Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Szoríts velem, kérlek!
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3  Következő

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Rose

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 04, 07:47    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska, remélem azóta is javult Apukád állapota és stabilan halad a gyógyulás útján. Very Happy
Bocsánatot kérek én is, hogy utólag kívánok neked boldog névnapot! Embarassed
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
sünke

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 02, 23:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska!
Huh, ugyan kicsit késve Embarassed , de még talán időben ideértem, hogy boldog névnapot kívánjak Neked! Very Happy
Nagyon jó, hogy Apukád már ilyen szépen gyógyul!
Vissza az elejére
LVEmese

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 02, 18:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska! Nagyon sok boldog névnapot kívánok Neked! Very Happy

Apukád nagyon ügyes, gyors felépülést kívánok neki!! Bizti nagyon erős a szervezete, ha ilyen ütemben gyógyulgat!!
Vissza az elejére
Banyácska

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 02, 11:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A titkos druszáknak is boldog névnapot Very Happy
Banyácska

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 02, 11:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm!!!! Én is sok boldogot kívánok Neked!!!!!! Smile

Apu jól van, szépen gyógyulgat Voltak nehezebb napok a héten, amikor éppen a köhögéssel kínlódott meg rájött, hogy a lába is fájhat, de összességében elégedett vele a doki. Smile
ednüt

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 02, 08:24    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska!
Hogy van apukád?Remélem javulgat.

Boldog névnapot kívánok Neked.

Repeta
Vissza az elejére
Jitter

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 30, 11:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska Very Happy

Tök jó, hogy már ilyen vidám vagy te is Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
tigi

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 30, 10:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska!

Nagyon erős Apukád van. Örülök neki, hogy minden a legnagyobb rendben ment. Meglátod hamar meg fog erősödni és minden olyan lesz, mint régen. Smile További gyors és problémamentes gyógyulást kívánok Apukádnak!

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
Banyácska

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 30, 10:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Furcsa is nagyon, elhiszem. a Sogórnőm babája lassan megmozdul, de hát kimaradt az első 12-14 hét, figyeleni kell rá, el ne hagyja a nagyobbik gyereket, annyira zizi. Very Happy
Jitter

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 30, 10:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska, én még nem, úgyhogy most figyelem az összes csodát, hogy nőjön a hitem Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
szilva

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 30, 10:09    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Drága Banyácska, csak most olvasom... Nagyon-nagyon szorítok továbbra is, látom, már a műtéten túl vagytok. Soxor puszillak, Apukádat is, és gyors felépülést kívánok!!!
Banyácska

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 30, 10:06    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jitter, mondtam neki, hogy nagyon büszke vagyok rá.

És Te hogy vagy, csodamami? Elhiszed már, hogy milyen szép is ez az Élet? Smile
Jitter

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 30, 09:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hát ki lenne a hős? Apukád, meg Anyukád, meg Te is... A neheze persze rajta volt, de azért együtt csináltátok végig Very Happy
Vissza az elejére
Banyácska

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 30, 09:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Smile Igen-igen, sziasztok, szépen gyógyulgat.
Nagy megkönnyebbülés volt tegnap látni már, hogy teljesen tiszta a tudata. Mondta, hogy nem emlékszik mikor voltunk bent nála szombattól-hétfőig. Olyanokra emlékezett és nekünk is mondta, hogy a dokit hétfőn találjuk meg, de sok minden teljesen kiesett, ami az intenzíven történt.
Mit tudnak ezek az anaesztesek!!! Very Happy Very Happy

Tegnap már kiült az ágy szélére, tett pár lépést, nincs már semmi kanül, katéter. Fáradékony, a köhögés nem egyszerű, de ÉL és felszabadult.

Köszönöm a jó kívánságokat. Biztos vagyok benne, hogy az áltatlatok kapott figyleem rengeteget számított még így ismeretlenül is.

Feküdt tegnap, a mellén kötéssel, mosolyogva és kérdezte, hogy na, ki a hős? Smile
Jitter

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 30, 09:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska Very Happy Apukád nagyon szépen gyógyul, még telefonál is Very Happy Anyukád is lassan megnyugodhat, nem igaz? Smile
Vissza az elejére
Timsza2

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 30, 09:38    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska Drága!
Annyira örülök, hogy ilyen jól van már Apukád! További gyógyulást, erősödést kívánok! Puszi
agrave

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 29, 20:53    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska: ezek szuper hírek! Annyira örülök, hogy ilyen szépen gyógyul és erősödik apukád!!! Smile
Ezek szerint a kedve is egész jó.
gigaboszi

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 29, 18:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska
Amit mi is használtunk az osztályon...
Gumikesztyű... belekötve egy gumicső... (amit régen vérvételnél leszorításra használtunk)... ezt kell fújogatni...de a sima lufi is nagyon jó...
Áron: 2011.04.12.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Banyácska

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 29, 12:54    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Maggancs, te drága, megkérdezem a Dévényes Katinkat. Smile
Banyácska

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 29, 12:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm!!!! Smile
Anyu is nyugodtabb már, mert van dolga: főzhetett finom levest Razz

Most beszéltem telefonon is Apuval. Teljesen jól van, a hangja is más. Ő mondta meg, hogy hányas szobában van meg ilyenek. Very Happy
Én olyan boldog vagyok!!!!!!!

Akinek van tapasztalata műtét utáni tüdő, hörgő "mozgatásra" ossza meg velem. Valami lufisra is emlékszem????? Gyógytornászi ötlet is jöhet.

Smile
Ölellek benneteket!
repet

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 29, 12:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Banyácska!
Örülök hogy apukád kikerült az intenzívről.Mihamarabbi gyors felépülést kívánok.
Anyukádon nem csodálkozok hogy depis lett hiszen eddig tartotta magát.De előbb vagy utóbb várható volt hogy Ő is ki lesz bukva.Idő kell Neki is mire helyre áll minden.
Vigyázz rájuk nagyon.
Apukádnak most már lehet vinni egy csomó kaját nehogy éhezzen Razz
Puszi:Repeta
Vissza az elejére
Banyácska

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 29, 11:49    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Apu ma kikerül az intenzívről. Smile
Banyácska

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 28, 21:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Drága lányok, köszönöm-köszönöm!

Többé-kevésbé jól van apu. Az altatás-ébredés eléggé elhúzódik, de látom, hogy másoknál is. Bealszik, mintegy védekezésül a fájdalom, gondolatok elöl. A doki néni az intenzíven ezt nagyon jól levezette. Bele sem gondolunk min megy át az ember, főleg, hogy a műtét alatt is vannak éberebb szakaszok, akár emlékek is. Állandóan matanak az emberen idegenek, a csővek, a gépek napokig........

Apu mellett a bácsi kiakasztotta a feleségét, mert azzal vádolja, hogy átallt közéjük és meg akarja ölni...

Apu már adekvát, de álmoskás. Volt némi láza reggel, de algopirinre lement, seb vagy mellkasi irritáció miatt előfordul.

Anyámmal több baj van..... egyfolytában depis, nehéz kibillenteni...........ma én sem voltam formában.....
beth74

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 28, 20:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyesz!

Örülök, hogy Apukád túlesett a műtéten és már jobban van!
Razz
( Küldtem Neked sms-t az Őrségből is de lehet, hogy rossz számra, ezt is Krinyustól nyúltam le)
tkrinya

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 28, 18:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyesz!

Én is most látom, hogy milyen izgalmakat éltél/élsz át!!!
Húúúú...nagyon örülök, hogy sikeresen túléltétek mindannyian ezt a nagy dolgot.Sejtem mennyire kiborulhattál.Sad
Mostmár csak jó dolgok fognak történni, meglátod!Smile
Pusszantalak
Szti

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 28, 15:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska!

Örülök nagyon, hogy jobban van apukád!
Nagyon gyors felépülést kívánok neki!!

http://hu.fotoalbum.eu/szti2
Vissza az elejére
Pálgi

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 28, 11:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska!
Örülök,hogy jobban van Apukád! Very Happy Nagyon gyorsan fel fog épülni,hisz hatalmas erő van benne!

puszillak

[^]  

http://hu.fotoalbum.eu/Palgi2
Vissza az elejére
Matiba

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 27, 23:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Banyácska!

Örülök, hogy Apukád jól van! Sokat gondolok Rátok! Mielőbbi teljes felépülést kívánok!
Vissza az elejére
szindi

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 27, 17:34    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska Én csak most olvastam a soraidat!Nagyon örülök,hogy minden rendben van apukáddal!Ha enni kér és inni akkor már minden oké!Biztossan felépül!Én szerdára vagyok kiirva programozott császárra,ha lehet szoritsatok nekem is és gondoljatok rám!Remélem a babóm kihúzza szerda reggelig és nem jön elöbb,mert igy a saját dokim fog megműteni!ölellek Renáta
gigaboszi

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 27, 17:20    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska
Az nagyon jó, hogy nem hagyja el magát... Laughing
Az fél gyógyulás...
Vissza az elejére
agrave

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 27, 15:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska: most már napról napra erősebb lesz. Majd kűzdhettek vele, hogy vegyen vissza a tempóból. Smile Örülök, hogy szépen javul!
Jitter

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 27, 15:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska, jessssssszzzz!!!! Very Happy Így kell ezt, Apukád nagyon jól vette ezt a nehéz akadályt! Mielőbbi gyógyulást kívánok neki, de ahogy eddig haladt, biztos, hogy ez is meglesz Very Happy Nagyon örülök neki!!!!!! Very Happy (De azé most már ne éheztessétek ki szegényt!!!)
Vissza az elejére
sünke

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 27, 13:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska!

Nagyon örülök! Very Happy Remélem, Apukád nemsokára ehet valami finomat is! Very Happy
Vissza az elejére
Banyácska

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 27, 10:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Köszönöm szépen, hogy gondoltok ránk!

Apu jól van. Mocorgós, de kedves, bírunk vele - mondta reggel a doki néni. Very Happy
Tami

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 26, 17:03    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska!

Ha apukád már azzal foglalkozik, hogy mit ehet és mit vittetek neki, akkor az nagyon jó jel!
Banyácska apuka egy iagzi hős Very Happy
Banyácska

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 26, 16:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok, aput nagyon hamar ki fogják paterolni az intenzívről, mert nála türelmetlenebb egy napost még nem láttam. Very Happy
Azzal fogadott, hogy hol voltunk már, miért csak most jövünk. mondtam, mert nem lehetett és most is csak egy perc. Mit hoztunk? Semmit nem lehet még. Jaj, de hogy nem stb.stb.
Kicsit álmos még, kicsit kásás a beszéde, de mocorgós, élénk. Ha nem lennének benne még csövek, tudi, hogy felkelne. Nehezen fogadja el, hogy még csak egy-egy kortyot ihat, hogy nem lehet ülve.

Kijöttünk és csak nvettünk. Ilyen nincs. Arra számítottunk, hogy ott fog feküdni tokától-bokáig még szenderegve és hálásan pillogva a világra.

Holnap kikerül a nem operálós intenzívre, ahol már felkelhet.

Nagyon meleg van, vigyázzatok magatokra.
ilka

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 26, 16:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska, örülök, hogy apud túl van rajta, és javulgat!!!
Puszi,

Ildi

www.kep.tar.hu/ildimami (új)
www.gportal.hu/ilka
Vissza az elejére
Tami

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 26, 12:59    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska!

Nagyon jó volt olvasni, hogy apukád jól van. Biztosan nagyon gyorsan fel fog épülni. Látod, tudta a te apukád, hogy neki még sok beszélgetnivalója van a kislányával.
agrave

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 26, 11:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska: eddig minden nagyon jól alakul, nagyon örülök! Drukkolok továbbra is apukádnak, hogy mielőbb felépüljön! Nektek meg és persze apukádnak is sok-sok erőt kívánok!
gigaboszi

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 26, 10:26    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska
Ezek eddig nagyon jó hírek...
Továbbra is drukk... hogy a lábadozás problémamentes legyen....
Neked meg tessék rendesen enni... szükséged lesz az erődre....
Vissza az elejére
Banyácska

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 26, 10:25    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szép napot mindenkinek! Smile
Az enyém jól indult. Apu lekerült hajnalban a lélegeztőről. Jó a keringése, a vérnyomása, a pulzusa.
Tegnap este ébresztették, mondták neki, hogy túl van rajta és örömének látható jelét adta.

Kis lépésenként halad a gyógyulás felé, de nagyon ügyesen veszi az akadályokat.

Szerintem ő fog a legjobban leglepődni, ha megtudja, hogy 6,5 óra volt, szívmotorral, lehűtve. Tényleg, lehet nehezebb azoknak a betegeknek, akik hónapokig várnak, mi is lesz velük a műtőben, addig öszekapirgálva az infókat.....

El kell mondanom, hogy mennyire csodálatosak az orvosok, a nővérek, akik vele voltak. Anyu az altatós orvossal beszélt este. Erőn felüli, amit egy idegenért megtesznek, hogy életben tartsák.

Mindezt egy romhalmaz közepén, mert az OGYK bal felöli épületeit elkezdték kiüríteni.
Ott volt az Andológia is. Papp professzorral...... remélem méltó megbecsüléssel önálló osztályt kapnak valahol.
A szívsebészet június végéig fogad........

Nehéz elhinni, hogy a kevesebb jobb lesz.....

Puszi nektek, sok szeretettel!
repet

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 26, 08:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska!
Örülök hogy apukád túl van a műtéten.Melőbbi felépülést kívánok így ismeretlenül is.Kívánom hogy minél hamarább haza kerüljön.
Most már egy kicsit Te is fellélegezhetsz.
Puszi:Repeta
Vissza az elejére
Pálgi

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 25, 21:41    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska Drága!
Most látom milyen nagy izgalmakat éltél át!!!Sajnálom,hogy tegnap nem tudtam kicsit "fogni a kezed",de szerencse sokan megtették azt helyettem is!'Hál Istennek minden rendben és Apukád is már lábadozik! Very Happy
Nyugodj,meg és pihend ki magad,hogy Apukád ismét egy Angyalkát lásson benned,amikor meglátogatod!!!!
Sok puszi,vigyázzatok továbbra is egymásra

Ági

[^]  

http://hu.fotoalbum.eu/Palgi2
Vissza az elejére
titti

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 25, 21:18    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska!!
Ez a műtét csak így végződhetett!!
Nagyon örülök, hogy apukád jól van, és rendben ment minden!! Very Happy

..most már lassan edd meg ám a vacsidat is!! Wink

Sok puszi, és ma aludj egy jó nagyot!!!
Holnaptól pedig vidd be a nyugalmadat és a jó nagy adag pozitív energiádat apukádnak!! Smile
vivien

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 25, 21:12    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska!

Tegnap óta figyelem a topicot. Örülök a jó híreknek. Mielőbbi gyors gyógyulást kívánok édesapádnak!
(Eszembe jutott , amikor Balunak szorított a fél csnet)
Vissza az elejére
ilka

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 25, 19:17    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Banyácska, nagyon örülök!!!!!

Várom a híreket!!!!

Ildi

www.kep.tar.hu/ildimami (új)
www.gportal.hu/ilka
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
Ugrás a köv. oldalra: 1, 2, 3  Következő
1 / 3 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés