Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
CSALÁDINET-KÖZVETÍTŐ

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
alfoldi13

HozzászólásElküldve: 2008, Márc. 06, 17:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mivel már felneveltem egy két gyermeket bátran javaslom forduljatok korai zongora tanitás miatt zenepedagogus lányomhoz noémihez 1 2059548 gyermek babatorna miatt is öt lehett keresni,angol tanításhoz johannát /angolnyelvtanárnő/ javaslom mindketten nagyon értenek a gyerekek nyelvén hiszen egy oriási nagy családban nöttek fel.
gyakorlott apuka javaslata
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Laura

HozzászólásElküldve: 2008, Jan. 29, 23:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lányok, kérlek ne itt hirdessetek! Megvannak erre a megfelelő helyek a lapon.
Köszönöm!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Viki77

HozzászólásElküldve: 2008, Jan. 29, 22:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Mi a barátnőmmel elkötelezett hordozó kendő használók vagyunk. Mind a ketten kisgyerekes anyukák, és hordozó kendő tanfolyamot vállalunk:
06/70-277-72-74 de e-meilban is fogadunk jelentkezéseket: mszell@interware.hu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
medveanyu

HozzászólásElküldve: 2007, Nov. 05, 12:38    Hozzászólás témája: Gyermekfelügyelet Budán. Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok ! Laughing

Én egy 3 gyermekes anyuka vagyok .

A 11.-dik kerületben lakom és saját otthonomban vállalok "családinapközi"jellegű gyermekfelügyeletet.

Rendszeres vagy akár alkalmi jelleggel is.

Sok játék ,nagy világos szobák,meghitt családias légkör várja nálunk a gyermekeket.

Ha kérdésetek van kérlek telefonon hívjatok,mert nem mindíg vagyok netközelben ! Rolling Eyes

06-70-252-01-58 Szilvi
Vissza az elejére
Ági

HozzászólásElküldve: 2007, Okt. 31, 16:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Korina!

Zsúrszervező, vagy zsúrvezető a szimpatikusabb?

Milyen kategóriák legyenek ehhez a szakmához?
Város, ker., időpont, házhoz megy, óradíj, referencia... gyermekek kora... Mi legyen még benne?

http://www.csaladinet.hu/index.php?module=agency Itt nézz körül!

Várom a javaslatokat!
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2007, Okt. 29, 11:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A zsúrvezető remekül hangzik..nagyon kedves vagy köszönöm!!! Laughing Laughing
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Laura

HozzászólásElküldve: 2007, Okt. 28, 19:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Manóó, keresés-hirdetés még nincs a közvetítőben, remélem lesz sok kínálat-hirdetés és nem lesz szükség rá. Ha mégis, ígérem megcsináljuk azt is.

Korina001, ilyen kategória még nincs, de a kedvedért hozunk létre egyet, hogy Te is meg tudj jelenni a közvetítőben! Mi legyen a kategória neve? Animátor? Zsúrszervező? Valami egyéb? Milyen opciókat írjunk ami alapján kereshetnek?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
korina001

HozzászólásElküldve: 2007, Okt. 27, 18:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok...

Laura remek ötlet ez!! Laughing Laughing

Én a kislányom születése elött szintén gyerekekkel foglalkoztam illettve program szervezésekkel,és egy multi cégtől 100%-os diplomám is van erröl.
Rengeteg születésnapot tartottam 4-15éves gyermekeknek különféle foglalkozássokkal, játékokkal, kreativ programokkal összekötve.
Nagyon szivesen csinálom még a mai napig is és ha bárkinek szüksége lenne egy animátorra aki megtartaná gyermek születésnapját nyugodtan keressen meg!
Minőségi munkát garatálok,és vidám órkat a gyermekeknek....
Keress meg hogy megbeszélhessük a részleteket....

Nagyon köszönöm hogy megirhattam ezt ide...

sziasztok...
Kriszta
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Manóó

HozzászólásElküldve: 2007, Okt. 27, 11:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

ez a közvetítő arról szól hogy ide azok írhatnak akik kínálnak? vagy akik keresnek azok is?

Mert hogy én keresek, méghozzá egy hozzáértő ápolonőt, vagy orvost, aki beadná a progi szurit nap mint nap ráadásul elég kényes időpontban, (december közepe és vége, pont két ünnep környékén), Zuglóról lenne szó - Erzsébet királyné utja

Természetesen nem baráti alapon! MÁrmint fizetek is érte.
Vissza az elejére
Laura

HozzászólásElküldve: 2007, Okt. 27, 11:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tkrinya!Smile Aranyos vagy Smile Szólj szerintem az ismerősödnek, hogy regisztráljon a cs.neten és hirdessen a közvetítőnkben! Ingyen van, annyit árul el magáról amennyit akar, és bárki megtalálja, nem csak az, aki a fórumot olvassa.

(Közvetítő elérhető a legfelső menüből is, az utsó fülön.)
Vissza az elejére
tkrinya

HozzászólásElküldve: 2007, Okt. 26, 21:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Laura!!

Ez tök jó ötlet!!

Akkor én szívesen kezdeném.

Van egy nagyon kedves, férfi ismerősöm.29 éves, szociálpedagógus és vállalna gyermekfelügyeletet Miskolcon.Hétvégén főleg, mert van állása, de gondolom hétköznap esténként is vállal.
Akit érdekel, írjon nekem privit és megadom a számát.
Laura

HozzászólásElküldve: 2007, Okt. 26, 15:48    Hozzászólás témája: CSALÁDINET-KÖZVETÍTŐ Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nagy örömmel jelentem, hogy ma végre elindult a CsaládiNet közvetítője!

Régóta terveztem már, hogy lesz egy ilyen, most úgy örülök, mint egy gyerek : ))

Ez egy új modul, ahol mindenféle - a család számára elképzelhetően szükséges - segítséget hirdethetnek akik a munkát elvállalnák, és kereshetik őket a delikvensek.

Pl. Magántanár, bejárónő, bébiszitter, kutyasétáltató stb. stb.stb. - ha még valami nincs itt és jó lenne szóljatok, már írjuk is hozzá!

Már teszteltük páran, de ahogy az már lenni szokott több szem ugye sokkal többet lát.

Arra szeretnénk kérni Titeket, hogy, ha kedvet éreztek valamilyen munkavállaláshoz, próbáljátok ki, tegyétek fel hirdetéseiteket!
Mindenféle észrevételt, ötletet, javaslatot ide írhattok, nagyon szeretnénk tudni mit gondoltok!

És még valami... ha esetleg lenne jobb, találóbb név-javaslatotok mint az, hogy a "CsaládiNet közvetítője" - szóljatok!Smile

Köszönjük előre is!Smile
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés