Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
"Casting ügynökség"

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
tyrexa

HozzászólásElküldve: 2007, Dec. 08, 07:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

Na, úgy látom nem csak az én nagylányom lelkivilágába tapostak bele Embarassed
Mi hasonlómódon jártunk, ugyanitt Evil or Very Mad
Az én lányomat az iskolából kifeléjövet kapta el egy fiatal lány, elkérte az én teliszámomat is(kisbírkám megadta) és napokon keresztül hívogattak, hogy biztosan elmegyünk e ? Elmentünk..mivel egy 11 éves lányt nem lehet csak egyszerűen lebeszélni a "modellkarierről"...Ja, és én kérdeztem a telefonbeszélgetés során, hogy pénzbe kerül-e...a válaszuk: semmiféle anyagi vonzata nincs. Első forduló: betereltek egy terembe mindenkit(sokan voltunk), elmondták, hogy milyen fantasztikus lehetőségeik vannak ezeknek a gyerekeknek, szerződéskötés, állandó munka, akár 1 milliós gázsi(már ekkor kételyeim lettek-vén róka vagyok én már) stb.-stb...persze a lányom már a szupermodellek soraiban látta magát, pláne akkor mikor behívtak minket a második fordulóra, itt jelezték, hogy vigyünk fürdőruhát is. Na, elmentünk. Gyönyörű portfóliókat mutattak, megint jött a "gyönyörű ez a kislány, pont ilyen tipusú modellre van éppen szükségünk " duma...majd benyomták a 100egynéhányezres összeget Shocked erre higgadtam közöltem: a hátamra van írva, hogy hülye vagyok? Twisted Evil Egyébként sincs egy kanyim se erre, éppen házvásárlásban vagyunk, örülök ha kajára marad Twisted Evil Erre a nőci a mi adatlapunkat is egy erős mozdulattal áthúzta és közölte: meg fogjuk ezt a döntést bánni...na, nekem se kellett több, elküldtem melegebb éghajlatra Twisted Evil meg még jól kiosztottam a fejét hirtelen felindulásomban...mert az, hogy engem hülyének néznek az egy dolog, de egy 11éves gyereket beetetni ritka ronda dolog...
Hab a tortán: a történtek után kb 1 héttel mit látok a fókuszban? Pont ugyanerről az ügynökségről volt egy riport(felismertem Laughing ), voltak ugyanis olyan birkucik, akik beették ezt a dumát...fizettek, szerződést kötöttek, munkát nem kaptak...sőt, más modellcéghez sem mehettek, mert az szerződésszegés Evil or Very Mad
Gyorsan hívtam a lányomat, ő is végignézte a riportot és megnyugodott a kis lelke...ekkor fogadta el teljesen, hogy át akartak vágni minket...

hát ennyi ....azóta sem dőlünk be ilyen hülyeségeknek....
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
abia

HozzászólásElküldve: 2007, Szept. 17, 12:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A sztori:A Szeptemberfeszten voltunk, a Bókay-ban nemrég,ahol is leszólított bennünket egy ifjú hölgy,mondván,hogy statisztákat, modelleket keresnek s az én tini fiam pont megfelelne az ügynökségük elvárásainak.Elkérték az elérhetőségünket,másnap már hívtak is.Az "iroda a VI.ker Aradi utca 8-10-ben a III.emeleten található,a baloldali liftnél.Első fordulóból "bejutottunk" a másodikba.Ott egy katonás stílusú fiatal szőke hölgy vett minket kezelésbe.Roppant arrogáns módon próbált meggyőzni,hogy "portfólió híján fizessek 150 000 forintot,ha van már ilyenünk úgy csak ötvenet.Valamiért ezt gyanúsan sürgette...Miután anyagi helyzetemre hivatkozván lemondtam fiam "karrierjéről",a hölgy teátrális mozdulattalmintegy átvéste adatlapunkat,rendkívül csúnya szavak kíséretében.Kérm, írjon ha valaki hasonlóan járt,hátha így mások elkerülik ezt.
abia

HozzászólásElküldve: 2007, Szept. 17, 12:17    Hozzászólás témája: "Casting ügynökség" Hozzászólás az előzmény idézésével

Befürödtünk!Olyan tapasztalatokat várok,amik feltehetőleg nemlétező,amolyan pénzlehúzósnak tűnő casting irodákról szólnak.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés