Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Miért utálják az otthon ülö anyukák a network munkát ???????

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Utonjaro

HozzászólásElküldve: 2015, Jan. 21, 16:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nyafi1 írta:
Nem akarok vitatkozni, biztos kitünö magyar termek a flavin es biztos nagysagrendekkel nagyobb forgalmat bonyolit le mint a Nuskin a maga szereny 5 milliardos forgalmaval (dollarban). Mennyi embert be kell csapni ehhez ! A korabbi hasonlatomhoz visszanyulva, valahogy több ember vesz megis Mercedest mint Trabantot. De tenyleg nem akarok vitatkozni, mindenki megtalalhatja mindket üzletben a neki megfelelöt. Itt a network-röl, mint üzletröl van szo. Az egyik hires network guru mondta vala: neked velemenyed van, nekem bankszamlam !
Sok sikert a munkadhoz, anyagilag is !

Én is benne vagyok a flavinban, imádom a termékeket és azt, hogy minőségi árut adnak megfizethető áron.

A hasonlatod rossz, mert a flavin a Ferrari kategóriába tartozik - megfizethető áron. Nyilvánvalóan csak a saját igazadat fújod és ezért ledegradálsz minden más hálózatot anélkül, hogy igazán ismernéd őket, és hogy mit nyújtanak.

Nekem ez a hozzáállás nem szimpatikus és ha már annyira van bankszámlád, azt hiszem ide rakhatnál egy képet róla, hogy mennyi is érkezik be valósan - mert így csak üres marketingfogás amit írsz. Ráadásul egy régi marketing fogás ami ma már nem működik.

Kívánom, hogy megtaláld a számításaidat az üres szavak helyett!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
klau81

HozzászólásElküldve: 2014, Ápr. 14, 12:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Amit én csinálok, ott nem függsz senkitől, nem kell befektetned! Nem leszel tőle milliomos, de kis zsebpénzt kereshetsz vele.
http://www.hunbux.eu/regisztracio.php?ref=87412
http://www.probux.com/?r=klau81
http://www.ptcsolution.com/?ref=klau81

Sok sikert mindenkinek!
Vissza az elejére
bodli

HozzászólásElküldve: 2008, Jan. 07, 22:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

legyen
Vissza az elejére
nyafi1

HozzászólásElküldve: 2008, Jan. 07, 22:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem akarok vitatkozni, biztos kitünö magyar termek a flavin es biztos nagysagrendekkel nagyobb forgalmat bonyolit le mint a Nuskin a maga szereny 5 milliardos forgalmaval (dollarban). Mennyi embert be kell csapni ehhez ! A korabbi hasonlatomhoz visszanyulva, valahogy több ember vesz megis Mercedest mint Trabantot. De tenyleg nem akarok vitatkozni, mindenki megtalalhatja mindket üzletben a neki megfelelöt. Itt a network-röl, mint üzletröl van szo. Az egyik hires network guru mondta vala: neked velemenyed van, nekem bankszamlam !
Sok sikert a munkadhoz, anyagilag is !
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bodli

HozzászólásElküldve: 2008, Jan. 07, 21:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

az egyik legsikrsebb cég a flavin és nem az emberektöl szedik el a pénzt. a külföldi mlm cégek akkor irreálisan drágák.a flavin kitünö minöség és teljes mértékben megfizethetö. a nuskin herbalife sunrider flp neways átlagemberek meg sem tudják fizetni. de mitöl annyi? egy krém 8-10 ezer ft.? és egyre több ember nyitja ki a szemét szerencsére van ami minöség de nem horror áron
Vissza az elejére
nyafi1

HozzászólásElküldve: 2008, Jan. 07, 21:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lehet hogy igazad van, de akkor miert vasarol az egyik ember Trabantot, a masik Mercedest ? Mert mindegyik auto egyforma ? Mindegyik gurul ?Csak az áruk különbözik ?
Na ez a különbseg a flavin es a Nuskin között is !
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
bodli

HozzászólásElküldve: 2008, Jan. 07, 20:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

a legtöbb cég mint a tied meg még több irreálisan drága mitöl annyi valami? nézd meg a flavin árait az megfizethetö és nagon jok
Vissza az elejére
nyafi1

HozzászólásElküldve: 2007, Dec. 29, 10:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nyafi1 írta:
Kedves Anyukák,
egy vitaindító oldalt szeretnék indítani. Kiváncsi vagyok a magyar anyukák véleményére. Több éve élek Németországban, a gyerekek még kicsik voltak, nem beszélték a nyelvet, 6 évembe került az ö pátyolgatásuk és beilleszkedésük segítése. Ezalatt majdnem depressziós lettem, hiszen 2 diplomával, német, angol, orosz nyelvtudással otthon ülö háziasszonnyá degredálódtam. 8 hónapja megismerkedtem egy network üzlettel, ez a 3 világszabadalmának köszönhetöen egyeduralkodó a szépségápolási, táplálékkiegészítö és internetes képfeldolgozó területen. Elöször itt Németországban építettem fel egy hálózatot, ma már nagyon boldog vagyok, végre csinálhatok valamit és nagyon szeretem a munkámat. Sikerem is van, a férjem ennek köszönhetöen felmondhatta a föállását és most ö a titkárom. Nagyon sok kismama van a csoportomban, sokan vannak, akik már többet keresnek mint a férjük. Összejönnek pletykálkodni egy kicsit a barátnökkel és közben pénzt is keresnek. Szerettem volna ezt Magyarországon is elérni, de olyan merev ellenállásba ütköztem, hogy kezdem feladni. Ha meghallják a szót: network, máris becsmérlik, a férjükre és a pénzre hárítanak mindent és meg sem hallgatnak. Panaszkodásban viszont világbajnokok. Miért van ez így ? Miért gondolkodnak máshogy a német anyák, mint a magyarok ? Miért van több bátorságuk változtatni a konyhafönök statuszukon ?
Kiváncsian várom a véleményetek, Mária
Question Question Question
Sok sikert az üzletedhez !
Talán egyszer tényleg rájönnek a Kismamák, milyen óriási lehetöség van a network üzletben és hogy a nagy multik az "ócsó" termékeikkel hogy becsapják az embereket.
Maria
oriflamemona

HozzászólásElküldve: 2007, Dec. 28, 22:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Hölgyek!!
Nem akarok,győzködni senkit,nézzétek meg a honlapomat és döntsetek:)
www.oriflame-mona.eoldal.hu
Köszönöm
Vissza az elejére
nyafi1

HozzászólásElküldve: 2007, Dec. 07, 13:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nyafi1 írta:
Kedves Anyukák,
egy vitaindító oldalt szeretnék indítani. Kiváncsi vagyok a magyar anyukák véleményére. Több éve élek Németországban, a gyerekek még kicsik voltak, nem beszélték a nyelvet, 6 évembe került az ö pátyolgatásuk és beilleszkedésük segítése. Ezalatt majdnem depressziós lettem, hiszen 2 diplomával, német, angol, orosz nyelvtudással otthon ülö háziasszonnyá degredálódtam. 8 hónapja megismerkedtem egy network üzlettel, ez a 3 világszabadalmának köszönhetöen egyeduralkodó a szépségápolási, táplálékkiegészítö és internetes képfeldolgozó területen. Elöször itt Németországban építettem fel egy hálózatot, ma már nagyon boldog vagyok, végre csinálhatok valamit és nagyon szeretem a munkámat. Sikerem is van, a férjem ennek köszönhetöen felmondhatta a föállását és most ö a titkárom. Nagyon sok kismama van a csoportomban, sokan vannak, akik már többet keresnek mint a férjük. Összejönnek pletykálkodni egy kicsit a barátnökkel és közben pénzt is keresnek. Szerettem volna ezt Magyarországon is elérni, de olyan merev ellenállásba ütköztem, hogy kezdem feladni. Ha meghallják a szót: network, máris becsmérlik, a férjükre és a pénzre hárítanak mindent és meg sem hallgatnak. Panaszkodásban viszont világbajnokok. Miért van ez így ? Miért gondolkodnak máshogy a német anyák, mint a magyarok ? Miért van több bátorságuk változtatni a konyhafönök statuszukon ?
Sok Sikert Eva az uj munkadhoz ! Nem fogod megbanni, mar sok jot hallottam a Yesspllus-rol is.
Es ne hagyad magad senki altal lebeszelni !
ciao, Nyafi
szoboszlaieva

HozzászólásElküldve: 2007, Dec. 07, 12:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Én csak ma regisztráltam és jelenleg a böngészéssel töltöm az időt.
Valahogy igazán nem értem, hogy azok - akár kismamák, fiatal anyukák vagy netán "fiatal" nyugdíjasok miért nem találják meg a jövedelemhez vezető utat az interneten keresztül. (már akinek van otthon)
Én 51 éves vagyok, egyenlőre aktiv dolgozó, de a megélhetés így sem biztosított. Ezért kerestem olyan lehetőséget, amit otthon is végezhetek és nem ügynöki munka. Így találtam rá a Yessplus üzlethálózatra, ami egy webáruház és reklámterjesztő munkatársak csatlakozását várja. Maximális internetes képzés, kötetlen időráfordítás, szinte napi webkonferenciák, egy csomó ingyenes segédeszköz. Én egy hónapja csatlakoztam és nem bántam meg. Akit érdekel, írjon és mindenről részletesen tájékoztatom. (szoboszlaieva@gmail.com)
Vissza az elejére
nyafi1

HozzászólásElküldve: 2007, Dec. 03, 13:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Adrienn,
köszi, hogy irtal es gratulalok a kicsidhez ! Nekem is van kettö, de ök mar 21 es 18. Mar csak a lelki tanacsadasaimra van szüksegük a szerelmi ügyeikben !
Egyebkent a termekeinknek maris nagy sikere van Magyarorszagon ! En a penzem ca. 70%-t Magyarorszagon keresem. Annyiban könnyebb nekem, hogy itt Nemetorszagban es sok mas europai orszagban nem kell vallalkozast alapitani a network munkahoz. Azonban mint mindenhol, itt is vannak hivatalos kiskapuk: ha van külföldi rokonod vagy ismerösöd, öt beregisztralhatod es Te dolgozol a neve alatt. Es meg az adozast is el lehet kerülni es ezzel a rokon nyaggatasat ! A cegnek van egy anyavallalata Gibraltar-ban, ahova ha bejelentkezik a rokon es odamegy minden jutalek es kereset, akkor gyakorlatilag meg adoznod sem kell, mert a gibraltari ado kulcsa NULLA ! Es az interneten mindent le tudsz bonyolitani, penzatutalasokat, stb. Hidd el, ki van ez jol talalva, a ceg a vilag egyik legnagyobb es leggazdagabb network cege es a new yorki tözsden is be van jegyezve. Azert, ha van idöd, kukkants bele ezekbe a video anyagokba, hatha ?: www.maxcast.com/start jelszo: "start" es www.maxcast.com/mintnet jelszo: "bemutato"

Köszi a jokivansagokat a nyugdijas evekre, hidd el, hogy megcsinalom es akkor meghivlak egy kis csevegesre a spanyol vityillonkba.

Szia, Nyafi
nijntje

HozzászólásElküldve: 2007, Dec. 03, 06:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Orulok, hogy valaszoltal. Nagyon igazad van, az ember az egeszsegere tenyleg minden penzt rakolt. Ma nagy reneszanszat eli a kuruzslas Mo-n,az meberek fizetnek is mint a kisangyal a jottment javasoknak. Az egeszsegugy ma mar inkabb betegsegugynek nevezheto, az egeszseg megorzesere az orvosoknak ideje sem marad. Nemetorszagban biztosan nagy sikere van a termekeidnek, es oszinten bizom benne, hogy egyszser itthon is az lesz. Kulonben ami jo, es eljut hozzank, elobb utobb teret nyer, tehat a ketmillio gazdag biztosan megtalalja, ebben igazad lehet. De ebbol nem biztos, hogy network rendszert lehet epiteni...Smile
Kulonben en is anyuci vagyok, es egy evvel ezelott nagy valasztas elott alltam; nagyon akartam dolgozni. Az erezes ismeros, majd megorultem a semmittevestol. De azt, hogy vallalkozast inditsak, anyagilag olyan mertekben tette az allam lehetetlenne, hogy oszinten el sem gondolkodtam rajta. A network munka formaja pedig ez. Ha hivatalosan -es hogy mashogy - akarod csinalni, akkor ez az egyetlen lehetoseg, de ez olyan anyagi terhekkel jar, hogy belerokkansz.
Regen en is voltam vallalkozo, nem egeszen egy ev alatt olyan csodbe jutottam, hogy kulfoldre kellett mennem dolgozni, hogy ki tudjam fizetni az adohatosagnak a tartozasomat.
Amikor megszuletett a lanyom, ujabb egy evet huztam le Hollandiaban. Van ralatasom a vilag jobbik felere, de csak bizni tudok benne, hogy egyszer majd itt is jobb lesz az eletszinvonal, es akkor majd minden depresszios kismama boldogan veti bele magat a network munkaba! (Mert depresszios kismamabol el vagyunk eresztve, az tuti!)
De ez meg csak egy pozitiv jovokep.
De fo a bizalom. En bizom az emberek kitartasaban, es hogy egyszer itthon is jo lesz. Remelem, nem leszek addigra aggastyan...
Jo munkat es boldog nyugdijaseveket 5 ev mulva! Very Happy
Adrienn
Vissza az elejére
nyafi1

HozzászólásElküldve: 2007, Dec. 02, 19:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia nijnjte,
igazad van, valoszinüleg az a gond, amit leirtal. Nagyon le lett jaratva a network üzlet Magyarorszagon. Es hogy a termekbemutatok vegen kötelezö vasarolni, különben olyan ciki azt mondani, hogy inkabb hiszek mas termekben. Nekem lehet, hogy szerencsem van, vagy csak a szemelyisegem olyan, de szinte meg nem volt olyan "home-party"-m, ahol nem vettek volna valamit, bar sosem mondtam senkinek, hogy vasaroljon. Egyszerüen bemutattam a termekeket es bizonyitottam a hatasukat kezzelfekvöen. En csak azert kezdtem el ezt a bloggot, mert csak az otthonülö anyukakkal nem tudok szot erteni. Nagyon sok olyan huszoneves gyerek nelküli munkatarsam van, aki meg a szot sem hallotta elötte, hogy network. A 40-50 ev felettiekkel is jol kijövök, ök azok, akiknek a gyerekeik mar felnöttek es nagyon belefaradtak abba, amit eddig csinaltak es jol jött nekik a valtas. En 8 honappal ezelött öngyilkos hajlamu voltam es nem tudom elkepzelni, hogy 5 ev mulva ha visszavonulok dollarmilliomaskent, eszembe jutna-e az öngyilkossag ? k, ertettem a viccedet, remelem Te is az enyemet. Azert 5 ev mulva visszaterünk ra es kivancsi vagyok akkor mi lesz a te velemenyed es hogy alakul a sorsod ? Nem vagy negativ, es humorod is van, de ez az egesz network olyan mint barmilyen mas üzlet: aki nem hisz benne, vagy nincs penze, nem lesz soha vallalkozo. A különbseg csak az, hogy itt nem kell milliokat belefecolni a valllalkozas megkezdesehez, nem kell magadnak kitalni a termeket, a reklamot, a marketing anyagokat. Egy kicsit egyszerüen fogalmazva: bele kell ülni es csinalni, mint minden barmi mast. Hallottam mar en is sokszor annak idejen: par honap munkaval milliomos lehetsz ! Ez hülyeseg. Valoszinüleg ezert is lett lejaratva a network Magyarorszagon.
Sajnos a szegenysegröl tudok, a mindennapi megelhetesi gondokrol. De azert a statisztika szerint 2 millio joval az atlagon felül el. Ha valaki nyit egy TOP butikot, nem a szegenyek mennek oda vasarolni. Megis sorra epülnek a Plaza-k es minden helyet eladnak. A mi termekeink sem olcsok. De ket dolog miatt vasaroljak: az egyik, hogy szinte minden nö szeret szep lenni (ma mar sok ferfi is) es sokat meg lehet sporolni, ha nem a meregdraga kozmetikaba mennek kezelesre, a masik, ha szembesülnek, hogy milyen katasztrofalis egeszsegügyi allapotban vannak, es elgondolkodnak a valtoztatason. Csak egy adat: az atlagember antioxidans szintje 40-50.000 között nagyon jonak mondhato. 20.000 alatt katasztrofalis. A nemetek atlaga 28-32.000, a magyaroke 12-16.000. Ki ne szeretne tovabb elni ?
Ha elmegy az orvoshoz es ö azt mondja pl: vashianyod van, elrohansz a patikaba. Mi nem allithatunk fel diagnozist, de figyelmeztethetünk es bizonyithatjuk, hogy valami nincs rendben az immunrendszereddel. Ha ezt egy orvos mondana, elhinned neki es beszedned azokat a dolgokat, amit ö mond ??? Tenyleg erdemes lenne ezen elgondolkodni. Ha neked herotod van a termekbemutatoktol, akkor miert hiszel a reklamokban ? Azok biztos, hogy igazat mondanak ?
Kedves nijntje, nagyon sok dologban igazad van, nem akarok idegenbe szakadt nemet picsakent tetszelegni es okoskodni. De hiszek abban, hogy egyszer ez az orszag is felnö es tenylegesen is Europahoz fog tartozni. Es ezt föleg a mostani fiataloknak fogjuk majd köszönni.
Minden Jot Neked es en is kivanok sok sikert az Elet-ben. üdv, Nyafi
Vissza az elejére
nijntje

HozzászólásElküldve: 2007, Dec. 02, 08:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Kicsit meglep, hogy Nemetorszagbol mennyire furan latod a kis magyar valosagot, bar tartod a kapcsolatot az ismerosokkel, baratokkal.
A magyar anyaknak szerintem sem a munkaval, sem az ismeretlennel nincsen problemajuk. Ez a network-rendszer lett jo magyar szokas szerint a vegletekig lejaratva. Ha en meghallom, hogy "termekbemutato", azonnal eletbe lep a kovetkezo vedekezo mechanizmus: Lelki szemeim elott megjelenik egy inkabb sajnalatra melto, rosszul oltozott no vagy ferfi kepe, aki utolso kapaszkodokent belevagott ebbe az egeszbe, es most ugy erzi, a jovoje mulik azon, hogy bizonyitson. Az ember a "termekbemutato" vegen azonnal vasarol valami aprosagot, csak hogy elejet vegye a tovabbi agitacionak. Igy aztan messzirol kerulom az ilyen meghivasokat, eselyt sem adva a bemutatando termekeknek. A masik az anyagi helyzet. Jelenleg Magyarorszag nem a boseg haza, a csaladok jelentos hanyadanak mar a puszta megelhetes is gondot jelent. Naluk a szempont "mindenbol a legolcsobbat". Ezert aki ma egy ilyen network halozat epitesebe belevag- gondolom mint vallalkozo, az vagy ongyilkos hajlamu, vagy nagyon bizik magaban, es csak kesobb valik ongyilkos hajlamuva... Razz
Amugy nem vagyok negativ, kerlek ne gondold. Csak nyitott szemmel jarok, es nagyon nagy nelkulozest latok. Talan a jovoben maskepp lesz, es akkor majd lesz ertelme belevagni valami hasonlo dologba, mert mindenki alma egy ilyen munka lenne, mint amirol alabb olvashattunk. De Mo. egyenlore meg nem tart itt, es az emberek agyaban nagyon el az eloitelet.
Kivanok neked tovabbi szep seikereket a vallalkozasodban!!!
Udv
Vissza az elejére
nyafi1

HozzászólásElküldve: 2007, Nov. 30, 16:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Somnifer, elnezest hogy kesön valaszolok, de leesett a ho es sielgettem egy kicsit Svajcban. Very Happy
Lehet, hogy nem irtam pontosan, de a network munka nem internetes munkat jelent, bar a kapcsolattartasban nagyon fontos, a network egy fogyasztoi halozat felepiteset jelenti, amiben az önkentes tagok vagy vasarolnak, vagy/es tovabbi halozatot epitenek. Mindent szabadon, kenyszer es befolyasolas nelkül.
Ez nalam igy nez ki: 8 honapja talalkoztam Magyarorszag egyik legjobb, legprofibb network fickojaval. Bemutatta az üzleti lehetöseget es segitett felepiteni a halozatomat. Elöször is megkerestem a 20 legjobb ismerösömet, baratomat, regi osztalytarsakat, csaladtagomat Magyarorszagon es itt Nemetorszagban is. Kellemes cseveges es borozgatas közben elmeseltem, hogy en mivel foglalkozok es kozmetikai bemutatot vagy antioxidans merest is tartottam. Akinek tetszett az üzlet, az en csapatomat erösiti, volt aki csak termeket vasarolt, volt aki se üzlet-se termek, csak egyszerüen jol erezte magat egy kicsit közössegben lenni es beszelgetni, de volt aki, el sem jött (mit hagyott ki !). Aki üzlettarsam lett, az ugyanugy elkezdte mint en anno. Az elejen az en segitsegemmel es tanacsadasommal, most mar a többseg önalloan. Neha meg összejövünk "vezetöi" dumalasra es egy kicsit megszabadulunk a csaladunktol, altalaban egy welness hotelben halalra pletykaljuk es röhögjük magunkat es öszinten sajnaljuk azokat akik kimaradtak ebböl, vagy nem volt kitartasuk. Egy biztos, a magyar kismamakkal nem vagyok egy hullamhosszon, inkabb a sanyaru rabszolga haziasszonysorsukrol beszelnek, a mindig faradt ferjükröl es meg sem hallgatnak.
Itt Nemetorszagban egy kicsit mashogy van, a nök nem akarnak a ferjüktöl függeni anyagilag es sokkal batrabban bele vagnak az uj dolgokba. Es a ferjeik tamogatjak öket, mert rajönnek, hogy jobban megy anyagilag a csaladnak es az asszonyka is jobban erzi magat.
Röviden ennyi, de hat sokat tudnek meg meselni rola.
Ha van kerdesed, szivesen valaszolok, Maria
Vissza az elejére
Somnifer

HozzászólásElküldve: 2007, Nov. 28, 10:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Itt alapvetően az a probléma merül fel, hogy Magyarországon nincs meg az internetes munka kultúrája, és sajnos a próbálkozó háziasszony nagyon csúnya átverésekkel találkozik. Épp ezért már nem mer ilyenekbe belekezdeni, míg Németországban nem ilyen nagy a szélhámosok száma.
nyafi1

HozzászólásElküldve: 2007, Nov. 27, 23:09    Hozzászólás témája: Miért utálják az otthon ülö anyukák a network munkát ??????? Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Anyukák,
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés