Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Állást keresek!! Segítsetek!

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
kisseva001

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 03, 17:38    Hozzászólás témája: Állást keresek!! Segítsetek! Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Két gyerekes anyuka vagyok, és jelenleg is dolgozok, de váltani szeretnék, és ehhez kérem a segítséget!

Internet, ill. bármilyen szövegszerkeztés érdekelne, tudok vakon gépelni, , levelezés, internet nem gond,,,
vagy aki tud távmunkát, vagy ami otthon végezhető valami ami segíthet .. az kérem írjon!!!!

Annyi mindnet ajánlottak már, de mind átverős,,, meg fizetni kell, ez engem nem érdekel, és kérem ne is írjon aki ezzel a céllal ír nekem!

Kérem, aki tud megoldást írjon!
Köszönettel: Évi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés