Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
SZERETNÉD MEGVÁLASZTANI LEENDŐ GYERMEKED NEMÉT

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
agora

HozzászólásElküldve: 2007, Nov. 06, 17:39    Hozzászólás témája: SZERETNÉD MEGVÁLASZTANI LEENDŐ GYERMEKED NEMÉT Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok fiúk/lányok! én a harmadik babámat várom és azoknak szeretnék segíteni, akik kíváncsiak leendő gyermekük nemére....egy számítási módszer, ami nekem bejött. Csak a Te és párod születési hónap és napjára van szükségem és kiszámolom, mikor kell rosszalkodnotok, ha fiút ill. lányt szeretnétek. Vagy ha már pocakos vagy, akkor szintén a születési dátumotokra (hónap, nap) és a fogantatás vagy a várható szülés dátumára (hónap, nap) van szükségem. Visszafelé is ki lehet számolni (ezzel sokat segítetek nekem a módszer tesztelésében), szintén a szülők dátuma és lehetőség szerint a fogantatás dátuma, vagy az utolsó mensi dátuma (ha még emlékeztek) vagy a születés dátumára van szükségem. Ne írjátok meg a gyerekek nemét, mert ugye akkor nincs mit kiszámolnom! Teljesen ingyenes, csupán kedvtelésből és tesztelésből csinálom. Ja és persze ha megszületett a pocaklakó érdekel az eredmény, mert szeretném tudni mennyire pontos ez a számítási módszer. Szóval várom a leveleket a fiuvagylany@freemail.hu ra, a biztonság kedvéért kérjetek visszaigazolást a kézbesítésről. Sziasztok.....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés