Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Lenőtt nyelv

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
snoopy

HozzászólásElküldve: 2007, Máj. 07, 20:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hali!!!

nekem mind a két gyerköcnek levolt tapadva a nyelve, a dokinö mondta a 2.napon.
kérdezte mi legyen,megcsinálja vagy majd késöbb ,én persze mondtam MOST ott voltam kb 1másodperc volt fejenként és 2 steril ollo.
észre sem vették még Khalednek kicsit vérzett ,de Yasminnak még az sem.
Bár én kérdeztem mi lesz ha késöbb csinálják meg,azt mondta semmi ugyan eza za eljárás.
ezért szerintem hülyeség altatni még 1 ekkora fiut is.

[^]  
[^]  
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
tyrexa

HozzászólásElküldve: 2007, Márc. 27, 15:50    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Hááát, én is túlzásnak tartom az altatást....
Mi újszülötteknél simán steril ollóval csippentettünk...pikk-pakk készen volt...
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése Felhasználó weblapjának megtekintése MSN Messenger
gigaboszi

HozzászólásElküldve: 2007, Márc. 27, 11:21    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia!

Ezzel a problémával én inkább szájsebészetre vinném...
Meg lehet csinálni helyi érzéstelenítésben is... egy egészen kicsi beavatkozás...
Áron: 2011.04.12.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Email küldése
wildkitten

HozzászólásElküldve: 2007, Márc. 27, 11:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia! Nekem még nincs ugyan babám, de amikor én születtem, akkor anyum elmondása szeint a csecsemős főnővér egy steril kisollóval felvágta, és ennyi. Én persze ordítottam, de semmi egyéb. Vmivel kenegetni kellett a számat pár napig, de ennyi. És most elmondhatom, felvágták a nyelvem ( ami részben igaz is Wink )
feherzs

HozzászólásElküldve: 2007, Márc. 27, 11:10    Hozzászólás témája: Lenőtt nyelv Hozzászólás az előzmény idézésével

A fiam 5 és fél éves, és fel kell vágni a nyelvét. A sebészeten, ahol voltunk, azt mondták, hogy ekkora gyereknek csak altatásos műtét lehet. Ettől azért rendesen megijedtem, mert nem szívesen altatom, ha nem muszáj.
A húgomnak szintén ilyesmi idős korában csak simán felnyisszantották.

Mindenhol csak altatásban csinálják mostanában a nagyobbaknak?

Zsu
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés