Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Gyógyszerárak

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Csimi

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 07, 20:17    Hozzászólás témája: gyógyszerárak Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Álltalában ezeket a gyógyszereket használják a lombik program alatt.Leírnám az árakat,hátha segít a kezdés előtt.
Gonal F 900 NE :29.830 ft.
Puregon 300 NE :9989 ft.(ez csak lombikosnak ennyi)
Luveris 75NE :2527 ft.
Menopur 5 E :7947 ft.
*** 75NE :579 ft.
Ovitrell :7500 ft.
Orgalutron :10.231 ft./db.
Decapeptyl :1400 ft.körül van,ennek nem tudom pontosan az árát.A hazipatika.hu pontos felvilágosítást ad minden gyógyszer áráról.Remélem azért valamennyire tudtam segíteni,ha van még kérdés szivesen segítek.
Sok sikert mindenkinek!
Csimi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
zsuzsi76

HozzászólásElküldve: 2007, Aug. 03, 18:29    Hozzászólás témája: Gyógyszerárak Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Gondoltam,hogy azok,akik most,vagy nemrég estek át a lombikprogram nehézségein,tudnak segíteni a mostani,igencsak faramuci időszakban nekünk.Ha kérhetem,írjátok meg nekünk a mostani gyógyszerárakat.Mégiscsak több tapasztalattal rendelkeztek,mint mi.Előre is köszönöm...
Zsuzsi
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Advertisement
Ezt olvastad már?Elrejtés