Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Tudod miből fizeted a gyermeked tanítatását?

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
obmedia

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 03, 07:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

andur írta:
Kedves Obmédia!

Mibe szeretnél seíteni ? Tán piramist építeni?

Igen! Hiszen azéletünkis piramisban épül fel. Néz megegy hagyományos vállalatot. Ott is a vezetői réteg a kevesebb és lefelé egyre szélesedik.

De ne keverd össze a piramist a pilótajátékkal. Amit kínálok az teljesen legális, számla ellenében történő kifizetés.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
andur

HozzászólásElküldve: 2004, Máj. 01, 19:14    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Obmédia!

Mibe szeretnél seíteni ? Tán piramist építeni?
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése Felhasználó weblapjának megtekintése
obmedia

HozzászólásElküldve: 2004, Ápr. 18, 20:55    Hozzászólás témája: Tudod miből fizeted a gyermeked tanítatását? Hozzászólás az előzmény idézésével

Sokunknak nagy probléma, hogy a szép kis csöpség felnő és Főiskolára menne, de miből?
A jó iskolák fizetősek, az albérlet sokba kerül. Egy kocsinak is örülne. A márkás ruhák az újabb mobilok, számítógép stb.
Nekem is hatalmas problémát jelentett. De már nem. Megtaláltam a megoldást.
Életbiztosítás. Mire lejár addigra a gyerek is felnő és tudok róla gondoskodni. De ha valami szőrnyű dolog történne velem, akkor is hagyok hátra neki valami támaszt.
A problémám az volt, hogy sokba kerül. Havi 13500 Ft. Nekem ez sok. De amire ráakadtam ezt is megoldja. A neve ViaDNS. Ez a www.elmlm.tk portál projectje. Belépéskor adnak 15 000 Ft ot. Megvolt az első havi részlet. Innentől kezdve annyi volt a dolgom, hogy hozzak 2 embert aki szintén megköti ugyanezekkel a feltételekel ezt az életbiztosítást. És miért ne kötné meg, hiszen neki is fizetnek 15 000 Ft ot.
Az eredmény: 2 hónapja van életbiztosításom. Még semmi pénzt nem fizettem a zsebemből, mert a jutalékom bőven fedezi. Sőt, talán már a külföldi nyaralás sem lesz luxus többé.
Én nem beszervezni akarlak, hiszen én meghoztam a két embert, ami nem is volt nehéz. ÉN SEGÍTENI AKAROK, ahogy nekem is segítettek ebben. Nézd meg ezt a linket, itt letöltheted a részleteket. Ha akarod lépd meg!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Hirdetések, felhívások, felmérések, pályázatok Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés