Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Zsa12345ven és Dakini eszmecseréi

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Skizolány

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 03, 12:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ha már korábbi ígéreted ellenére mégiscsak válaszoltál nekem, ne aggódj, rád is jut időm.
Dakini

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 03, 12:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Látom jól elszórakozol itt egyedül is!
Már csak a téli babásból kéne ide átvonulnod!
Csodálkozom, hogy a nevemben még nem levelezel magaddal, hiszen az én nickemet is lenyúltad, de már vagy egy hónapja.
Beregeltél azt semmi...pedig a topikcím is stimmelne...hm?
Jó ötlet? Használd nyugodtan és levelezgess itt magaddal!

http://www.kep.tar.hu/dakini
http://www.ikreskonyv.hu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Skizolány

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 03, 08:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Te saját magadon nevetsz? Látom, nem csak én vagyok hibbant ezen a fórumon.
zizzencs

HozzászólásElküldve: 2007, Júl. 31, 20:01    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Smile
 zizzencs

HozzászólásElküldve: 2007, Júl. 30, 14:10    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Befejeznéd már végre?? Megfogadtam, hogy nem szólok hozzád többet, de mostmár betelt a pohár.

HAGYJ MINKET BÉKÉÉÉÉN!!!

OOOOOOOOOOOOOO
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Skizolány

HozzászólásElküldve: 2007, Júl. 10, 13:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hupsz, hát megjöttem végre. Az utóbbi pár napban sütkéreztem egy kicsit a Balcsin, remélem hiányoztam nektek.
Úgy látom, hogy nem kapok elég figyelmet itt a fórumon, de a privát üziket olvasgatva megnyugodva tapasztaltam, hogy valójában élénken foglalkoztat benneteket a jelenlétem.
Azért túlságosan ne idegeskedjetek miattam, hiszen ez itt egy fórum, ahol álnéven és arc nélkül találkoznak az emberek egymással. Nem célom, hogy valaki tartós egészségkárosodást szenvedjen ezekben a vizitdíjas időkben.

Aki szeretne kitiltani a fórumról, meg mindenféle jogi ügyekkel próbálkozna vacakolni velem, annak üzenem, hogy ez itt nem egy ilyen ügy.
Ez itt egy internetes fórum, ahol azt mondok amit akarok, ha akarom, akkor a fenekemről készült fényképet teszem be avatarnak. Majd a moderátor kitörli, mert ez a dolga.

Na, csak ennyit akartam közölni azoknak, akik feleslegesen fáradoznának itt ilyesmivel.
A mostani pasim a chello internetszolgáltatónál dolgozik, így aztán jól el tudok bújni előletek.

Pusszancs.
Skizolány

HozzászólásElküldve: 2007, Júl. 10, 08:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Nem kell mentegetőznöd, azért annyira nem vagyok hülye, hogy ne jöjjek rá időben az ilyen trükkökre.
Egyébként miért búcsúzol? Többször írsz nekem, mint gondolnád. Eléggé elszomorít, hogy még senki nem jött rá valós kilétemre.
Talán én te vagyok, vagy zizzencs, vagy nicole, vagy ozá, vagy akárki.
De lehetek a GYVSZ munkatársa is, aki így ellenőrzi, hogy ki alkalmas és ki nem leendő szülőnek. Kicsit csúnya dolog, de semmit sem szabad a véletlenekre bízni.
De ha egy sokadik sikertelen örökbefogadási procedúrát megélt nő vagyok, az is befér ide.

Tudat alatt valószínűleg inkább saját magadat akartad elcsalni az öribabás topikból, hiszen nem biztos, hogy neked még ott a helyed.
Van két szép gyermeked, akiket megszültél, és azoknak büszkélkedsz velük, akiknek természetes úton nincs lehetőségük a gyerekvállalásra.
Gondolkodj el ezen, mert nem biztos, hogy a lányok a mosoly mögött nem forrnak az irigységtől.
Dakini

HozzászólásElküldve: 2007, Júl. 05, 16:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Skizo!

Őszinte leszek hozzád:
Azért levelezgetek itt Veled, mert megpróbáltam, hátha távol tudlak tartani az öribabás lányoktól azzal, hogy elcsalogatlak ide.

De sajnos, úgy látom, így sem hagyod őket békén.

Ebben az esetben, be kell valljam, erre se időm, se energiám, se nem szórakoztat a magas szintű humorod annyira, hogy itt levelezgessek Veled, így vérző szívvel, de elbúcsúzom Tőled.

A legjobbakat az egész bandádnak!

Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
Skizolány

HozzászólásElküldve: 2007, Júl. 05, 12:45    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ők mindenképpen jönnek, hiszen mi elválaszthatatlanok vagyunk, mint a Yin és a Yang, a föld és az ég, a tűz és a víz, a pszichiáter és betege, Lolka és Bolka, hogy csak néhányat idézzek.
Közös témánk máris van, mert nem tudod megállni, hogy beszélgess velem.

Vinném a két kicsi lányomat is, ők lennének a kísérleti nyulak a pszichológiai kutatásaimhoz.
Még két ilyen elcseszett csajt, látszik, hogy nem az anyjukra ütöttek, pedig sem örökbefogadottak, sem laborban fogantak.
Az apjuk büszke lenne rájuk, ha tőle lennének, a vérszerinti apjukat meg nem is ismerem. Fene se tudja, hogy a zsák búzából melyik két szem volt a korpa. (kunckunc)

Egyébként nem hívnátok meg engem is az öribabás talira?
Dakini

HozzászólásElküldve: 2007, Júl. 05, 09:19    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ó, micsoda nagyszerű ötlet!!!

De előtte ki kéne próbálni van-e közös témánk.
Miről dumcsiznánk? Szerinted?

Lehet, Zsa6van és Zsa5ven szívesen megy Veled!
Hm?

Vissza az elejére
Skizolány

HozzászólásElküldve: 2007, Júl. 05, 08:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ezért vagyok itt. Itt foglalkoznak velünk, beszélgetünk, tanácsokat kapok, meg kritikákat is, és egyszerre 6 barátnőre is szert tettem.
Egyszer talán mindnyájan elmehetnénk a cukiba süteményt enni.
Esetleg egy közös kirándulás?
Jitter

HozzászólásElküldve: 2007, Júl. 05, 07:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

bocsi, eltévedtem -- törlöm a hsz-emet!
Vissza az elejére
Dakini

HozzászólásElküldve: 2007, Júl. 04, 14:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Ennyi szenzációs humorú csajszi egy családban!
Klassz lehet Nálatok a családi élet!
Biztos nem olyan punnyadt és uncsi, mint másoké.

Másfelől, biztos rossz lehet, hogy senki nem ért meg Benneteket, mindig mindenhonnan csak elküldenek és nem akar veletek senki beszélgetni, igaz!?
Ó, Ti szegény Skizolányok! Crying or Very sad

Vissza az elejére
Skizolány

HozzászólásElküldve: 2007, Júl. 04, 13:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Tényleg vevő vagy a humoromra??
Akkor már nem is érdekel a dolog és végleg eltűnünk innen.

Vagy inkább a lányaimat is ide küldöm a fórumra, ők is hasonló ideológiával bírnak, mint én.
Jó lesz? Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Dakini

HozzászólásElküldve: 2007, Júl. 04, 12:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hihi!
Hát nyilván nem küldtem el, de ha valahonnan megszerezted, légy boldog vele!

De biztos jobb ennél a fantáziád, valami izgibb téma?

Vissza az elejére
Skizolány

HozzászólásElküldve: 2007, Júl. 04, 11:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszi, hogy elküldted nekem is Anna címét.
Még nem tudom mit írok neki, de azért köszi.
Dakini

HozzászólásElküldve: 2007, Júl. 04, 09:33    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hellobello Skizolány!
Már tegnap gondoltam, hogy Te regisztráltál ilyen szép néven.
Nos, miről társalogjunk?

Vissza az elejére
Skizolány

HozzászólásElküldve: 2007, Júl. 03, 12:44    Hozzászólás témája: Zsa12345ven és Dakini eszmecseréi Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Zsa!

Ezentúl ide írd skizofrén ideológiáidat, minket pedig hagyj békén.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Advertisement
Ezt olvastad már?Elrejtés