Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Új 2006-os nyári babák
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 163, 164, 165  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
evinene

HozzászólásElküldve: 2012, Dec. 25, 13:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok Anyucik felhozom az ldalt!!

KELLEMES UNNEPEKET ES BOLDOG UJ EVET KIVANOK MINDENKINEK

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
evinene

HozzászólásElküldve: 2012, Júl. 17, 16:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok anyucik hahó ki hogy van a majd 3hetes Kánikula után és hidegfrontok között?

Nyár hogy telik a "gyorsan" on kivül?

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
evinene

HozzászólásElküldve: 2011, Dec. 31, 22:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

BOLDOG BÉKÉBEN ÉS EGÉSZSÉGBEN GAZDAG ÚJ ÉVET KÍVÁNOK MINDENKINEK!!!!!

[^]  
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2011, Nov. 23, 11:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindenkinek szép napot!!!

Szilvi köszi hogy szóltál de mivel én írtam ide utoljára így nem sok kedvem volt megint magunkról írni..

Stellát majd november 29-én viszem megint fejlődés neurólógiára...
Évikém is kőzépsős, de lehet ezt is kétszer fogja járni,
Napi 4órát utazgatok a csajszival Évivel csak 2őt..
Tegnap mizéria volt a napon.. Ugyanis reggel csőtörés a vasúthoz vezető úton akkor abba belegázoltam térdig mert lekéstük volna azt a vonatot amivel még beérünk az oviba az előtte levővel meg nem mehetek, mert gyesen vagyok a lánnyal és így nem jár az ügyelet csak reggel 8tól lehet bent a lány max fél 4ig... erre este meg a vonat a sorompó hibák voltak nem jeleztek így 10el ment a vonat 30-40perc késés egy 14kmres szakaszon.. Hároson le is pattantunk erre akkor a buszok nem jöttek fél 5helyett fél 6ra értünk haza...

1napot párom is hazajött Bécsből de ma délután már utazik is vissza egy kollégával... szóval így vagyunk mi egyelőre...

[^]  
Vissza az elejére
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2011, Nov. 22, 23:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Galamb de jó, hogy jelentkeztél! Én sem voltam már itt hónapok óta.

Javaslom mindenki aki erre jár írjon pár soros összefoglalót magukról, ahogy Galamb is tette, és hogy melyik közösségi portálon vagytok fenn, hol lehet fényképeket nézegetni rólatok Smile.

Középsősök vagy nagycsoportosak vagytok?
Dorci még csak középsős, mert bár mehetne 2012 szeptembertől suliba, hagyjuk még egy évet ovizni.
Réka nálunk is nyolcadikos, Gyuszó érettségizik májusban... zajlik az élet.

Engem megtalálhattok az iwiw-en és a facebookon is.... bár az iwiw-re kb. olyan sűrűn járok mint ide Smile

legújabb hobbink a geocaching :
http://geokormi.blogspot.com/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
evinene

HozzászólásElküldve: 2011, Szept. 04, 21:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok szép estét!! Galamb pedig jöhetnél te is sűrűbben azta Gergőd is milyen nagy már Évim a 2.évét kezdte az oviban és végre középsős lett Very Happy illetve ugye még a 2010esből járt 4hónapot aztán a 2010/2011esből 1idényt aztán most kedzte a 2.teljes idényt

Galamb köszi neked is a gratut!!!

Stella már majdnem 4kg kedden viszem megint méreckedni,,
jövőhetem nagyon sűrű lesz csak szimpla napi 4óra utazgatáshoz jönnek a plusz orvosi ellenőrzések Stellának 8án viszem fejlődésneurológiára..

[^]  
Vissza az elejére
galamb

HozzászólásElküldve: 2011, Szept. 04, 14:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Évek óta nem jeletkeztem, de látom nem hullott szét teljesen a csapat Smile!
A gyerkőcök jó nagyok lettek, s még gyarapodtak is a babák! Gratulálok Stellához Évi!

Mi szépen éldegélünk, nőnek a gyerekek mint a gomba. Zolcsi már nyolcadikos, Bogi hetedikes, Gergő is megkezdte a harmadik évét az oviban.

Puszi mindenkinek! Ildikó
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2011, Aug. 17, 23:35    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!!

tyrexa kislányodnak utólag is Boldog születésnapot!!

Stellánk újra otthon van... tegnap hozhattuk haza ezért sem néztem be a fórumra.. napközben vele együtt próbálok alukálni de ugye Évim is még nem önálló akkor már az ovis tisztaságit készítettem össze a rucikat néztem mit nőtt ki a kisasszony akkor fiamnak is kellenek nacik őszre mert akkora lett csak lestem lassan elnő engem és még csak 10,5éves múlt a gyerek áááá.
Stellának is megcsináltatom a Startszámlát. Jövőhéten kedden egészséges rendelés aztán 30án szemészet be a Péterfybe ( ez pl oda-vissza 2óra út plusz a vizsgálat és a szemekbe csepegtetés szóval 5órát elleszünk ott.)
aztán évnyító a két nagyobbnak utána 8-án Stellának neurológiai vizsgálat SOTE ahol született és szept 26án SIDS vizsgálat emrt az apnoe miatt megnézik van e rá hajlama. de ezt si a Péterfys doki néni mondta Heim Pálosok semmit pedig ők kérték jah ugyanott ahol Évinek volt az alvásvizsgálata megyünk alváslaborba marha jó 1éven belül a következő gyerekemmel érdekes mert Fiamnak is volt 7éve ilyen vizsgálat csak akkor még nem volt meg az modern alváslabor hanem a fülészeten volt elkülönítve egy szoba alvásvizsgálatra...Októberben meg Stive megy vissza Angliába mert fogy a pénzünk és 2500fontos fizut nem engedek neki otthagyni így majd a negyedét küldi meg nekünk.. ha elintéződne Stella gyámügyi pere idén akkor már utazhatnánk ki vele csak még a nevemet sem tudtam levetetni. a nagy bürokráciában kispesti önkormányzat arra vár, hogy egy kézzel írott kódos szöszmöszt megkapjon csak ezután vetethetem le a Baloghnét onnan jah mert 1,5hónapja jogerősen elválva és cipelem arról a papírt de ez oda nem elég... és az ország legforgalmasabba bírósága választott szét ezzel is jól megszívtam hogy a9.kerületben voltam bejelentve mert ha kispestre akkor már régen személyit tudnék csináltatni az új nevemmel nah és ezért sem tudunk kimenni Angliába amíg nekem meg nem lesz az újszemélyim...

[^]  
Vissza az elejére
tyrexa

HozzászólásElküldve: 2011, Aug. 15, 14:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

5 évvel később:
[^]  
Vissza az elejére
tyrexa

HozzászólásElküldve: 2011, Aug. 15, 14:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Legelőször is 1 kép...
[^]  
Istenem, mindig amikor nézegetem a régi képeket, elcsodálkozom...hogy megnőttek!
Tegnap nagy családi összejövetel volt nálunk, Zsezsi megkapta szive vágyát : görkorit. Gondolom szidni fogom majd magamat, biztosan sokat esik majd vele.

Jól vagyunk, telnek a hétköznapok...várjuk az ovit(Sanyika nem annyira), sulit már. Októbertől megyek én is dolgozni.
Kaptam egy autót(chevrolet ), úgyhogy vezetgetek, jó pár év kihagyás után. Első utam: ügyelet, ugyanis Sanyika gyönygyöt dugott az orrába, apa meg éppen dolgozott.

Puszilok mindenkit!

A hozzászólás legutóbb tyrexa által 2011, Aug. 15, 14:56-kor lett szerkesztve, összesen 2 alkalommal.
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2011, Aug. 09, 13:55    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsuszkanéni igen új párom van a másiktól jogerősen elváltam 06.30-ával
Stive 26éves Very Happy

[^]  
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2011, Aug. 09, 05:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello!

Evinene, azt hiszem lemaradtam valamiről Veletek kapcsolatban...Nem szeretnék tapintatlan lenni, Neked új párod van?

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
evinene

HozzászólásElküldve: 2011, Aug. 07, 21:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindenkinek szép estét!!

Zsuzskanéni azta gratulálok kisfiadnak verseny megnyeréséhez!!

Hát én lehet hogy bolond vagyok de nem akarok visszamenni melózni egyszerűen nem hiányzik a korombeli embereket neten is megtalálom Face tényleg jó dolog csak ott vagyunk mert volt férgem nyomoztatott utánam így töröltük magunkat iwiről..
Minden aktuális dolgot megtudok a rádióból nincs nekem a többi emberhez türelmem..
Nem is irodai meló az enyém sajnos hogy volna.. 12órás éjjeles szóval odavisszamenni melózni nem..
a Gyedet sem intéztem el Stellára nem fogok adózni ezeknek inkább maradok Évimmel gyesen úgyis alig kapnék többet ha kellene felnőtt bérlet. így meg jár a kisgyerekes bérlet amíg gyesen vagyok..
Ugyanis vonattal járok be a városba sokkal egyszerűbb mivel egy vonat Megálló mellett lakunk ha be vannak csukva az ablakok akkor nem zavaró mellette az M0ás elkerülő...
Valahogy amíg Stella jogi dolga és neve nem rendeződik nem nagyon van kedvem emberekkel találkozni ott atelefon vagy a face ha valakivel szeretnék beszélni a barátimat el tudom érni eddig is sokat segítettek..

[^]  
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2011, Aug. 02, 04:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hello!

Szilvi, minket hiába keresel a facebookon, nem vagyunk fent, meg nem is lenne rá időm, hogy kezeljem...Smile

Köszi a dícséretet, büszke is vagyok a srácaimra. Smile

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2011, Aug. 01, 17:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Zsuzska - de jó, hogy jelentkeztél! Gratula a srácokhoz! Még csak most izgultunk, hogy elsős lesz Jankód és már 5.be megy... telik az idő. Nem meglepő, hogy a vérében van a zene Smile Smile

Jó dolog a facebook. Főleg a sok fénykép rajta. Zsuzska téged is kerestelek a minap, de nem találtalak fent.

Evinenéék már otthon is vannak Stella babával, olyan ügyesen fejlődik. Hajrá, csak így tovább!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2011, Júl. 27, 05:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Timso, kitartás, remélem minden a legoptimálisabban alakul nálatok. Sad

Tyrexa, remélem már túl vagy a nehezén...

Gree, aztaaa mekkora már Kenéz, még csak most született. Laughing

Szilvi, Dorcira pedig nagyon büszkék lehettek. NA persze a nagyokra is.

Nem nagyon van időm semmire a melón és a családon kívűl, szabira se nagyon tudok eljönni, ami most egyáltalán nem zavar, hiszen majdnem 5 évet voltam itthon a srácokkal, ami szép volt, azonban teljesen más irodában korombeliekkel együtt dolgozni. Smile

Nem tudom, hogy mikor nézek be, de próbálom újra felvenni a fonalat.

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
Zsuzskanéni

HozzászólásElküldve: 2011, Júl. 27, 05:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Ezer és millió éve nem voltam.... Embarassed
EVINENE HATALMAS GRATULA A PICITEKHEZ! Smile

Röviden rólunk...
Zsombi ovis, magától megtanult bicózni, nagyon vagány és magába bolondítja az ovi összes csaját. Laughing A fülét sajna meg kell vizsgálni, mert picit gyengn hall...no semmi komoly, csak jobb ha van róla papír is.

Fruzsi ősszel lesz ovis, szobatiszta, és állandóan baba van a pocijában.. Embarassed korán kezdi a drágám....

Jani 5-be megy, zenesulit váltott, mivel tavasszal megnyert egy euroregionális hegedű versenyt, így komolyabban érdekli a zene, szóval pályára készül. Nehéz dolga lesz, ha ebből akar majd megélni, de ha egyszer imádja amit csinál, akkor nincs jogunk ellenkezni vele.

Én dolgozom ezerrel, több, mint 1 éve ugyanott, és nagyon szeretem. Nagy a pörgés, valamint egyre több dologgal kell foglalkoznom, egyenlőre bírom.

www.kep.tar.hu/szzsuzska
Vissza az elejére
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2011, Júl. 24, 16:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2011, Jún. 21, 10:56    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Stella a lánykánk neve 38cm-vel 1080grammal érkezett
tegnapi adat szerint 1170gramm néha már ihatja és elfogadja az anyatejet..
Gyomrocskája még nem az igazi de más gond nincs leletei negatívak....

[^]  
Vissza az elejére
tyrexa

HozzászólásElküldve: 2011, Jún. 17, 09:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Evinene: sok szeretettel gratulálok a csöppséghez! Gyors súlygyarapodást és hosszú, boldog életet kívánok neki!!!

A bébike nevét nem írtad Crying or Very sad
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2011, Jún. 16, 21:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát sajnos ez a kislánykám is előbb jött, de ő nem váltott évszakot csak nyár elején jött nem a végén ennyi.
Szerencsére nem kell lélegeztetni és eheti az anyatejem is 1grammonként etetésenként majd holnap váltanak 2-3grammra.....

[^]  
Vissza az elejére
korina001

HozzászólásElküldve: 2011, Jún. 10, 18:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok..
Gondoltam megirom ide is..
ma hajnalban 6 óra után császármetszéssel megszületett Évinéni kislánya. 1080gramm. hála jol vannak mindketten, a kicsit még lelegeztetni kell de nagyon ügyes és erős baba szóval tuti nem lesz vele gond!! Sok sok egészséget kivánok innen is neki!
sziasztok..
Kriszta
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
evinene

HozzászólásElküldve: 2011, Máj. 31, 10:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindenkinek szép napot és hetet!!

Már a 28.hétben csütörtöktől ( ez a vonalzó nem jó valamiért/

Szilvi kislányának
Dorcikának boldog 5.születés napot!!!!! Partytime Partytime Partytime Partytime Szülinap Szülinap Szülinap Szülinap Szülinap

[^]  
Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2011, Ápr. 14, 12:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!

Tegnap írtam egy hosszú irományt. Erre Keni meglökte a házat és elszállt.Sad

SZóval jól vagyunk. Hankus oviban és amióta beszétem komolyabban óvónénivel lelkesebben is jár.
Keni ugye már áll és kapaszkodva halad oldalra. Kinn van 2 foga. Amióta ennyire fogzik nem is hajlandó akármit enni. A gyümölcsös főzik jöhetnek, de a zöldségesek áááááááááááá. MÁr ha megérzi az illatát szájzárat csinál. Ja és az sem jó ám amit én pempőzök, csak a bolti bébikaja, és abból is csak egy márka.
VALAKINEK VALAMI ÖTLET????
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
evinene

HozzászólásElküldve: 2011, Ápr. 01, 10:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindenkinek szép napot és Kellemes hétvégét!!

De egy Bolond idő van de hát Bolondok napja van Very Happy

Szilvi majd csak április 4-én megyek a 18.hetes ( 19hét és 4napos UH) ra
Lényeg a tegnapi várandós édesanyák szakrendelésen a leleteim szépek voltak azokért kellett csak mennem és a UH beutalóért amire már 2hete megkértem az időpontot...

Lánykám meggyógyult hétfőn őt is viszem oviba..
aznap 9óra 40re pedig Kukkoldába megyünk remélem kiderül a pocaklakóm neme is..

[^]  
Vissza az elejére
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 31, 17:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

de jó volt ennyi mindent olvasni!!!!!

Nene - már a felénél vagy, és épp ma voltál 18 hetes UH-n. Hogy vagytok?

Gree - gratula Keninek a felálláshoz

Tyrexa - na, hogy ment a foghúzás? Drukk a mihamarabbi "csillogó mosolyodhoz" Smile

Timso - Sad Láttam már az iwiw-en is, hogy egy ideje kiírtad, hogy egyedülálló vagy Sad Nem lehet könnyű 3 gyerkőccel Sad Drukk, hogy ne károsodjon Levi hallása!

Mi épp a bicajozás rejtelmeivel ismerkedünk.
Tegnapi blogbejegyzésem :
Már vagy 1 hete mindig bicajjal jövünk haza az oviból Dorcival. Tegnap már annyira ment neki, hogy pár méterre el tudtam engedni, de nem nagyon mertem, mert nem volt rajta védőszerkó. Ma vittem.
Tényleg jól ment neki, de csak akkor hitte el magáról, hogy tud bicajozni, amikor napnak háttal mentünk, és meglátta az árnyékunkon, hogy nem is fogom a botot.
...persze azért van még mit tanulni... pl. az elindulást Smile
De a Pónis DVD-t azt megvettem neki, amit már 1 hónapja nézeget a CBA-ban, és be lett ígérve neki, hogy amint tud bicajozni megkapja Smile

És egy tegnapi videó az első önálló bicajozásról Smile :
http://www.youtube.com/watch?v=IsiZAzwmAFw

Puszi nektek, írjatok lécci, mert olyan jó olvasni!!!!!!
Vissza az elejére
tyrexa

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 31, 05:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Gree: gratulálok! Nagyon ügyes a kisfiad! Laughing
Hanki nem szeret oviba járni? Shocked

Zsezsém imád...ő az óvoda réme Wink Rengeteg verset, mesét tanul, néptáncra is jár. Imádom mikor mutogatja , hogy miket tanulnak. Laughing
Már azt is várja, hogy Sanyika is ovis legyen . Ellenben Sanyim nem akar oviba járni. Mereven elutasítja és közli: Én anyára vigyázok. Itthon. Rolling Eyes

Többiek???? Hahóóóóóóóóóóóóóóóóó
Jelentkezni!!!
Galamb, Szilvi, Zsuzska és mindenki!!!!

Puszi nektek!
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 29, 22:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gree gratulálok kisfiad felállásához!!

Fiúk anyásak legalábbis nálam a fiam az volt csüngött anyáján.
Évikém meg mostanság nagyon anyás viszont másnál is eszik Stivnél szépen iszik Very Happy

[^]  
Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 29, 12:28    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Jó rég jártam erre.

Timso: Sad((((( Drukkolok a szerencsés és kedvező végkifeljethez. Nem lehet semmi 3 csemetével egyedül.

Evineni: Azta!!! Gratulálok!

Tyrexa: ezt az anyós problémát érzem én is magamon. Persze majd próbálok küzdeni a banyaanyósság ellen, de végül is még van idő felkészülni.

Mi jól vagyunk. Hankus oviban, bár minden második héten itthon, mert kamubetegségeket produkál. Meg is mondja, hogy ő szeret itthon lenni....
Keni nem lemaradva Hanki mögött a múlthéten felállt. Tegnap meg egésznap azt gyakorolta, hogy kell kúszásból felülni. Eszméletlen milyen gyors a mozgásfejlődése.
Kinn van az első foga. Kicsit ki is készítette a cicim.....Igen! Még mindíg szopizik, többet, mint amennyit kanalazunk.
Eléggé "anyamajma". Bár elvileg ebben a fél éves korban ez normális. Csak nekem furcsa, mert Hankusnál ennyire nem volt jelen. Tegnap végig ordította azt a fél órát amíg elvittem Hankit oviba és hazaértem. Szegény férjem már megpróbált mindent. Fürdetésnél is ez van...eddig apa fürdette, de egy hete végig ordítja azt is neki. Nálam meg békésen pancsizik. Kicsit fárasztó, hogy nem nagyon tudok egyedül menni sehová....de egyébként élvezek minden percet!

Keni ébred. Még jó is, mert kicsit hosszú lettem.
cs.janka

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 28, 15:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Szülők!
A Budapesti Gazdasági Főiskolán Pénzügyi és Számviteli Karon Emberi Erőforrások szakon végzős hallgató vagyok és idén írom a szakdolgozatomat. A dolgozat témája a kisgyermekes anyák visszatérésének lehetőségei a munkaerőpiacra. Nagyon hálás lennék, ha a kérdőívem kitöltésével minél többen hozzájárulnának munkámhoz.
http://www.kerdoivem.hu/kerdoiv/426247876/
Előre is köszönöm a kitöltőknek!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Yahoo Messenger MSN Messenger
evinene

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 22, 13:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok szép napot mindenkinek!!

Tyrexa köszi!!

Hu azta de bátor vagy...Drukkolok hogy minden rendben menjen a fogdokinál..
Én ezt majd Angliában rendezem le ott sokkal emberibb módon húznak fogat mert nem is húznak hanem lézerrel kipattintják...
nekem eleve 3nincs és ki kell a darabokat szedni mert beletörtek az ínyembe..

[^]  
Vissza az elejére
tyrexa

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 22, 05:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Evinene: ne haragudj, úgy meglepődtem, hogy elfelejtettem gratulálni...
GRATULÁLOK A POCAKLAKÓDHOZ!!! Vigyázz nagyon-nagyon magadra és a picire!!!! Laughing Laughing Laughing
Vissza az elejére
tyrexa

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 22, 05:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Mi van??? Timso válik, Evinene babát vár???? Shocked Shocked
Esküszöm, hogy visszaolvastam amennyire bírtam...hát lányok, azért tudtok meglepetéseket okozni...
Mindkettőtöknek kedvező végkifejletet kívánok, olyat amilyet szeretnétek. Laughing

Mi jól vagyunk. Végre senki sem beteg és itt a jó idő Laughing
Kölkeim szinte egész nap kinn vannak, így az esti altatással nincs gondom, bezuhannak az ágyba és húzzák reggelig a lóbőrt. Igaz, ez nálunk kb 5 órai ébredést jelent, koránkelőek, mint mi. Laughing

Sanyikát próbálom az ovira szoktatni, pontosabban belökdösöm néha Zsezsi csoportjába, had szokja a légkört. Ugyanis azt mondta, hogy ő nem megy oviba, velem marad itthon....remek...és ki jár el dolgozni? (kérdeztem tőle én) mire ő: hát ki? apa.....
Egyre több mindent mond és igazi férfiember, imádja az anyját...mostmár megértem azokat akik csüngnek a felnőtt fiaikon is, nem tudják elengedni őket. Sanyika napi kb 500 puszit ad, ennyiszer meg is ölel és úgy hív: Szépanyám Laughing
Imádom...húúúú, piszok kaka anyós leszek.... Twisted Evil

Szorítsatok lányok, ma kezdem a fogorvoshoz járást...lesz pár húzás, lesz egy 6db-os hidam és mindezért fizetek kb 200ezret... és nagyon félek...utálom a fogorvosokat...

Puszilok mindenkit és írjatok!!!!!
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 18, 12:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok mindenkinek szép napot!!

Sándoroknak Boldog névnapot!!
Tyrexa kisfiadnak különösen Boldog névnapot!!!!

Timso oh akkor egy cipőben járunk én is a 2.tárgyalási időpontra várok lassan jöhetne a levél mert letelt a 30.nap
Remélem Levikédnek minél hamarabb megcsinálják a műtétet és szépen fog hallani!!!
Mielőbbi gyógyulást hogy a műtét meglegyen!!!

Évikém csak fulladt az orrmandulájától kiderült a garatmandula is akadályozta, de végre szépen lenyeli a kenyeret bár még nem rág.. de elnyammogja mint az öregek akiknek nincs foguk.
Ez is haladás ha azt vesszük be sem kapta a darabost meg sem nyalta még tavaly...

pocak lakómmal majd 19.hét 3.napján megyünk a 18.hetes Uh mert az ünnepek miatta vérvételem elcsúszott pechemre Sad
nem vették le csak terheléses cukira meg rutinra..

[^]  
Vissza az elejére
timso.1980

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 18, 11:30    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Eltűnt bárányka jelentkezem:)

Én most egyedül, túl az első válóperes tárgyaláson, most várom a 2.-ra a levelet......
Lassan mehetek dolgozni is......
Még szabin, illetve folyamatos táppénzen vagyok, valaki mindig beteg, Levi meg amúgy sem mehet oviba, majd csak szeptembertől......
Levinek a hallása kissé gáz, elkezelték a középfülgyulladását, így most 7.-én lett volna műtét(orrmandula+fülműtét), de mivel váladék volt a tüdején, tolódott 28.-ra.
És az audiológus szerint olyan mértékű a gyulladás, hogy elképzelhető, hogy nem lesz 100%-os a hallása, de ez mind csak műtét után derül ki, ha bennt a tubus a fülében.

Puszi Mindenkinek!
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2011, Márc. 02, 15:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szilvi köszi igen már vihettem oviba a kislányt!!
Csak nem volt 2hétig netünk!!!
Ma tudtam befizetni 2havit...

[^]  
Vissza az elejére
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 28, 14:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 19, 00:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok szép estét!!

Kár volt leírni tudtam hogy ez lesz.
Évikém 2napja lázasodik pont 17én délutántól már Sad
torokgyulladása van de olyan lázas utálom az egészet főleg mert alig tudom levinni neki a lázát rég volt lázas.

[^]  
Vissza az elejére
evinene

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 17, 13:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szilvi mi jól vagyunk Évike ovizik!
Kisfiamnak megvolt szerdán 16-án a farsangi buli 14-20óráig de mi csak 16órától 19óráig voltunk a lánnyal Zsoltikát is akkor hoztuk haza..

[^]  
Vissza az elejére
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 15, 12:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Helló!

Gree, Nene - remélem már meggyógyultatok
Mi is most igyekszünk kimászni az influenzából - ráment Dorci fülére, de hála Istennek és az egészségügy mai állásának 2 nap alatt elmúlt a fülfájás is. Mekkora bajban lennénk antibiotikumok nélkül....

Hoztam nektek egy tagnapi bejegyzést a blogomból :
Ügyesedik ez a Dorcilány. Már a facebookján is egyedül lép be. Kikeresi az email címek közül a sajátját, és ügyesen beírja a jelszavát is egyedül. Citivillezik, Farmvillezik, állatkerje, meg valami butikos játéka is van neki és persze ott a nagy kedvenc a "nyuszis" (Petville).
Ennek elkerülhetetlen hozadéka, hogy minduntalan betűkkel és számokkal találkozik, az új tudás meg csak úgy ragad rá. Jó dolog az internet - Zsófi és Petus is pont így tanultak meg maguktól olvasni még ovis korukban. Dorci is igyekszik a nyomdokukba lépni, pont az előbb hívott, hogy nézzem meg, hogy a Citivillen már "egyvenegy" zöld pénze van neki Smile - jó, persze, mi tizenegynek mondjuk, de ez szerintem hatalmas lépés, hogy kezdi érteni a számok összeolvasásának logikáját Smile Emlékszem mi általános suliban tanultuk, hogy "egyesek-tízesek-százasok-ezresek" .... és írta fel a tanítónéni a számokat a táblára és ki kellett olvasni ... volt aki még harmadikban sem tudott 4jegyű számot kiolvasni. A mai gyerekek - ha van otthon számítógépük, és főleg ha internetük is - hatalmas előnyben vannak a számítógéppel nem rendelkező családok gyerekeivel szemben.

Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 03, 21:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tyrexa: hogy vagytok?

Evineni: ügyi Zsoltika. Evikenek jobbulast.

Nàlunk Keni volt 3 napig làzas. Torokgyuszija volt ès több foga is èrkezôben van. Tehàt. Emiatt is kelt ô èjszaka.
evinene

HozzászólásElküldve: 2011, Feb. 02, 22:11    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tyrexa jobbulást az egész családnak!!

Évikém szépen lábadozik holnap viszem kontrollra vissza, de azóta sem volt az utcán itt nagy szmog bár a szél kezdi kiseperni erőteljesen..
Budapesten influenza járvány van brrr... nem hiányzik neki még ez is...

Nálunk senki nem alszik együtt senkivel Évikém csak egy szobában velem nurofent kell még adjak neki mert fájdogál a műtét helye..
Viszont fiam újabban délutánonként átjön hozzánk az ágyba... 10éves lesz hétfőn de bírom a fejét nagyon szép lett a félévi bizije csak 4es 5ös de pont ma becsusszant 3as nyelvtanból d enem bánom az soha sem volt az erőssége.. pedig tanul figyel a gyerkőcöm..
amúgy az első 3as egész évben!!!

[^]  
Vissza az elejére
tyrexa

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 28, 20:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Gree: kitartás! Laughing

Egyágyban alvás: hááát, nálunk gyakran előfordul, hogy reggelre 4-en vagyunk az ágyban...apa és én fejenként kb 10-10cm-en, a 2 kis kölök pedig egymás hegyén-hátán, szétterülve... Embarassed
De én imádom ezt...a finom kis illatukat, a szuszogásukat. Persze apa morog, hogy fáj a háta, alig aludt valamit...de szerintem nincs ennél jobb. Majd ha nagy kamaszok lesznek akkor nem alszanak velünk. Bár Zsezsi közölte, hogyha férjhez megy akkor velem alszik, a gyereke apával, a férje meg majd a szomszéd szobában... Laughing
Egyébként Zsezse és Sanyika láz-hányás-hasmenéssel itthon, Ancsi náthás , én meg fülfájós és félig süket vagyok...
Jöhetne a tavasz....
puszi mindenkinek!
Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 28, 10:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

szilvi: KÖszi. Erre már gondoltam én is. Meg próbáltunk is egy ágyban aludni,de én akkor még annyit sem alszom, mint így. Állandóan ott motoszkál a fejemben, hogy nehogy ráfeküdjek, vagy állandóan takargatom stb....
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 28, 09:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gree - nálunk ezért volt "önkiszolgálás" Smile Smile Smile Ezért aludtunk együtt, gombolós hálóingben, és volt sokszor, hogy arra ébredtem, hogy Dorci rácuppant a cicire (vagy a többi, amikor ők voltak babák). Pár perc után már aludtak is tovább. Nemcsak azért kelhet ilyenkor, mert éhes, hanem mert szüksége van a biztonságra. Ki tudja hogyan látja ő még a világot, lehet sokminden ijesztő neki még, és álmában újra előjön. Most vizsgáztam pszichológiából, én nagyon meglepődtem rajta, hogy még az olyan egyértelmű dolgok (nekünk) hogy egy tárgy képe a retinán ha messzebb van kisebb, ha közelebb van nagyobb de attól az ugyanaz - ezt az agyunk úgy tanulja meg és még egy csomó ilyen dolgot....
Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 27, 10:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Merre jár mindenki? Tudom biztos sok a meló.

Mi vagyunk Hankus egy hete köhögs és folyik az orra.
Keni is elkezdett szörcsögni.
Én baromi fáradt vagyok, mert egy hónapja kel Keni éjjel 2 óránként, miközben nappal meg 3 óránként eszik leginkább.
Fogalmam sincs miért? Először úgy gondoltam, hogy estére kevesebb a tejem....de tuti nem, mert lefejtem és megnéztem. Lehet fogzunk? De a sírás nem olyan fájdalmasan sírós... Sajnos cumit már nem fogadja el, és cicizik úgy alszik vissza. Az éjszakai ringatásra nem akarnám rászoktatni, mert a 8és fél kilóját már annyira nem egyszerű...pláne éjjel félálomban.

Bocsika, hogy panaszkodom. Tudom sokan átestetek már ezen. És minden tiszteletem a több gyerekes anyukáké!!!!
Ha van valakinek ötlete szivesen veszem!!!
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 11, 12:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én abszolut tanácstalan vagyok, mert Gyuszót mi is visszatartottuk 1 évet, hisz ő is júliusi. Már úgy ment suliba, hogy olvasott, és egyedül tanult meg szerbül cirill betűket olvasni, mert unatkozott az órán miközben tanárnéni a többieket tanította, akik még nem tudtak annyit mint ő.
Ez nem is baj, de ez az osztályközösség, amibe így került, hogy visszatartottuk nem volt olyan jó osztályközösség, mint amilyen az az osztály volt, ahová 6 évesen nem engedtük, mondván maradjon még az oviban...
A mi sulink és ovink egybe van, így én már most az oviban látom, hogy ha 2012-ban adom be suliba akkor milyen osztálya lesz és ha csak 2013-ban akkor milyen.... Ez is fontos, mert pl. Gyuszóék 5-en voltak egy osztályba, Gyuszó volt az ész, de amint hatodikban kamaszodni kezdett leállt a tanulással, hogy beálljon a sorba - hisz olyankor már nagyon fontos a kortársak véleménye és akire ráragasztják a "stréber" jelzőt, az nem túl pozitív tulajdonság egy lusta osztályban... Rengeteg komoly beszélgetésünkbe került Gyuszóval, hogy mégis a képességeinek megfelelően próbáljon teljesíteni, akkor is, ha csúfolják érte, hogy stréber...

A Rékáéké ezzel szemben nagyon jó osztály, érték a tudás, a tanulás, és már hetedikesek, de még mindig hajtanak, tanulnak és nagyon lelkesek, szeretik egymást és segítik egymást és az osztályfőnökük szerint ritka jó osztály. Pont Rékáék osztályfőnökének a kislánya is ovis, 6 héttel idősebb Dorcinál, és van még pár nyári/ősz eleji gyerkőc, akikkel szeretnénk, hogy egy osztályba járjanak, hogy hasonlóan jó osztály legyen belőlük is majd..... és hogy 2012-ben vagy 2013-ban kezdjenek az majd gondolom többség dönt alapon fog eldőlni Smile Nekem mindegy, csak egyszerre, mert már tudom milyen a jó osztály, és milyen a nem jó osztály....
Persze a 2013-nak én is jobban örülnék, pont azért Gree, amit te is írtál, az esze a meglesz hozzá, de a nyugton ülni még nem tud.
Most középsős Dorci.

Tyrexa Sad elhiszem, hogy nagyon nehéz lehet Sad

Gree - drukk, hogy így is maradjon Keni és Hanki között mindig Smile
Vissza az elejére
Gree

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 11, 11:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tyrexa: elhiszem, hogy ez a karácsony nem volt lelkileg könnyű számodra. Anyukád, hogy viseli?
Szerintem sem rossz Ancsi 3-sa abból a két tárgyból

Szilvi: Keni is imádja Hankit és fordítva is. Keni mindenkire mosolyog, de mindíg Hanki kapja a legnagyobb vigyorokat és kacagásokat. Remélem megmarad ez a jó kapcsolat és szupi tesói lesznek egymásnak.

Én sem engedem Hanikit csak 7 évésen suliba. Esze lenne hozzá, csak ülni nem tud eleget és folyamatosan egy dologra koncentrálni sem.
Én úgy tudom, hogy a május 31 és szeptember1 közötti gyerekeknél szülői kérésre és nevelésitanácsadó jóváhagyásával mehetnek korábban iskolába.
OlahSzilvi

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 10, 23:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

De jó újra hallani rólatok!!!!

Spirál - anyukám pont így járt annakidején, mint te, úgyhogy én ki sem próbáltam azután sohasem Smile

Ovi - úgy tudom május 31 a határ, de 8 éves koráig a szülő visszatarthatja Smile oviban (meg gondolom a szakemberek is, ha úgy látják)

Gree - emlékszem, évekig hiába vágytam egy végigaludt éjszakára.... Smile Azután eljött Smile Hogy vannak egymással a tesók? Hanki - Keni ?
Zsezsi-Sanyika ? Gondolom az öcsik imádják a nővérkéiket Smile

Na, fizika-kémia - azokból én is hármas voltam... meg Gyuszóm is Smile Arra külön születni kell, hogy azokat valaki megértse... nem rossz jegy az a 3-as belőlük, ha Ancsi nem orvos akar lenni, vagy hasonló, amihez kell.

Sanyika fiú létére nagyon ügyesen beszél akkor a korához képest Smile

Többiek ?
Vissza az elejére
tyrexa

HozzászólásElküldve: 2011, Jan. 10, 20:37    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Látom kezdtek előmerészkedni!Smile

Mi jól vagyunk...
Zsezse: szép is okos is...tehát változatlan...az óvoda réme:)
Minden érdekli, mindenhez van hozzáfűznivalója, mindig övé az utolsó szó. Imádom az okos kérdéseit, néha olyanokat kérdez, hogy küldöm az apjához, mert nem tudok válazolni rá... Embarassed
suli: én biztosan 2013-ban engedem csak suliba, ráér még tanulni...bár sztem ők előbb nem is mehetnek, nem? Ha jól tudom május 31után születettek évvesztesek már...

Sanyika: igazi pasas...az a legújabb szójárása: anya csajom....így hív engem a drágám, de voltam már babanya is(baba anya) Egyre több mindent mond, már néha mondatokat is kiprésel magából. Úgyhogy tényleg nem marad kuka(védőnő már 1 évesen megmondta)

Ancsi: tanul...gat....na, jó, nem panaszkodom, félévkor 2db 3-asa (kémia, fizika)lesz, a többi 4-es és 5-ös...ahhoz képest, hogy pl. matekból a 33 kölökből 20 bukik... Rolling Eyes
na, meg ahhoz képest, hogy sohasem tanul...én legalábbis annyiszor láttam az íróasztalánál ülni, mint ti...

Én: elvagyok...most már picit jobb, de az ünnepek és a szülinapom nagyon depisen telt...persze a gyerekek nem vehették észre, de apu nagyon-nagyon hiányzott. Szülinapomon egész nap a telefonomat lestem, ugyanis mindig ő volt az első reggel 6 körül, aki felköszöntött.
Most folyton dokihoz járok...2 hónapja tetettem fel spirált, hát ez egy rémálom...van közületek valakinek? Van vele problémátok? Vagy csak én vagyok ilyen szerencsétlen? Fájdogál a hasam(sose szokott), 20 naponta menseselek, 4-5 naponta pecsételgetek...Na, de holnap ha ismét megyek, hát levetetem...apa azt mondta, hogy legfejlebb majd számolunk: 3+1 Wink

Na, mennem kell, úgy hallom üvöltöznek...
bocsi a hibákért, de új gép, új klaviatúránk van és még szoknom kell
Puszilok mindenkit!
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3 ... 163, 164, 165  Következő
1 / 165 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés