Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Allergia, asztma

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
labancza

HozzászólásElküldve: 2010, Jún. 16, 09:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Találtam egy érdekes kezelési módot az asztmára. Egészen másképp közelítik meg a betegséget, mint máshol. Nem a tünetet, hanem a kiváltó okot igyekeznek megszüntetni, mindezt biológiailag aktív anyagokkal. Érdemes megnézni. http://tiensbox.5mp.eu/web.php.....4cOmuVgfMv
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
valendre

HozzászólásElküldve: 2008, Dec. 29, 11:42    Hozzászólás témája: Reflux,Asztma,Diabétesz-Vincentka, Egészség a föld mélyéből Hozzászólás az előzmény idézésével

Szeretném megosztani önökkel a történetem.

Van egy betéti társaságom, oktatásszervezéssel foglalkoztunk. Feleségem oktatott, Ő már sajnos nincs közöttünk. Korábban megkért, hogy szeretne Csehországban egy néhány napot tölteni. Úgy szerveztük, hogy amikor az ország dunántúli részén tartottunk előadásokat, pár napot szabaddá tettünk egy kirándulásra. Csehországba én más ok miatt gyakran utaztam, és nagyszülői ágról Morvának mondhatom magam. Egy napot Prágában töltöttünk, majd Luhačovicébe mentünk. A feleségem olvasott egy útikönyvben erről a városkáról, és az itteni Vincentka gyógyforrásokról.

Az édesapja már hosszú évek óta asztmával küzdött. Légzése nagyon nehéz, a belégzés és a kilégzés egyaránt gondot okozott neki, gyakran voltak köhögési rohamai. Az idő hűvösebbre fordulásával, a meleg szobát sem tudta elhagyni, mert erősen fulladt. Többször kezelték só barlangban és különböző szanatóriumokban. A gyógypipát gyakran tartotta kezében, mert szüksége volt rá. Vittünk neki Vincentka Gyógyvizet, és lándzsás útifűből, kakukkfűből, és Vincentka koncentrátumból álló szirupot. Reggel, délben és este fogyasztotta, és engem is meglepett mennyire jó hatással volt rá, könnyen átvészelte a telet.

Híre ment a javulásának, többen kérték hozzak nagyobb mennyiséget. Egy-egy alkalommal tele volt a csomagtartó a Vincentka termékekkel. Egyik gyógyszertárban sem volt elég nagy a készlet, úgy kellett több helyről összevásárolnom. Ekkor döntöttem el, hogy felkeresem a gyárat. Az ajtón belépve a tulajdonossal találkoztam, és nyelvi nehézségekkel küzdve próbáltam elmagyarázni miért vagyok itt. Elmondtam neki, hogy milyen nehezen tudom beszerezni a szükséges mennyiséget és megkértem, hogy közvetlenül a palackozó üzemből vásárolhassak, amihez ő hozzájárult. Ez többször megismétlődött. Én is fogyasztottam belőle, és a reflux, amivel addig küzdöttem, számomra a múlté lett.

Sokadik alkalommal, már ismerősként fogadtak, megkérdeztem, hogy miért nem hozzák a termékeiket Magyarországra, hogy ne legyen szükség „zsebimportra”. Széttárta a kezét, és jelezte, hogy részükről ennek nincs akadálya. Néhány hetes gondolkozás után eldöntöttem, ha lehetőséget kapok rá, belevágok. Elmondtam nekik a helyzetem, hogy a cégem kicsi ugyan, de szeretnék belevágni, mert én meggyőződtem termékeik gyógyító hatásáról. Rövid gondolkodás után igent mondtak. Így kezdődött. Mára már minden engedéllyel rendelkezünk, és bízom benne, hogy egyre ismertebbé válik a Vincentka név, és hozzájuthat bárki, akinek szüksége van rá. A lényeg a gyógyvíz összetételében van, hatásáról a www.vincentka.hu oldalon olvashatnak részletesebben. Bízom benne, hogy ezek a források sokunk életét teszik könnyebbé.

Valach Endre
Vissza az elejére
Katus27

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 23, 20:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

Engem is érdekelne. Légyszi küldj nekem is tájékoztatót róla a katus27@freemail.hu-ra

Köszi
Katus
Vissza az elejére
Kriszti0415

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 13, 19:03    Hozzászólás témája: asztma Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia fbagoly!

Engem érdekelne, ha ráérsz, légyszíves küldj tájékoztatót a kikiriki@t-email.hu emailcímre.

Köszi
Vissza az elejére
Kriszti0415

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 13, 19:03    Hozzászólás témája: asztma Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia fbagoly!

Engem érdekelne, ha ráérsz, légyszíves küldj tájékoztatót a kikiriki@t-email.hu emailcímre.

Köszi
Vissza az elejére
fbagoly

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 10, 22:28    Hozzászólás témája: Allergia, asztma Hozzászólás az előzmény idézésével

Asztmásoknak és allergiásoknak mindennapos használatra javasolt levelgőtisztító. A termék szűrőrendszere nagy mennyiségű levegőt képes 99,97 %-ban megtisztítani a pollentől, portól, hatékonyan írtja a baktériumokat és vírusokat, semlegesíti a levegőben lévő negatív ionokat, ezen kívül teljes dohányfüstmenetítésre és atkátlanításra képes.
Aromaterápiára is alkalmas.
Forgalomban nem kapható.

Érd.: 06 30 929 82 82
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés