Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Mit tilos terhesen csinálni?

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
jasmin

HozzászólásElküldve: 2005, Aug. 18, 08:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mezsu írta:
Jasmin, Te hastáncolsz? Ha igen, lennének kérdéseim, de addig feleselegesen nem kérdezlek.

Igen Smile !
Bármilyen kérdésed van, kérdezz nyugodtan!
De, ellátogathatsz nyugodtan "hozzánk" is a fórumra! Szívesen látunk bárkit!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
mezsu

HozzászólásElküldve: 2005, Aug. 10, 09:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jasmin, Te hastáncolsz? Ha igen, lennének kérdéseim, de addig feleselegesen nem kérdezlek.

[^]  

http://www.babanet.hu/album/main.php?album=7618
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
jasmin

HozzászólásElküldve: 2005, Júl. 16, 11:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bee írta:
Ha még valakit érdekel, lehet kapni olyan felfújható labdácskát, amelyikkel fokozatosan lehet növelni a hüvely és a gátizmok tágulását még a szülés előtt, de beszélje meg orvosával, gyógyszerészével és barátnőjével mindenki

Sziasztok!

Sokat gondolkodtam, hogy hozzászólja a témához, de mivel a szakmám része maga a szülés vettem a bátorságot, hogy leírjam a véleményem a témával kapcsolatban.
Szerintem a gátmetszés a szülések legtöbb részében rendkívül hasznos dolog. Az utána lévő kellemetlenséget leszámítva számos szövődménytől mentheti meg a kismamákat.
A szükségességén lehet vitatkozni, minden esetre a gyerköc mérete az anya kötőszöveteinek rugalmassága, a szülés lefolyása mind, mind befolyásolja a végkifejletet.
Én, mint 2 gyerköc anyukája, mind amelett, hogy nem utasítom el az alternatív szülési módokat abszulút bizalmat szavazok a gátmetszésnek. A hüvelytágító labdát nem tartom jó ötletnek, mert gondolni kellene a szülés utáni állapotokra is. A szülés eleve tágítja a szülőcsatornát, ami a későbbi szexuális életben okozhat nem várt problémákat, nem hiszem ,hogy a későbbi regenerációs folyamatokat gátolni kellene egy a terhesség alatt megnyújtott kötőszövettel. Rolling Eyes
A hüvely felkészítésének legjobb módja-tapasztalatból mondom- a megfelelően végzett intim torna!
Remélem, némi segítséget tudtam nyújtani a témában Wink
Sok sikert, és kitartást kívánok mindenkinek
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
Bee

HozzászólásElküldve: 2004, Jún. 24, 04:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha még valakit érdekel, lehet kapni olyan felfújható labdácskát, amelyikkel fokozatosan lehet növelni a hüvely és a gátizmok tágulását még a szülés előtt, de beszélje meg orvosával, gyógyszerészével és barátnőjével mindenki
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Bea

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 23, 16:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Minden másra, lásd Török Móni! Ami jólesik a mamának, az a legjobb a babának!!!!! Laughing
Bea

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 23, 16:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Tejfeles!

Hidd el, jó az a gátmetszés!!! Én a harmadiknál kifejezetten kértem, hogy ha csak 1 mód van rá, ne legyen, hááát utólag nagyon megbántam....a kitolás, így nehezebb, hiszen nagyon lassan, sokáig, bazi fájdalmasan tart, míg metszéssel, a bazi fájdalom után már kikapják...utána pedig legalább olyan meggyötört a gát és környéke.(véraláfutás stb), ha nem jobban, úgyhogy 2-3 napig így is úgy is jobb úszógumin üldögélni...
Török Mónika

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 12, 20:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok, fiúk, szerintem egy egészséges babának és mamának semmi nem árt, ami nekik jólesik (négy gyerek után mondom ezt). gátmetszés? orvosa válogatja. készülni erre nem lehet (vannak persze perverz gondolataim, de azokat inkább öncenzúrázom Smile )
sárga mosolygós fejez úgy szúrhatsz be, ha nem küldöd el az üzit azonnal, hanem előnézetben megtekinted és választasz hozzá egy emotikont (emocionális ikonográfot) Twisted Evil
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
tejfeles

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 12, 20:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

köszönöm, tudtok-e megoldást arra ,hogy ne keljen gátmetszést végezni?még csak 2 hónapos terhesen talán van rá idő. ui hogy kell ilyen sárga pofikat beilleszteni?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Sly

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 12, 10:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Már többféle véleményt olvastam erről, egyet éppen a napokban.Egy doki azt írta,hogy ha okosan csinálják,kifejezetten hasznos.Smile

Na most döntse el szegény szülő,mi a jó...Sad
Vissza az elejére
Banyácska

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 12, 10:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az se nem jó, sajnos, mert vérbőséget okoz és azt nem szeretik a babák.. Smile
tejfeles

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 12, 10:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

köszi, és a masszázzsal mi helyzet?
Vissza az elejére
Sly

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 12, 09:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Tejfeles!

Nem vagyok én sem túl profi(még Smile),de azt biztosan tudom, hogy a termálvizet nem nagyon ajánlják.
Néz meg az Indexen a fórumot,ott sok tapasztalt és okos nőci van!
Vissza az elejére
tejfeles

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 12, 09:37    Hozzászólás témája: Mit tilos terhesen csinálni? Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Nem vagyok túl rutinos ilyen fórumokon,meg a családalapitásban sem. Leendő kispapa vagyok érdeklődnék,okosabbaktól.pl tilos-e termálvizben lubickolni stb.? köszi
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés