Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Műtét nélkül nem lehetett volna gyerekem

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
lotusz

HozzászólásElküldve: 2007, Márc. 21, 14:23    Hozzászólás témája: Műtét nélkül nem lehetett volna gyerekem Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!

Éveken át jártam különböző kórházakba, ahol különféle gyógyszereket adtak, de sajnos teljesen hatástalanok voltak. Így hát a fájdalmaim nem szűntek meg. Erős hasi fájdalmaim voltak emellett még székeléskor is nagyon fájt, véres volt a székletem. Az együttlét a párommal szint úgy fájt, égető érzést éreztem. A későbbiek folyamán a barátaimtól illetve a sajtóból sok jót hallottam a Nyírő Gyula Kórházról végül úgy döntöttem, hogy megpróbálom. Örömmel állíthatom mostanra már a fájdalmaim megszűntek. Egy lézer sebészeti műtéten estem át. Azt még be kell hogy valljam, hogy féltem attól a műtét helye majd erősen látszani fog , de hála isten nem néhány kis pontocska látható. El kell még mondanom, hogy arra az időszakra amit ott töltöttem szívesen gondolok vissza egyrészt azért mert a műtétre hamar sor került annak ellenére, hogy várólista van másrészt a nyírősök nagyon készségesesek voltak. Egészséges vagyok és mind ezt dr. Vereczkey Attilának köszönhetem. A fájdalmaim véglegesen véget értek és a szex a párommal mennyei lett!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés