Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
vetélés

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
mamagi

HozzászólásElküldve: 2007, Ápr. 21, 22:44    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Ágica!
Sajnálom, ami történt veled, veletek, tudom milyen fájdalom. Főleg, mert az ember attól retteg, hogy mi lesz, ha a következő sem sikerül.

11 hetes voltam, amikor kiderült, hogy nincs szívhang. Belehaltam. Fél év depresszió, de segítséggel kijöttem belőle. Utána újabb terhesség, ami sima ügy volt, komplikációmentes szüléssel. A kisfiam maholnap 3 éves Smile

Én nem tudok olyan szakszerű lenni, mint Nikolett. Én azzal vigasztaltam magam, hogy a magzat nem volt életképes, nem lett volna egészéges, és hogy mindenkinek jobb így. Persze tudom, sovány vigasz...

Nagyon együttérzek...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Ágica007

HozzászólásElküldve: 2007, Ápr. 04, 15:32    Hozzászólás témája: vetélés Hozzászólás az előzmény idézésével

Elvesztettem a kisbabámat 10 hetesen az orvosok nem tudják az okát.[color=red][/color][color=red][/color]
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés