Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Műtét utáni élet

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
rosa

HozzászólásElküldve: 2007, Márc. 21, 14:34    Hozzászólás témája: Műtét utáni élet Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Éveken át küzdöttem a fájdalmaimmal, különböző kórházakba jártam, de sikertelenül míg végül rá nem találtam a Nyírő Gyula kórházra. Az első nőgyógyász akit felkerestem az dr. Vereczkey Attila volt. Megvizsgált és egy műtétet javasolt. Így hát egy műtéten estem át egy laparoszkópos műtétet csinálva talált egy endometriózist. Egy speciális lézerrel levedte az összes endometriózist. Örömmel elmondhatom, hogy a műtét helye nem látszik és anyagi elvárás nem volt. Ezek után első lombikra spontán terhes lettem. Egy édes kis baba él bennem! Nagyon boldog vagyok ha ez a műtét nem lett volna nem lehetne gyermekem! Hálás vagyok mind azért amit tett velem! Ő volt az a nőgyógyász aki megnyugtatott és sok időt szánt rám.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés