Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
A fiam folyton összetöri magát!

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
KissMe

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 22, 13:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia mayka!
Sajnálom a kis ügyetlenkét! Megértem, hogy gondot okoz neked a fiad biztonsága, természetes, hogy aggódsz érte.

Szerintem ne tegyél szőnyeget, illetve csak úgy, hogy magát a szőnyeget rögzíted valahogy. Még veszélyesebb, ha a szőnyegben elbotlik, vagy az csúszik ki alóla. A lábtörlőket, taposókat is rögzítheted, lehet kapni - nem túl drágán - kétoldalú ragasztószalagot, ami a padlóhoz és a szőnyeghez is ragad egyben.

Amúgy lehet, nem ártana megnézetni a kisfiadat, esetleg egyensúlyi problémái lehetnek. Az egyensúlyozás központja a fülben van, ha elvinnéd fülészetre, talán meg tudnák oldani az egész problémát. Lehet, hogy túl hamar kezdett járni, még nem biztos magában, de az egészségével is lehet gond.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
mayka

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 22, 13:49    Hozzászólás témája: A fiam folyton összetöri magát! Hozzászólás az előzmény idézésével

A fiam novemberbe lesz 2 éves és folyton történik vele valami.Az előszobába elcsúszott a taposón és úgy beverte a fejét hogy véres lett a pólója.Az udvaron is egyfolytában elesik van 3 lépcsőfok azon is esett el már többször.most vettem 6db gumilapot a lépcső alá 12000ft-ért de az agész részre nem tudok venni mert drága.Az összes székre felmászik egész nap azt mondogatom hogy nem szabad de nem érdekli.Most belemászott az etetőszékbe és kiesett belőle megütötte a homlokát az orrát meg becsípte a lábát az etetőszék és az is sebes.Az előszobába megpróbálok szőnyeget rakni hátha úgy nem csúszik el de már tiszta igeg vagyok hogy valami komoly baja lesz.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés