Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

[^]  
Vissza az elejére
babbbaaa

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 29, 21:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Engem bizony hizlalt. A sok fagyika, sütike, csokika, esti gyertyafényes vacsik és társai. Vuhúú de sok dolgom lesz mostanság Very Happy
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 29, 15:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Babbbaaa
AZ volt a nagy büdös helyzet, hogy nem is találtam hetek!!!! óta ezta topicot már a szeme guvadt kifelé aztán feladtam.

Közben elkezdődtek lánykám fejlesztései és alig van időm bármire is
Amúgy nem hízlal szerelem a nyugalom hízlal ami nekem nincs így egyre vékonyabb és vékonyabb leszek párom szerint Laughing Laughing Laughing

[^]  
Vissza az elejére
babbbaaa

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 28, 23:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mi ez a nagy csend? Mindenki karcsú és gyönyörű? Nekem kéne még fogynom, a szerelem meg a nyár hízlal Sad Razz
szindi

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 02, 14:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

90kg vagyok!!
A Norbi 1-et eszem
Nagy öröm ért ,mert Szombathelyen nyílott 2 Norbis bolt is.
Este én a szűz tea kapszulából veszek be egyet!
Ti hol tartatok?????????
Evinene hol vagy?????

Ez a mado dolog tényleg hatásos erről van is könyvem át kell az agyat programozni erre!
madoemszi

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 01, 22:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

elalvás előtt elkezdem mondani hogy : - sovány és csinos szeretnék lenni ! kb 50X elmondom ... akkor jó ha elalszol közben ,mert akkor a tudat alattidat programozod át vele.
2 napja kezdtem el és ma 4 X voltam wc-n ,pedig semmi olyat nem ettem amitől futkosnom kéne ...
én hiszem !! hinni akarom ,hogy ez az amiatt van Wink
eddig ez a legolcsóbb kúra Razz
http://kep.tar.hu/madoemszi
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 31, 17:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem nem...csak módjával fogyasztom....a férges részével annyira még nem vagyok kibékülve...na de sebaj...
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
madoemszi

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 31, 16:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

de nem ettél belőle olyan sokat ,mint szerettél volna,ugye ? Laughing
mert akkor máris működött Razz
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 31, 12:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Már meg is kivántam...tudtam hogy nem csalodhatom benned mado!!!!!!!!!! te vagy az én subinorbim....hihihhahahh
madoemszi

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 31, 11:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

férges rothadó halfej Wink
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 31, 11:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na mi van mindenki lefogyott és már nem is diétázik????

Évinéni...a csalavarázsos teát ha megittad akkor utána mennyi idővel jött rád a szapora??? És siekrül hamar tul lenni rajta vagy esetleg egész napos program a slozizás???
mert lehet hogy én is nekikezdek...bár a met néha megmozgatja a bendőmet de attol még nem fogyok...

Lányok..mondjatok már valami jo étvágycsökkentőt???
evinene

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 10, 20:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindenkinek szép estét kívánok!!

Szindi nekem is a 65kg a kitűzött célom de 82ön stagnáltam bár az eredetihez csak 2kg kiló kell ugyanis 80kg szerettem volna lenni első körben Laughing Laughing
úsztam a hétvégén és alig ettem ilyen ételeket amiket írtál kenyret meg főleg nem
Jó sokat szaladgáltam a telken ot lépcsőn kell felmenni a házba külső lépcsőn Laughing Laughing

[^]  
Vissza az elejére
szindi

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 10, 08:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Még mindig 92kg vagyok,de átolvastam az 1-es kódos könyvet.
A kenyeret kell teljesen elhagyni a cukrot és a finomlisztből készült ételeket.
Van mikor megy,de van mikor elfelejtkezem.
Pedig 65kg a kitűzött cél!
Gyertek írjatok Ti hogy álltok?
vranyek

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 04, 11:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Június óta elérhető egy új és egyedülálló termék, ami beállítja a koleszterinszintet, felgyorsítja a zsírégetést és újraszabályozza a leptin-inzulin hormonok termelését, ezáltal úgy fogyaszt, hogy nem kell odafigyelni étkezésre, diétákra!
Barátnőm édesanyja most 5-6 hét alatt 15 kilót fogyott vele, és annyit eszik, amennyi csak belefér!
Ráadásul az utolsó 5-10 kilókra nagyon jó, és a jojó-effektust,visszahízást is megszünteti!
Ha valaki szeretne tartósan, hatékonyan és egészségesen lefogyni, írjon: ferenc.vranek@gmail.com címemre, vagy hívjon a 06203298847-es számon, és elmondom részletesebben a termék lényegét!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
evinene

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 29, 14:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szindi anyukádnak jobbulást kívánok!!

Fogyizóknak kitartást!!

Én ma adtam rendesen a fogyinak..3,5órát mentünk ebben a melegben csak utána ebédeltünk sok kötelező köröm volt ma
Hu csak egyszer megyünk be hosszabb ideig a városba máris nem jár a metró ááá
Ugyanis 9re mentünk fejlesztőbe akkor még metróval..
Ott voltunk 9óra 50ig
Évike nem esett vissza a fejlődésben, hanem még többet tud juhéjj..
Nagyon megnyugodtam, mert olyan sok kimaradásnak gondolom a 2,5hónapot de nála ez nem baj, mert annyi új információt 10havit fel is kell valamikor dolgozni, közben azért én a magam módján fejlesztem ( tanítom a simogatást a kanalazást, testrészeit a szemét kezét lábát már tudja pl. Smile Smile Smile
Amikor 10kor nekiindultunk a metrónak akkor közölték a Klinikák állomásnál, hogy nem jár, nah mondom így is úgyis gyalogolunk de kevesebbet kellett volna..
Lényeg toronyiránt elindultunk a Mester utcához
( 67. a Haller térhez esik közel 10perc alatt odaértünk ott elintéztem a iskolalátogatásit.
Onnan meg 21es villamossal Ferenc krt útig önkormányzat gyámügyi csoportjához ott ültem 20percet velük és már 11óra 45kor elindult a metró is vége azzal 12re ecserire és onnan ebédhez és utána 12óra 40kor értünk haza ebben a dög melegben 3,5órát mentünk

[^]  
Vissza az elejére
ANCSUSKA

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 29, 07:34    Hozzászólás témája: SZIASZTOK Hozzászólás az előzmény idézésével

SZINDI:jobbulást anyukádnak mielőbb.Jó egészséget neki. Baby smiley Baby smiley Baby smiley Baby smiley
Csinálom javában a 90 napos diétát,a 3-ik fordulónál járok ,nemsokára megint gyüminap.Nagyon nem szeretem,bár az előző már kicsit könnyebben ment Sport Sport sportolni még nem sportolok,mert sokszor nagyon éhes vagyok,bár hál isten egyre jobban kezdem megszokni a dolgot.Néha még bűnözök,néha csipegetek olyat amit nem lehetne,de próbálgatom magam leinteni.Azért választottam eszt a diétát mert erőt ad az,hogy van olyan nap amikor lehet enni főtt tésztát,hát azt meg imádom.Nehéz betartani,úgy hogy közben főzök a családnak de megyeget.Aszthiszem megint elfogok kezdeni kocogni,mert csak úgy lesz hatásos. Bár ha fél kilót fogytam eddig,akkor lehet,hogy sokat írok. Mad Ha nem jön be csinálom a norbist,bár még soká lesz vége ennek.Hol van még okt.19 Confused Confused Confused Confused
Vissza az elejére
szindi

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 25, 21:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Anyut Szerdán megműtötték!
2 és fél órás műtéte volt.
Mindenét kikelet pakolni.
3 miómája összenövései voltak a hólyagon sérve .
A hüvelyét és a hólyagot is plasztikázni kelet.
Talán jövőhéten haza jöhet!

Evinene:
Igazoltan vagyok távol!
Gergő 3 hét után itthon van!
3 föztem sütöttem.
Szerinted én fogytam.
Nem a 2000 tea teszi!!!!!!!!!
Kezdj el valamit mozogni. Ezeket váltogatom!
2-szer 8 felülés 2-szer nyolc szökdelés.
Ezt komolyan írom.
De jó este fél óra tánc is aztán már nem enni.
Nekem ez kezd bejönni!
Na pusz
evinene

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 24, 23:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindenkinek kellemes hétvégét!!

Szindi legalább ide gyere és írj magatokról...
Én sem tudtam betartani a 90napost
Magamtól fogytam le meg a csalavarázstea segítségével
Mondjuk lassan 3hónapja áll a súlyom kissé mérges is vagyok, mert nem telik 2000ftos teára gondolom ezért sem fogyok tovább Crying or Very sad Crying or Very sad Crying or Very sad

[^]  
Vissza az elejére
szindi

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 22, 17:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Ancsuska:
Én a 90 napost nem tudnám betartani,mert nem bírom a kötöttséget!
De aki a faluban csinálta az sokat fogyott tőle.
NAGYON LÁTVÁNYOSAN!!

Én most azt csinálom,hogy Norbi 1-est s ha nem bírom 2-est eszek 91 kg vagyok 2 napja kezdtem.
Az is erőt adott,hogy írok egy másik fórumba és ha lefogyok lehet beleférek Tb alapon a cici plasztikába.
Sajnos kisebbíteni kell.
Mindenkinek sok erőt kívánok!! puszi
ANCSUSKA

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 20, 15:00    Hozzászólás témája: SZIASZTOK Hozzászólás az előzmény idézésével

Na vagyok megint hétvégén "nyaraltuk",márha a nyaraló szépítését annak lehet nevezni. Laughing Laughing Szombaton kezdtem el a 90 napos diétát,a gyüminappal kezdtem mert attól tartottam a legjobban.Hát nem volt egy leányálom,de végigcsináltam.Sokat segített benne,hogy anyuék is ott voltak,sok erőt adott pedig a kísértés nagy volt.De legalább holnap ehetek palacsintát Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes Rolling Eyes csak a szerdától tartok a köv.gyümölcsnap miatt.Már nem lesznek akkor velem apuék Embarassed Embarassed A héten meg megint egy oltás Annának,már előre tartok tőle a láz miatt. Takarítás megyek porszívózni sziasztok
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 18, 12:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok szép napot mindnekinek!!

Szindi akkor tényleg van időd fogyni legalábbis a 80as tartományt simán eléred az is valami..
Gondolom a viharzóna már elért titeket mert ha jól emlékszem te nyugati országrészben laksz ott márcsak 20fokok vannak most is Shocked Shocked Shocked
11kor csak beindult a front mondjuk jégesőt nem akarok de a hideget 15fokos lehűlést már nagyon ( csak mire Pestet ha eléri gyengülni fog Mad Mad Mad

[^]  
Vissza az elejére
szindi

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 17, 22:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Evinene

Most úgy néz ki,hogy mégis téli decemberi esküvő lesz.

Mert mivel anyu párja Svd állampolgár egy csomó papírt kell átforditatnia.

Na mindegy addig is tudok fogyni

Puszi mindenkinek.

92 kg vagyok még mindig.
De most ettem is :=(
evinene

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 17, 13:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindenkinek szép napot és kellemes hétvégét!!!!

Holnap jön egy hidegfront 10-15fokos lehűléssel amaihoz képest szóval fellégezhetünk picit így könnyebb fogyni is mert hidegben jobban égetünk... Laughing Laughing

mai kajám paradicsomos káposzta és köménymag leves ( két szelet pirítóssal bevágtam híztam is vagy 2kg ot mert 2litert befaltam ennivaló formájában Laughing Laughing de kellett már másképpen is a lé ettől csak fogyok majd estére mert most elpihenek és a bokáimról leszalad legalább a dagadás a sok rossz vizet lehajtatom Laughing Laughing Laughing Laughing

Ana az a lényeg hogy te jól érezd magada bőrödben

Sajnos nem tudok 65k gra lefogyni decre pedig próbálok de nem megy le rólam semmi Confused Confused Confused Nah de neki veselkedem már csak napi 2pirítóson már nem tudok létezni mint 4hóanpaj is még meg 3

[^]  
Vissza az elejére
Ana

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 16, 07:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok szép reggelt mindenkinek
evinene nem kifejezetten ezért kezdtem el a fogyit,márciusban még szó nem volt esküvőről pénz hiányában.
Viszont ha már itt tartok akkor igyekszem kihozni magamból valamit.
57 kg azért már nem szeretnék lenni mint a szülés előtt voltam de azért molett sem.Bár megfigyeltem sok kisgyerekes anyuka nem nyerte vissza a súlyát,általában pici hasika,popó azért megmarad...Smile
aztán sok olyan is van akin meg sem látszik,szép az alakja ugyanúgy.

Hja és a páromnak igy is tetszem,és ez a lényeg!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
evinene

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 15, 10:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindenkinek szép napot kívánok!!!! Laughing Laughing Laughing Laughing

Ana gratulálok ez nagyon szép eredmény szóval ezért fogyizol, de így sokkal több ruhából sikerül választanod mivel vékonyabb lettél Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing

Szindi én minden nap zsírt égetek ezerrel, de valahogy ettől a melegtől úgy belassult az emésztésem is még a kávé sem hajtott meg Shocked Shocked Shocked minden nap mivel nem férünk el a telken( csak mi kettőnknek nincs helye pont9 ebbena melegben neki indulunk és este jövünk haza Szigetszentmiklós határából a tóról és úszok is sokat Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing Laughing
Gyalogosan távolsági busz az beér Csepeli HÉV-hez azzal tovább a Belvárosi rész emrt sokkal sűrűbben jár a 4-6os és azzal metró Ferenc krt 1óra kell este hogy hazaérjünk Laughing Laughing és ezt már 3.naja csinálom és semmi még híztam vagyis a bokáimban a sok víz lehet mert nemsokár ameg fog jönni 1hét addig Confused Confused Confused

[^]  
Vissza az elejére
Ana

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 14, 15:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok
elolvastalak titeket mert már nincs annyi időm sem irkálni sem olvasni mostanság Very Happy
én jelenleg ruhástól 75 kg vagyok Very Happy Very Happy Very Happy (-16kg durván 4 hónap alatt)
nekem saját magamnak lesz az esküvőm szindi aug-ban,de a körülményekhez képest sikerült csinos ruhát találnunk:)
biciklizgetek is ,nem régtől naponta 4-szer 10 percet
mindenkinek szép napot kívánok Baby smiley
szindi

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 14, 12:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

oké várom!

Addig is égjen a zsír!!

puszi
evinene

HozzászólásElküldve: 2009, Júl. 13, 11:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindenkinek szép napot hetet!!!

majd este vagy holnap teszem fel a képeket is csinálok és csináltatok képet, mindig én maradok le mindeegyikről Confused Confused

Ma rohanás az életünk, ugyanis anyum kivitte Zsoltikát a telekre ( tegnap éjjel jöttünk haza 3asban Évike Zsoltika és jó magam..)
Lényeg ma negatív lett a nőgyis rákszűrésem Laughing Laughing Laughing Laughing ( reggel dokinál kezdtem addig anyum vigyázott a csemetéimre ő már hajnali 5kor bent volt a lakásban ő ma jött haza picit aztán mentek is kifelé..)
Kutyákat megtömtem lesz majd éjjelre kaksi..
Most megyünk a szocebédért ebben a hőségben mivel 11-12,30ig lehet átvenni aztán etetem a csajosomat és még bemegyünk a Belvárosba távirányítóért, ugyanis hétvégén kasszíroztam pár ezer ftot ..
Ebben a melegben nem maradok otthon, de éjjelre jövünk haza tulajdonképpen mint egy sima strand úgy leszünk kint csak a buszt kell fizetnem 30ft-ot oda-vissza Laughing Laughing
Holnap meg jönnek leolvasni délután a gázórát így ki sem indulunk nah majd akkor mesélek magunkról bővebben... és hozok pár képet is Laughing Laughing Laughing

[^]  
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 30, 31, 32  Következő
1 / 32 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés