Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
barátkozzunk fórumozzunk.

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Borka68

HozzászólásElküldve: 2008, Aug. 14, 16:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
brigi25

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 02, 12:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Bori!

Ne hari, a késésért. Vendégünk van már majdnem 3 hete és aug 11-ig lesz itt.
Jól vagyunk, remélem, ti is. Igen, valóban szép helyen lakunk. Közel az erdő. Ha van egy privát e-mail címed, szívesen küldök képeket. Már ha kíváncsi vagy.
A Balcsi csak a kisebbik fiamnak tetszett. A nagy balhézott, hogy nem megy bele a vízbe. Ennyit erről.
Volt falunap a szüleink lakóhelyén, nagyon jó volt. Este fél 10-kor vitte haza apósom a gyerekeket, annyira jó volt.

Szép napot:
kékvirág

HozzászólásElküldve: 2007, Júl. 20, 22:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Brigi

Biztosan szép lehet ott lakni.Legalább nincs az a nagy nyüzsi,s a lakótelepek.A Balaton meg biztosan fog tetszeni a gyerekeidnek .Ha nagyon szeretnek fürdenni ,akkor meg biztosan.S ebben a melegben meg még felüditőbb a fűrdést.

Szép napot most ennyit irtam majd jövök s folytatom.
Szia puszi Bori.
Vissza az elejére
brigi25

HozzászólásElküldve: 2007, Júl. 19, 19:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Bori!

Mi somogyban lakunk, azon belül Mesztegnyőn. Egy kis község a mienk. Szeretünk itt lakni. 2 éve lesz novemberben, hogy idejöttünk.
Nem voltunk eddig strandon. Most anyumékkal elmentek a gyerekek a Balatonra. Kíváncsi leszek, hogy tetszik-e nekik, mert akkor szombaton is kimegyünk, de a papáékkal.

Puszi nektek:
kékvirág

HozzászólásElküldve: 2007, Júl. 18, 16:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Brigi

Nem is emlékszem irtad-e hol laktok mi Fehérváron lakunk.Ha ilyen a helyzet biztosan megoldja a problémát a pici.S az is biztos hogy jó lesz vele is foglalatoskodni majd.Ehez kivánok nektek sok szerencsét.Fürdeni nem voltunk esetleg majd a hét végén ha még jó idő lesz a párom délután dolgozik.S igy nem tudunk menni mert csak ő vezeti az autót s a kisfiammal egyébbként nehéz lenne .A strandon meg nem tudom mennyire lenne el tavály ott nem voltunk s mindég csak a kis vizbe ment ahol a babák is vannak.S ügye ő meg elég nagy közéjük hogy ott szaladgáljon akaratlanul is fellökheti őket.Mégha a nyomában vagyok akkor is.Itt Nagyon meleg van nálunk most 36 fok a lakás.Tegnap elmentünk itthonról de hazafelé gyalog jöttünk hát nem gondoltam volna megviselt a meleg pedig inni vittünk bőven.

Szia majd jövök legyetek jók vigyázz a gyererkekre!Bori.
Vissza az elejére
brigi25

HozzászólásElküldve: 2007, Júl. 18, 13:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Kékvirág!

Köszi az üzit. A babát nem a pénz miatt tervezzük, hanem hogy itthon maradjak, mert nagyon rosszak a munkaviszonyok nálunk. Helyben nem tudnék elhelyezkedni, legközelebb pedig 50 km-re lenne munkalehetőség. Ahhoz hajnalban kellene kelnem és mennem, és este érnék haza. Így a családnak nehéz lenne mindent megoldani. Ha eddig a két gyermek nem okozot anyagi problémát, sztem a harmadik sem fog. Bízom benne. Tisztában vagyok vele, hogy több lesz a dolgom, de magamat ismerve, meg tudom csinálni.
Remélem, jól vagytok. Bár az idő nagyon forró. Voltatok fürödni valahol?

Szép napot és hűvösebbet:

Brigi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
kékvirág

HozzászólásElküldve: 2007, Júl. 17, 16:29    Hozzászólás témája: levél Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia leveled magkapva most válaszolok neked.

Szerintem a főállású anyaság miatt nem kellene még egy gyerek már én megbántam én is hasonlóan gondoltam mint te.Aztán gyerekem 3 éves lett a mégis mentem dolgozni a pénz miatt.S atztán meg ahir a gyereknek tartósan baja lett.Az anyasági is csak gyes pénzileg.Tavaly nyáron mi sem voltunk sehol előtte meg le is volt foglalva ahely s mégsem tudtunk menni anyagi okból?Persze azért szép a nagycsalád gondolom a kicsi fiam 2 éves koráig nálunk is az volt .Csak aztán a betegsége ezt megváltoztatta.Na persze ha erre gondolna mindenki akkor nem születne több gyerek.Csak azt is tud ahogy nőnek egyre nagyobbak az igényeik is s háromfelé már odafigfyelni is nehezebb.S csak te leszel többet velük.De ha SZERETNÉTEK KIVÁNOM HOGY EGÉSZSÉGES LEGYEN A PICI MAJD S HOGY NE LEGYENEK ANNYI GONDOK MINT ITT NÁLUNK.

Szép napot kivánok B
Vissza az elejére
brigi25

HozzászólásElküldve: 2007, Júl. 14, 07:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Kékvirág!

Én sem jövök sűrűn, csak ha jön az értesítés a válaszról. Szerencsére Danika meggyógyult. Ezenkívül mi is jól vagyunk. Remélem, most már nem lesz a nyáron semmi gond.
Nyaralni nem megyünk, mert van egyéb dolgunk, amiket mindenképp a nyáron kell megcsinálni.
Kerítést kell kihúznunk, és a fűtést változtatjuk meg fatüzelésre, mert most gáz van, és az kicsit drága. Férjem pedig erdész.
El leszünk kapva. De magunkért csináljuk.
A babót azért tervezzük, mert mindenkinek könnyebb, ha itthon maradok még egy ideig. Így főállású anya leszek a gyes után. Gergőnek még két év van a suliig, Dani 2008-ban megy oviba.

A válaszodig szép napot nektek!
Élvezzétek a jó idő!

Brigi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése MSN Messenger
kékvirág

HozzászólásElküldve: 2007, Júl. 13, 14:38    Hozzászólás témája: Szia Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Brigi Ritkán jártam erre mert semmi válaszom nem volt.Az nagyon jó ha terveztek harmadik gyermeket sok sikert hozzá.A kisfiad gondolom már meggyógyult.Hát vannak betegségek amiket nem kerülhetik el,sajna.Hála az égnek az én gyerekeim már nem betegesek,kinőttek belőle.Bár mostanában meg netfüggők lesznek .Na most használják ki mert jön az iskola s elfogom zárni ha nem tanulnak majd.Egyébbként mi jól vagyunk ées ti?Nyaralni mentek valamerre?

Szép napot kivánok nektek s szép nyarat Szia
Vissza az elejére
brigi25

HozzászólásElküldve: 2007, Júl. 10, 15:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Kékvirág!

Ne hari, hogy eddig nem írtam. Kicsit rossz a hangulatom az utóbbi időben. Bár tudom, ez nem kifogás. Sajnos, valóban a két gyerkőc mellett kevesebb a szabadidőm, de azért találok időt a pihire is.
Főzni nem szeretek, de ezt nem is kérdezi senki a családban. Mindennap főzök, de van, hogy két napra. Sütni szeretek, ha van hozzá épp kedvem. Nem vagyok egy cukrász, igaz panasz nem volt eddig.
Azt hizem, nem említettem, hogy most van tervben a harmadik baba. Eddig még semmi jele, hogy jönne, helyette megjött a mensim. De sebaj, ami késik, nem múlik.
Remélem, jól vagytok. Nálunk a kisebbik fiam beteg. Vírusos mandulagyulladása van. Tegnap kezdődött, és elég magas(38,7C) láza volt. Ma már jobban van. Tudott enni is. A közérzete is sokkal jobb.

Legyetek jók.
angyalszem

HozzászólásElküldve: 2007, Júl. 05, 11:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves kismamák, anyukák, apukák.

Találtam egy érdekes és jó oldalt, ahol elmondhatod a véleményed bármiről és mindemellett rengeteg hasznos információ található.
Érdemes megnézni.

http://kalkulus.hu
Vissza az elejére
kékvirág

HozzászólásElküldve: 2007, Júl. 02, 10:17    Hozzászólás témája: válasz Briginek Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia

Igen tudom hogy két kisgyermek mellett sem igen ér rá az ember hiszen rájuk egész nap figyelni kell ,s foglelkoztatni őket.Gondolom ha nem is szereted a főzést azért főzni szoktál.S süti sütéssel hogy állsz?A mikor annyi idős voltam mint te én semmit sem tudtam sütni aztán szép lassan bele jöttem.Bár a fánk kivételével semilyen kelt tészta készitését nem tudom megoldani hiba nélkül.Olvasni mostanában én is kevesett olvasom főleg mióta a gép előtt is ülök.A tv nézés meg náéha olyan hogy a film felét látom felét nem,igy ez sem a legfőbb tevékenységem.

Szia szép napot neked s családodnak .
Vissza az elejére
kékvirág

HozzászólásElküldve: 2007, Júl. 02, 10:08    Hozzászólás témája: Re: Egyedülálló anykkal való kapcsolatfelvétel Hozzászólás az előzmény idézésével

Petra2 írta:
Én egy kismama vgyok aki most 36 hetes terhes.A párommal 5 hete vagyunk külön. Szívesen beszélgetnék olyanokkal akik hasonló helyzetben vannak vagy akár olyanokkal is akiket csak beszélgetnének velem ebben a gázos helyzetben.

Szia Petra én sem vagyok hasonló helyzetben mint te de szivesen beszélgetek veled ha te is szeretnéd.
Vissza az elejére
brigi25

HozzászólásElküldve: 2007, Júl. 01, 10:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kékvirág írta:
Én 39 éves vagyok s jó lenne a mindennapokat kibeszélni s esetleg még tanácsot is kérni itt a fórumon másoktól.Gyereknevelés főzés a mindennapi gondok örömök bánatok kibeszélése lenne a cél.Gondolom sokkunknak jól jöhet ez a fórum ha nem tévedtem.
Szia Petra!

Bár nem tudok a helyzetedhez hozzászólni, attól függetlenül beszélgethetünk.
Vissza az elejére
Petra2

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 29, 13:12    Hozzászólás témája: Egyedülálló anykkal való kapcsolatfelvétel Hozzászólás az előzmény idézésével

Én egy kismama vgyok aki most 36 hetes terhes.A párommal 5 hete vagyunk külön. Szívesen beszélgetnék olyanokkal akik hasonló helyzetben vannak vagy akár olyanokkal is akiket csak beszélgetnének velem ebben a gázos helyzetben.
Vissza az elejére
brigi25

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 29, 12:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

kékvirág írta:
Én 39 éves vagyok s jó lenne a mindennapokat kibeszélni s esetleg még tanácsot is kérni itt a fórumon másoktól.Gyereknevelés főzés a mindennapi gondok örömök bánatok kibeszélése lenne a cél.Gondolom sokkunknak jól jöhet ez a fórum ha nem tévedtem.
Szia Kékvirág!

Nekem 2 pici fiam van. Egyikük 5 éves lesz szeptemberben, másikuk még csak 2 és fél éves. Jelenleg gyesen vagyok. Nem szoktam unatkozni, hisz te is tudod, gyerekek mellett nem lehet.
Keveset tv-zem én is, csak a Helyszínelőket nézem szinte mindig. Az olvasáshoz pedig ritkán van türelmem. Inkább magazinokat szeretek lapozgatni, ha veszek. Sütni és főzni nem kimondottan szeretek, bár azért megteszem. Szeretek netezni, barátokat keresek és szívesen beszélgetek bárkivel, ha ő is elfogad.
Egyelőre ennyit.

Légy jó!
kékvirág

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 26, 11:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Brigi

Az egyáltalán nem gond hogy 26 éves vagy miért is lenne én is szívesen irok neked.Van már családod s gyerekek.Nekem három gyerkőcőm van kettő már nagy 15 18 évesek s van egy 9 éves fiam is aki autista.De nem zárkózóm el vele elég sokfelé járunk kirándulgatni ő nagyon szereti a természetett s az állatokat velünk együtt bár a kis fiam csak messziről nézni szereti az állatokat.Közeli kapcsolat esetén már fél tőlük.Én szeretek sütni főzni olvasni egy két filmsorozatott követni ,s mostanában a neten vagyok elég sokat márha az időm engedi.

Szép napot szia.
Vissza az elejére
brigi25

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 25, 21:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Kékvirág!

Bár én még csak 26 éves vagyok, szívesen megismernélek, és beszélgetnék veled.
kékvirág

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 25, 13:56    Hozzászólás témája: barátkozzunk fórumozzunk. Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés