Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
S.O.S 18 hós oltás

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Borsóleves

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 15, 22:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Beus!

Nekünk ezt nem említette a drnéni, de én úgy gondolom, hogy a bárányhimlőt jobb ha minél előbb elkapja, nehogy felnőtt korában legyen ezzel gond, én legalábbis ezt hallottam, hogy felnőtt korban veszélyesebb....
Zs.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
beus33

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 15, 22:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Mi most készülünk a 18 hónapos oltásra Panka lányommal. A doktor nénink legutoljára azt ajánlotta, hogy a 18 hónapossal együtt oltassam be őt bárányhimlő ellen is, hogy mire bölcsibe megy, védett legyen, ne kaphassa el. Mostanában sokat hallok arról, hogy jobb elkerülni, mint elkapni. Ti mit hallottatok erről? Előre is köszi a tanácsaitokat!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Borsóleves

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 01, 23:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Túl vagyunk az oltáson:)Semmi sem történt, az egész öt másodperc volt, volt egy kis pityergés de az is csak azért mert hanyatt kellett feküdni:))))Rosszabbra számítottam, de hála istennek semmi baj nem volt...most egy kicsit lázas, remélem ezen is hamar túl leszünk....
Vissza az elejére
Borsóleves

HozzászólásElküldve: 2007, Júl. 28, 09:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Ne haragudjatok, hogy eddig nem írtam de eddig mindíg jött az értesítés emailben hogy bejegyzés történt, most meg semmi, gondoltam ok. akkor biztos nem is írt senki....bocsi mégegyszer
Köszönöm hogy bíztattok, végülis elvittem, de egész héten hasmenése volt a Marcinak, ezért a drnő azt tanácsolta, hogy várjunk vele egy hetet, mert "beteg" gyereket nem olt be....rendben!
Majd jövőhéten kedden megyünk!Köszönöm mégegyszer hogy írtatok!
Közben találtam egy oldalt, a címe azt hiszem www.oltinfo.hu, ide írtam, és válaszoltak is, persze ők sem tanácsoltak el tőle....írták, hogy ismétlő oldtás nem lesz semmi gond stb.....
Persze tudom, csak mégis megijedtem...
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2007, Júl. 26, 10:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szia
hála nálunk se volt gond semmi...bár nekünk egyik oltással se volt baj....remélem nálatok se lesz!!!
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Kicsi

HozzászólásElküldve: 2007, Júl. 19, 22:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Borsóleves!
Enyim kölkök is megkapták még januárban, semmi gond nem volt. Nálunk is a 15 hóssal volt gond, mert valszeg vmire ráoltottak, ami lappangott bennük, utána elég betegek lettek, de a 18 hóssal nem volt semmi gáz. Nyugodtan vidd el oltani. Smile

[^]  

[^]  
Vissza az elejére
Borsóleves

HozzászólásElküldve: 2007, Júl. 18, 00:16    Hozzászólás témája: S.O.S 18 hós oltás Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Nyugtassatok meg kérlek, hogy semmi gond nincs a 18 hós oltással, csak azét mert nem tudom mennyire követitek az eseményeket, de nagyon sokat foglalkoznak ezzel a témával, tv-ben, mindenhol.....minden rosszat amit csak lehet elmondanak az oltásokról, persze a mellékhatásokat is, és most teljesen bepánikoltam.....Most 21-én kell vinnem a gyermekemet oltatni, de már előre félek, hogy mi lesz, pedig eddig akár hányszor szurit kapott semmi gond nem volt, azon kívül, hogy pityergett egy kicsit, de se nem lázasodott be, még szinte borogatni sem kellett...egyedül a 15 hós oltás után volt lázas, de ezt mondta is a drnő, hogy nagy a valószínűsége....
Köszi előre is:)
Zs.
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés