Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Új!Hastánc fórum született!

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
mukoromp

HozzászólásElküldve: 2008, Ápr. 19, 13:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
abia

HozzászólásElküldve: 2007, Okt. 23, 09:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Már 46 regisztrált felhasználónk van!És elnézést ezt az infót még nem osztottam meg veletek.Ez az oldal teljesen más jellegű,mint a családi netes.Létrejöttének oka informáló jellegű,és nem "ellenfórum"!A családinetes fórumot semmiképp sem helyettesítheti.Teljes mértékben elégedett felhasználója vagyok az itteni fórumnak.Remélem senki sem érti majd félre ezt a hírdetést,és benéz a Minden ami hastánc oldalára is,és nagyon remélem azt is hogy talál magának valami hasznosat.Üdvözlettel Abia
abia

HozzászólásElküldve: 2007, Okt. 22, 18:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Újdonságok a fórumon!Már csaknem teljes a magyarítás,rengeteg új tartalom került fel a "videók" menüpontba,nem csak You tube-osok,hanem olyasmi is,amit még máshol nem láttam.Érdemes benézni!
abia

HozzászólásElküldve: 2007, Okt. 11, 06:54    Hozzászólás témája: Új!Hastánc fórum született! Hozzászólás az előzmény idézésével

Új hastáncfórum öltözködési tippek,kosztüm készítési tanácsok,esemény naptár,külön törzsis szekció,stb Ha érdekel,kattints ide: http://tanci.earthdawn.co.hu/
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés