Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Flavonoidok

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Utonjaro

HozzászólásElküldve: 2014, Nov. 02, 16:32    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

nagyon sok honlapon kaphatók a flavin 7 termékek ez tény ( így a flavin 77 rost lekvár is)

regisztráció nélkül, mégis raktáráron itt vásárolhatók meg (és 15000 forint felett ingyenes a szállítás is):

http://flavin7hydrogen.boltaneten.hu/

ezen az oldalon az eredeti termékek kaphatók, számla is van hozzá a cégtől

( már aki el szeretné ezt számolni valahol, mert másnak nem nagyon hiszem, hogy érdekes egy flavin 7 termékekről szóló számla)
Flavin7

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 20, 06:32    Hozzászólás témája: Flavonoid Hozzászólás az előzmény idézésével

[b]Törzsvásárlói szám mindenkinek jár, ha 15ezer forint felett vásárol, ha a www.olimpiq-webaruhaz.unas.hu -n teszi ezt, akkor INGYEN haza is szállítják! Mindegyik honlap jó, nem kell csinálni a vitát, mert ez nem méltó hozzátok![/b]
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
pocsimari

HozzászólásElküldve: 2007, Jún. 19, 22:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Meg kell jegyeznem,hogy a többi honlapon is ugyanazt a flavin7-et forgalmazzák és a megadott honlap is egy forgalmazóé.A céges honlap www.flavin7.com ,de aki itt regisztrál be törzsvásárlónak kell egy ajánló törzsszám. Én is tag vagyok,és a család és ismerősöknek rendelek,de be lehet szervezni másokat is.Hálózati értékesítés,de nem kötelező építeni.Ha valakit érdekel irjon a pocsimari@freemail.hu-ra
Vissza az elejére
Flavin7

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 22, 08:38    Hozzászólás témája: Flavon Hozzászólás az előzmény idézésével

Sajnos nagyon sok a hamisítvány! Itt találod az EREDETI termékeket: www.egeszsegtar1.try.hu
Raktári áron adják és ingyen ki is szállítják!
Vissza az elejére
manó78

HozzászólásElküldve: 2007, Ápr. 10, 10:23    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Én is próbáltam már más készítményt is , de sok rosszat hallottam róluk (utánzat, nem olyan magas polifenol tartalom stb.) A Flavin7-nél több fokozat található polifenol tartalom szerint. A megelőzéstől, a immunerősítőn át egészen a rákos megbetegedések kezeléséig. Sajna mi az utóbbi kapcsán kerültünk vele kapcsolatba először, de meg vagyunk elégedve. A sugárkezelés nem viselte meg annyira a nagypapámat, és hál Istennek tünetmentes is egy éve már. Ő a legerősebb Flavin 7 prémium-ot használta. Most van egy új kiemelkedően magas polifenol tartalmú készítmény is, a Flavin77. Most ezt használjuk
Minden esetre örülök, hogy Ti is megtaláltátok a számotokra megfelő vitaminforrást. Üdv Very Happy
Vissza az elejére
KEszter

HozzászólásElküldve: 2007, Ápr. 09, 20:36    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves manó78!

Megerősíthetlek, hogy a Flavin 7 flavonoid tartalmú itallal kapcsolatban nekem is nagyon jók a tapasztalataim, azonban amióta fogyasztottuk, rátaláltam egy másik, nagyon magas hatóanyagtartalmú készítményre.
A készítmény komplex hatást eredményez. Csökken a különböző megbetegedések gyakorisága, eltűnik a fáradékonyság, illetve segíthet megelőzni több kellemetlen betegséget. Ezt a hatást egy könnyen adagolható, gyermekek számára is élvezhető, kellemes ízű lekvár állagú készítménnyel érhetjük el.
Jelenleg forgalomban van: a Flavon Max, a Flavon Kids és a Flavon Max Plus+
Klubtagsági ára kedvező, hiszen magyar termékről van szó.
Érdemes kipróbálni, fogyasztani, továbbajánlani.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
manó78

HozzászólásElküldve: 2007, Márc. 28, 15:23    Hozzászólás témája: Flavonoidok Hozzászólás az előzmény idézésével

A családban többen fogyasztjuk a Flavin7 italt. Nálunk szerencsére nagyon bevállik, van aki rák-utókezelésre, van aki magasvérnyomásra szedi. A kisfiamnak Én például immunerősítőnek adom, mert többet volt itthon, mint oviba. Azóta már javult az arány Smile. Aki már próbálta, vagy szeretné kipróbálni, annak mondom: most OLCSÓBB lett az ára. 6700 helyett 5270 Ft-ba kerül. Ha 10.000 Ft felett vásárolsz ingyen házhoz is viszik.
www.flavin7.at.hu
Kíváncsi vagyok a véleményetekre, aki már próbálta. Hogyan, milyen panaszokra használtátok? Segített, vagy sem?
Jó egészséget
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Mindenkinek Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés