Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Új vagyok!Segítenétek?

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Csőcica

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 14, 14:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia! Próbáld meg ezt:
www.expressz.hu/filmzene/dvd/c.....273,1.html - 31k -
Vagy írd be a google-be (sam, a tűzoltó) és ott sok oldalt kidob. Hátha valahonnan le lehet tölteni.
Sok sikert hozzá! Razz
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
dominoel

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 14, 13:39    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi!Már kértem,de sajnos nagyon sok torrent csak a japán animációkkal van tele.Ez a kereslet-kínálat törvénye!
Vissza az elejére
Csőcica

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 13, 07:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia dominoel! Ha fenn vagy néhány torrent oldalon, próbáld meg kérni a rajzfilmet Exclamation Sajnos még nem találkoztam vele, ha látom szólok. Szia Exclamation Smile Csőcica
Vissza az elejére
dominoel

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 12, 15:31    Hozzászólás témája: Új vagyok!Segítenétek? Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
A neten olvastam,hogy a Minimax oldalán volt egy hirdetés,
ahol letölthető mesefilmek oldalát reklámozták.
Ha valaki olvasta volna ezt a hirdetést,vagy tud olyan torrent,vagy warez oldalt,ahonnan a Sam,a tűzoltó című mesét letölthetném,kérem,jelezze.
A két fiam odavan érte,már régóta keresem.Köszönöm!!!!!!!!!!!!!!!!!!!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés