Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
kihez forduljunk?

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
cab

HozzászólásElküldve: 2007, Nov. 01, 19:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A látszat néha csal. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Cynthia

HozzászólásElküldve: 2007, Nov. 01, 18:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csatlakozom Banyácskához............
Vissza az elejére
Banyácska

HozzászólásElküldve: 2007, Nov. 01, 16:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Egyébként, vicces hely a net. Úgy érzem, önmagadat reklámozod .
Banyácska

HozzászólásElküldve: 2007, Nov. 01, 16:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nem fontos... töröltem

A hozzászólás legutóbb Banyácska által 2007, Nov. 01, 16:28-kor lett szerkesztve, összesen 1 alkalommal.
Vissza az elejére
cab

HozzászólásElküldve: 2007, Nov. 01, 14:49    Hozzászólás témája: kihez forduljunk? Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Sok esetben az ember nem tudja kihez forduljon amikor gondja van. Nem szívesen mondanánk el még barátnak sem mert úgy sem értené meg. Hát még családtagnak. Ti mit tesztek ilyenkor? Segítsünk egymásnak! Én amikor ebben a helyzetben voltam hatalmas szerencsémre találtam valakit aki segített és megváltoztatta az életemet.

Ti mit tesztek amikor " Nem mondhatom el senkinek elmondanám mindenkinek" érzése feszít?

Én az alábbi címen találtam segítséget de örömmel várok minden hozzászólást.

http://www.ha-problemad-van.extra.hu
[http://www.ha-problemad-van.extra.hu][/url]
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés