Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
2007-es téli babák

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
szindi

HozzászólásElküldve: 2007, Ápr. 30, 09:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!Örömmel látom van már téli topik is a nyáriaktól is nyugodtan kérdezhettek ám puszi! Wink
bubuka2

HozzászólásElküldve: 2007, Ápr. 26, 16:29    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

móniÁ írta:
Így van!!!!!gyertek oda is!!!!minnél többen vagyunk,annál jobb.több szem többet lát!!!!!

Oksi!

Átírjátok akkor télire is?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2007, Ápr. 26, 11:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Így van!!!!!gyertek oda is!!!!minnél többen vagyunk,annál jobb.több szem többet lát!!!!!

[^]  
Vissza az elejére
wildkitten

HozzászólásElküldve: 2007, Ápr. 26, 11:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jóóóóóóóóóóóóóó ötlet!!!!! Very Happy NAgyon örülünk ha tényleg átjöttök. Kérdezzetek nyugodtan!!!! Épp most tettem fel a táblázatunkat is. Megnézhetitek, ki hol tart, és ha írtok adatokat, ti is bekerülhettek!!! Very Happy
wildkitten

HozzászólásElküldve: 2007, Ápr. 26, 11:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Jóóóóóóóóóóóóóó ötlet!!!!! Very Happy NAgyon örülünk ha tényleg átjöttök. Kérdezzetek nyugodtan!!!! Épp most tettem fel a táblázatunkat is. Megnézhetitek, ki hol tart, és ha írtok adatokat, ti is bekerülhettek!!! Very Happy
weeny

HozzászólásElküldve: 2007, Ápr. 26, 10:48    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia bubuka!
Szerintem mennyünk át az ősziek közéSmile
Vissza az elejére
bubuka2

HozzászólásElküldve: 2007, Ápr. 26, 10:23    Hozzászólás témája: Re: :) Hozzászólás az előzmény idézésével

weeny írta:
Szia!
Niki vagyok,én dec 14 körül fogok szülni.Sok mindent nem tudok még mondani mert ma megyek az első terhesgondozásra is:)

Szia!

Én is decemberre vagyok kiírva hivatalosan, egy nappal utánad, és jövőv héten megyek a 2. UH-ra.
Írj bővebben, hogy hova jársz, dolgozól-e mellette, stb..
Vissza az elejére
móniÁ

HozzászólásElküldve: 2007, Ápr. 26, 09:40    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

sziasztok!
üdv a téli topikosoknak!
kellemes baba várást kívánok mindenkinek!
csatlakozom Wildhez:gyertek hozzánk is,végülis november az öszi hónap Wink biztos jókat dumcsizunk majd!!!kívánom,hogy legyetek nagyon sokan!!!!! Laughing

[^]  
Vissza az elejére
wildkitten

HozzászólásElküldve: 2007, Ápr. 26, 09:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Javaslom h kukkantsatok be az őszi topicba, hisz novemberi kismamák is ott vannak. MOst készültünk kibővíteni a topicot 2007 őszi-télire. Ha gondoljátok, sok infot tudtok nálunk "beszerezni". Smile Wink
weeny

HozzászólásElküldve: 2007, Ápr. 26, 09:07    Hozzászólás témája: :) Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!
Niki vagyok,én dec 14 körül fogok szülni.Sok mindent nem tudok még mondani mert ma megyek az első terhesgondozásra is:)
Vissza az elejére
bubuka2

HozzászólásElküldve: 2007, Ápr. 25, 22:01    Hozzászólás témája: 2007-es téli babák Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Olyan kismamákat keresek,akik 2007. telén ( november / december) szülnek majd.

Jó lenne "beszélgetni", elmondani, hogy ki milyen vizsgálatra fog menni, mire figyel, hova jár terhesgondozásra, hol szül, stb..

Tehát minden tapasztalatot, ötletet itt el lehet mondani.

Judit Very Happy
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés