Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Anya, én meleg vagyok!

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Cikkek
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
ipomea

HozzászólásElküldve: 2004, Ápr. 17, 01:02    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Gabi! Very Happy
nem vagy nyálas...azt hiszem, igazad van...szinte mindenben!
/ na látod, nem vagyok diszkriminatív! a másik topicon ellentmondtam!!! / Wink
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése MSN Messenger
RostaGabi

HozzászólásElküldve: 2004, Ápr. 17, 00:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szerintem engem előbb vagy utóbb meg fogtok bélyegezni a nyálas felfogásom miatt, de ez van.

Nos, mi bizony örökbe fogadnánk cigány (fekete, arab, stb.) gyereket! Már beszéltünk róla!!!
És mindezt azért, hogy bebizonyítsuk: a szerető család, a bizalom, az esély az, ami számít, és nem a bőrszín.
(Mondtam, hogy nyálas lesz.)

Egyébként nekem az a legnagyobb bajom az extrákkal, hogy velük bármi történik, az csak AZÉRT lehet. Van erről egy vicc is, mi szerint ha egy munkahelyen dolgozik zsidó, homo, vagy nemfehér és fehér, akkor csak a fehérnek lehet következmények nélkül felmondani, mert a többi rögtön perel a megkülönböztetés miatt.
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
ipomea

HozzászólásElküldve: 2004, Ápr. 17, 00:00    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Mónika itt is:-)
Nekem spec a romákkal annyi bajom van, mint a melegekkel: úgy általában semmi! Ha bajom van vele, az nem a melegségéből vagy romaságából adódik, hanem az emberi attitüdjéből..vagy az enyémből.
És az is igaz, hogy ha valaki link, vagy , hm, hogy fogalmazzak, élősködő, naplopó,bár fehér - nos, azzal épp úgy nem tudok azonosulni, mint a hasonló életvitelű cigánnyal!
De, ha rendes, és lehet bár szegény, de igenis emberszerű - akkor én ugyanúgy bánok vele, mint bárki mással. Ezek nem csak szavak...és vacsoráztam már cigányputriban, és lettem rosszul magyarok poharának látványától...segítő vagyok, épp elég rühes / jól írtam, rühes! ( ez egy élősködő, a bőr alatt ) / fehér gyereket kezeltem már...és cigányoknál is van arra példa, hogy a 4 gyerek rendes, ápolt-pedig szegények, igazán.
Nem az számít, hogyan szeret...nem az számit, milyen a bőre... nem az számít, milyen nyelven hívja az anyját....az számít, ahogy él.
" Nem az a lényeg, honnan jöttél, hanem hová tartasz, s az úton meddig jutottál el.."
Vissza az elejére
Török Mónika

HozzászólásElküldve: 2004, Ápr. 16, 21:16    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hú, újraolvastam. elég gonoszra sikeredett. hát folytatnám: nehezített pályán tehát sokkal nagyobb teljesítmény akár azonos eredményt is elérni. mi nem segítünk a homoszexuálisoknak. amit elérnek, azt a saját emberi nagyságukból, kicsiségükből teszik. ezért becsülöm őket. de nem érzem úgy - vessetek a mókusok elé -, hogy kábé úgy kéne pozitivan diszkriminálni, mint most az integrációs programban.
jut eszembe, kedves topiclátogatók, ha már integráció: vajon fogadnátok-e örökbe roma gyereket? na és vajon miért nem?
nekem ez a téma valahogy jobban bejön, mint a homokozás. lehet, hogy nyitok is egy újat ezügyben. mi a bajotok a romákkal? nem provokáció, de azért a léegslapvetőbb közhelyeket nem bánnám, ha mellőznétek.
Vissza az elejére
Török Mónika

HozzászólásElküldve: 2004, Ápr. 16, 21:04    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

hát, ha ilyesmi történne velem, első lépésben szépen, szótlanul a kardomba dőlnék valószínűleg. aztán a gyerek lelkével kezdenék foglalkozni. hogy legalább neki jobb legyen. a kardbadőlést az unokák iránti olthatatlan, és imáron hamvába halt vágy indokolná, a lelkével foglalkozást a mai társadalmi elfogadottság.
de mielőtt elkönnyesedünk a sztorin, hogy milyen helyesek a homokosok, szereteném leszögezni, hogy ellenpélda is van ezer. az, aki kora serdülő kora óta megnyomorított lelki életet él, az megnyomorodott lelkű. ne túlozzunk. attól nem lesz szebb a valóság. nem igaz, hogy több, jobb, érzékenyebb, megértőbb egy homoszexuális. nem. ugyanolyan ember, mint mi. csak neki rosszabb. van, aki ezt jól vészeli át, van, aki kifejezetten rosszul.
(gonosz megjegyzésem: amikor egy női laptól, vezető szerkesztői poziciómból kénysezrültem távozni rögtön a negyedik gyerekem megszületése után, hát annak a hátterében egy elb****szott, félresikerült, frusztrált, agresszív és gonosz homokos fickó állt. hadd ne magyarázzam tovább. és nem merem leírni a nevét, pedig pás**or lás***nak hívják, nehogy személyiségi jogi per legyen belőle. de úgy viselkedett, mint bármelyik félresikeredett sorsú, klimaxoló, rosszindulatú nő.
hát így.
tehát valamiféle józanságot kérnék tisztelettel a homoszexuálisok felé. nem jobbak ők, és nem is rosszabbak minálunk. csak nehezebb nekik. ez persze nem menti őket a mindennapos vacakságokban mutatott emberi elcsuklásaikért.
Vissza az elejére
csaladinet

HozzászólásElküldve: 2004, Ápr. 14, 01:16    Hozzászólás témája: Anya, én meleg vagyok! Hozzászólás az előzmény idézésével

A cikk. Erről is beszélnünk kell. Tapasztalataitokat, véleményeteket írjátok meg ide!
Vissza az elejére
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Cikkek Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés