Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
ÁLLÁSLEHETŐSÉG KEDVES ANYUKÁKNAKVAGY LEENDŐ ANYUKÁKNAK

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Mosoly

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 28, 22:52    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

A vilag 37-ik legelismertebb cegenek dolgozom, es a vilag legkifizetodobb es szerintem az egyik
legkonnyebb, legkenyelmesebb munkajat vegzem, napi 1-2 oraban.
Ugyanezert a munkaert a media tobb szazmilliot kap evente. 2007-et irunk, ezt a munkat
mar nem vehetik el tolunk. Ha felkeltettem az erdeklodesedet, neked is megmutatom,
hogyan elj meg ebbol.
msn: kynga40@index.hu /mosoly neven/
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
fjutta

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 08, 11:27    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Anyukák ,Nagymamák !
Szeretnék Nektek egy szuper ajánlatot tenni!
Gondolom ismeritek a katalogusból ,tanácsadónőkön keresztül árusító cégek termékeit!
Amit én ajánlok hasonló,de garantálhatom a pénztárcakímélő árakat ,teljesen ingyenes csatlakozást,azonnali 25% hasznot,fizetéshalasztási lehetőséget.
Ha felkeltettem érdeklődésed látogass el honlapomra
http://www.juditoldala.mindenkilapja.hu
Én is kipróbáltam már sokféle lehetőséget,két gyerek mellett nagyon nehéz a hivatalos munka mellett egy olyan jövedelemforrást találni ,amely rövid időn belül sikerrel kecsegtet,de nem igényel semmilyen befektetést!
Nekem bejött és ez másoknak is csak bejöhet! Very Happy Very Happy
Vissza az elejére
tejszinke

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 05, 19:59    Hozzászólás témája: ÁLLÁSLEHETŐSÉG KEDVES ANYUKÁKNAKVAGY LEENDŐ ANYUKÁKNAK Hozzászólás az előzmény idézésével

Ez nem ügynöki munka. Nem kell Önnek házalnia. Eladnia sem kell semmit. Minden formaságot, eladást és egyéb munkát a weblap, ill. a cég intéz és bonyolít.
Minden az Interneten zajlik egyszerűen, gyorsan és hatékonyan. Most egy weblappal nemcsak a saját, de még a barátainak a legtitkosabb vágyait is valóra válthatja. És ez nem álom. Ez valóság. Tudta Ön, hogy az Internet pár év alatt több embert tett vagyonossá, mint korábban a történelemben bármi más? Egy weblap rendkívül egyszerű és roppant erőteljes jövedelemforrássá változhat - ha Ön megfelelően használja. Jelenleg minden 7. másodpercben 3 új ember csatlakozik világszerte az Internetre, és szinte percenként jönnek létre új weboldalak. Ez Önnek egy hatalmas lehetőséget jelent, hiszen egyszerűen, gyorsan és tartós eredménnyel építhet fel egy állandó jövedelmet. www.gazdagodj.ws
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés