Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Bemutatkozás + kérdés

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Bejczy

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 30, 14:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Nonóó!
Én is szedtem, szinte végig a MagneB6-ot. Szerintem nagyon jó. Nekem eleinte a hányinger lekűzdésében is segített, meg később is, mikor keményedett néha a hasam. Bátran lehet szedni! Very Happy

Gratulálok a babákhoz! Very Happy
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Pkagi

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 21, 19:05    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Nonóó
Nyugodtan szedd a magneB6-t. Lazítja a méhet. Van aki végig szedi és van aki csa alkalmanként.
Én a 12. hétig szedtem utána már csak akkor amikor esetlegesen görcsölgettem.
Ártani nem árt, használni pedig használ.
Gratulálok a babóhoz.

[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Nonóó

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 21, 16:19    Hozzászólás témája: Bemutatkozás + kérdés Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Bocsi, hogy csak így ismeretlenül jelentkezem, de nem régen fedeztem fel ezt a baba-mama portált és egy másik topicban már próbálkoztam de az pont kihalófélben van és felétek irányítottak.

Bemutatkozom:

Nonó vagyok 27 éves és végre többszöri sikertelen próbálkozás után, babát várunk, ráadásul ikreket.
Nagyon örülünk a piciknek, bár még a 13 hétben járok, korábban még eddig sem jutottam el.
Olvasgattam a témáitokban, súlyfelesleg, hajszálerek stb. Én még nagyon az elején járok de már magnézium hiányom van és az orvosom ajánlotta a Magne B6-ot. Kicsit határozatlan vagyok a szedését illetően.
Van vkinek tapasztalata???
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés