Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Pelusról leszoktatás

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
bencianya

HozzászólásElküldve: 2012, Aug. 16, 14:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Stefikis!!!En is szerettem volna,ha a kis fiam masfel eves korara szobatiszta lesz,DE.....az eletben annyi es annyi tenyezo van,ami befolyasolja a dolgokat....az en fiacskam,majd' 3 es fel evesen mondott le a pelusrol....csak azert,mert akkor erett meg ra....igaz voltak mar jelek,mas fel evesen -ket evesen is,de nekem ujra dolgoznom kellett,es igy a nap jo reszet a nagyszulokkel volt!!Egy kis gyermeknek mindenre meg kell ernie,es nem szabad eroltetni semmit,ami a fejlodesevel kapcsolatos,mondom ezt,mint anyuka es ,mint ovodapedagogus!
Amiben viszont jo lenne segitseget kapnom az a cumi leszokas/leszoktatas....ugyanis vizes" es "tejcsis" cumival alszik el...hozzateszem mellette vagyok mindne elalvasnal!Tudom,hogy mar "nagy fiu"ehhez,de annyira ragaszkodik hozza,es mint tudjuk,karosithatja a puha tejfogakat!!!Ugyan probalkoztam ilyen-olyan modszereekkel,de kivancsi vagyok masok velemenyere is,megoldasi modszereire!!!
Stefikis

HozzászólásElküldve: 2012, Júl. 04, 16:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!
Olvastam én is ey jó cikket:

Én ezt a módszert fogom alkalmazni a kislányomnál! Szeretném ha 1,5 évesen már szobatiszta lenne. Számomra egy picit fura, hogy sok fórumon írják, h 3,5 éves a gyerek és még nem szobatiszta, de nam aggódnak majd ha éret lesz rá akkor...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
tweety01

HozzászólásElküldve: 2012, Jún. 07, 09:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Itt egy nefrológussal készült cikk. (Egy blogról.) Ugyan elsősorban az éjszakai bevizelés megelőzéséről szól, de a szobatisztaságra szoktatásnál is hasznosak az infói:

http://sinorina.blog.hu/2012/0.....dig_hogyan
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Viki77

HozzászólásElküldve: 2007, Dec. 12, 02:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!
Ez én fiam 17 ónapos, és magától elkezdte jelezni, hogy kakilnia kell. Ehhez persze hozzá tartozik, hogy pelenkát váltottunk, és most nem eldobható pelust használunk, hanem mosható nadrágpelenkát. Az egyik oka ez volt, hogy az ismerősök akik használták nagyon dícsérték, hogy a babájuk sokkal hamarabb leszokott a pelenkáról.
Ha érdekel szívesen írok róla.
(A másik legnagyobb előnye, hogy környezetkímélő. Nem termel a gyerekem már az élete első éveiben szeméthegyeket.)
Szia:
Viki
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
takker

HozzászólásElküldve: 2007, Nov. 22, 12:26    Hozzászólás témája: Pelusról leszoktatás Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
A kisfiam 19 hónapos és lassan szeretném leszoktatni a pelusról. Persze erőltetni semmiképpen nem akarom. Szívesen venném az ötleteiteket, tanácsaitokat nálatok mi segített. Használtatok-e leszoktató pelenkát stb.
Előre is köszönök minden tippet.
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés