Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Psoriasis (pikkelysömör)

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
knekriszta

HozzászólásElküldve: 2012, Nov. 14, 14:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Látom sokan vagytok akik a pikkelysömör miatt szenvedtek.
Próbáljátok ki a következőt: Hajnal Hotel*** Gyógy- és Wellness Szálloda Mezőkövesden

Hotelünk termál vizét gyógyvízzé szeretnénk nyilvánítani pikkelysömörre is.
Ehhez pikkelysömörös betegek jelentkezését várjuk
Szállás: 1000.-Ft / fő / éj
Reggeli: 600.-Ft / fő / alkalom
Menü: 700.-Ft / fő / alkalom
Itt tartózkodási idő minimum 4 éjszaka, hogy sikeres legyen a kimutatás .Maximum lehet bármennyi éjszaka is.
Először egy doktornőhöz kell elmenni itt helyben a városban Mezőkövesden, ami a hoteltől 4 km-re van, van helyi buszjárat, de indokolt esetben kivisszük kocsival., aki szerdánként: 15-17 óráig rendel. Ő megnyitja a programot és értékeli az állapotot. Tehát érdemes szerdán érkezni 15 óra előtt.

A hotelben naponta kb. 2 gyógyvizes kezelés lesz, ami természetesen díjmentes.

Kb. 3 hét múlva pedig vissza kell menni a doktornőhöz, aki lezárja a programot.

Ha ki szeretnétek próbálni, írjatok: hajnalpa2@t-online.hu e-mail címre.

Remélem tudtam segíteni!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
timkke

HozzászólásElküldve: 2009, Aug. 03, 08:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Én még a kevert készítményeket használom,de már van amikor az sem használ most leszek még csak 17.De már attól félek mi lesz ha már nem fognak használni ezek a készítmények?
Vissza az elejére
onecem

HozzászólásElküldve: 2008, Máj. 18, 21:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok
Nekem omega-3,tea keverék,Dr.Michaels krém be vált.Nem utolso sorban természetes anyagokat tartalmaz,ami ugye a mi betegségünkben számit.Tünet mentes vagyok.A Dr Michaels terméknél egyszer kellet meg vennem a három terméket utána már csak a krém kellet.
Vissza az elejére
KaZso

HozzászólásElküldve: 2008, Ápr. 16, 21:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Hétvégén voltunk egy virágkiállításon, ahol árusítottak gyógytermékeket is. Anyukám vett nekem egy krémet, amit nincs 1 hete hogy használok, és a család nem akar hinni a szemének (és én sem) Shocked
Látványos a javulás!
Remélem ez így is marad!

Shea vaj a krém neve. Nem olcsó, de nem azok a patikai kencék sem...

Ha vkit érdekel megírom az elérhetőségét priviben.

Gyógyulást kivánok!
KaZso

HozzászólásElküldve: 2007, Nov. 23, 09:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Tyrexa!

Igen, szteroidos krémeket kapok, pont ezeket nem szeretném használni hosszú távon.
A First tényleg jó, erre is, legalább is enyhíti a tüneteket, el nem mulasztja sajnos.

Most találtam a patikában egy holt tengeri "családot", tudfürdő, kencék, sampon, stb. Baromi drága, de tesztelem, mert ha hatásos, akkor hosszútávon olcsóbb, mint állandóan pöttyösnek lenni Sad
tyrexa

HozzászólásElküldve: 2007, Szept. 20, 20:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!!!

Nálunk a nagylányomnak diagnosztizálták a pikkelysömört még ovis korában...a fejbőrén volt 5 db egyforintos nagyságnyi területen.
Kénes samponnal kellett mosni 2 naponta a haját és steroidos krémmel kenni naponta 2x a foltokat. Kb 1 hónap alatt szépen elmúlt és újra ki is nőtt a haja Laughing
Steroidos krémet használtál már?
Nekem napallergiám van, és 2 hete használom a first-öt...tudom, hogy ez nem ehhez a problémához kapcsolódik, de eddig már millió féle kenőcsöt, gyógyszert adtak rá...nemigazán voltak hatásosak...viszont a first úgy tünik halványítja a foltjaimat. Laughing
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
KaZso

HozzászólásElküldve: 2007, Szept. 20, 15:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lorin,köszi mindent!
Aloe-s teát ittam, de ezt a DSM krémet kipróbálom. Őszintén a patikai keverékek sem olcsók, főleg ha állandóan kell használni....
Lorin

HozzászólásElküldve: 2007, Szept. 19, 14:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kazso.:
DSM SKIN RELIEF CREAM állítólag ez is nagyon jó,csak drága 4120 Ft
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Lorin

HozzászólásElküldve: 2007, Szept. 19, 14:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kazso: aloevera tea, zöld tea próbáltad?
Vissza az elejére
Lorin

HozzászólásElküldve: 2007, Szept. 19, 14:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

KAZSO: megnézem neked,van egy gyógynövényes könyvem,mert már kellett az egyik ismerősömnek is.
próbáld ki esetleg a spa méregtelenítő lábfürdőt,egy kicsit húzós,de nagyon hatásos
Vissza az elejére
KaZso

HozzászólásElküldve: 2007, Szept. 19, 13:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lorin, milyen teák?
Méregtelenítőt póbáltam már, az nem segített...
Lorin

HozzászólásElküldve: 2007, Szept. 19, 13:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

KAZSO: GYÓGYTEÁK?
Vissza az elejére
KaZso

HozzászólásElküldve: 2007, Szept. 19, 13:11    Hozzászólás témája: Psoriasis (pikkelysömör) Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Kedves Sorstársaim, akik szintén szenvednek ettől a nyavalyától.
Évek óta okoz problémát a pikkelysömör. Sokmindent próbáltam már, de szívesen veszek újabb ötleteket. Elsősorban természetes gyógymódok érdekelnek.
Köszönöm előre is!
Kata
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés