Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Internet, marketing, pénz - NEM HIRDETÉS!!!
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Internet, marketing, pénz - NEM HIRDETÉS!!!
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
MEniko1992

HozzászólásElküldve: 2017, Júl. 05, 13:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!Nem régiben kezdtem el otthoni munkát keresni.Sorolhatnám mi-mindent ajánlottak.Egy cég neve mindig szembe jött velem az interneten.Végül is mondom mit veszíthetek?Nem volt regisztrációs díj,kötelező csomag vásárlás.Vásároltam a termékükből,főként tisztítószereket,hozzáteszem 23% kedvezménnyel.

Igazából mi győzött meg? mutassatok nekem egy olyan folteltávolítót,ami a5-6 éves foltot kihozza gyerekruhából! Wink Nekem van egy ilyen és mellette több minőségi tisztítószerem! Ha érdekel,írj!Illetve,hogy lehet mind ezekkel pénzt keresni írj!Kitartás és 1 vagy 2 óra szabadidővel jelentős bevételre lehet szert tenni! Wink De csak ha olcsóbban akarsz minőségi termékhez jutni akkor is írj nyugodtan! Wink Egy üzenettel nem veszítesz semmit! Wink

Facebookon:Mészáros Enikő

Email:munkaonline2017@gmail.com
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Fanhauser

HozzászólásElküldve: 2016, Nov. 26, 13:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!
Nem tudom, hogy tudjátok-e, hogy elég jól lehet keresni felmérések, kérdőívek kitöltésével. És most már, Magyarországon is, magyar nyelven is, több cég is foglalkozik ezzel.
Egy-egy kérdőív kitöltése 5-10 percet vesz igénybe, amiért cserébe vagy pontokat kapsz,a vásárlási utalványokra válthatsz be (amit kipostáznak neked), vagy egyből pénzt kapsz (olyan 50-től 250 Ft-ig kérdőívenként),amit átutalnak a bankszámládra ha összegyűlt mondjuk 2-3000 Ft-od.
Külföldön ez a piackutatási módszer már régóta elterjedt, de hazánkban, magyar nyelvű kérdőívekkel csak az elmúlt pár évben indult meg az iparág.
Ha érdekelne a dolog, kérlek írj egy e-mailt és küldöm a linket vagy a meghívót az ilyen oldalakra!
email: fanhauser@gmail.com
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
Frost9709

HozzászólásElküldve: 2016, Szept. 14, 09:59    Hozzászólás témája: Keress 20000 forintot egy óra alatt otthoni munkával! Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok találtam egy nagyon jó pénzkeresési lehetőséget és készítettem róla egy videót. https://www.youtube.com/watch?v=0QiQHZ_JTo4
Ha mindent úgy csinálsz mint ami a videóban van nagyon könnyen szerezhetsz sok pénzt!
Vissza az elejére
andibaby0815

HozzászólásElküldve: 2015, Márc. 05, 11:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!Találtam egy nagyon jó pénzkereseti lehetőséget,mivel a kislányom autoimmun beteg,4 órában tudok csak dolgozni,ez a munka sokban segítette a megélhetésünket.Akit érdekel regisztáció itt:
További segitséget pedig az aghneandi0815@gmail.com
kérhettek!SmileVárom leveleiteket!
Vissza az elejére
Utonjaro

HozzászólásElküldve: 2014, Okt. 09, 19:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

én is csatlakoztam MLM hálózathoz miután meggyőződtem, hogy az igazi MLM -nek semmi köze a pilótajátékhoz

Nekem ezek voltak a szempontjaim:

1. nagyon jó minőségű termék
2. bizonyított jó hatás
3. jó kereseti lehetőség
4. hazai termék ( ezzel is tudatosan a magyar embereket támogatom)

találtam egy olyant ami mind a 4-nek megfelel és szerintem árban is jó

a Flavon Max termékeket - az oldalon ajánló kóddal tudtok csak vásárolni ha rákerestek a flavonmax pont hu - ra

Beírhatjátok az enyémet:M-403786

Ha bárki szeretne csatlakozni és pénzt is keresni, nemcsak a gyerekei egészségének örvendeni egész évben, keressetek meg itt üzenetben és szívesen válaszolok minden kérdésre, írásban vagy személyes találkozó alkalmával

Még annyit, hogy ez a termék számos magyar és nemzetközi díjjal büszkélkedhet, 10 éve van a piacon, tehát egy megbizható cégről és tényleg nagyon jó minőségű termékről van szó
Muyo

HozzászólásElküldve: 2014, Júl. 29, 14:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Smile
Mivel, tudom ez egy bizalmas fórum és nem arra való hogy röpködjenek a hírdetések és az ilyen - olyan könnyen meggazdagodási lehetőségek .

Van , egy olyan online üzlet amivel én is foglalkozom !!
3 hónapja vagyok , bent nagyon sokat tanulok és akkor foglalkozom vele amikor én szeretnék .

Mivel, sokan szeretnénk legalább annyi pénzt keresni hogy kifizessük a számláinkat, nagy megkönnyebülés lenne , ha lenne ilyen módszer rá.

Ha , érdekel benneteket egy e-fajta módszer amibe persze munkát kell fektetni de hamar jön belőle pénz akkor látogassatok el ide és ha érdekel valakit !!
Írjon- e-mailt : sandororosz38@gmail.com-ra !!
Köszönöm és legyen szép napotok Smile
Vissza az elejére
icus81

HozzászólásElküldve: 2014, Júl. 08, 15:41    Hozzászólás témája: NEOBUX Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok.Tudna valaki segíteni a neobux használatához mert angol nyelvű végig a fordítás mert értelmezhetetlen számomra.rányomok egy hirdetésre de nem tudom mit kell csinálni mert nem fordít magyarra.

előre is köszönöm a segítséget!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
szilvia.ppr

HozzászólásElküldve: 2014, Ápr. 07, 14:03    Hozzászólás témája: álláskeresési tapasztalatok megosztása Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Szerintem hasznos minél több felületet találni az álláskereséshez, biztos hallottatok már ti is a Munka Kisgyermekkel programról, ahol kismamáknak segítenek az álláskeresésben, elhelyezkedésben. A program ugyan áprilisban véget ér, de most olvastam arról, hogy április 29-én még tartanak egy záróeseményt, ahol a kismamáknak is lesz mód arra, hogy megosszák egymással a tapasztalataikat, és ott lesznek olyan cégek is, akiknek vannak kismamáknak szóló programjaik. Akit érdekel részletesebben, a Munka Kisgyermekkel oldalon olvashat róla többet, itt: www.munkakisgyermekkel.hu
Lehet rá előre regisztrálni is!
Vissza az elejére
tefo

HozzászólásElküldve: 2014, Márc. 12, 09:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Engem senki nem hívott abba a hálózatba, ahol most vagyok, egyszerűen csak munkát kerestem, hogy több pénzem legyen. Azért mlm-et, mert ott szabad ember lehetek már kezdettől fogva. Megtaláltam a cégek listáját a neten, és elég sok leírást megnéztem. Azért választottam ezt, mert itt minden együtt van;szuper termékek, profi online háttér... Azóta itt építek hálózatot, fogyasztom a termékeket - nem ebből élek, de rendszeres jövedelmem van belőle, amit minden hónap közepén utal a cég bónusz formájában. Jól haladok, mert nagyon keresett termékekről van szó. Ha valaki rászán napi 1 órát, már működik így is. Sok szerencsét mindenkinek! Ha segítség kell, írj, szívesen küldök részleteket!
petra777

HozzászólásElküldve: 2014, Márc. 11, 09:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,

szeretném a segítségeteket kérni. Piackutatást végzek 3-7 éves gyerekek szüleinek körében a matrica/foglalkoztató füzetek használatával kapcsolatban. Egy barátnömmel szeretnénk egy válalkozást indítani. Ez mindössze pár percet venne igénybe.

https://www.surveymonkey.com/s/9H33WH2

Nagyon hálás vagyok és elöre is köszönöm!

Petra
Vissza az elejére
csdelfin

HozzászólásElküldve: 2013, Okt. 08, 09:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nekem jó tapasztalataim vannak a mlm területén.Én 3 éve foglalkozok egy új közösségi oldallal a SiteTalk-kal és nagyon megbízhatónak találom,csak ajánlani tudom.

Szép napot Mindnekinek.
Vissza az elejére
tartarus

HozzászólásElküldve: 2013, Júl. 13, 15:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok, látom ezen a fórumon sem egyszerű téma. Sajnos van valóságalapja ez előítéleteknek, csak az a baj, hogy ezt a becsületesek szenvedik meg. Én igaz nem MLM-et csinálok, hanem PTC-t (kattintásért fizetve). Ott is nagyon sok csaló oldal van. Viszont akad stabilan működő, rendszeresen fizető cég is. Én a Neobuxon vagyok felhasználó március közepe óta. Kb napi 5 perc a reklámok leklikkelése. Igaz, kb annyit is fizetnek. Azonban meg lehet hívni embereket, igen hálózatépítés.... akikért jutalékot kapunk, ha lekattintják ők is a hirdetéseket. És sokan vannak akik ezt nem tudják csinálni, ezért a Neobux kitalálta, hogy vannak olyan felhasználók is, akik nem meghívottként, hanem csak egyszerűen beregisztráltként lett felhasználó az oldalon. Ezeket az embereket ki lehet bérelni akik, után szintén pénzt kapunk.
Én mindkét módszert használom, bár utóbbihoz jó stratégia is szükséges. Egyelőre én minden pénzt, amit ott keresek visszaforgatom bérelt felhasználók vásárlásába, mindaddig, amíg legalább nem lesz egy havi 50-60 ezer ft-os fizetésem. Addig nekem nem éri meg kivenni... Ez a célom és ezt akarom elérni, mert bizony nem egy két magyar embernek sikerült ezt elérnie. (a neobux magyar fórumán találni ilyen embereket, bár külföldi sokkal több van). Egyszer kivettem egy kisebb összeget, kíváncsiságból, hogy mennyi idő alatt érkazik meg a Paypal számlára: kb 10 másodperc alatt.
Ezután még nagyobb kedvem lett hozzá.
Ha elérem a célomat, majd közzéteszem nektek is. Hátha valaki kedvet kap hozzá. Egyébként szerkesztek egy blogot is (az aláírásomba látható), amin referraltjaimat toborozom. Cserébe őszintén, minden tapasztalatomat, tanácsomat megosztom velük az oldalon.
Egyébként nem kell fizetni semmit, terméket sem kell vásárolni. és a nav is megemlíti weblapján, hogy megbízható cég:
http://www.nav.gov.hu/nav/regi.....pagenum=12
Remélem tudtam segíteni.
mandula414

HozzászólásElküldve: 2013, Jún. 28, 15:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Beadry írta:
Egyébként csak annyit szeretnék hozzá tenni még, hogy legagább az ilyen fórumokon ne álljunk negatívan az internetes vagy a hálózat építési lehetőségekhez. Mert nem rossz az, csak az emberek tájékozottsága hiányos. Aki MLM rendszerben dolgozik így is éppen elég nehéz dolga van, hogy meggyőzze az embereket az MLM jó oldaláról. Sajnos az emberek nincsenek tájékoztatva, sok a csaló. Ez ellen tenni nem lehet. De legalább mi MLM-esek tartsunk össze. Wink
Tudom ajánlani honlapomat, itt megtalálod azokat programokat, módszereket, melyeket saját magam teszteltem és működnek.http://more.sh/gupd7k
Vissza az elejére
klau9017

HozzászólásElküldve: 2013, Jún. 06, 20:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!én egy 23éves anyuka vagyok jelenleg gyesen vagyok és deceberre várjuk akistestvér érkezését!!szeretnék segítséget kérni ha esetleg valaki tudna ajánlani otthoni munkát annak nagyon örülnék nagy szükségem lenne a plussz jövedelemre!!előre is köszönöm!!Klaudia
Vissza az elejére
joe1

HozzászólásElküldve: 2013, Márc. 27, 08:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tiszteletem!
Mindenek előtt köszönöm a feladott álláshirdetésem utáni érdeklődését! Abszolút otthonról végezhető munkát ajánlok.
Érdeklődni email vagy skype

skype cím: joe197238 Rolling Eyes

email tkerklub002@gmail.com
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése Yahoo Messenger MSN Messenger
Netmoneyearning

HozzászólásElküldve: 2013, Márc. 20, 23:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Olyan oldalt tudok ajánlani, amely az internetes pénzszerzéshez vezet. Ezen az oldalon minden segítséget megtalálsz az elinduláshoz naponta frissülő hírekkel. Én magam is használom ezeket a lehetőségeket. Ez mellet ha gondod támadná skype-n vagy emailon eltudsz érni.
Ha érdekel a lehetőség írj egy mailt
netmoneyearning@gmail.com
Vissza az elejére
bedina37

HozzászólásElküldve: 2012, Okt. 29, 12:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Idén újra megrendezik az internetes vásárlás napját november 8-án. Ezen a napon megint egy csomó webshop akciókat ajánl (ingyenes házhozszállítás, kedvezmények, stb.) http://azinternetesvasarlasnapja.hu/
Vissza az elejére
Betti10003

HozzászólásElküldve: 2012, Okt. 17, 07:17    Hozzászólás témája: Online marketing Hozzászólás az előzmény idézésével

Egyrészt egy olyan oldalt ajánlok, ahol üzletépítési tippeket találsz,
blogszerűen – már ami az interneten való üzletépítést illeti…
Ha otthoni munkából szeretnél megélni, vagy a jövedelmedet kiegészíteni,
akkor mindössze egy számítógépre van szükséged internet hozzáféréssel,
amivel már szinte minden rendelkezésedre is áll, ami feltétlenül szükséges.
Először is, olyan márkákat vagy termékeket értékesítesz,
amelyek már a piacon vannak.
Nem kell új terméket létrehozni és bemutatni az embereknek.
Ha a márkák elég jól ismertek,
akkor az ügyfelek vonzása nem lehet túl nehéz feladat.
Sokkal könnyebb eladni valamit, aminek már megalapozott hírneve van, mint betörni valami újjal.
Másrészt ki gondolta volna, hogy azzal az oldallal, amit nap mint nap használtunk, pénzt is lehet keresni? Pedig így van, és csak pár kattintás az egész!

Olvass tovább: http://tavmunka2.webnode.hu/
Készíts saját weboldalt ingyen: http://www.webnode.hu
Vissza az elejére
dxnlajos

HozzászólásElküldve: 2012, Júl. 14, 15:20    Hozzászólás témája: Emberek ezrei keresik az igazi pénzkereseti lehetőséget Hozzászólás az előzmény idézésével

Ahhoz, hogy valóban pénzt tudj keresni az interneten mindössze három dologra van szükséged

-Egy piacképes termékre vagy szolgáltatásra.
-Egy értékesítő weboldalra.
-Stabil vásárlói körre.

Ha a fenti három feltétel közül bármelyik is hiányzik, nem működik az internetes pénzkereset.

Van egy nagyon jó hírem, mi mind a három feltételt tudjuk Neked biztosítani.

1. A felnőtt lakosság nagy többsége kávéfogyasztó, sőt inkább kávéfüggő. Nekünk van egy alternatívánk, egy jótékony hatású kávé, melyre óriási igény van.
2. Kiváló szakemberek közreműködésével elkészült egy valóban értékesítő weboldal rendszer. Ráadásul, most a tiéd lehet egy ilyen weboldal díjmentesen.
3. Az emberek az élvezeti cikkükről fognak utoljára lemondani. A vásárlóid hamarosan nem kávéfüggők lesznek, hanem DXN ganodermás kávéfüggők. Tudsz ennél stabilabb üzletet?

Tisztában vagyunk vele, hogy az online hálózatépítésnek még rengeteg mesterfogása van. A Te sikered, ami érdekünk is, tehát biztos lehetsz benne, mindenre megtanítunk - ráadásul térítésmenetesen - amire szükséged van a sikerre. Várom jelentkezésed

Mobil+3630-5544574
Cím: 6120, Kiskunmajsa Petőfi Sándor u. 28.
Web: www.dxn.dxn.hu
Blog: http://dxnbusinesscoffee.blogspot.com
E-mail: dxn.lajos@gmail.com
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése Yahoo Messenger MSN Messenger
Lanchaster

HozzászólásElküldve: 2012, Jún. 19, 19:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nálad is tele a padlás, a jólhangzó, de egy fillér hasznot sem jelentő ígéretekkel? Akkor ne kísérletezz tovább! Keress meg, és segítek neked elindulni egy olyan üzletben, ahol stabil, folyamatosan növekvő, biztos mellékjövedelemre számíthatsz. Csak akkor írj, ha valóban szükséged van pénzre, és ezért hajlandó is vagy dolgozni naponta legalább fél órát.
evaszenes1953@gmail.com
Vissza az elejére
JB01

HozzászólásElküldve: 2012, Máj. 28, 07:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hálózatépítőknek szeretnék egy olyan megoldást mutatni, amivel saját (hangsúlyozom: saját, és nem másik) hálózatát tudja hatékonyabban építeni!
Akit érdekel, keressen meg a jb.olaj@gmail.com címen!
Vissza az elejére
Utonjaro

HozzászólásElküldve: 2012, Ápr. 08, 10:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ercsi71 írta:
Üdvözlök mindenkit!!
Én csak segiteni szeretnék hogy jobb életettek legyen!
Szeretnélek meg hívni egy Web konfira hogy hallgasátok meg és gondolkozzatok el rajta!!Aki szeretne jönni azt kérem jelezzen felém és küldöm e Meghívó linkjét!!Semmi kötelezetséggel nem jár,csak el gondolkodtató hogy lehet jobban is .élni,és nyugottaban!!!A lehetőség ellötted áll csak éljél vele!!
Én már csinálom és napokon belöl meg kapom az elsö kifizetést!!
Imél cim:diamondsze71@gmail.com és irjátok már oda hól olvastátok a hirdetést!
Skyp nevem:szarvas.erika1

Az érdekel azóta mennyit kerestél és egyáltalán fizettek-e?
egyanyuka84

HozzászólásElküldve: 2012, Feb. 22, 14:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Társaim!

Egy éves kisfiammal vagyok itthon,gyeden amiből most az új adó bevezetésével levontak egy számomra jelentős összeget.Éppen ezért választhattam,hogy beadom bölcsibe és megszakítom a szívem vagy kitalálok valamit.Most kezdtem el internetes munkát keresni,de mindegyikben az volt a lényeg,hogy valaki "alá" regisztráljak majd azt sem tudtam mivel gyarapítsam a már elért 3-4 ezer forintomat.aztán megtaláltam egy egyszerűen használható oldalt amivel meg nem is fogok gazdagodni de a havi10-20 ezer forintom biztosan megvan.Ez napi max. egy óra és mellette a manómmal is egész nap tudok foglalkozni,mert ő az első mint gondolom mindenkinek.Ha valakit esetleg komolyan érdekel segítek,hogy el tudjon indulni.Pénzbe nem kerül és nem kell kilincselni,árulni semmit.

e-mailben kérdezzetek nyugodtan és segítek nem csak ma a jövőben is!

eva.frank@citromail.hu
Vissza az elejére
Tuyu

HozzászólásElküldve: 2012, Jan. 31, 21:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Háromgyerekes apaként a keresetem mellé próbáltam találni valamilyen internetes munkát. Tavaly novemberben találtam és csatlakoztam, egy új magyar kezdeményezéshez, ami passzív jövedelmet ígér. Az egész még csak most fog indulni. Egy ingyenes bemutatkozó levelekből álló tájékoztatást kaptam, az egész üzletről, és engem meggyőztek. Ha érdekel valakit szívesen segítek elindulni.

Köszönöm, hogy elolvastad.

email címem: tuyu70@freemail.hu
lunyi8

HozzászólásElküldve: 2011, Okt. 16, 14:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Persze mindenki pénzt akar keresni, ha lehet sokat és gyorsan. Viszont dolgozni érte az már annyira nem jó, de még az időt sem szánják rá. Lusták az emberek még lehetőséget keresni is. Meg tele a net sok hülyeséggel is, amiből úgy sem lesz semmi, még zsebpénz sem. Én úgy voltam vele, hogy csak egyszer találjak valami normálisat. Nem kis idő után egy olyan ötlettel találkoztam, amivel addig még nem és azóta sem. Találtam egy kis weboldalt üzletről, befektetésről, gondolkodásmódról, ami szerintem másokat is érdekelne, másoknak is segítene. Mellesleg szerintem zseniális és teljesen ingyenes. Egyszerű, "tiszta". Még koránt sem tartok ott, ahol szeretnék, de nagyon jó úton vagyok, de itt sem egyik napról a másikra történnek a dolgok. Nem kell hozzá sok minden, megszakadni főleg nem. Persze emberek és célok különbözőek. Ki-ki igényei, szorgalma szereint. Ha valakit érdekel a dolog bővebben az írjon privátot vagy a lunyi8@citromail.hu címre.
Vissza az elejére
juditzsuzsanna

HozzászólásElküldve: 2011, Szept. 26, 04:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A széles sávú internet megjelenésével egyre több ember lehetőséget kapott arra, hogy kiegészítő jövedelemre tehessen szert. Az otthoni munkák száma végtelen, de a válság miatt ezek jelentős része ma már kevésbe vagy egyáltalán nem működik. Nap mint nap emberek milliói keresnek rá az otthoni munkákra, hogy az egyre dráguló világban is talpon maradhassanak.
Szeretném bemutatni nektek a XXI. század legnépszerűbb online jövedelemszerzési lehetőségét, az internet marketinget. Ma emberek milliói foglakoznak ezzel a világ minden szegletében. Nagy előnye, hogy bárki számára elérhető, kitartással, tanulási kedvvel, ami elengedhetetlen és minimális befektetéssel bárki sikeres lehet benne. De ez nem azt jelenti, hogy nem kell dolgoznod. Aki ezt állítja, az nem mond igazat vagy nem ismeri az internet marketinget. A munkád intenzitása és minősége azonban a megfelelő tudás megszerzése után egyre növekvő profitot hoz számodra. Ha érdekel a téma látogass el a blogomra!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Tomi1990

HozzászólásElküldve: 2011, Aug. 21, 23:53    Hozzászólás témája: internetes munka,részmunkaidős munka, diákmunka, otthoni mun Hozzászólás az előzmény idézésével

Szeretnél pénzt keresni, de nem szeretsz állásinterjúkra járni? Szeretnél szabad lenni, de szükséged van egy jó és stabil jövedelemre? Szeretnél otthon maradni. Jól jönne egy kis pénz? Akkor neked erre a munkára van szükséged.Nem kell semmit eladni, nem kell semmit venni, nem kell állásinterjúkra járni. Csak magának dolgozik az ember, a maga ura, így az összes jövedelem saját, nem kell osztozni rajta senkivel, otthonról végezhető minden. Nincs szükséged semmi kezdői tőkére. Napi 3-4 óra munkával hetente kereshetsz 75-100$-t, ha több szabadidőd van, akár többet is. Mire van szükséged? Internetelérésre, számítógépre, minimális számítógépes ismeretre…, a többi már csak azon múlik, mennyire gondolod komolyan.
Nem kell nyelveket beszélni, elég, ha felhasználói szinten tudsz dolgozni a számítógépen.
Nagyon fontos! Ha nem tetszik, vagy nem akarod folytatni, bármikor abbahagyható, nem veszíthetsz semmit, „csak” a befektetett munkádat, pénzt nem
Ha érdekel a munka, várom leveled és küldöm, hogy lépésről-lépésre mit kell tenned.
Az első pénzösszeg kézhezvétele után, garantáltan nem fog soknak tűnni az a napi 3-4 óra, amit ráfordítasz
Bővebb információért küldj egy e-mailt a következő címre: rokica992@freemail.hu Tárgy: Pénzkeresés a neten 1.
Vissza az elejére
dreamlifeclub

HozzászólásElküldve: 2011, Máj. 06, 04:29    Hozzászólás témája: Re: Bevallás Hozzászólás az előzmény idézésével

vikfox írta:
Viszont nagy kérdés számomra, hogy az ilyen módon befolyt pénzt az adóbevallásomban hogyan kell szerepeltetni?

Természetesen ez is leadózandó jövedelem. Ha az a vállalat, amelyiktől a pénzt kapod, külföldi, akkor az adóbevallásodban a "külföldről származó jövedelem" sort kell megkeresned (bocs, nem tudom fejből, hogy pontosan hol találod). Ha hazai cégről van szó, vagy a külföldi vállalatnak már van egy magyar leányvállalata (pl. Forever Living Products), akkor kizárólag vállalkozói igazolványra kapsz jövedelmet, minden más esetben csak vásárlási kedvezményként vonják le a bónuszodat a Te saját vásárlásodból (ha jól tudom, 30 %-ig, tehát mondjuk egy 30e Ft-os vásárlásodból 10e Ft kedvezményt kaphatsz maximum). Rolling Eyes

Ezért is előnyösebbek a külföldi cégek, mert amíg nem ér el egy magasabb összeghatárt a bónuszod, addig Te "csupán" egy külföldi cég fogyasztója vagy, aki a termékek továbbajánlásával pénzt keres, tehát kisebb-nagyobb összegeket utal neked a külföldi anyacég. Természetesen havi rendszeres 2-4-600.000 Ft-os jövedelmek esetében már eleve ajánlott mondjuk egy Kft-t csináltatni, és ugyanúgy számlázni, mintha magyar cég lenne. Az előny itt abban áll, hogy van pár hónap előnyöd, illetve 40-50e Ft-os bónuszok esetében még nem kell vacakolnod a vállalkozás indítással, hanem évente egyszer szépen szabályosan leadózod. Smile
Vissza az elejére
vikfox

HozzászólásElküldve: 2011, Máj. 04, 21:15    Hozzászólás témája: Bevallás Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdvözlök mindenkit!
Nagyon sok jó lehetőséget találtam mostanában az interneten arra, hogy kevéske keresetemet kiegészítsem.
Nekem is megtetszett az internet marketing világa.

Viszont nagy kérdés számomra, hogy az ilyen módon befolyt pénzt az adóbevallásomban hogyan kell szerepeltetni?
Mindenféle netesmunka után ugyanannyi az adókulcs?

Igazolnom kell, hogy milyen cégtől van az a pénz?

A válaszokat előre is köszönöm!

Üdvözlettel: RV
Vissza az elejére
dreamlifeclub

HozzászólásElküldve: 2011, Ápr. 22, 18:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nagy hálózatépítői tapasztalattal az alábbiakban megpróbálom összefoglalni a lényeget azoknak, akiket e téma érdekel és nem nagyon értenek hozzá, de szeretnék a csapdákat elkerülni.

1. A hálózatépítés - mint szakma - ugyanúgy nem az ördögtől való, mint a többi. Miképpen vannak csaló taxisok és zöldségesek, pancser varrónők, kontár fodrászok, és csapnivalóan rossz orvosok, vannak jó és rossz munkahelyek, ugyanígy léteznek intelligens és unintelligens hálózatépítők. Van, aki kulturáltan, vonzóan, nem agresszívan, mégis nagy meggyőző erővel tud kommunikálni és persze vannak a szakmai szégyenfoltjai, a kisstílű, nyomulós ügynökök, akinek mindkét zsebéből fogkrém folyik ki, és ha kidobod az ajtón, bemászik az ablakon, de márpedig ő igenis jót akar neked és segíteni akar, ha beledöglesz is. S van a harmadik fajta, aki gátlásos, félszeg, nem tud jól kommunikálni, viszont akar és lelkes, és a szponzorát, ill. a cég segédanyagait ügyesen használva, DVD-ken és neten lévő videókon beszélő profi felsővonalakon keresztül "tartja" a bemutatót, és hihetetlen sikereket ér el, miközben 4 értelmes mondatot nem tud elmondani, mert belesül, füligpirul stb. Döbbenetesen nagy vezetők vannak online marketingben látens kisebbségi komplexustól szenvedők között. S végül vannak olyan MLM-es vagy MLM-szerű cégek, amelyeket nagy ívben kerülj el, ha jót akarsz!

2. Minden olyan bombaüzlet, ahol nincs termék vagy komoly szolgáltatás, az PILÓTAJÁTÉK! Félreértések elkerülése végett a hálózatépítői munkához szükséges ebook-ok, videók, CD-k, DVD-k és egyebek nem tekinthetők "terméknek". Ez a véleményem azokról a kihagyhatatlanul jó üzletekről is, ahol arra bíztatnak, hogy tegyél bele többszázezer, esetleg 1-2 M Ft-ot, vásárolj meg egy csomó pozíciót, cserébe majd kapsz 1 % visszatérítést! (Király! Pezsgőt bontunk!)

3. Nem kezdenék olyan céggel, amelyik úgy kezdi a marketinget, hogy "nyolcféleképpen fizet a cég". Nekem aztán ne fizessen nyolcféleképpen! Adjon egy jókora startbónuszt az újak után, passzív jövedelmet a régiek után, és ha már topvezető leszek, esetleg jöhet még egy kis plusz.

4. Nem kezdek olyan üzletet, ahol az indulás 70-80e Ft fölött van. Főként nem, ahol 150-350-600e Ft-ot kell vagy "ajánlatos" beletenni, akár termékcsomag megvásárlásával, akár pozíció-váltással stb.-vel. Mindezt 2011-ben a válság idején. (Mottóm: "A hülyék a túloldalon laknak!").

5. Amire figyelj oda: tőkeerős, stabil cég legyen. Ne vadiúj, de ne is elavult 20 éves. Fontos, hogy a külföldi partnereid a hazaiakkal azonos jogokkal és kötelességekkel bírjanak. Az "ahány ország, annyiban külön-külön aktivitás" és más abszurditások szóba sem jöhetnek. Legyen a cég munkatechnológiája és üzletépítési eszközei mind másolhatóak és interneten keresztül is eljuttathatóak az USA-tól Ausztráliáig minden külföldi üzleti partnerednek. Ezzel el tudod érni, hogy mindenki ugyanazt csinálja, igazi franchise lesz, és a gyengébb kommunikációjú üzlettársaid embereinek Te tartod a bemutatót hajnali 3-kor (a Föld túloldalán), miközben valójában az igazak álmát alszod! Smile

6. A terméked legyen olyan, hogy ha meglátják, meghallják, remegésszerű izgalommal és mohósággal akarják. Ha nem tudsz róla csillogó szemmel, lelkesen mesélni, ha nem tudsz valami különlegeset mutatni és IGÉNYT, sőt, sóvárgó vágyat ébreszteni a megszerzéséért, nem fog működni a dolog. Vagy legalábbis jóval kisebb az esélyed a sikerre!

Én a mostani cégemig mindig étrendkiegészítős üzletekben voltam, mivel sem fél millás porszívókkal, légszűrőkkel, edénykészletekkel és más kütyükkel nem akartam házalni, sem biztosításokkal, befektetésekkel stb. ajánlatokkal. Magyarországon kb. 30 oly étrendkiegészítős cég van, amelyeknek kimondottan jók a termékei, és mindegyiknek van legalább egy adu ÁSZ-termék a kezében. Tehát tudtam, hogy antioxidánsokat és vitaminokat többet nem akarok! Mert bár mindenkinek szüksége lenne rá, IGÉNYE csak nagyon kevés embernek van, tehát lassan fejlődik az üzlet, iszonyat sok munkát kell beletenni ahhoz, hogy keress vele. Volt olyan cégem, hogy a legelső hónapban kemény 8700 Ft-ot kerestem... hát... életemben ilyen sokat ilyen kevés pénzért én még nem dolgoztam! Sad
(A gúnyosan mosolygós "Na ugye!" MLM ellenzőknek mondom, hogy a másik végleg havi 450e Ft volt... és a férjem alattam volt, ugye nem kell levezetnem az egyenletet a családon belüli jövedelem-duplikáció varázsáról?!)
Hittem magában a network marketingben... tetszett az, hogy egy idő után a 10 beletett munkaóráért hamarosan 100, s 2-3 év múlva már 1000 munkaórát fognak nekem kifizetni. Ez nagyon vonzó! Na és persze felfogtam azt is, hogy afelé megy el a világ, hogy a jövődet, gyermeked jövőjét, az anyagi biztonságotokat és főként egy gondtalan öregséget neked magadnak kell megteremtened. (Hol van ma már a "nyugdíjas állás" fogalma... még a szótárakból is törölték. Ma már azért is kirúgnak, mert 20 évet ledolgoztál valahol becsületben, tisztességben... egyszerűen gyanús vagy, hogy miért nem mozdultál. Fiatalkoromban ezt kitüntetésekkel honorálták, mára ez szégyen lett. "Biztosan azért nem próbáltad ki magad a vállalkozói szférában, mert tudtad, hogy ott nem állnád meg a helyedet!" Köszi! Hát akkor NESZTEK vállalkozás! Talán mégis megállom a helyemet! Smile

Lehet, hogy tényleg a "vonzás hatalma" sodorta utamba azt az üzletet, melyről az első pillanatban ugyanúgy tudtam, hogy ez lesz az igazi, mint mikor anno a férjemet ismertem meg. Azóta TÉNYLEG álom az életem! Mindaz, ami az MLM-ben TETSZETT, itt adott volt. S mindaz, amit utáltam, itt nincs meg! Hihetetlen, és mégis igaz, hogy ez most velem történik, nem valami öreg sztár-hálózatépítő meséli a színpadon!
Én nem mondom, hogy nem kellett ezért is áldozatot hozni... mert kellett! Mert áldozat nélkül nem kapsz semmit, semmi sincs ingyen az életben! Azt sem mondom, hogy nem kapok egyetlen egy nemet sem (kapok!)... de akinél átmegy az információ, és felfogja, hogy miről van szó, ugyanúgy izgalomba jön tőle, mint ahogy én ennyi cég és ennyi tapasztalat után. Amikor is egy egész éjszakát az internet előtt töltve reggelre meghoztam a döntést, hogy céget váltunk, és belevágok életem utolsó nagy hálózatépítői bizniszébe.
(Halkan teszem hozzá kiegészítésként: életem legjobb döntéseinek egyike volt.)

Hogy jó üzlet-e az MLM, vagy kamu és egy másfajta rabszolgaság, mint a mókuskerék?! Csupán megítélés kérdése! Én azt szoktam mondani, hogy pontosan akkora, olyan erős és sziklaszilárd, stabil és hatalmas, milliókat hozó lesz az üzleted, amekkorára a lelkedben felépíted. Ha építgeted, akkor fizetget. Ha dolgozgatsz, keresgetsz vele. Ha beleállsz és felvállalod, és azt mondod, hogy a következő 1,5-2 évben áldozatot hozok érte, és dolgozni fogok... akkor 2 év múlva annyi lesz a havi bevételed, mint most az évi. Feltéve persze, hogy jó cégnél vagy, jó termékkel, jó rendszerben, jó szponzorvonalon! Sok sikert mindenkinek! Smile

Csak azt kell eldöntened, hogy Te mi vagy: "sas vagy osztriga"?! (Ha nem ismernéd Big Al meséjét, nézz utána a neten.) Én egyébként csak sasokkal dolgozom... még az sem baj, ha nem tud repülni, a lényeg, hogy AKARJON! Smile Az én üzletem nem egy BBB üzlet (Boldog-Boldogtalant Beszponzorálni), hiszen köztudott, hogy a BBB következménye a HHH (=Hülye Hülyét Hoz)! Tehát lehet valaki lelkes kezdő, csak ne sumákoljon, hanem legyen jövőképe és komoly céljai. Mert ez a "megpróbálom, hátha sikerül vele egy kis pénzt keresni" típus nem nekem való. Kicsikét dolgozgatni, kicsikét pénzt keresni - mondják sokan, mire én hozzá teszem: "Te Lujza! Terhes se lehetsz egy kicsikét... vagy az vagy, vagy nem vagy az! Hát döntsd el, hogy akarod vagy nem akarod, aztán uccu neki, ne nézz hátra!" Very Happy

Sok sikerélményt, boldogságot, egészséges és gazdag életet, és kellemes húsvéti ünnepeket kívánok minden jelenlegi és jövőbeni üzletépítőnek! Wink
Vissza az elejére
totya69

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 15, 13:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezért nem hiszek én ezekben!
lufi01

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 15, 13:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves he087!

Csináltam egy darabig, január 25-én kellett volna kifizetnie, nem fizettek. Írtam nekik email-t, de válaszra sem méltattak.

Üdvözlettel
lufi01

he087 írta:
Readbud – cikkek olvasásáért fizet
Teljesen ingyenes, nem kell befizetni semmit.

Napi 1-1.5 $-t lehet összegyűjteni. (50 $ után fizet).
A regisztráció után aktiváló kódot küld a rendszer az email címünkre.
Az aktiváló linkre kattintva erősítjük meg a regisztrációnkat.
Belépés után az "interes" menübe ki kell választani 50 kategoriát.
Az "articles" (cikkek) menübe vannak a riportok.
Először bemutatót ad az adott cikkről, ismertetve az elolvasásért jutalmul járó összeget is.
Az oldal alján tudjuk megnyitni a zöld "Open Article" felíratra kattintva a teljes cikket új lapon.
A cikket elolvasás után értékelni kell, a csillagok valamelyikére kattintva, utána a cikk oldalát be kell zárni!
A cikkek elolvasásáért mindjárt látod mennyi pént kapsz de vigyázz mert mérik az idöt amit az olvasással töltessz!

Első alkalommal mindegyiket olvasd végig!

A BEHOZOTTAK UTÁN 5 DOLLÁRT ADNAK!
Regisztráció: http://www.readbud.com/?ref=4130492
Vissza az elejére
ricardo79

HozzászólásElküldve: 2010, Máj. 07, 21:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egy sikeres hálózatépítőt keresek. Van köztetek ilyen?
3dmachinery@gmail.com
Vissza az elejére
Ercsi71

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 14, 12:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Üdvözlök mindenkit!!
Én csak segiteni szeretnék hogy jobb életettek legyen!
Szeretnélek meg hívni egy Web konfira hogy hallgasátok meg és gondolkozzatok el rajta!!Aki szeretne jönni azt kérem jelezzen felém és küldöm e Meghívó linkjét!!Semmi kötelezetséggel nem jár,csak el gondolkodtató hogy lehet jobban is .élni,és nyugottaban!!!A lehetőség ellötted áll csak éljél vele!!
Én már csinálom és napokon belöl meg kapom az elsö kifizetést!!
Imél cim:diamondsze71@gmail.com és irjátok már oda hól olvastátok a hirdetést!
Skyp nevem:szarvas.erika1
kellmegegy

HozzászólásElküldve: 2010, Ápr. 09, 11:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egyik ismerősöm pókerezésből élt eleinte, aztán bejött pár rossz széria... szerintem elég kockázatos:)
Vissza az elejére
kis.tigris

HozzászólásElküldve: 2010, Márc. 22, 13:01    Hozzászólás témája: Házi költségvetés-nyilvántartó program Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Kérlek, töltsétek ki az alábbi, házi költségvetés-nyilvántartó rendszerről készített, 27 kérdésből álló kérdőívet, mely hasznos információszolgáltatás lenne számomra.
Továbbá örömmel venném, ha ismerőseiteknek és családtagjaitoknak is továbbítanátok a linket.

http://spreadsheets.google.com.....OXhaQWc6MA

Köszönöm mindenkinek!
Vissza az elejére
agomama

HozzászólásElküldve: 2010, Jan. 22, 10:07    Hozzászólás témája: partnerprogram Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

Szeretnélek meghívni egy szakmai alapú közösségi portálra, ahol a személyes profilok mellett céges és termék profilokat találsz. Ennek pedig számos előnye van. Van itt ingyenes álláskereső, illetve kereshetsz termékeket, szolgáltatásokat, üzleti partnereket, továbbá jövedelem kiegészítésre tehetsz szert azzal, hogy te is meghívod a céges és egyéb ismerőseidet az oldalra.

Az alábbi linkre való kattintással ingyen regisztrálhatod magad. Ezzel megnöveled az egyenlegemet és automatikusan bekerülsz az ismerőseim közé:

http://www.vasar.hu/index.php?.....ewo6ls9MoZ

Üdv:
Ambrus Ágnes
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
szegfu74

HozzászólásElküldve: 2009, Dec. 11, 10:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Anikó 1971!
Köszi a tanácsodat,de arra céloztam,hogy én már megtaláltam azt a céget,amely nem piramis játék,szépen lehet vele keresni és nem utolsó sorban még fizet is.
Vissza az elejére
Aniko1971

HozzászólásElküldve: 2009, Dec. 10, 23:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok.
Van egy oldalam, azon egy ingyenes könyv, esetleg érdemes elolvasni, ha a netes pénzkeresésben gondolkodtok.
Vissza az elejére
szegfu74

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 24, 16:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Piramis játék az,ha nincs mögötte termék.MLM-nél az a lényeg,hogy minél korábban kezded,annál többet keresel,ha teljesíted a havi kötelező elvárást.De van olyan cég,amelyre ez egyik sem vonatkozik mégis szépen lehet vele keresni.
Vissza az elejére
fodormary

HozzászólásElküldve: 2009, Nov. 13, 15:38    Hozzászólás témája: internetes pénzkeresés Hozzászólás az előzmény idézésével

Rátaláltam egy megbízható pénzkeresési formára.

Kösd össze a hasznost a hasznossal! Használható tippek mellé pénzkereseti lehetőséget is kapsz, ha feliratkozol a hírlevélre! Próbáld ki megéri!!!!!!!!!!!!!!!!2000 Ft kezdőpénz mindenkinek aki regel!!!!
Vissza az elejére
Pedro

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 31, 19:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok,
Nagyon örülök, hogy rátaláltam ere a témára.
Külön elismerésem mindenkinek azért, hogy pozitívan gondolkodtok, nem a hálózatos munka ellenzésére hegyezitek ki a mondanivalótokat.

Keresetem kiegészítéseként egy évvel ezelőtt kezdetem el nézegetni az interneten végezhető munkákat. Alkalmazottként dolgozok, így a napi szabadidőm eléggé korlátos. Ezért gondoltam, hogy internet segítségével talán sikerül olyan lehetőséggel megismerkedni, mely neten végezhető, és jövedelmező is.

Néhány hónapja rátaláltam egy internetes programra, mely minden tekintetben megfelelt elvárásaimnak. Szerintem ez a világ leghatékonyabb, legjövedelmezőbb internetes rendszere. Napi 1-2 óra időráfordítással rövid időn belül (4-5 hónap) eredményesek lehetünk. Ez a kis emberek nagy lehetősége, úgy is mondhatnám, hogy van kiút az anyagi válságból

Ezt a programot mindenkinek ajánlom, nem MLM rendszerű, nem kell eladni semmit, nincs raktárkészlet, nem kell szállítani. Mindössze két feltétel van, amit teljesíteni kell, a rendszer könnyen átlátható és elsajátítható. Jövedelmünk nagysága attól függ, hogy mennyit vagyunk hajlandók megtenni céljaink elérése érdekében.

"A hálózatépítés azért működik, mert ez egy emberi kapcsolatokon alapuló vállalkozás. Amikor velem valami jó történik, akkor én ösztönösen megosztom azt másokkal, egyszerűen elmondom nekik. Ez a lényege a dolognak. Ennyi az egész." Ben Kinchlow
Vissza az elejére
Crowley_Sithis

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 29, 11:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

zsebi04 írta:
Sziasztok!
Új CsaládiNet anyukaként véletlen kattintottam ide és beleolvasgattam a korábbi írásokba. Üdvözlöm, hogy így kiálltok az MLM és a direktmarketing mellett - legalábbis nem tiporjátok a sárba azokat, akik ezt kiejtik/leírják.
Ki mivel foglalkozik, ha szabad érdeklődni?

Szia Zsebi04!

Hogy bemutatkozzam én az MLM okos felhasználásával foglalkozom. Magyarországon nagyon sok embert a hideg kiráz amikor meghallja ezeket a szavakat, hogy Multi Level Marketing. Sajnos ez azért van mert ezt az üzleti modellt nem megfelelően vezették be Magyarországon és hát mindenkinek a házaló ügynök vagy ami még rosszabb egy pilótajátékot szervező egyed jut eszébe róla. Speciel én azon fáradozok, hogy bemutathassam az MLM -et egy másik arcát egy kicsit más megközelítésben.

Miért nem jó házalni? Azért mert az olyan mint az online életben a SPAM. Ha egyszer valaki valamit nem akar, akkor hagyjuk már békén! A házalás és a telefonmarketinges hülyeségek mind mind a buktatói és az MLM technikák nevetségessé tevői hazánkban.

Itt jön képbe az Internet! Ez a lassan már mindenre kiterjedő rendszer lehetőséget ad arra, hogy termékünkkel úgy terjedjünk, hogy arra csak azok akadjanak rá akiket valóban érdekel is az általunk forgalmazott termék. Innentől kezdve a szívességet már mi tesszük annak aki nagyon szeretné megkapni mindazt amire rákeresett. Sokféle online lehetőség létezik pl. SEO amely egy költséghatékony megoldása tud lenni online üzletünk terjedésének.

A feleségem már egy ideje Avonozik én még csak most cseppentem bele ebbe a világba, de mégis az online ismereti hátteremmel ütőképesebben tudom kiképezni mindazokat akik szintén értékesítőként szeretnének csatlakozni az Avon csapatához.

A hozzászólás legutóbb Crowley_Sithis által 2009, Dec. 20, 16:57-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
Eljokosan

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 19, 15:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Épp munkát keresek, és a távmunka lehetőségén agyalok (vmi netes melót szeretnék), tudnátok ezzel kapcsolatban tanácsokat adni?

Nem konkrét ajánlatokat várnék, inkább csak ilyen általános tanácsokat, hogy mire kell vigyázni, mire érdemes odfafigyelni
Vissza az elejére
zsuzsa.b.64

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 17, 20:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Laura írta:
Sziasztok! Mint a CsaládiNet "anyukája", gondolom nem nehéz kitalálni rólam, hogy erős érzelmi szálak kötnek az Internethez.Smile Szerintem a net a lehetőségek tárháza, barát, munka, szórakozás, szenvedély, jó anyag, ami alakul a kezed alatt... csak azt sajnálom, hogy nem áll sokkal több órából a nap Smile

Két okból indítom ezt a topikot. Az egyik, hogy szívesen beszélgetnék internetről, internetmarketingről azokkal, akiket szintén átlagon felül érdekel és megosztanák velem és másokkal a gondolataikat.

A másik ok, hogy azt tapasztalom, sokan vannak, akik annak ellenére, hogy használják a netet, nagyon nem ismerik, egész mást hisznek róla, mint ami a valóság. Szívesen segítek, megtanítom az alapokat, vagy segítek jobb rálátást kapni a dolgokra.

Akit az internetes pénzkeresés érdekel, de azt se tudja mihez kezdjen, neki is megpróbálok segíteni.

De most azt se tudom hol kezdjem, milyen szinten, kit mennyire érdekel a téma...

Kérdezzetek!
2009.juniusában írtad,hogy megbízol a ScienNetben.
Azóta is változatlan? Több mint egy évet ,napi 16-18 órát tettem bele ebbe az üzletbe,nekem nem jött be,mert nem fizettetem be 5-800 eFt-ot! Lehet ezt másképp is? Egyébként 980 ember van "alattam". Karrierbe belenyúltak,bónuszok nem jönnek.Van valami jó ötleted?
Vissza az elejére
zsebi04

HozzászólásElküldve: 2009, Okt. 16, 10:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Új CsaládiNet anyukaként véletlen kattintottam ide és beleolvasgattam a korábbi írásokba. Üdvözlöm, hogy így kiálltok az MLM és a direktmarketing mellett - legalábbis nem tiporjátok a sárba azokat, akik ezt kiejtik/leírják.
Ki mivel foglalkozik, ha szabad érdeklődni?
Vissza az elejére
budaijocos

HozzászólásElküldve: 2009, Szept. 01, 07:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm a kis vihart amit egy pohár vízben kavartam. Mindenkinek igaza van, mindenben lehet csalás. Én most azt szeretném csak mondani, hogy ha van két hasonló, akkor azt válasszuk, ami legalább látszatra magyar. A pénztárca valóban nagy úr. De nem fogjunk mindent arra. A nagy üzletláncok is hibásak. Nekem ne mondja senki, hogy Szlovákiából egy liter UHT dobozos tejet 99Ft-ért lehet a polcra tenni, A magyar minimum 146Ft. Mégis elviszik a 99Ft-os vizet, vagy ki tudja mit, pedig a szomszédok a szabad határ ellenére megmondják ki mehet hozzájuk. - No megint a nacionalizmus. Inkább nem folytatom, mert elterelem a témát.- Mi magyarok már a 48-as szabadságharcot követően a Bach korszakban kitaláltuk a magyar árú és ipar védelmét.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Internet, marketing, pénz - NEM HIRDETÉS!!! Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2  Következő
1 / 2 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés