Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Segítségeteket szeretném kérni!(HASTÁNC)

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
karamella

HozzászólásElküldve: 2008, Ápr. 22, 07:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

így van.....
wayra

HozzászólásElküldve: 2008, Ápr. 21, 15:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

mukoromp írta:
Szerintem érdemes lenne felkeresned ezzel kapcsolatban Belly Bea hastáncost, hastánc oktatót aki hastánc tanfolyamot is tart és az ott részvevőket is megkérdezheted ez ügyben

Abbéli igyekezetedben, hogy minden lehetséges fórumon Bellybeát (vagy magadat?) reklámozod, figyelj oda arra, hogy mikori kérdésre reagálsz.
Ezt a kérdést TAVALY júliusban tették fel, tehát kissé megkéstél a válasszal.
Amúgy szerintem a túlzott reklám pont az ellenkező hatást váltja ki.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
mukoromp

HozzászólásElküldve: 2008, Ápr. 19, 13:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem érdemes lenne felkeresned ezzel kapcsolatban Belly Bea hastáncost, hastánc oktatót aki hastánc tanfolyamot is tart és az ott részvevőket is megkérdezheted ez ügyben
Vissza az elejére
Orsi19

HozzászólásElküldve: 2007, Júl. 10, 12:58    Hozzászólás témája: Segítségeteket szeretném kérni!(HASTÁNC) Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Hastánccal kapcsolatos cikkem megírásához szeretném a segítségeteket kérni! Én jelenleg a Sanoma Zrt-nél vagyok nyári gyakorlaton, és mivel én is a hastánc "szerelmesei" közé tartozom, úgy gondoltam hogy ennek bemutatásával igyekszem minél több emberrel megismertetni, e tevékenység rejtelmeit, elönyeit. Sokan nincsenek tisztában azzal, hogy ez a tánc valójában mennyi pluszt tud nyújtani nekünk nöknek az életben. Elsösorban segít abban,hogy megismerjük testünket, magabiztosságot, önbizalmat nyújt és még folytathatnám tovább... Én ezt szeretném bebizonyítani!
Ebben úgy tudnátok segíteni, ha írnátok nekem pár sort arról, hogy nektek milyen változást hozott az életetekben, amióta megismertétek ezt a fajta müvészetet!
Segítségeteket elöre is köszönöm!
Email címem: orsy19@vipmail.hu (ide írjatok)
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés