Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
2007-2008 téli babák
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 78, 79, 80  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Nemjuli

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 03, 16:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Alig hogy meggyógyultunk az előzőkből most valami vírust szedett össze Bálint. Sad Olyan jó lenne végre meggyógyulni! Rolling Eyes Utálom ezeket a nyavalyákat...
Én is fent vagyok fb-on is, nemrég regisztráltam! Keressetek!

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
IPA

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 29, 14:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ildikó,
köszi, én csak most jutottam el ide.

Lilly,
nem hagyjuk ki Gyöngyöt! Smile Én már 2007 Szenteste szülni akartam, Franziból is lehetett volna 2007-es baba. Wink

Lányok!
Akkor most marad a FB és itt bezárunk?

Üdv
IPA
Ildiko1982

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 28, 22:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Megnéztem én a férjem oldaláról,és nem látni semmit:)
Vissza az elejére
lilly_76

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 27, 15:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Csajok, biztos, hogy facebook-on más nem látja amit írunk?
IPA, nem tudjátok letesztelni? Neked rajta van a férjed is, megnézné az Ő oldalán, hogy látja-e te miket írsz?

Egyébként azon nevettem, hogy 2007-2008-as babák a fórum neve, de szerintem Gyv az egyedüli, aki 2007-es! Smile)))
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
IPA

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 22, 23:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Lilly,

Franzinak sem jön össze tökéletesen az r hang, de az óvónéni szerint ez élettani, 4-5 éves korra kell kialakulnia. Ha mégsem lenne így, akkor majd segít a logopédus.
Ovi iránti lelkesedés nálunk is csökkent, én annak tudom be, hogy itt volt a karácsony és a szülinap és túl lett stimulálva játékokkal.

Nálunk most a Barbiek és a figurák a kedvencek, van egy csomó Playmobilunk, Mighty Worldünk, Duplonk, sőt anyósom vett Polly Pocketet is, úgyhogy azt is szaporíthatjuk. Mindegyiknek van neve, nekem Spagat a kedvencem, mert Franzi elsőre nem jegyezte meg Spartacus nevét, amikor a gladiátort kereszteltük. Spagat németül spárgát (nem a zöldség, a tornagyakorlat) jelent.

Most jelmezbálra készülünk, Franzi lovag szeretne lenni. A héten Pécsett lejártam a lábam, nem kaptam ruhát az ő méretében, majd varratni fogok. A kard és a páncél viszont már megvan. Smile Nem éppen lányos dolog, de úgy vagyunk vele, hogy élje meg azt, amit ő szeretne.

Rosival jó testvérek, Franzi féltékenysége csak abban nyílvánul meg, hogy azonnal közelít ahhoz, aki éppen Rosit fogja és ül az ölébe (kivéve nálam, mert azt megszokta már). Rosi múlt héten alulról súrolta a 8 kg-t, nagyon hasonlóan fejlődik, mint Franzi annak idején. Ő még 100%-osan anyatejes, kétszer próbálkoztam az almával eddig, de nem fogadta el. Sad

Lázgörcs félelmetesen hangzik. Mit csináltatok? A férjemnek volt kiskorában és az egyik szeme rossz lett tőle, műtötték is vele. Mi emiatt rettegünk ettől, hiszen Franzinak csak egy jó szeme van.

Ildikó,
nem semmi méretek! Nő, mint a gomba ez a picilány. Sajnálom az alvást, nem tudok tanácsot adni. Nekem Franzi 9 hónapig aludt jól, aztóta ő is sokat ébred. Rosi meg már most sem olyan jó alvó, pontosabban az egyedül elalvással vannak nála gondok. Napközben a lakásban nem is tud aludni, rójuk a köröket a faluban. Mi lesz, ha kinövi a mózest?

Dina,
Ügyesek vagytok az ágytisztasággal! Mi fényévekre vagyunk ettől, Franzi sokat iszik este, a reggeli pelus súlyát szinte kilókban lehet mérni. Smile
Fb-ra én is gyakrabban járok, a másikat nem szeretem, nem tudok normálisan képeket feltölteni.

Mára ennyit!

Üdv
IPA
lilly_76

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 21, 19:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Na, akkor rólunk is pár szó annak, aki nincs facebook-on! Smile Ott ugyanis elég aktív vagyok....

Gyöngyvirág október végén kezdte az ovit, eleinte nagyon szerette, majd 3 hét múlva sírt 3 napot, azóta nem sír, de nem is megy olyan lelkesen, mint eleinte. A beszée még mindig nem tökéletes, pösze és kihagy betűket, ez nem javult az oviban sem, de sok minden hasznosat tanul, pl mindig rendet tesz maga után! Smile
Decemberben sokat betegeskedett, 2 lázgörcse is volt, ezt majd kinövi.

Iringó is már 20 hónapos, nagyon sokat beszél, most próbál szobatiszta lenni, de csak próbál, mert mindig leveszi a pelust magáról, ül rá a bilire, de még nem érzi és többnyire akkor pisil, amikor éppen áll vagy ül valahol, de nem a bilin Smile Nem erőltetem, bőven ráér, csak Ő szeretné tesót utánozni.

Én közben dolgozgatom, elkezdtem gázt értékesíteni, elég jól ment, de persze pont most kellett leállnia az EMFESZ-nek, így ez most nem járható, most riasztó értékesítést kezdek, pont ma voltam oktatáson. heti 3 napot délelőttönként dolgozom, Iringóval együtt.

Dina, ha újra indul majd a gáz, azt nyugodtan tudod gyerek mellett csinálni és én kerestem vele egy hónap alatt majdnem 50 ezret, gyes mellé nem olyan rossz. Ha gondolod, összesen egy nap oktatás kell hozzá, ez 12 ezer forint, de már egy hét után meg lehet keresni vele ennyit. Én is csak falun belül dolgoztam. Igaz, kicsit nagyobb a falunk, mint a tiétek Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
Ildiko1982

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 20, 22:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Na,vééégrreeee!
Hamvaiból éled újra a topic? Very Happy
Örülök,hogy visszatértetek!
Velünk nincs semmi különös.Dórit szerintem majd március elején viszem oviba.Már nagyon várja.
Pelus már csak éjszakára kell,de az is többnyire száraz reggel.ÉÉÉsss,már ki tudja mondani a K betűt!!! Még magától általában t-t mond,de ha kérdezem,hogy hogy mondtad? akkor kijavítja magátSmile Szóval már tökéletesen beszélVery Happy Éjjel még mindig ébred,de már inkább csak pisilni.A hisztik majdnem megszűntek!Elvétve még van 1-1,de az már nem vészes.
Zsófival ma voltunk szemészeten,mert még mindig sokat néz összefelé.De még nincs gond,figyelni kell,fél év múlva menni vissza.Meg széles az orrnyerge,és azért is kancsít néha...Meg ma lövettem ki a fülét is...szegény,annyira sírt:(
Egyébként 10,3 kg, 7,5 hónaposan.Egy foga van,és az alvása szörnyű!!! Ahhoz képest,hogy az első négy hónapot átaludta,most fél-egy óránként ébred!
Szóval az egyhuzamban alvással töltött időm lecsökkent fél órára,mert ha nem Zsófi kel,akkor Dóri:D De már csak pár év,és lehet aludni:DVery HappyVery Happy
Most ennyit tudtam írni.Remélem tényleg jösztök mostmár gyakrabban,és nem hal meg a fórumunk!!!!
Puszi mindenkinek,és kerüljön el mindenkit a bacik hada!
Vissza az elejére
Dina3

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 20, 11:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!!! Very Happy

Itt vagyok én is a nagy szabadságban!!! Smile
A Fb-ról már páran tudjátok,hogy Áki is ovis lett!!!Eddig nagyon jól megy a dolog.. Smile Ma délre megyek érte,kiváncsi vagyok hogy bírta az egész délelött.Jól vagyunk,senki se beteg,bár most nálunk is volt hányos vírus az oviba,remélem nem kapják el.Ákos teljesen szobatiszta egy hónapja már nem kell pelus.Súlyt,magasságot a 3 éves mérésnél tudok majd,de nagyon jól néz ki,jó étvágya van,nem válogatós.
Titi is jól van,havonta járunk dokihoz,minden ok.
krisztián gyűri a sulit,már 10-es.4 egész lett az átlaga félévkor...3 3-asa lett a többi 4,5.
Én most itthon leszek Titivel jár a gyes 10 éves koráig.Tudom nem sok,de a smminél jobb.Ugye én Áki elött ,Titivel voltam gyesen,elötte dolgoztam egy szállodában,de az is csak szezonális volt,és már be is zárt.Majd lesz vhogy... Smile
Képeket mindig megnézem a fb-on főleg,iw..-en nem nagyon járok.Vica,Juli,nem akartok ti is bejelentkezni oda???
Nagyjából ennyi,képeket ide nem tudok tölteni,de máshol azért gondolom láttátok...
Puszi mindenkinek,igérem ha írtok ide is akkor próbálok sűrűbben jönni.. Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
lilly_76

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 19, 20:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jóóóóóó reggelt VIETNÁM! Újra élek! Smile
Sajnos semmilyen módon nem tudok a régi nevemmel belépni, így készítettem egy új, hasonló regisztrációt!!!!!

Puszi nektek! Böbi
Vissza az elejére
IPA

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 17, 11:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Néha jövök én is, de nincs időm írni... Hosszú beszámoló kellene, nehéz nekikezdeni.
Franzi ma 3 éves, búcsúzik a bölcsitől, holnaptól oviba megy. Nem lesz nagy változás, egy szobával odébb költözik. Smile
Sokat volt beteg, 3 középfülgyulladás, 3 antibiotikum kúra. A hányásost is kétszer elkapta. 1 hónap után megyünk közösségbe, de megint láttam olyan gyereket, akinek folyt a taknya. Szemnyomás legutóbb magas volt, újabb szemcseppek. 14,2 kg és 94 cm. Hál' Istennek szobatiszta, de alvásra kell pelus.
Memóriája fantasztikus, 10 perc alatt megtanulta a Mikulás-verset.

Mennem kell, Rosi felébredt!

Üdv
IPA
Nemjuli

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 16, 17:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Csak hárman maradtunk? Sad
Ildikó! Jó nagy baba Zsófi. Bálint 5 hónaposan 65 cm és 6230 g. A betegségek eléggé megviselték, de most már talán túl lesz rajtuk.
Vica! Nálunk mindkét fiúnak nagy letapadás volt az arcüregében. Úgy tűnik, azt talán sikerült feloldani. Barnának a fülében is volt váladék, emiatt nem is hallott rendesen, de ezt a gyerekorvosunk nem vette észre.... Rolling Eyes Julcsi néni javasolt nekünk egy pesti orvost, aki csak homeopátiás dolgokkal foglalkozik, ő összeállított a fiuknak egy csomagot (minden apróságra adott bogyót). Bálint azóta jobban eszik. Ha másért nem is, azért már megérte, hogy nem kellett vért venni tőle....

[^]  
Vissza az elejére
Ildiko1982

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 11, 22:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Vica!
Én még mindig itt vagyok:) de szerintem a többiek már nem jönnek:(
Én is Boldog Új Évet kívánok!
Velünk minden ok.Dórival kezdünk túl lépni a hisztin.Megbeszéltük vele,hogy az buta dolog,és mikor elkezdene valamin hisztizni akkor mindig eszébe juttatjuk,hogy:Ugye emlékszel,azt beszéltük,hogy ez butaság,és nem hisztizel többet!És ekkor mondja,hogy igen emlékszik,és abbahagyja:)
Zsófi is növöget:) 7 hónapos,10 kiló,egy foga van,ha fogom a kezét lépeget,a komppal megállíthatatlan,mindent eszik(még tejcsi is van neki).
Az alvása a kezdeti tökéletes után szörnyű lett.Fél-egy óránként ébred:( Ha épp nem ő,akkor Dóri.Szóval egyre jobban hasonlítok egy zombira:D
De már csak 19 fogacska van hátra:D
Dórival imádják egymást!És ez a legfontosabb:)
Röviden ennyi!
Aki még olvas minket szóljon pár szót!!!!
Puszi!
Vissza az elejére
vica77

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 06, 21:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

???
Ki merre jár?

Boldog új évet Nektek és az egész családotoknak!
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Ildiko1982

HozzászólásElküldve: 2010, Dec. 28, 10:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Utólag is Kellemes Karácsonyt mindenkinek,és Boldog Új Évet!
Remélem azért mindenki jól van!!!!
Vissza az elejére
vica77

HozzászólásElküldve: 2010, Dec. 17, 11:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ildi, mindig nézem a képeket az iwiwen- Óóóóriási Zsófi! Szonja még mindig nincs 13 kg.... a sok őszi betegeskedés azt a kevés étvágyát is elvette.
Most nem jár minden nap bölcsibe,csak ha nem tudjuk a felügyeletet megoldani, így kicsit talán erősödik az immunrendszere.

Juli, megkaptam a címet, köszi, egyelőre még nem megyünk, de érik a gondolat. Nektek segített?
Az az igazság, a sógorék is sokat homeóztak a picivel (9 hónap), immunerősítettek, de most mégis tüdőgyulladással kórházban vannak. Sad És még anyatejet is kap.

Többieknek puszi - remélem, olvassák... Wink
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Ildiko1982

HozzászólásElküldve: 2010, Dec. 10, 23:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Juli:igen sajnos nagyon keveset kell olvasni:( Hörghurut:hátha hamar meggyógyulnak!
Egyébként a betegségen kívül mi újság veletek?

Vica:ti hogy vagytok?

Mi most gyógyulgatunk.Végigment az egész családon a megfázás! Én homeós bogyóval 3 nap alatt átvészeltem.Dóri még köhécsel kicsit,Zsófi meg még taknyol kicsit...
Dóri megint leszokott a déli pelusról,úgyhogy már csak éjszakára kell.Nagyon okos:angolul 10-ig,magyarul 10-ig tökéletesen,20-ig kis segítséggel számol:) Sok dalt,mondókát tud,és már tanítja Zsófinak.
Hiszti:változó.Vannak napok,hogy egyáltalán nincs,de van hogy egész nap mindenen hiszti van!
Zsófi:már fél éves!9,25 kg.Babykomppal úgy kavar,hogy már a küszöb sem akadály.Egyedül ül,forgolódik minden irányba.foga még nincs,de nyűglődünk vele egy ideje...Még anyatejes,de megeszik mindent amit adok neki.Alma,répa,bébiétel minden jöhet!
Ennyi rólunk.

Már nem is kérem,hogy írjanak....akik régen eltűntek szerintem már nem is olvasnak minket:(
De ha mégis akkor lééégyssszzzziiiiiii írjatok!!! Very HappyVery HappyVery Happy
Vissza az elejére
Nemjuli

HozzászólásElküldve: 2010, Dec. 07, 16:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Azt hittem, nem is lesz időm visszaolvasni, olyan régen voltam, erre... Sad
A vérvételt szerencsére megúsztuk, de már megint mindketten hörghurutosak.... Most már homeós dokihoz is járunk, hátha sikerül kimászni belőle...
Vica! Küldtem az elérhetőségét (ha ezt előbb olvasnád...)

[^]  
Vissza az elejére
vica77

HozzászólásElküldve: 2010, Nov. 18, 16:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ildi, én vagyok!
De napközben nem nagyon van időm írni, este meg az energiám van fogyóban....
Mi túl vagyunk egy hosszabb bölcsiszüneten, sokáig tartott a köhögős baja, elővigyázatosságból otthon maradt még egy hétig. Most jól van. (kopp-kopp)
A dackorszak jellegzetességei teljesen kiszámíthatatlanul rátörnek néha, de általában egy tünemény. Csak enni, inni és újabban lefeküdni nem szeret. Laughing

Remélem, azért a többiek jól vannak és mindenki kedvére babázik!
Ildiko1982

HozzászólásElküldve: 2010, Nov. 15, 12:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Úgy látom tényleg eltűnt mindenki. Rolling Eyes Hahhhhhóóóóóó!
Egyedül nem valami jó beszélgetni.Na,mindegy,én itt vagyok ha valaki mégis erre téved,legalább én elolvasom:)
Vissza az elejére
Ildiko1982

HozzászólásElküldve: 2010, Nov. 11, 10:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Timi:ha esetleg erre jársz: Sok Boldog Születésnapot Neked!!!!!
Vissza az elejére
Ildiko1982

HozzászólásElküldve: 2010, Nov. 03, 09:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!

Először is:
Dina:Nagyon Sok Boldog Születésnapot kívánunk Neked!Hogy vagytok?
Juli:Remélem már meggyógyultatok azóta:)
Lányok:érdemes még ide írkálni?Legalább olvassátok néha?Ne tűnjetek már el ennyire,légyszi.Így tényleg meg fog halni a topic:(

Mi jól vagyunk:)Dórinak váltakoznak a hisztis és normális napjai:)Zsófi ma 5 hós,8 és fél kiló,és már ülSmile
Vissza az elejére
Nemjuli

HozzászólásElküldve: 2010, Okt. 29, 13:57    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Bár elég régen járta köztetek, de sokmindenről nem maradtam le, elég nagy itt a pangás...
Nálunk mindenki beteg, Barnusnak hörghurutja volt, sajnos Bálint is elkapta.... Sad nagyon köhög szegény. Remélem, hogy elmúlik a köptetőtől és a hörgőtágítótól, mert különben antibiotikum kell neki Sad azt nagyon nem szeretném. Mindemellett alig eszik, lehet, hogy vashiányos. Majd ha meggyógyul vesznek tőle vért....
Barnus is már csak alváshoz használja a pelenkát. Ha hosszabb sétára megyünk, akkor még ráadom, de ma is szólt a védőnőnél, hogy pisilnie kell, pedig rajta volt a pelus Smile És reggelente már a kaki is a wc-be megy. Smile Habár így nekem nehezebb, mert általában akkor kell pisilnie, amikor Bálint szopizik....

Vica! Van Győrben egy (állítólag) nagyon jó gyerekorvos, aki maszekban is dolgozik, ráadásul homeopátiás. Ha szeretnéd neki Szonját megmutatni, szólj, küldök elérhetőséget. (van olyan ismerősöm, akinek 1 éves a fia, a háziorvos ki akarta vetetni az orrmanduláit, de ez a drnő csak 1 ezrelék esélyt lát a szükségességére..... nem mindegy). Én mondjuk még nem voltam nála, mert nálunk mindig a hosszú hétvégékre jönnek elő az ilyen dolgok, és nem akarok a picikkel gyógyszer nélkül maradni.

[^]  
Vissza az elejére
Ildiko1982

HozzászólásElküldve: 2010, Okt. 28, 14:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Ipa!
Jobban van már Franzi?És Rosinak mi van azóta a vesemedence tágulatával?Van még neki?
Pelus:szerintem valamennyire Franzinál is befolyásolja Rosi érkezése....Dórinak azóta kell megint a déli alváshoz pelus.Egész nap nincs rajta,és baleset sincs soha:)Csak alváshoz kell még sajnos!
A puzzle-el nagyon ügyes Franzi,láttam a fotón hogy milyen az amit ki tud rakni! Shocked Dórinak ez nem erőssége.....kirakózik,rajzol,labdázik,babázik,homokozik,könyvet olvasunk,de a puzzle az nem megy!

TÖBBIEK???????????????????????????????????????
Vissza az elejére
IPA

HozzászólásElküldve: 2010, Okt. 22, 00:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nincs sok időm, mert Franzi megint beteg, ismételten középfülgyulladás. Még jövő héten sem mehet bölcsibe. Sad Úgy látszik, Szonjának a mandulája, Franzinak a füle a gyenge pontja. Sad
Nálunk a szobatisztaság úgy működik, hogy két napig lelkes Franzi és nem akar pelust, szól is, ha vécére kell mennie, aztán megunja és napokig megint pelusozunk. Azt hiszem, ezt hívják kényelmi pelenkásnak. Néha már úgy vagyok vele, hogy Rosit értelmesebbnek tartom ezen a téren, ő legalább jelez, ha a pelusba ment a produktum.
Pár hete 13,3 kg volt, ez az év nem a hízásról szólt nálunk. 98/104-es felsőket és 92/98-as nacikat hordunk.
Okosságán ámulok-bámulok, pl. megint puzzle-ozunk. Kapott Amerikából egy szép Amerika-puzzle-t, nemcsak, hogy kapásból kirakja, hanem sok államnak a nevét is tudja.
Kishúgát nagyon szereti, ha ketten vannak (mert pl. kimegyek kezet mosni), akkor "vigyáz" Rosira, mesél neki, ha sír, vígasztalja. Olyan aranyosak együtt! Smile Remélem, hogy kölcsönös és tartós lesz a szeretet köztük.
Képeket tettem fel az iwiwre és a Facebookra, ott megnézhettek minket!

Üdv
IPA
Ildiko1982

HozzászólásElküldve: 2010, Okt. 15, 17:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!

Köszi szépen!Most egy pár napja ébred Zsófi kétszer/háromszor,mert pukiznia kell,és valamiért azt könnyebb a cicin Very Happy Rolling Eyes
Az nem jó,ha mindig begyullad a mandulája Szonjának Sad Nem tanácsolták a műtétet?Vagy nem szeretnétek kivetetni neki?

Igen,nagy pangás van:(SadSad Pedig én lelkesen írok minden hozzászóláskor......próbálom életben tartani a fórumot!Nem sok sikerrel:(
Ami Zsófinak a nyakán van pirosság az seborrheás ekcéma:(Tegnap voltunk bőrgyógyászaton.Kapott rá kenőcsöt,elvileg ha rendesen kezeljük elmúlik/kinövi.Már most javult neki,pedig csak tegnap óta kenem.
Dóri jól van.15,4 kg és 99 cm:) Zsófi 7,76 kg és 65 cm:)
Dórinak körte lesz a jele az oviban:) már nagyon várja!
Vissza az elejére
vica77

HozzászólásElküldve: 2010, Okt. 12, 13:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Benéztem, de látom, nagy a pangás...

Juli, jó, hogy jöttél. Smile Barnus szerintem hamarosan elhagyja a pelenkát, főleg, hogy van motiváció. Smile Klassz, hogy a kistesó nem zavarta meg, és az ovihoz is nagy kedve van. (Sógoréknál a két dolog egy időbe esett... háát, vannak gondjaik... )

Ildi, mindig nézem az iwiwen a képeket, olyan szépek a lányok! Very Happy Love Az éjszakák továbbra is pihentetőek? (remélem)

Mi jól lennénk, de egy hónapon belül Szonja már másodszor küzd tüszős mandulagyulladással... Sad Ő jól viseli, de engem aggaszt, hogy most már állandóan a mandulájával lesz baja...
Ildiko1982

HozzászólásElküldve: 2010, Okt. 07, 17:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Juli!
Jó hogy jelentkeztél:DVan már netetek otthol,tudsz mostmár gyakrabban jönni?
Tényleg szépen fejlődik Bálint!Barnus nem hisztisebb mióta nem egyedül van?
Teszel majd fel fotót róluk?

Ipa:te is rég jártál itt....mi újság?Franzi,Rosi hogy vannak?
Dina:nálatok mi a helyzet?Fiúk belerázódtak már a suliba,oviba?
Tigi,Vica:gyertek ti is gyakrabban,meséljetek kicsit ha tudtok:)
Timi,Márti?????????????Hol vagytok??????????
Remélem senkit nem hagytam ki Rolling Eyes
Vissza az elejére
Nemjuli

HozzászólásElküldve: 2010, Okt. 07, 15:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Nem is tudom hol kezdjem, már régen voltam....
Bálint már 2 hónapos, ma voltam vele oltáson, megkapta mellé a prevenart is. 4750 g és 58 cm (2870 és 48 volt), szóval szépen fejlődik, éjszakánként egyszer még kelünk, de ő is nagyon jó baba.
Barnus alig várja már az ovit, már szeret gyerekek mellett játszani. Mostanában folyamatosan arról beszél, hogy megy oviba februártól. Elmeséli mindenkinek, hogy csúszdázni fog, meg hülyéskedik a lányokkal, de addig le kell szokni a pelusról... (mondja ő)
Most ott tartunk, hogy ha ketten vagyunk otthon, szinte minden pisinél szól, néha már a kaki is a wc-be sikerül..., de kakiláskor inkább még elbújik.
Nekünk a cumi szerencsére már csak éjszakára kell, de tudja, hogy az ovisok nem cumiznak.
Én attól tartok, hogy hogyan fog majd elaludni egyedül az oviban, most kell neki hogy mellette feküdjek...
Vissza az elejére
Ildiko1982

HozzászólásElküldve: 2010, Okt. 01, 14:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Tigi:nem írtad,hogy Te hogy érzed magad?????Mennyi idős a pocaklakó?Hogy viseled?
Vica:jó,hogy te is jöttél kicsit!

Zsófinak már majdnem elmúlt a nyakáról a pirosság.Próbáltam egyszer a hintőport,de attól nagyon száraz lett neki,és így felváltva kenegettem Sudocremmel és egy sima gyógyszertári testápolóval amit akkor adott a doki mikor Dórinak rózsahimlője volt.Szerdán viszem oltásra(4 hós) szegényt már előre sajnálom!!!! Most kettőt fog kapni:(
Többiek?????Timi is úgy el van tűnve! Confused
Vissza az elejére
vica77

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 27, 19:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Én is most láttam Márti képét az iwiwen... Shocked Kár, hogy nem jár ide mostanában... Három szép kislány, nagyon klassz! Very Happy (ugye Tigi...Wink)

Ildi, Szonjának egyszer volt ilyen a nyaka, Sudocremmel nem árhatsz, de mintha nekünk vmi mást mondott volna a doki... Rolling Eyes Már nem emlékszem... Szonjának kb. 3-4 hónaposan volt egy rövid ideig hurkás a nyaka... Laughing Azóta sem... Smile Esetleg a hintőporozást is megpróbálhatod...
Nagy alvásokhoz gratulálok! Very Happy
tigi

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 27, 19:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Ildi, én sem tudtam, Tőlem Lilly kérdezte, hogy tudtam-e róla, tehát az infóm Lillytől van. Smile 3 kislány nem semmi. Smile

Hogy létezik-e ilyen gyerek? Hát persze. Smile Evelin is ilyen volt, de tudod 1x mindennek vége lesz, még nálunk is. Most azt játszuk, hogy éjjel 3x-4x odahív magához, hogy takarjam be. Sad Más baja nincs, alszik tovább. Ma már kerestünk neki rendes ágyat, hogy nagyobb takaróval tudjam takarni, mert azt nem rúgja le magáról.

Zsófi nyakára nyugodtan kenjél addig Sudocremet vagy neogranormont. Ezekkel nem ártasz neki. Talán még a dokiig el is fog neki múlni.

Márti, ha esetleg suttyomban mégis olvasol Minket, csak írni nincs kedved/időd, akkor itt is fogadd gratulációmat! Sok boldogságot, hasfájásmentes napokat és sok tejcsit kívánok!

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Ildiko1982

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 27, 17:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Senki nem tudta,hogy Márti babát várt???Én annyira meglepődtem mikor láttam az iwiwen a kislányt!Igaz,jó rég járt itt,de hogy ennyire Shocked Ha esetleg még olvasol minket Márti,akkor itt is szeretnék gratulálni a kis tüneményhez!
Velünk nincs semmi különös.Zsófi egy kis álommanó.Képes este 9-től reggel 9-ig aludni ébredés nélkül.Nem is tudtam Dóri után elképzelni,hogy ilyen gyerek létezik:)SmileSmile De már Dóri sem ébred fel,csak nagy ritkán inni....úgyhogy tudunk aludni rendesen:D Végre!
Most Zsófinak ki van pirosodva a nyaka,de jövő szerdán úgyis kell menni oltásra,majd akkor megmutatom a dokinak,ha nem múlik el.Remélem csak a nyálától van!Most mennem kell.Sziasztok!
Vissza az elejére
vica77

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 21, 12:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

ILdi, nagyon jó képek, már az iwiwen néztem..Wink
Én ritkán jövök, sok a meló napközben... este meg Szonja igényel teljes emberként.... sűrűek a hétköznapok így munka mellett.

Dina, jó hogy újra benéztél végre! Tessék sűrűbben jönni!
Cumi még nekünk is van... a bölcsiben szinte alig, otthon többet, de nem állandóan. Úgy veszem észre, a tendencia jó... sztem az oviban már nem kell majd neki. És ez a cél.
NÁlunk a "mi az" korszak kezd enyhülni, "de miért" korszakot éljük....

A hisztijeink száma és intenzitása meglepően gyorsan lecsökkent! Very Happy

Juli, remélem, a szobatisztaságban való visszaesés csak átmeneti! Very Happy

NIncs több időm most...
Hello
Ildiko1982

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 20, 12:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Mi ez a nagy pangás???

Megvolt a keresztelő, hozok pár képet is.Jó volt,csak egész nap rohangáltam,hogy mindenkinek van-e minden az asztalon,ki mit kér,stb....Dóri nem aludt egész nap,estére már minden baja volt,nyűgös volt nagyon.De túl vagyunk rajta!
Ti hogy vagytok?????

[img][^]  
A képet a Képfeltöltés.hu tárolja. http://www.kepfeltoltes.hu[/img]
Itt már elkezdett leöltözni,a harisnyát levette,azért nem egész alakos:)

[img][^]  
Kicsi hercegnőm!

[img][^]  
Végre van közös fotó,amin mindenki rajta van.Bár én meg Dóri már átöltöztünk kényelmesbe....
Vissza az elejére
Ildiko1982

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 17, 07:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Juli:Nagyon Sok Boldog Szülinapot kívánunk Neked!!!!!!!Isten éltessen sokáig!!!!!Hogy vagytok?
Vissza az elejére
Ildiko1982

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 15, 12:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!

Dina:jó hogy (téged idézve) ilyen sokat dumáltálVery Happy Örülök,hogy jól vagytok,és nagyon szépek a fiúk!Nagyot nőttek a nyáron!
Ügyes Áki,hogy már így beszél.Dórinak is vannak még betűk amik nem mennek:a K helyett T van,és a G helyett D ! Az R betű már megy!
A cumis csesztetéssel meg ne is törődj!Majd ha eljön az ideje,akkor úgyis leteszi,és nem kell már neki.Addig meg felesleges erőltetni.Nálunk Zsófi sem cumis.Dóri is fél éves koráig cumizott,Zsófinak pedig vagy 3-szor próbáltam adni,és egyből kiköpte.Igaz,még a cumis üveget sem tudja mire való.A multkorában kihúzattam a bölcsesség fogam,és az érzéstelenítő miatt egy evést cumisüvegből kellett megoldani.Kb. 20 percig szenvedtünk,mire rájött,hogy hogy is kell szívni:D
Timi:üdv neked is!Miért nem rózsás a helyzet?Nimó is ügyes,hogy beszél már!Nálunk a kicsi az úgy hangzik,hogy Ticsi:) de én is így beszéltem annó.
Várjuk a képeket a gyerkőcökről!!!
Tigi:hogy vagy/tok?????
Vica,Ipa,Márti:hol vagytok????
Vissza az elejére
Dina3

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 13, 22:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Még pár kép,aztán igérem eldugulok mára.... Laughing

[^]  

[^]  

[^]  

[^]  

[^]  

Ezek nyáron készültek,a frissebbek még a kamerán vannak,de ha feltöltöm a gépre,mutatok belőle... Smile

Jó éjt,aztán gyertek ám ti mesélni!!!
Puszi
Vissza az elejére
Dina3

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 13, 22:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

12,5 kg megvan az összes foga,92-es ruhákat hord és 23,5 -es a lába.Pótkerekes biciklivel úgy megy,mint a golyó.Cumi is megvan,egész nap le se teszi.Én mááá nem izgatom magam,Titi is letette,pedig aztán ő is nagy cumista volt.. Laughing Le is szólok mindenkit,aki a cumival cseszteti. (mintha nem lenne mindegy egy vadidegennek akivel találkozunk vhol) szokásos beszólások:jaaaj ilyen nagy fiú és cumizik...vagy: jaaaj olyan szép vagy,csak ne lenne a cumi a szádba....odaadod a néninek azt a cumit??Sokkal aranyosabb vagy nélküle.... blablabla...utáááloooom na. Confused
Sokat vagyunk kinn ha az idő engedi,ő is hihetetlen mozgékony és ügyes és szeret kinn játszani.
Most furcsa neki,hogy hirtelen ketten maradtunk,néha nem is tud mit kezdeni magával.Bezzeg a Titivel.... Laughing
Na most aztán dumáltam egy csomót.....most ti jöttök Smile
Vissza az elejére
Dina3

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 13, 22:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Az oviba maradást javasolták,mert május közepén született,nagyon a határon van,ezért maradt.Így majd Áki is könnyebben beszokik Wink (gondolom én Rolling Eyes )
Áki is jól van.Nagyon eleven,van kitől látnia.. Smile mindenben utánozza Titit,mint a kismajom. Laughing
Pár hónapja már szobatiszta nappal és a d.u.-i alvásnál.Éjjel még kell pelus,volt már hogy szárazon vettem le,de azért pisil legtöbbször.Mondjuk ő is bevág este 2,5 dl tejcit,le se feküdne máshogy.Kakilni viszont az istenért nem akar,se wc-be se bilibe.Volt egy idő hogy odament a kaki,mert mondtam neki hogy elfogyott a pelus.. Very Happy Embarassed Aztán most megint nem akar,ha mondom neki,hogy nincs pelus akkor inkább nem kakil,úgyhogy ráadom,az se jó hogy visszatartja.Beszéddel is jól állunk,be nem áll a szája.Na persze nem beszél olyan szépen,mint Franzi vagy Szonja...és Dóri,na meg a többiek,de én ennek is örülök,hiszen 2 éves koráig nem is beszélt semmit.Ez se tökéletes még,mivel E/3.személybe beszél magáról... pl:kér inni baba(így hívja magát)
vagy kell kakilni,huzza baba peli Smile Nagyon sok mindent tud,olyat is amit nem is gondoltam volna pl:Kinn van a hintaágy,rajta maradt a matrac és esett az eső.Ő meg ráfeküdt,mondom:ne feküdj rá,mert vizes. erre ő:nem vizes ,száraz.
Ja és a kérdések: mi anya az??Mi anya az??? imádom ahogy mondja Very Happy
Vissza az elejére
Dina3

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 13, 21:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!! Smile

Na itt vagyok,végre csend és nyugalom... Very Happy
Huuu,nem is tudom hol kezdjem...
Azt hiszem az ujdonsült 2 gyermekes anyukáknak mág gratuláltam.
Képeket megnézetem iw...-en,nagyon szép mindegyik bébi.. Smile
Ha jól sejtem egy valakinek nem gratuláltam és ő Tigi!!
Nagyon nagyon örülök,hogy nálatok is jön a tesó,gratulálok és boldog babavárást kívánok Tigi!!! Minden oké?Hogy vagy???
Akkor most kicsit rólunk: (születési sorrendben
Wink )
Krisz elkzedte a 10.osztályt,igazából nem tudok róla sokat mesélni.Jól van,kész pasi már,el se hiszem néha hogy ekkora fiam van.Nyáron az apukájánál volt.Pár hete pedig kondizni jár,ami nem is árt neki,mert nulla a mozgástere... Smile Na jó a buszhoz gyalog megy Laughing
Titi is jól van,ő elkezdett oviba járni,nyáron itthon volt úgyhogy már nagyon várta (hát még én mennyire )
Cukra elég jól beállt,szinte a normál értéken belül van mindig.Járunk kontrollra rendszeresen,nagyon ügyes és okos,fegyelmezett,betart mindent,igazán büszke vagyok rá.Trükközik a gördeszkával,néha a hajam égnek áll tőle. Smile Bicikli,görkori,futás,foci,minden csak mozogni lehessen.
Vissza az elejére
Ildiko1982

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 13, 15:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Dina:köszi szépen!Tegyél te is fotót a fiúkról!Várunk,mesélj sokat,mi a helyzet veletek?
Vissza az elejére
Dina3

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 13, 14:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztooook!!! Very Happy

Ildi,olyan gyönyörűűűű ez a csajsziii.(na és persze Dóri is) Kicsit irigy is vagyok Embarassed

Megvagyunk mi is,este jövök és mesélek,csak el vagyok havazva kicsit,estére meg hulla vagyok,alig élek...na de majd ma.... Smile

Puszi
Vissza az elejére
Ildiko1982

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 13, 11:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hali.
Előbb csak töltök egy pár képet,és ha tudok még jövök bővebben.
Az alvós képek most készültek:)

[^]  
[^]  
[^]  
[^]  
[^]  
Vissza az elejére
thymi

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 11, 14:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

elkültem, nehogy elszálljon...

Ennyit magunkról. Örülök h ennyien szoktatatok még jönni.

Gratulálok minden új Manócskához! Tényleg lányok, tegyek már ide is képet légyszi. Rosit már láttam, bár már rég volt az is( 1 hónapja).
Szóval Zsófi, Rosi, Bálint képet szeretnék ha lehet Smile

Tigi
Nagyon vigyázz magadra!!! Problémamentes babavárást kívánok!

Vica
Ti nem csaptok a húrok közé?

Bocs most lépek, felkelt a nagy és megyünk Barátnőm szülinapjára lassan.

Puszi mindenkinek!!!!!!
thymi

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 11, 14:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Élek ám még, csak nem volt netünk Crying or Very sad Melóhelyről nem tudok netezni, nincs időm rá... mindegy hosszú. Nem túl rózsás a helyzet.
Voltunk nyarlni aug elején Terénybe (Balassagyarmattól nem mesze). Gyerekek élvezték nagyon. Sulim folytatódik, még most jön a neheze, de nem akarok még erre gondolni. Nimó bölcsbe, Gyopi oviba. Szerencsére szeretik. Gyopi nagylány, Nimó szobatiszta és beszélgetget... nyaralás alatt megtanulta, h kicsi domb-nagy hegy, ami az ő kiejtésével így hanzik: "csicsi domb, nagy egy" Laughing édes ahogy próbálkozik és mindent megért és megérteti magát félig beszélve, félig mutogatva. Reggel pont mondtam neki h nem csicsi hanem kicsi. Az h kiki megy, de a kicsi csak csicsi maradt... Na mindegy! Majd egyszer. Végülis a szobatisztaságot sem hittem volna h megélem.
Majd hozok képeket, csak most lett újratelepítve a gép és nincs rajta még szinte semmi. A múltkori villámcsapások áthúztak rajta és tönkremet benne vmi, ami miatt nem tudtam netezni, szóval kész kitolás h működött minden csak a net nem...és kivételesen nem a szolgáltató hibája volt.
Ildiko1982

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 10, 13:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!
Juli:üdv neked!jó,hogy jöttélSmile
Csodaszépek a fiaid!!!És jó nagyot nőtt Bálint!
Barnusnál érthető a visszaesés,adni kell neki időt,hogy megszokja az új helyzetet.Dórinak is kell megint pelus a déli alváshoz is......szerencsére egész nap nélküle vanmár va fél éve,hogy utoljára baleset volt:)De majd visszaáll nálatok is a rendszer:)
Nálunk megvolt Zsófinak az oltás,7,15 kg és 63 cm.
Dórinak majdnem az egész ruhatárát le kellett cserélni!Minden kicsi volt rá.Már 98-104 kell neki!Nagycsaj!
Vissza az elejére
Nemjuli

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 09, 13:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Látom, már hiányoltatok! Smile Az a helyzet, hogy otthon nincsen netünk. 2 gyermekkel pedig még nem vagyok túl mozgékony.
Mint tudjátok, a vártnál 2 héttel korábban, augusztus 5-én megérkezett a kisebbik fiunk, Bálint. Pont akkora lett, mint a bátyja volt, 2870 g és 48 cm. Ma voltunk 1 hós vizsgálaton, már 4170 g és 54 cm... Nő, mint a bolondgomba.... Azt hiszem, erre mondják, hogy majd megnő ittkint....
Barnus nagyon jól viseli, szeretgeti, puszilgatja. Mondjuk, ez az első hét, hogy hármasban vagyunk.
Most kezdődött el ismét a dackorszak. Lehet, hogy öcsi hozta elő..... Én is büntetek, de nem mindig sikerrel....
A másik, amiben visszalépés történt, az a szobatisztaság. Míg jó idő volt, naci nélkül simán ráült a bilire, szólt is, hogy most pisil. Alsónadrágban nem mindig sikerült megmondania, de volt, hogy pelusban is szólt... Most szinte sohasem mondja meg....
Vissza az elejére
Ildiko1982

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 06, 09:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Úgy látom megint eltűnt mindenki:(
Mi jól vagyunk!Zsófi már 3 hónapos,szerdán visszük a szurit beadatni.
Még mindig jó baba,megtalálta a hüvelyk ujját,és azt szopizva sokáig elvan magának,beszélget,nevet és visongat nagyokat:D
Dórinak változóak a napjai.Van hogy egész nap egy kisangyal,de van hogy nem lehet vele bírni.Nagyon akaratos egy csaj,az biztos!
Vettünk egy csodaszép kandallót.A praktikerben volt,nem sima kandalló,hanem körbe van rakva fehér cseréppel.Már két napja abba tüzelünk estére.Olyan jó hangulata van!Eddig csak gázkazánnal fűtöttünk,de azt most nem bírnánk már kifizetni ilyen gázár mellett.
Már két hete folyamatosan megvan a mensim.....lehet attól a fogamzásgátló szuritól amit kaptam 6 hetes kontrollon.Kíváncsi vagyok meddig tart még!
Puszi mindenkinek,és léééégysziiii ÍRJATOK!!!!!!!!!!!
Vissza az elejére
vica77

HozzászólásElküldve: 2010, Szept. 01, 15:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Szerintem tankönyv szerint jött el a gyerekeinknél a 2-3 év közötti hiszti-korszak.
Lekopogom, vmiért egy hete nálunk is magát kontrollálja. Most már tudja, hogy ez hiszti, kicsit tombol, és magától leáll, aztán "értékeli a helyzetet". És most már többször mondja cikis helyzetetkben (amikor korábban hisztizett, pl. cipőhúzás), hogy "nem sírok!" Very Happy Önuralmat tanulnak, hiába... Very Happy

IPA, egy hetet Balatonoztunk, szerencsére a jobbik időben! Very Happy Jó volt, de sok más gyerekkel voltunk, akik miatt nem lehetett lazítani Confused. A többi szabi otthon v. családnál telt.
A csattokat nálunk is csak a bölcsiben viseli el Sz.... Very Happy

Juliékra lennék kíváncsi....?
Ildiko1982

HozzászólásElküldve: 2010, Aug. 31, 15:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Jelentem:csillapodott a hiszti nálunk.Lehet,hogy a hidegfront érkezésétől bolondult meg annyira a drágámVery Happy Remélem mostmár lehiggad!!!!
Hogy van mindenki??????
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 78, 79, 80  Következő
1 / 80 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés