Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
első babóca

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
szindi

HozzászólásElküldve: 2007, Ápr. 19, 10:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Gina a 2007 nyári babákba várunk téged is ,és kérdések biztos lennének
Bóbita

HozzászólásElküldve: 2007, Ápr. 19, 09:08    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Megyek már..csak ez a sz..tetű ..b..sz..r... program nem akar beeengedni valamiért, pedig indulnom kéne már a dokihoz is. Ez a nap az agyamra megy pedig még csak reggel kilenc, rögtön veszekedéssel indítottam a napot ....
Ginamano

HozzászólásElküldve: 2007, Ápr. 18, 22:31    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Új vagyok ezen a fórumon, igazából még csak nézelődöm.
Szeretnénk hamarosan babát, és tájékozódom:)Minden érdekel.Talán a munkámmal kapcsolatban is, ugyanis csecsemő és gyermekápolónő vagyok.Ha tudok valakinek segíteni vmiben, illetve válaszolni kérdésekre, szívesen teszem.De a terhesség és a babavárással kapcsolatban meg én vok mindenre kíváncsi, ugyanis az még nem voltam:)Az elméleti tudás meg persze teljesen más, mint átélni!

Szép estét mindenkinek!
Gina
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
Kisdodi

HozzászólásElküldve: 2007, Ápr. 18, 19:43    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bóbita, gyere vissza hozzánk! Látod, ott mindent meg tudunk beszélni, vannak első babócások, vannak több babócások.Sok szeretettel várunk!
2007.nyári babák
Kisdodi

HozzászólásElküldve: 2007, Ápr. 18, 19:42    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bóbita, gyere vissza hozzánk! Látod, ott mindent meg tudunk beszélni, vannak első babócások, vannak több babócások.Sok szeretettel várunk!
2007.nyári babák
szindi

HozzászólásElküldve: 2007, Ápr. 18, 17:46    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Bóbita hól vagy?Na látod mindenképp a mi topikunban van a helyed!!!Ne idegskedj,az én pocim a 21-22 hétkörül kezdett beindulni a nővekedésben!!!Én 95kgről indultam és 90-re lefogytam mert az első időben sokat hánytam és szédelegtem!Nem esett jól semmi sem!8 kg van rajtam összesen!Irj még nekünk a 2007-es nyári babákba!!!!puszi! Wink
jkzsanett

HozzászólásElküldve: 2007, Ápr. 18, 09:15    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Bóbita
Ajánlom neked,hogy nézz be a 2007. nyári babás topicba. Ott nagyon sokan vannak, akik nyárra várják a babájukat és sokat tudnak majd neked segíteni.
Nekünk már 3 hónapos múlt a lányunk.
Ha van kérdésed én is szívesen segítek Smile
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
Bóbita

HozzászólásElküldve: 2007, Ápr. 18, 09:09    Hozzászólás témája: első babóca Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Most találtam ezt az oldalt, és nagyon örülök, hogy ennyien segítitek egymást. Férjemmel most várjuk első kisbabánkat Razz , méghozzá július 18-ra. Most vagyok 27 hetes. Gondoltam akad közöttetek valaki, aki egykorú pocakkal rendelkezik, vagy ha már túl is haladta ezt az állapotot, kapható egy kis infócserére. Telis tele vagyok kérdéssel és nem igazán van kivel megbeszélni. A férjem egész nap dolgozik, ráadásul még tanul is, szakdolgozatírás stb. szegény teljesen ki van merülve, éjjelente arra ébredek, hogy csikorgatja a fogait, nem akarom terhelni az én aggodalmaimmal. Persze őt nagyon érdekli, de..hát ugye segíteni nem tud, még nem volt terhes.... Wink Itt mocorog babóca a pocakomban, azt gondolom minden rendben, de közben persze idegesít, hogy egy hónapja megállt a hasam körmérete a fejlődésben. A védőnő szerint ez nem jelent semmit, a baba "pihenőidőszakot" tart. Sad Ez normális szerintetek? A héten megyek ultrahangra, mert a dokim egy hónapra elmegy pihenni, így a 28. heti ultrahangot előrehoztuk, talán akkor többminden kiderül. mindenkinek a legjobbakat!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés