Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Pénzügyi tanácsadás, segítség

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Veramama

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 21, 18:10    Hozzászólás témája: Pénzügyi tanácsadás, segítség Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok !

gyakori látogatója vagyok a Családinetnek, sokan talán ismernek is, a Clostis babavárókba szoktam legtöbbször írni. Én is babát szeretnék.

Pénzügyi tanácsadóként dolgozom és úgy gondoltam, hogy lehet,hogy itt is tudok egy-két embernek segíteni, hiszen mindnyájan munka, család mellett próbáljuk megoldani a pénzügyi dolgainkat is.

Amiben tudok segíteni:

1. Család és bababarát konstrukciókat tudok kidolgozni arra az esetre, ha szeretnétek takarékoskodni a gyermekek számára, taníttatására, életkezdésére akartok félretenni, biztonságban akarjátok tudni családotokat. Esetleg egy már felvett hitelt akartok bebiztosítani.

2. Jelzáloghitelekben tudok segíteni, a papírok beszerzésétől kezdve a folyósításig. Legyen ez új vagy használt lakás vásárlása, építkezés vagy szabadfelhasználásra igényelt hitel. Vagy egy régi - rosszabb konstrukciókkal felvett - hitel kiváltása.

3.Aki már a jövőre gondol és megteheti, takarákoskodhat EUR-ban is, amiben extra hozammal tudok befektetési portfóliókat ajánlani. Ugyanez forintban is elérhető.

Szívesen válaszolok kérdéseitekre. Tanácsadás, üzletkötés és segítség a részemről ingyenes.

Köszönöm, ha rám gondoltok!

Gergely Vera
gergelyvera@freemail.hu
06/30-554-3804

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés