Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Egyedülálló kismamik 2007, 2008...

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 25, 19:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Noreen!

majd oda is benézek!!! Laughing
pusz

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Noreen

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 25, 15:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, megváltozhatna a topik címe. Smile Köszönöm a bíztatást, úgy látszik sikerült.

Nincs kedved átjönni a 2008-as babákba? Ott vagyunk többen is.
Vissza az elejére
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 25, 12:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Noreen!
örömmel olvasom a nyáriban,hogy lassan megváltozik a topikod neve!!!!igazán örülök,hogy apa így látja a dolgokat és szívböl kívánom,hogy legyetek nagyon boldog család!!!!jajj,annyira meghatódtam!!!!!

[^]  
Vissza az elejére
Noreen

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 22, 09:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Mami! Smile

A gond, hogy ő egy év után hazajönne, én viszont el sem szeretnék menni. Ha kint szeretne élni, akkor utánamennék, de azért kimenni, hogy megszüljem a babát, nem tudom. De csak így lehetne velünk, márpedig jó volna vele várni a kiskölköt.
Vissza az elejére
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 22, 08:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szép napot!

örülök,hogy apa veletek tervezi a jövöt.biztos nem lesz egyszerü megegyezni a részletekben,de biztos sikerülni fog.minden rendbe fog jönni Laughing

[^]  
Vissza az elejére
Noreen

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 21, 10:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De egyelőre úgy néz ki, hogy ő nem tud hazajönni, én pedig terhesen nem szeretnék elmenni, itt a családom, a jól ismert orvos barátaink, itt érzem magam nagyobb biztonságban.
Vissza az elejére
Noreen

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 21, 10:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem tudom olvastad-e a nyáriban, de apa írta, hogy velünk szeretne élni, és nem is verzió neki, hogy esetleg nélküle neveljem a babánkat. Smile Nagyon boldog vagyok most, bár van bennem még egy néhány kérdés, de az legalább biztos, hogy ő is szeretne minket.
Vissza az elejére
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 21, 10:07    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

tudod ezt én úgy látom,hogy már most nagyon sokat változtat az emberen(rajtam és a páromon is) a tudat,hogy szülök leszünk.sokkal méllyebb lett a kapcsolatunk.én úgy gondolom,hogy egy próbát megér.persze ezt ti tudjátok,de úgy család a család.mivel te ennyire jó ember vagy nem hiszem,hogy csak a baba miatt lenne veled és fordítva sem.ha nem megy ,akkor még mindig nem késö változtatni.persze ezt csak kivülállóként mondom.nem tudom,hogy milyen áldozatot kell hoznotok ezért.
egyébként meg,ha egyedül csinálod végig,akkor csak elismerésem és le a kalappal.bár azt hiszem,hogy én is válalnám a baba érdekében.úgyhogy egy a lényeg,Te nem veszíthetsz,mert ott lesztek egymásnak Te és a Baby.

[^]  
Vissza az elejére
Noreen

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 21, 09:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Igen, az apuka nagyon aranyos, és nagyon jó apuka is lenne, "mindene megvan hozzá", csak gondolom nem számított erre. Mondjuk felnőtt ember, szóval tisztában volt vele, hogy a dolgoknak következményei lehetnek, de akkor is váratlanul érte a dolog. Ahogy engem is.
Biztosan soha nem fog magunkra hagyni bennünket, de nem szeretném, hogyha csak a baba miatt maradna velünk. Úgy gondolom, ha csak ezért leszünk együtt, azt a bébi idővel megérzi, és annál még az is jobb, ha külön élünk, ő pedig ápolja külön a kapcsolatot Apával. Én sosem fogom egymás ellen hangolni őket, nem is tudnám megtenni, csak kérdéses még, hogy közösen, vagy csak "egymás mellett" várjuk azt a babát.

Tudod a dilemmám, hogy egyszer mi már szétmentünk, 4 év után, talán nem véletlenül. Kérdés, változtunk-e azóta annyit, és változtat-e a dolgokon a baba annyira, hogy boldogan tudjunk együtt élni. Mert ha béke, akkor nem csak hónapokra tervezek...
Vissza az elejére
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 21, 09:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szia!
örülök,hogy nincs komolyabb probléma Veletek!
én nagyon úgy érzem,hogy minden rendbe jön kettötök közt.ahogy írsz az apukáról,szerintem biztos nagyon aranyos és érzö ember,nem egy bunkó.
azt tuti,hogy nagyon át kell beszélnetek a dolgot és mind kettötöknek kell engedni.ezt majd az idö megoldja.....én minden estere nagyon szurkolok,hogy ez a topik változtasson nevet Laughing mondjuk: már nem egyedülálló kismamikra Laughing
tudod ezek a hormonok nagyon furi dolgokat képesek csinálni és úgy látom Te is azok közé tartozol,akik ezeket meg is érzik.én most bármin képes vagyok sírni és minden megnyílvánulást támadásnak veszek ellenem.az az érdekes,hogy tudom is,de nem tudok ellene tenni.

[^]  
Vissza az elejére
Noreen

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 21, 09:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

Voltam dokinál, és semmi gond csak hormonális változások okozták. Azt mondta hamarosan elmúlik.

Egyelőre elég jól viselem, azt hiszem. Nyilván minden pillanatban a baba jár a fejemben, de még nagyon az elején tartok. Persze vannak jobb, és rosszabb napok, de mindenről meg tudom győzni magam. Smile

Ap apája örült neki, csak nem számított rá. Most mindenképp meg szeretnénk beszélni hogy hogyan tovább, csak nagyon kevés ideje van Angliában, így kicsit nehezen megy. Jó volna vele várni a babát, de lehet, hogy csak mire szülök, addigra alakul ki, hogy hol fogok/fogunk élni, együtt leszünk-e egyáltalán...

Veled mi újság?
Vissza az elejére
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 20, 19:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Noreen!
most én is jót nevettem Laughing Laughing "kislányom" Laughing Laughing
majd jönni fognak, hidd el.addig mi írogatunk.
egyébként,hogy a témánál maradjunk:hogy viseled?
voltál ma dokinál?
mintha azt olvastam volna a nyáriban....
mit reagált az apuka,amikor megtudta?

[^]  
Vissza az elejére
Noreen

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 20, 15:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Miért írtam azt hogy MAMI???? Smile

Bocs, Mónit akartam. De most nagyon nevetek.
Vissza az elejére
Noreen

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 20, 15:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi Mami de úgy látom nem nagy a tolongás. Talán nem az egyedülállóság érdekli őket elsősorban, hanem többi hasonló idős kismamival szeretnének beszélgetni. Végülis érthető.
Vissza az elejére
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 20, 15:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

igen,együtt vagyunk,csak gondoltam írogatok,hátha más is kedvet kap! Laughing
gyertek egyedül álló kismamik!!!!!! Laughing

[^]  
Vissza az elejére
Noreen

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 20, 13:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hú, hát az elég szörnyű, sajnálom az eddigieket, de a kismanó majd elfeledteti a gondokat, és annál nagyobb lesz az öröm!

Sok sok sikert nektek!
Téged csak az hozott ide, hogy írtam a másikba, ugye? Te a pároddal együtt vagy?
Vissza az elejére
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 20, 13:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

igen,az elsö lesz.5 év szörnyü várakozás és 4 elvesztett baba után.
gondolhatod mennyire "rossz" sora lesz..... Laughing

[^]  
Vissza az elejére
Noreen

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 20, 11:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tudod, furcsa, mert még csak a "szerelmemet kicsiben" látom benne, akkor pedig kisfiút tudok elképzelni. De ha arra gondolok, talán ketten is maradunk, akkor talán jobban szerenék kislányt...

Neked ő az első?
Vissza az elejére
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 20, 11:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Noreen!
olvastalak a nyáriban és meg kell,hogy mondja,nekem a terhesség legelején olyan éhségérzetem volt mindig,hogy nem tudtam vele mit kezdeni.ettem-ettem-és ettem...rögtön a 8. hét végéig híztam 4 kg.most tartok 10 kg-nál,de nem érdekel.ha lángost kívánok meg,akkor azt eszek Laughing most már nem annyira kellemetlen az éhségérzet,de még mindig van,hogy este éhen akarok halni Laughing szóval szerintem nem bebeszéled,hanem a növekvö hormonok Laughing
A Maja is nagyon szép név.mit szeretnél jobban:fiút vagy lányt?tudom,hogy mindegy,de mégis!

[^]  
Vissza az elejére
Noreen

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 20, 11:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi Móni! Én még nem régóta gondolkoztam neveken, de a Noel meg a Maya régi kedvenceim. Most egy másik topikban láttam a Liam-ot, az is tetszik. Meg a Yasmine, de attól apa a falnak szalad, úgyhogy biztosan nem fogják így hívni. Még akkor sem, ha apa messze van.
Vissza az elejére
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 20, 11:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Noreen!

Igen,a Noel név tetszett meg nekünk is.az olyan nagyfiús,de egyben kis babás is Laughing igaz a családomnak nem igen tetszett,de mi döntjük el,nem ök Laughing még ami nagyon szimpi név volt az a Zalán,Ármin,de Apa Noel mellett döntött Laughing
sajnálom,hogy így alakult,de szerintem biztos,hogy haza fog jönni az apuka és,ha meglátja a kisbabátokat,majd megoldódik minden.addig is kitartás és kívánom,hogy legyen minden zökkenömentes a terhességed alatt!!!!!ha bármi kérdésed van vagy amíg nem csatlakoznak a topikhoz,gyere át hozzánk!!!!! Laughing

[^]  
Vissza az elejére
Noreen

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 20, 10:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Móni! Noel a leendő babád? Most látom csak, és meglepődtem, mert én is ezt terveztem!

Nem vagy tolakodó, egyáltalán.
Évekig együtt voltam a bébi apukájával, de külföldre költözött. Alig pár nappal utána derült ki, hogy kisbabát várok. Ő mindent előkészített a külföldi életéhez, én pedig nem szeretnék elmenni itthonról. Így alakult, hogy kezdek megbékélni a gondolattal, hogy egyedül kell megszülnöm a bébit. Persze a családom mindenben segít. És ki tudja, talán egyszer apa is hazajön...
Vissza az elejére
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 20, 10:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Noreen!
az öszi topikból vagyok és bizony meghatódtam a bejelentkezéseden.
hát biztos nem lehet könnyü neked.ha nem titok miért alakúlt így a baba várásod?persze nem szeretnék tolakodó lenni!
majd azért néha átnézhetsz ám hozzánk is Laughing és persze mi is ide!

[^]  
Vissza az elejére
Noreen

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 20, 09:57    Hozzászólás témája: Egyedülálló kismamik 2007, 2008... Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok! Ha jól sejtem nem vagyok egyedül, akinek egyedül kell megbirkóznia a babavárással, úgy értem nincs velünk a bébi apukája. Én még egészen az elején járok, de tapasztaltabb kismamikat is várok ide, hogy megoszthassuk egymással a gondolatainkat, érzéseinket, talán segítsünk egymásnak, vagy csak csevegjünk.

Várom a hozzászólásokat!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés