Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
2005/2006 téli babák

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Rita77

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 22, 10:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Mind a 234 -et?

Üdv. Guzmo girl

Nincs lelkiismeret furdallásod?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Moderátor

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 17, 18:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A CsaládiNethez érkező jelentős számú, személyes zaklatásról szóló panasz hatására Skizolány, Shiva és Banya001 a fórumról kitiltásra került.

Kérjük, hogy amennyiben ezen a fórumon a többi, általunk nem ismert felhasználónevét ismeritek, ebben a topikban jelezzétek. (Az általa regisztrált ál-Ozá, ál-Dakini, ál-Korina, ál-Zizzencs felhasználóneveket már korábban kitiltottuk.)
Vissza az elejére
Skizolány

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 17, 12:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem aggódom vasorrú. Bár megtudták, hogy ki vagyok, engem ez nem zavar. Végül is nem követtem el semmi rosszat, csak egy kicsit szórakoztattam őket.

Így végül elmehetnek a fenébe.
Skizolány

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 10, 08:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem tudom még hányszor mondjam el, hogy ez csak egy fórum, itt minden megengedett.
Jelentsen csak fel bárki nyugodtan, de végre mondja már meg azt is valaki, hogy mi alapján és a BTK. melyik paragrafusába ütközik.
Csínytevés? Ilyen nincs, ha jól tudom.

Az, hogy eltérő nézeteket fejtek ki egy fórumon, alanyi jogom, mint bármelyik internetezőnek.

Na, ki lesz itt a jogtudor?
Skizolány

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 10, 08:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem tudom még hányszor mondjam el, hogy ez csak egy fórum, itt minden megengedett.
Jelentsen csak fel bárki nyugodtan, de végre mondja már meg azt is valaki, hogy mi alapján és a BTK. melyik paragrafusába ütközik.
Csínytevés? Ilyen nincs, ha jól tudom.

Az, hogy eltérő nézeteket fejtek ki egy fórumon, alanyi jogom, mint bármelyik internetezőnek.

Na, ki lesz itt a jogtudor?
homlokluk

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 10, 07:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Skizolány te beteg vagy???
Annyi helyre irogatsz és elég durva dolgokat!
Neked ez okoz boldogságot hogy mások lekivilágát tiprod? Hát ezt valoban kezeltetni kéne! De ahogy látom nem csak én vélekedek igy!
Sok néven beregisztrálsz, mások nevével élsz vissza, te nem félsz? Ez a gyermeteg gondolkodás és irásmod nem vall egy általad leirt sok iskolát végzett emberre, inkább egy munkaidelyében a gép mögött unatkozó nő vagy férfi aki abba leli betegesen az örömét, hogy mások lelkében vájkálva vagy épp sértegetve élvezkedjen és jot röhögjön mások bosszankodásán!
Miért nem csinálsz egy saját honlapot ahol lehet ne saját fórumod is és ott annyit genyózhatnl másokkal amennyit akarsz!
Igaz én még csak most kerültem ide de sok évnyi forumozás van a hátam mögött és sajna még nem volt arra precedens hogy meguszták volna lebukás nélkül az ilyenek mint te!
És Korina001-nek igaza van a rendőrséggel, mert a férjem báttya az Esztergomi kapitányságon dolgozik és megkérdeztem tőle és valóban lehet ilyen ügyben is feljelentést tenni, és elég cikinek találom ha megtalálnak és kimásznak a munkahelyedre és ott dorgálnak meg ezért,ez még az állásodba is kerülhet! És nem kis procedurát von maga után ha jol tudom! Na mindegy szrintem gondolkodj melött cselekszel!
Vagy inkább ne cselekedj gondolkodás nélkül!
Szerintem fogadd meg a tanácsom csak jót akarok neked!
Szia
Szilvia
Vissza az elejére
Skizolány

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 09, 10:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nyugodjatok meg, nem én vagyok. Küldjétek csak a leveleket.
Shiva

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 08, 15:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én azért óvatos lennék. Ha mégis skizo az, akkor sok bizalmas információ kerülhet ki innen.
Vissza az elejére
drvirag

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 07, 09:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Fórumozó Anyukák!

Először is elnézést, hogy ismeretlenül ilyesmivel zaklatlak Titeket, de kifejezetten 2005 őszén-telén született gyermekek szüleivel keresem a kapcsolatot a pszichológia-disszertációmhoz (szakági továbbképzésem része). Nagyon szívesen adok felvilágosítást a részletekről az érdeklődőknek. Ha tudnátok segíteni, azt nagyon megköszönném. Természetesen ez semmilyen anyagi vonzattal nem jár, nem fogok visszaélni a kapott információkkal.

Előre is köszönöm!

Virág doki
Vissza az elejére
homlokluk

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 07, 09:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Te jo ég korházban vagy????????????
Mi a baj miért kell ott lenned????????
És hányadik hónapban vagy???
A nemét tudod már??
Apuka mit szol??????
ja bocsi a sok kérdésért!
szioka!
Vissza az elejére
Skizolány

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 07, 07:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Még nincsen babám, de a záróvizsga után már remélhetőleg lesz. Feltéve, ha addig kiengednek a pszichiátriáról. Egy nagyon aranyos doktorbácsi az apukája, és teszek rá, hogy az orvos-beteg kapcsolat nem etikus.
homlokluk

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 06, 21:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

huha azt hiszem rossz helyre irtam! itt egyedül soktál beszélgetni te skizolány? neked mekkora a babád?
szia
szösziszilvi
Vissza az elejére
homlokluk

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 06, 21:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok....
remélem nem zavarok
én egy 30éves anyuka vagyok és az én babám is 2005 decemberében született.
csatlakozhatnék hozzátok??
már olvasgatlak titeket egy ideje amikor időm és a gyermekem engedi....
nem tudom hogyan lehet olyan jopofa vonalzót csinálni
Vissza az elejére
Skizolány

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 06, 14:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bí budosbanya ungabunga 3 konicsivááááááá...
Skizolány

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 06, 12:17    Hozzászólás témája: 2005/2006 téli babák Hozzászólás az előzmény idézésével

Evil or Very Mad
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés