Gy.I.K.Gy.I.K.     KeresésKeresés     TaglistaTaglista     CsoportokCsoportok    
ProfilProfil     Privát üzeneteid olvasásához be kell jelentkeznedPrivát üzeneteid olvasásához be kell jelentkezned
Válás előtt

Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők
Előző téma megtekintése :: Következő téma megtekintése  
Szerző Üzenet
Borsóleves

HozzászólásElküldve: 2007, Márc. 22, 10:13    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Edababa!

Most lehet hogy hülyeséget kérdezek de vajon mi lehetett a depresszió oka?Biztos megpróbáltátok együtt átbeszélni...
Én más okokból de szintén elváltam, vagyis még folyamatban....
Mennyi idős a gyerkőcöd?
Kitartás!!!!!Szorítunk Neked!!!!!!!!
szofi

HozzászólásElküldve: 2007, Márc. 02, 13:58    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia Edababa!

Nagyon sajnálom, hogy nem tudod megmenteni a házasságod. Sad Persze, ha egyedül lennél, vagy hogy másképp mondjam, nem lennének ellenfeleid, lehet, hogy sikerült volna.
Azt nem tudom, hogy konkrétan mi elé nézel, de biztos nem lesz egy gyalog galopp. Van esetleg valaki, aki segít? Lelkileg gondolom. Egy jó kis barátnő?
Kívánom, hogy minél hamarabb legyél túl, amin túl kell lenned.
Felhasználó profiljának megtekintése Privát üzenet küldése
Edababa

HozzászólásElküldve: 2007, Márc. 02, 10:51    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Kedves Dorothea!
Nagyon jólesett,hogy olvastál a problémámról és hogy együttérzésedről adtál tanubizonyságot. Smile
Mivel magad mondtad, hogy a családodban is van ilyen ember akkor tudod hogy az elején még az ember reménykedik majd ezután folyamatosan belefárad abba hogy minden perce arrol szól ,hogy próbáljon jókedvű lenni, a saját érdekeit,munkáját ,érdeklődési körét ,barátait pedig háttérbe kell szorítania. Crying or Very sad
Ez persze lehet hogy eggyeseknek önző magatartásrol ad képet;de itt nem erről van szó.
Én magam mindent megtettem; legalább is így érzem.
Egyébként meglep hogy kevesen beszélnek erről a betegségröl pedig tudom hogy nem egyedül vagyok ezzel a problémával. Ha mégis vannak köztetek olyanok akik ilyen problémával küzdenek biztatom hogy beszéljen erről,talán közösen ,összefogva szembe tudnánk nézni ezzel a szörnyő betegséggel ami embereket és családokat tesz tönkre.
Én egyébként 5 évig tanultam pszichológiát mégis most tehetetlennek érzem magam,és leginkább azért mert itt nem egy kivülálló vagyok hanem rendesen benne vagyok a közepében.
Mindenkinek szép napot kívánok és nagyon várom,hogy többen is reagáljanak az ilyen jellegű problémákra. Smile
Vissza az elejére
dorothea

HozzászólásElküldve: 2007, Márc. 01, 23:22    Hozzászólás témája: Hozzászólás az előzmény idézésével

Szia, Edababa!

Sajnos, nem tudok neked segíteni, de együtt érzek veled!

Nekem is volt a családomban depressziós, tudom milyen nehéz velük az élet!
Írj még magadról!
Edababa

HozzászólásElküldve: 2007, Feb. 27, 14:47    Hozzászólás témája: Válás előtt Hozzászólás az előzmény idézésével

Sziasztok!
Most már lassan én is mint gyermekét egyedül nevelő anyukává leszek, és úgy gondoltam mikor megláttam ezt az oldalt hogy kisírom magam a vállatokon.
Nekem a férjem 3 éve depressziós lett és ettől kezdve elindult a lavina. Nagyon sokáig reménykedtem hogy állapota jobb lesz de ma már tudom hogy ez csak egy álom.
Az ő szüleivel addig sem volt jó a kapcsolatom de miután már sokadik alkalommal került be a korházba teljesen ellenem fordultak szó szerint elkergettek otthonrol és még attol sem rettentek vissza hogy megfenyegessenek és tetleg bántalmazzanak. Mindezt a gyerek szeme láttára Crying or Very sad
Most itt állok egy olyan " férj oldalán" aki nem nekem hisz és már ő is engem okol azért ami történt.
Nagyon el vagyok keseredve. Ha van véleményetek, vagy tanácsotok arra, hogy hogyan tudom mindezt gyorsan elfelejteni, végigcsinálni és hogy hogyan zajlik egy válás akkor szívesen fogadom hozzászólásaitokat saját tapasztalaitokat.
Köszönöm.
Vissza az elejére
Hozzászólások megtekintése:   
Új téma nyitása   Lezárt téma: ide nem írhatsz választ, és nem szerkesztheted a hozzászólásaidat.    Tartalomjegyzék -> Gyerekekről - babavárók, kismamák, szülők Időzóna: (GMT +2 óra)
1 / 1 oldal

Ugrás:  
Nem készíthetsz új témákat ebben a fórumban.
Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Nem módosíthatod a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem törölheted a hozzászólásaidat a fórumban.
Nem szavazhatsz ebben fórumban.

Ezt olvastad már?Elrejtés