Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Egészséges életmód

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
hjozsef1

HozzászólásElküldve: 2008, Aug. 25, 22:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Értékes vitamincsomagot lehet nyerni és ehhez csak egy ingyenes és hasznos tanácsokat nyújtó hírlevélre kell feliratkozni.
A további részletek: http://www.vitaminbank.hu/sabl.....yjatek.php
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Vicki

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 06, 21:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jön az allergia szezon, ha szeretnétek megerősíteni az immunrendszereteket, és szeretnétek elkerülni az erős gyógyszerek szedését, akkor ajánlom a következő termékeket:

1. Minden nap méregteleníts Calli teával: Az allergia alapja, hogy az ember mérgezi a szervezetét (különböző élelmiszerekkel, a levegőben lévő szennyeződésekkel), és a pollenek vagy egyéb allergének hatására már nem tud tovább védekezni. Az időben elkezdett méregtelenítés segít, hogy a szervezet tudjon a legerősebb allergénre koncentrálni.

2. Az immunrendszer megerősítésére szedjél Alpha 20 C-t. Ez a tisztán gyógynövényekből készített kapszula finoman támogatja az immunrendszert, segít megelőzni a megbetegedéseket, és a meglévő betegségekből segít hamarabb kigyógyulni.

3. A légzőrendszer támogatására szedjél Conco-t. Szintén gyógynövényekből készült, kifejezetten a légzőrendszer segítésére, a légúti megbetegedések kezelésére.
Ha kipróbálod ezt a programot, észre fogod venni a különbséget az idei allergia szezonban.

Ha rendelni szeretnél, vagy kérdésed van, hívd a 06/70-277-72-74 számot, vagy írj e-mailt: mszell@interware.hu
További információk a termékekkel kapcsolatban: www.sunriderteaclub.mlap.hu oldalon.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Vicki

HozzászólásElküldve: 2008, Jún. 01, 15:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Néhány szó a fogyásról:

Ha nagyon régóta szeretnél lefogyni, és egyszerűen sehogy sem sikerül, ajánlok egy tisztán növényi készítményt:

A Sunrider termékcsalád Action Caps nevű kapszulája.
Az ősi kínai receptek alapján készül, és semmiféle egészségre ártalmas anyagot, zsírégető szereket, hormonkészítményeket, stb. ... nem tartalmaz.
Természetes úton segíti elő az anyagcsere folyamatokat. Meggyorsítja az emésztést, és optimalizálja a tápanyag felhasználást. Abban segít, hogy minnél kevesebb felesleges anyag raktározódjon a szervezetbe.

Étkezés előtt kell bevenni, vagy folyadékban feloldva meginni, 1-2-3 db kapszulát, attól függően, hogy milyen sebességgel szeretne lefogyni az ember (én magam a lassú, egyenletes fogyás híve vagyok), de ha véletlenül evés előtt elfelejti az ember, evés után is nyugodtan el lehet ogyasztani.

Ára 10.935 Ft, amely 100 db kapszulát tartalmaz.
Megvásárolható a törökbálinti Fehér Kereszt patikában, vagy megrendelhető telefonon:
06/70-277-72-74, vagy e-mailban: mszell@interware.hu Ebben az esetben postai úton tudjuk elküldeni, így a postaköltség is rákerül, ami 700 Ft.

Nekem segített, szeretettel ajánlom másoknak is.
Vissza az elejére
Vicki

HozzászólásElküldve: 2008, Ápr. 07, 21:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sunbreeze balzsam és olaj
A hordozható elsősegély-doboz

Rengeteg hasznos tudománya van ennek az apró kis fiolának.

Gyakran fáj a fejem, de elvből nem veszek be semmilyen fájdalomcsillapítót fejfájás esetén, pedig nagyon érzékeny vagyok az időjárási frontokra. Ha fáj a fejem, egyszerűen csak bekenem a halántékomat, és néhány perc múlva már jobb.

Migrénes fejfájás esetén ajánlom, hogy a nyakat és a halántékot is bekenni.

Ha náthás vagyok, az orrom alá kenem, és máris jobban kapok levegőt. Így nincs szükség sem inhalálásra, sem orrszprére. Sőt a kisbabám hálózsákjára is kenek egy kicsit, ha be van dugulva az orra, így éjszaka is tud nyugottan aludni, nem kell félnem, hogy befullad. Ha köhögne, közvetlenül a mellkasára kenek egy kicsit, és másnapra már javul a köhögése.

Még számos jó tulajdonsága van, amit a www.sunriderteaclub.mlap.hu "termékeink" menüpont alatt leírtam.
A kis kiszerelésű üvekcsék, könnyen elrakható a táskába, kényelmesen használható.

További információk és rendelés a www.sunriderteaclub.mlap.hu oldalon, vagy az mszell@interware.hu címen
Vissza az elejére
Zsuszo

HozzászólásElküldve: 2008, Ápr. 03, 20:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A Naturterápia weboldalon olyan, a hagyományos orvoslástól eltérő terápiás gyógymódokkal ismerkedhet meg, mint a kineziológia, magzatkori stresszoldás a hozzá szorosan kapcsolódó Bach-virágterápia, a különböző gyógynövények, vagy a színterápia, melyek segítségével fenntartható vagy visszaállítható test és lélek harmóniája.

http://www.naturterapia.hu/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Vicki

HozzászólásElküldve: 2008, Ápr. 01, 14:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most egy tisztán növényi alapanyagból készült édesítő szert ajánlok mindenkinek:

Suncare:
Régi problémám volt, hogy édes szájú vagyok, és ezért vagy cukroztam az ételeimet, italaimat, vagy külömböző mesterséges édesítő szert használtam. Aztán egyre több helyről hallottam, hogy milyen rossz hatással van az egészségre az aszpartam, és a többi ilyen mesterséges anyag, így végül, mikor kisbabát vártam, végleg leszoktam az édesítő szerekről, és maradt a cukor, meg a méz. Persze ez sem tökéletes megoldás, hiszen a plusz kilók réme ott lebegett a fejem felett. Ezért voltam boldog, amikor megmutatték a Suncer készítményt, és megkostolva tényleg nagyon finom íze lett az italoknak.
Már jó ideje iszogattam a teámba, kávémba az édesítő szert, amikor észere vettem, hogy csökkent a gyomorsavam. A terhességem elejétől rengeteg savam volt amire semmi nem használt. Sajnos ez a jelenség megmaradt a szülés után is, és sehogy sem akart múlni.
Később egy teaklubon mesélték nekem, hogy a Stívia növény a gyomorsavra, és a refluxra is jó. Akkor jöttem rá, hogy nekem is ez segített.
Szóval nem csak diétázóknak, de gyomorsavtól szenvedőknek is ajánlom.

(bővebb információ a www.sunriderteaclub.mlap.hu oldalon)
Vissza az elejére
Vicki

HozzászólásElküldve: 2008, Márc. 30, 15:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szeretnék egy nagyon jó hátású tisztító kurát ajánlani. A Calli tea mindenkinek segít az egészsées élet kialakításában, megtámogatásában. Kellemes, hiszen teázni mindenki szokott, egyszerű, hiszen sem plussz időbe, sem külön "szertartásokba" nem kerül. És nem is drága, mert olyan áron van, mintha ásványvizet inna az ember. (hiszen egy filter tea 3 l ital elkészítésére elegendő)
Nekem sokat segített, és legjobban a menstruációs panaszaim elmulsztásában láttam a hatását.
Saját tapasztalataimat leírtam a www.sunriderteaclub.mlap.hu oldalon, ahol a termékről bővebb információ is található, és rendelni is lehet. Mindenkinek szeretettel ajánlom.
Vissza az elejére
xpeter

HozzászólásElküldve: 2008, Márc. 25, 22:48    Hozzászólás témája: Gyógyító fény Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves mindenki!
Izületi, reumatikus fájdalmak, magas vérnyomás, különböző bőrbetegségek, csontritkulás, asztmatikus problémák kezelésére egy hatékony, mellékhatásoktól mentes kezelést javasolok.
A fényterápiás kezelés most ingyenesen igénybe vehető három alkalommal, de hozhatja a családját, ismerősét is, sőt még ajándékot is kap tőlünk!
További info:
http://medical.atw.hu Smile
Vissza az elejére
Vicki

HozzászólásElküldve: 2008, Márc. 02, 22:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Biatorbágyon indítunk egy egészségklubbot. Erre várunk jelentkezőket.

Olyan személyt keresünk, aki biatorbágyi lakos, vagy legalábbis jól ismeri Biatorbágyot, fontos neki az egészség, és az egészséges életmód, és nem riad vissza az mlm munkától.

A klubb elindításában segítséget nyújtunk, segítünk megszervezni, és lebonyolítani az alkalmakat. Folyamatosan tanítjuk meg az önnáló klub szervezésre.
A munka másodállásban, de gyes-gyed mellett is égezhető.

Kismamák jelentkezését is szívesen fogadjuk, nekik speciális baba-barát egészség klubb megszervezésében nyújtunk segítséget.

Jelentkezni a vihar77@freemail.hu e-mailcímen lehet.
Vissza az elejére
mikimano

HozzászólásElküldve: 2008, Feb. 13, 07:32    Hozzászólás témája: A rendőrség nyomoz a Max-Immun Kft. ellen !!! Hozzászólás az előzmény idézésével

somaioa írta:
Magyarországon még soha nem fordult elő, hogy egy cég ellopja a Patkónyelv kivonat hatásáról szóló filmeket, ahol rákbetegek is megszólalnak, és beszámolnak dramatikus állapotjavulásukról. A Ganoderma Kft. MLM képviselői ezt megtették és tisztességtelenül felhasználták saját céljaikra. A Ganoderma Kft. mesterségesen édesített kávékat is árul. Az Amerikai Rákszövetség rákbetegeknek tiltja az ilyen jellegü termékeket. A magyar MLM marketing újabb mélypontra jutott azzal, hogy súlyosan megtéveszt beteg embereket.

Hol is van a valódi mélypont?

A Patkónyelv kivonat hatásáról szóló film főszereplőjének cége, a Max-Immun Kft ellen rendőrségi eljárás folyik a vásárlók megtévesztése ügyében. És ők mit tezsnek, el kezdenek másokat áztatni. Nekem úgy tűnik, hogy ez megint egy MO-i történet.

Hogy honnan veszem? A TV ügyvédjében láttam! Itt lehet megnézni!
Vissza az elejére
Spc777

HozzászólásElküldve: 2008, Jan. 23, 17:07    Hozzászólás témája: Re: Ganoderma Hozzászólás az előzmény idézésével

mikimano írta:
Akarnak nekem is küldeni, ha már érdeklődöm, de előbb én megkérdezném itt, hogy, amit itt forgalmaznak az ugyanaz-e, mint, amit rokonok isznak? Az előállító céget Gano Excellnek hívják.

Stimmel.

Ugyanarról a cégről van szó.
Ugyanazokat a termékeket tudod megvenni, itt Magyarországon is.

Szívesen segítek neked ebben!

Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
mikimano

HozzászólásElküldve: 2008, Jan. 23, 16:12    Hozzászólás témája: Ganoderma Hozzászólás az előzmény idézésével

Hi!

A családom egy része Kanadában él. Ők már régebben is beszéltek nekem valami Ganodermás kávéról.
Úgy gondoltam, hogy utána nézek a dolognak. Váltottunk néhány e-mailt.

Azt tudtam meg, hogy amiről ők beszéltek annak idején, az ma is egy sikertörténet ott, bár ők nem foglalkoznak az üzlettel, csak törzsvásárlóként vásárolják a kávét, meg a kapszulákat.
Nekik nagyon bejött, nem isznak másfajta kávét.

A nagbátyámnak van egy fafeldolgozója, nem is érne rá a kávét forgalmazni, de azt mondja, hogy akik őket beléptették a vásárlói klubba, azok már meggazdagodtak a ganoderma kávéból.

Akarnak nekem is küldeni, ha már érdeklődöm, de előbb én megkérdezném itt, hogy, amit itt forgalmaznak az ugyanaz-e, mint, amit rokonok isznak? Az előállító céget Gano Excellnek hívják.

Kérlek válaszoljatok, mert, ha itt is ezt lehet kapni, akkor biztosan hozzá tudnék jutni, és nem kellene Kanadából várnom a csomagot.

Köszi!
Vissza az elejére
Spc777

HozzászólásElküldve: 2008, Jan. 19, 17:25    Hozzászólás témája: Re: Ganoderma kávékat terjesztők módszerei Hozzászólás az előzmény idézésével

somaioa írta:
A magyar MLM marketing újabb mélypontra jutott azzal, hogy súlyosan megtéveszt beteg embereket.

Most esik csak le, hogy neked nem is csupán a Ganodermával, hanem mindenemű mlm-mel problémád van. Fogalmazásodból egyértelműen kiderül, hogy egy kalap alá veszel mindenkit, aki hálózati marketinggel foglalkozik.

De micsoda veszélyt jelent számotokra, "multik" számára, akik ugye tudjátok, hogy mitől is döglik a légy, néhány megszállot, akik anyagi függetlenségről álmodoznak?

Talán érdemes lenne veretes soraidat továbbítanom néhány mlm cégnek. Bár - jellemzően - nem vállalod magadat, hanem egy nick mögé bújva vagdalkozol, vörösen forgó szemekkel, amúgy "magyarértelmiségikultúremberként"

Az nyilván egyértelmű, hogy valamilyen érdeked fűződik ehhez a magatartáshoz. Vagy benne vagy a magát fogyasztóvédőnek előléptető cégben, vagy jól megfizetnek ezért.

Azt be ne dumáld, hogy semmi anyagi érdek nem vezet, csak a betegek iránt érzett szent meggyőződésed, mert már így is közröhely tárgya vagy, ne ronts a helyzeteden!

Az imént ismét beléptem céged weblapjára, ahol a közleményt kicsit tüzetesebben átnéztem. Nem értem miért ragadtatok le az édesített gombaporoknál. Az a kávékban van benne, amit nagy élvezettel ittunk meg ma is ebéd után. De vannak a Gano Excellnek más termékei, amikben nincsen cukor és semmilyen édesítőszer sem. Valamint a Gano Classik kávéban sincsen.

Csúsztattok, és félrevezettek a piacotok elvesztése miatt érzett elvakult dühtől. De ez nem fog eredményre vezetni!

Spc777

HozzászólásElküldve: 2008, Jan. 19, 14:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Most pedig, hogy ez az alant meghúzódó, "jómagyar" fertő kissé eltűnjék, azokhoz szólnék, akik szeretnének egy jó üzletet maguknak.

Barátom!
Megtaláltad!

Mert mi mást is támasztana alá, egy kis magyar kájefté háborgása, mint, hogy jó ez az üzlet?
Hiszen már negyedik hónapja jelen van a magyar piacon. Szerinted ez alatt az idő alatt mekkora piaci részesedést tudott szerezni?
A mostani indulatok nem is lennének, ha ennyi is maradna ez a piacrész. De mivel a perlekedő magyar professzor, akit mellesleg nagyon tisztelek, és szájtátva néztem a kiváló műsort, nagyon jól ismeri termékeink kiváló tulajdonságát, és a nemzetközi eredményeket, jól tudja, hogy ez a piaci részesedés rakéta sebességgel fog nőni.

Tehát, ha akarsz egy dinamikusan növekvő, nagyon jó üzletet magadnak akkor, ne várj egy percet sem!
Csatlakozz azonnal!
Weblapomon minden - IGAZ - részletet megtalálsz!

Spc777

HozzászólásElküldve: 2008, Jan. 19, 14:15    Hozzászólás témája: Nem hiába: magyarok vagyunk! Hozzászólás az előzmény idézésével

Az alábbi bejegyzés több fórumon is megjelent, több helyen is válaszoltam rá, így már lehet, hogy olvastad, amit most itt is olvashatsz:

Üdv Mindenki! A mai napon a Google - n egy érdekes dolgot tapasztaltam. Fizetett linkként a Ganoderma címszó első helyén megjelent egy fenyegetés, amely úgy nézett ki, mintha a Fogyasztóvédelemtől származna, de kiderült belőle, valamint a link hosztjából, hogy nem erről van szó. Egyszerűen böki a Ganoderma a linkért fizető szemét.
Mivel a dolgot agályosnak tartom, ezért azonnal e-mailt küldtem a Fogyasztóvédelem illetékesének, és az inkriminált URL - t is bemásolom.

Tisztelt Dr. Bobál Pál!

Bejelentéssel szeretnék élni az alábbi linken elérhető weboldal tartalmával kapcsolatban: http://www.patkonyelv.hu/ganoderma/ganoderma.html
Fenti oldalt a Max-immun Kft., mint szponzorált linket helyezte el a Google oldalain.

Kifogásom van a weboldal tartalmának egy részével szemben:

Nem tudom, hogy a Ganoderma Kft. miként használja fel a tv műsorokat. Nekem nincsen semmi közöm a Ganoderma Kft.-hez azon kívül, hogy a Gano Excell termékeit jelenleg Magyarországon tőlük lehet beszerezni.

Én a Gano Excell - lel állok szerződéses viszonyban. Szerződésünk értelmében a saját tapasztalataim alapján, törzsvásárlói hálózatot szervezek. E munka folyamán soha nem állítottam a termékekről azt, amit a fenti linken található weboldal sugall, tudnillik, hogy rákbetegeknek azt javasolnám, hogy mesterségesen édesített gombaport fogyasszanak.
Munkám során az érdeklődőknek csupán saját tapasztalataimat, és az Interneten nagy számban fellelhető tudományos munkák megállapításait mondom el, melyek a Ganoderma gomba jótékony élettani hatásairól szólnak. Minden esetben felhívom a törzsvásárlói körhöz csatlakozók figyelmét, hogy bármilyen betegség esetén, orvosaikkal egyeztessenek, és csak orvosaik jóváhagyásával egészítsék ki a gyógyszeres terápiát, a Gano Excell bármelyik termékével.

A fent idézett Internetes riogatásában, Max.immun Kft. megfogalmaz egy állítást, miszerint: "Rákbetegeknek nem javasolt, hogy mesterségesen édesített gombaporokat fogyasszanak!"
Nyilván nem is lenne ezzel a megállapítással semmi baj, csakhogy azt lehet gyanítani, hogy a Max-immun Kft. nem végzett semmilyen kísérletet annak megállapítására, hogy az említett termékek milyen hatással vannak az adott betegek állapotára. Egyszerűen megfogalmaz egy javaslatot, amelynek megfogalmazására, például én, nem kértem őt meg. Javaslatával befolyásolni igyekszik a piacot, tisztességtelen módon.

A fenti weboldal tartalma súlyosan sérti sok száz magyarországi törzsvásárló üzleti érdekeit. Főként, mert megtévesztő: úgy tűnik, mintha ez az Önök intézményétől származna.

Mivel várható, hogy a fenti weblap hamarosan eltűnik az Internetről, az oldalt elmentettem, és tartalmát levelem alá is bemásolom.

Kérem, hogy a fentieket megvizsgálni szíveskedjen, és a szükséges intézkedéseket ez ügyben megtenni szíveskedjen.
Kérem, hogy a vizsgálat eredményéről szíveskedjen tájékoztatni, valamint kérem, hogy szólítsa fel a Max-immun Kft. - hogy hagyjon fel hitelrontó, inkorrekt üzleti magatartásával, és ez jelenjen is meg ugyanolyan módon az Interneten, ahogyan a fenti weblapot nyilvánosságra hozták.

Ecser, 2008. 01. 19.

Tisztelettel

Specht József
somaioa

HozzászólásElküldve: 2008, Jan. 17, 18:23    Hozzászólás témája: Ganoderma kávékat terjesztők módszerei Hozzászólás az előzmény idézésével

Magyarországon még soha nem fordult elő, hogy egy cég ellopja a Patkónyelv kivonat hatásáról szóló filmeket, ahol rákbetegek is megszólalnak, és beszámolnak dramatikus állapotjavulásukról. A Ganoderma Kft. MLM képviselői ezt megtették és tisztességtelenül felhasználták saját céljaikra. A Ganoderma Kft. mesterségesen édesített kávékat is árul. Az Amerikai Rákszövetség rákbetegeknek tiltja az ilyen jellegü termékeket. A magyar MLM marketing újabb mélypontra jutott azzal, hogy súlyosan megtéveszt beteg embereket.
Vissza az elejére
oriflamemona

HozzászólásElküldve: 2007, Dec. 28, 21:58    Hozzászólás témája: Ezt nézd meg Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Hölgyek!!
Nem akarok,győzködni senkit,nézzétek meg a honlapomat és döntsetek:)
www.oriflame-mona.eoldal.hu
Köszönöm
Vissza az elejére
gepida

HozzászólásElküldve: 2007, Nov. 02, 17:04    Hozzászólás témája: egészség Hozzászólás az előzmény idézésével

Szisztok!
Röviden ennyi Ph Csoda!
Ez a megoldó kulcs.
Vissza az elejére
Jpeter

HozzászólásElküldve: 2007, Okt. 19, 00:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Már elérhető a második letölthető életmód előadás a gödöllői Egészséges táplálkozás előadássorozatból: Tóth Gábor: Szennyezett guargumi és fertőzött kecsketej? Helyzetkép egy megváltozott világról. Milyen megrendítő változásoknak lehetünk ma tanúi minden tekintetben? Hogyan érintik ezek egészségünket, közérzetünket? Befolyásolhatjuk-e a folyamatokat? Mi várható a jövőben, és mihez vezethet a "fogyasztói társadalom" kialakulása és szélesedése?

Bibliaház Gödöllő http://www.godollo.bibliahaz.hu

Üdvözlettel: Péter
Vissza az elejére
Jpeter

HozzászólásElküldve: 2007, Okt. 05, 14:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok

Elindult a Bibliaház Gödöllő honlapon új rovatunk az életmód, mely az egészséges életmód bibliai vonatkozásaival foglalkozik 8 alapelv mentén.

CÍM: http://www.godollo.bibliahaz.hu

Már elérhető az első letölthető életmód előadás a gödöllői Egészséges táplálkozás előadássorozatból: Tóth Gábor: Kik akarnak ma helyettünk dönteni egészségünkről? (2007. október 4.)

Jó böngészést és hallgatást kívánok!

Üdvözlettel: Péter
Vissza az elejére
ganodermakft

HozzászólásElküldve: 2007, Júl. 18, 10:51    Hozzászólás témája: egészség Hozzászólás az előzmény idézésével

Örömmel tudatom mindenkivel, hogy megalakult Magyarországon a GANODERMA KFT. A GANO EXCEL Industries által gyártott termékeket forgalmazzuk. ( A Gano Excel termékeit már világszerte 42 országban lehet kapni, Magyarország a második ország Európában, ahol a termékeket értékesitik.) Minden egyes termék jelentős mértékben tartalmaz GANODERMA LUCIDUMot. A Ganoderma egy életet változtató és fokozó “csodagomba”, amely 4000 éves múlttal és több százezer tanúnyilatkozattal rendelkezik. Más gyógynövénytermékekkel ellentétben, jó izű. Poliszacharidokat, Szerves Germániumot, Adenozint és Terpenoidokat tartalmaz. A Gano Excel hozta létre a világ ELSŐ EGÉSZSÉGES KÁVÉJÁT is. Malaysiában készül, Ganoderma gombakivonattal. Japánban, Kinában, az USÁ-ban, Oroszországban és Skóciában, úgy vélik, hogy a Ganoderma, a gyógynövények királya, A RÁKOS BETEGSÉGEK ELSŐ SZÁMÚ ELLENSÉGE. Hires professzorok kutatásainak eredménye bizonyitja a Ganoderma hatását a rákos betegségekre.
Hogyan működik a Ganoderma?
- Kiszűri a testben bújkáló betegségeket.
- Kitisztitja a testben található koleszterint, vizeletsavat, zsirlerakódásokat, elhalt szöveteket és felgyülemlett mérgeket.
- Szabályozza a test szerveinek működését.
- Felépiti és meggyógyitja a beteg szerveket.
A Ganoderma visszaállitja a test szerveinek fiatalságát.
Az alapvető funkciói a Ganoderma gombának:
*Csökkenti a vér kolesterinszintjét-, zsirtartalmát-, cukortartalmát és szabályozza a hasnyálmirigy működését.
*Stabilizálja a fehér és vörösvérsejtek számát.
*Felépiti a test természetes gyógyitóképességét és erős immunrendszert hoz létre.
*Megakadályozza a testben lévő szövetek és szervek elfajulását.
*Megelőzi és kezeli a rákos betegségeket:
*Megakadályozza a rákos szövetek elterjedését
*Meggátolja a trombózis kialakulását
*Csökkenti a rákos betegek fájdalmát
*Nagymértékben növeli a rák elleni gyógyszerek hatását
Japánban, minden rákos betegnek, maga az orvos irja elő a Ganoderma alkalmazását.
A Gano Excel precedenst alkotó technológiát használ minden területén, a kutató és fejlesztő osztálytól a termesztésen át a csomagolásig. Semmiféle hormont, méreg-és vegyi anyagot nem használnak a Ganoderma termesztéséhez. A Gano Excel egy csúcsponthoz integrált cég, saját fejlesztő osztályával és kutató tudósaival, akik kifinomult modern technológia segitségével dolgoznak. A Gano Excel birtokolja a világ legnagyobb 100%-os BIO Ganoderma ültetvényét.
A termékek értékesitése Multi Level Marketing rendszerben működik. Ezek a termékek és a Gano Excel értékesitési módszere egy az életben vissza nem térő alkalmat ajánlanak mindenkinek. Lényegretörőbb információ: Horváth Timea (Ganoderma Kft, Ügyintéző Igazgató) 0620 9649 707, vagy emailben: ganodermakft@hotmail.com

Mindenkit szeretettel várunk!
Horváth Timea
Ganoderma Kft
Ügyvezető Igazgató
Vissza az elejére
cistvan

HozzászólásElküldve: 2007, Júl. 08, 08:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves joegeszseg.hu!
Nem éppen erre számítottam, mármint a reklámra. Én is tudnám reklámozni magam, de nem teszem, mert ennek nem itt van a helye. Szeretnék érdemi hozzászólásokat, de mint ahogy írtam, sajnos az embereket pont azok a dolgok nem érdeklik, amik az életüket befolyásolják. Talán ez a felfokozott életstílus, talán az egy re nagyobb igényekkel járó stressz az oka, nem tudom. Kérlek benneteket írjatok erröl! Üdv: István
Vissza az elejére
joegeszseg

HozzászólásElküldve: 2007, Júl. 07, 00:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szépségcentrumunk kellemes környezetben várja szépülni és pihenni vágyó vendégeit. Szolgáltatásainkat többéves szakmai tapasztalattal rendelkező szakembereink végzik. Szalonunk arra törekszik, hogy vendégeink nyugalmát biztosítani tudjuk ebben a rohanó világban. Fő mottónk: amit az egészség, szépség és kellemes közérzet érdekében tenni lehet azt meg is tegyük. Igyekszünk minnél több újdonsággal / törzsvásárló kártya, szépségkártya, akciók / vendégeink kedvében járni ami többféle kedvezményt biztosít számukra. Szalonunkban végzett testkezeléseket egyénre szabottan állítottuk össze. Kérésére táplálkozási és életmódtváltási tanácsokkal látjuk el. Szolgáltatásainkat folyamatosan bővítjük vendégeink megelégedésére.
http://www.joegeszseg.hu
Vissza az elejére
cistvan

HozzászólásElküldve: 2007, Júl. 02, 13:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedveseim!
Az 57. évemben járok, de csak egy-két éve tanultam meg, hogy milyen az egészséges életmód. Ami ennél is rosszabb, hogy az embereket nem igazán érdekli. Főleg a fiatalokat, ami azért is sajnálatos, mert ők a jövő nemzedéke, ők készítik, vagy nem készítik fel magukat, a gyermekeiket erre az egyre rosszabodó környezetre. Téves eszmék keringenek a gyermekeket várók, és a még azt tervezők körében is. És akkor még panaszkodunk a parlagfűre, a különböző alergiákra, asztmákra. Hát nem, ezt végre helyére kell tenni. Nem a természet a hibás, azt nagyon jól elkészítette a az a mindenható, vagy akármi, gondolj amit akarsz. Igenis mi vagyunk a hibásak azért amivé lettünk, vagy a környezetünk lett. Itt az alkalom, beszéljünk róla. Ha van kedvetek, ezzel elindítom a vitát. Sziasztok. István
Vissza az elejére
pironka

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 29, 19:23    Hozzászólás témája: Egészséges életmód Hozzászólás az előzmény idézésével

Írhattok arról, hogy mit tesztek az egészségetek megőrzéséért! Javaslatokat, tapasztalatokat, recepteket...stb. várunk.

Cikkgyűjtemény a témával kapcsolatosan: http://www.hairwellness.hu/az-.....Itemid=198
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés