Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Faberlic

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  

Fizetnél többet valamiért ha kevesebbért is ugyanolyan jó minőségű terméket kapsz?
Igen
0%
 0%  [ 0 ]
Nem
0%
 0%  [ 0 ]
Összes szavazat : 0

Szerző Üzenet
fjutta

HozzászólásElküldve: 2007, Nov. 09, 20:18    Hozzászólás témája: Faberlic Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Anyukák ,Nagymamák !
Szeretnék Nektek egy szuper ajánlatot tenni!
Gondolom ismeritek a katalogusból ,tanácsadónőkön keresztül árusító cégek termékeit!
Amit én ajánlok hasonló,de garantálhatom a pénztárcakímélő árakat ,teljesen ingyenes csatlakozást,azonnali 25% hasznot,fizetéshalasztási lehetőséget.
Ha felkeltettem érdeklődésed látogass el honlapomra
http://www.juditoldala.mindenkilapja.hu
Én is kipróbáltam már sokféle lehetőséget,két gyerek mellett nagyon nehéz a hivatalos munka mellett egy olyan jövedelemforrást találni ,amely rövid időn belül sikerrel kecsegtet,de nem igényel semmilyen befektetést!
Nekem bejött és ez másoknak is csak bejöhet! Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés